Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 37 of 37

Thread: Jokela High School Massacre

  1. #26
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    America jeste bolesna zemlja i slazem se sa tim sta covjek vidi ovdje,nece nigdje.....Dok da li mi je to cudno?? Nije. A zasto....??
    Gluposti se desavaju svigdje i svugdje na svijetu ima "bolesnih ljudi".....
    Ali ipak "tvrdim" nemoguce je uporedjivati Crnu Goru sa Americom.....
    CG je nemoguce uporedjivati sa Beogradom.....a ne sa Americom.....
    Nije America kriva sto se desavaju ovakve stvari.....krivi su "ljudi" koji zive ovdje.....
    Sa pravim amerima Indijancima nekako bi se snashli na kraj i izaci sa njima.....
    Veci problem predstavljaju ostali.....emigranti.....ljudi koji dolaze Bog zna odakle i svi sa sobom ponesemo neka nasa "primitivna" shvatanja.....kulturu.....a da svima nama bude udobno u ovoj zemlji medjusobno se prilagodjavamo na neke stvari, koje za mnoge mozda i nisu OK,ali povodom toga se ne moze uraditi ama bas nista.....

    U Americi po zakonu svoje dijete roditelji ne smiju da udare....ostali bi bez djece i u zatvor zavrsili.....sada nekima,a da vam iskreno kazem i meni na pocetak mi je sve to bilo glupo.....right?? Prvo na sta pomislimo je lekcija za next time.....ali kad bolje razmislis jasnije ti bude da oni nemaju vremena da bi se bavili sa istrazivanjima da li su udarili svoje dijete da bi znalo za sledeci put ili su bili pod drogom,alkoholom.....pa im je tako doslo.....

    Sto se meni ovdje najvise svidja je to sto ljude briga odakle si ti....ko si ti....koje vjere si.....ako si ti ok za njih vjeruj mi i oni ce biti sa tobom.....sve ostalo je nevazno.....A o politici......xexexexe....vise vi znate o Americkoj politici nego ljudi koji zive ovdje.....

    A sada da se vratim na ono sto sam htjela da kazem.....
    Ovo sto se desilo u Jokela High School je pretuzno.....momak je 100% bio bolestan....slicno kao i u Virginia Tech....ovo samo nenormalna bolesna osoba moze da napravi.....

    Ali mene licno vise pogodi kad cujem da u nasoj prelijepoj Crnoj Gori (mojoj domovini & djedovini) sin ubije oca.....zasto?? zbog politike.....drug ubije druga.....zasto??zbog cure.....ovaj ubije onoga.....zasto??zbog 100e.....otac prebije cerku......zasto??sto je pjan.....
    Sjecam se i slucaja u Zetu kad je covjek ubio zenu,oca,majku,sebe......sta je bio razlog??.....glupost.....jer kakav god da je, nema se opravdanja za to sto je uradio......a ne sjecam se da je iko tada rekao bio je bolestan.....
    e to je meni bolesno i mnogo tuznije jer kad gledam, niko nas sa strane nece ubiti.....kod nas se ubijaju medjusobno.....

    @Luximus.....kod nas je tesko do pistolja doci a?? Ne znam trenutno....dok da kazem jedno 10g unazad lakse nego ovdje.....ovdje treba i money i licnu da imas, dok kod nas jedno 200maraka i imas ga i mogao si svugdje sa pistoljem da ides.....sta bojali su se od policije??.....das mu 10maraka kupis mu bocu cola cole i on mrtav zadovoljan....to je bio zakon kod nas.....kod nas i po sudovima su se ubijali, samo se pitam kako su mogli pistolj tamo da ponesu??

    @Zvoncice....svake nedelje ne,bilo je ono u bukvalnom smislu "svake nedelje" dok u poslednjih 10g dovoljno.....vise nego dovoljno.....na manje od milion ljudi koliko zivi u CG mogu samo da kazem sramota....

    I LOVE MONTENEGRO!!!!!!!!! Ali ne zatvaram oci i zanosim se kao pojedini kako je sve ok i nice.....nije ok, dok ni za 10g nece biti.....ne dok drzavom upravlja mafija i kriminal.....i ispira mozak ljudima.....
    Moj dream je da se neke stvari promijene i krene na bolje....niko od nas ne kaze napustio je MONTENEGRO zato sto mrzi to mjesto.....svi mi znamo da je najbolje biti kuci....."svojoj kuci".....svi smo mi izasli zato sto nismo vidjeli buducnost tamo.....i vjerujem svi bi se sjutra i vratili nazad kad bi postojalo i malo nade da ce biti bolje.....

    Neke stvari su nevezano sa temom, dok to je za one koji nas smatraju budalama sto zivimo po inostanstvu.....nadam se da cete se prepoznati u prici i dobiti odgovarajuci odg.....
    ~ Peace Love & Gucci ~

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    chim sam vidio da pishesh ameriCa ...batalio sam chitanje.

    a jos boldovan text
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #28
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    chim sam vidio da pishesh ameriCa ...batalio sam chitanje.

    a jos boldovan text
    da se zakljuciti da je potpuno bolesna zemlja....
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  4. #29
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Amerika je jedna bolesna zemlja, sa ogromnim procentom umobolnog stanovnistva, pa samim tim i revolverasha tinejdzerske dobi... Vrlo je lako doci do vatrenog oruzja i samim tim...bang bang...very easy... Finska isto nema neku veliku kolicinu stanovnika, pa evo... raspucashe se i tamo... Ne kazem ja da nema i u drugim zemljama ovakvih zalosnih dogadjaja, ali brate...ma nevermind... U CG ce se vrlo teshko ikad desit' ovakav masakr. Mislim da je najvishe sto moze da se desi da neko nekog izbode u tuchi ili upuca. Ali da uleti lik u srednju skolu sa arsenalom i da pocne da "skida" drugare...malo vjerovatno...
    Ne prizivaj djavola
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    chim sam vidio da pishesh ameriCa ...batalio sam chitanje.

    a jos boldovan text
    hahhahahahhahahaahahahahahahahahahah kqko se izasmijah hahahahahahaha e svjecki si hahahahahahahahahaha ! Neka no se jos pominju marke hahahahahahahah dobro nerece Perperi hahahhahaahhahaha !
    Pa dalje u Cemerici nesmije otac udarit dijete ( hahahaha) ne sakom ali nogom sipkom pajserom koko godj mu je volja ahahahahhaahhahaha eventualno kundakom od mitraljeza hahahhah !
    Quote:
    I LOVE MONTENEGRO!!!!!!!!! Ali ne zatvaram oci i zanosim se kao pojedini kako je sve ok i nice.....nije ok, dok ni za 10g nece biti.....ne dok drzavom upravlja mafija i kriminal.....i ispira mozak ljudima.....
    Obrazati ko drzi Cemeriku narod ili banda zidovska koja parazitira na nerazvijenim zemljama ! A dzordE buSH je dika od cojeka hahahahahhaha ka onizi prije njega hahahahhaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #31
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Americi ne biju djecu... To ima samo u Simpsonovima! :roll:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #32
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Sto je ovo bilo, muka mi je otvarat' ink, je li se Joke raspistoljila?

  8. #33
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://youtube.com/watch?v=NR6UPaneNzc

    ne znam sta vam je cudno u svemu tome kad se omladina truje slicnim govnima kao sto je ovaj bend...bila sam i ja u metal fazonu pa mi idol nije bio djavo.

    problem ljudi je sto sve izvrcu kako se njima svidja,sad je postalo cool imitirati hitlera,praviti debila od sebe,slusati "demonsku"muziku,izigravati odbacene ljude koje niko ne shvata pa se vucarati po sumnjivim mjestima i drogirati se da bi bili cool i drugaciji.
    svako oce da se dokaze na neki nacin makar i onaj najgori bio...
    stvarno mi nije jasno zasto se zgrozavate,na zapadu kao da roditelji imalo pricaju sa djecom,ne kazem da nece ali nemaju vremena jbt rade od jutra do mraka.i kako se djeca podizu?sa stupidnim filmovima,crtanim,serijama,grupama u nekakva drustva,citaju sta oni hoce i to shvataju kako oni misle da je najbolje.
    zaboga,zasto bi bilo toliko strasno ubiti 8moro ljudi kad amerika svakodnevno ubija na stotine ljudi na bliskom istoku?
    ne kazem da su ameriCanci u globalu losi,pa naravno da ima normalnih i zdravih ljudi,ali im je politika takva da sve sto im smeta treba nestati a narod je dovoljno nesposoban da iskaze revolt da samo upijaju servirana ***** i ne trude se razmisliti sta jedu nego samo zadovoljavaju svoje potrebe.zbog toga su losi,jer njima u sustini odgovara da se ne odreknu nekog svog komoditeta.
    tobos je ameriCa demokratska drzava...ne bih dalje komentarisala
    Ove noci nek' se cuje
    nek' se pjeva i lumpuje
    neka svako casu ima
    da nazdravim hocu svima


  9. #34
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali ipak "tvrdim" nemoguce je uporedjivati Crnu Goru sa Americom.....
    CG je nemoguce uporedjivati sa Beogradom.....a ne sa Americom.....
    Nije America kriva sto se desavaju ovakve stvari.....krivi su "ljudi" koji zive ovdje.....
    ok,znaci svidja mi se sto je i dalje za neke ljude centar svijeta beograd...ja ne znam zasto ne se ne bi mogla uporedjivati crna gora i beograd,ne znam zasto smo mi toliko zaostali za njima(da se zna,nisam lokal ptrijota)to ako se extravagancija beograda svodi na splavove i diskoteke nije ni cudo,oni imaju 2 miliona stanovnika nama bi pola tih lokala bilo prazno
    Sa pravim amerima Indijancima nekako bi se snashli na kraj i izaci sa njima.....
    Veci problem predstavljaju ostali.....emigranti.....ljudi koji dolaze Bog zna odakle i svi sa sobom ponesemo neka nasa "primitivna" shvatanja.....kulturu.....a da svima nama bude udobno u ovoj zemlji medjusobno se prilagodjavamo na neke stvari, koje za mnoge mozda i nisu OK,ali povodom toga se ne moze uraditi ama bas nista.....
    vjerovatno je najbolje ubiti sve emigrante,ili mozda sve drzavne linije zatvoriti i onemoguciti ljudima da se sele...mozda bi tako rjesili problem,sta mislis?


    Sto se meni ovdje najvise svidja je to sto ljude briga odakle si ti....ko si ti....koje vjere si.....ako si ti ok za njih vjeruj mi i oni ce biti sa tobom.....sve ostalo je nevazno.....A o politici......xexexexe....vise vi znate o Americkoj politici nego ljudi koji zive ovdje.....
    ja ne znam gdje t zivis ali vjerovatno ne zivis u CG jer je ovdje ljudima vrlo bitno odakle si ti,gdje zivis i koje si vjere i vjeruj mi ako nemas para nece bit sa tobom(mada to postaje globalni problem)

    Ali mene licno vise pogodi kad cujem da u nasoj prelijepoj Crnoj Gori (mojoj domovini & djedovini) sin ubije oca.....zasto?? zbog politike.....drug ubije druga.....zasto??zbog cure.....ovaj ubije onoga.....zasto??zbog 100e.....otac prebije cerku......zasto??sto je pjan.....
    Sjecam se i slucaja u Zetu kad je covjek ubio zenu,oca,majku,sebe......sta je bio razlog??.....glupost.....jer kakav god da je, nema se opravdanja za to sto je uradio......a ne sjecam se da je iko tada rekao bio je bolestan.....
    e to je meni bolesno i mnogo tuznije jer kad gledam, niko nas sa strane nece ubiti.....kod nas se ubijaju medjusobno.....
    izvini ali koliko ja znam i ovaj pocaros je bio iz mjesta odakle je izvrsio masakar.ne znam zasto ti je vise zao zetske porodice nego onu djecu tamo.da ja znam svi smo ljudi i boljelo je vjerovatno i njih isto koliko i ove ovdje i taj zecanin nije pucao u familiju zato sto je bio pjan nego je i on bio bolestan


    Neke stvari su nevezano sa temom, dok to je za one koji nas smatraju budalama sto zivimo po inostanstvu.....nadam se da cete se prepoznati u prici i dobiti odgovarajuci odg..... [/quote]
    ja se nisam prepoznala u prici i nisam dobila nikakav odgovor a post smatarm presipanjem iz supljeg u prazno...jedino sto sam shvatila je da ti valjda zivis u americi

    a da,ne shvataj post kao da sam se nakostrijesila na tebe...danas je takav dan,a ja sam takva osoba koja voli da kaze sta misli
    Ove noci nek' se cuje
    nek' se pjeva i lumpuje
    neka svako casu ima
    da nazdravim hocu svima


  10. #35
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Zvek Zivi "kid"
    ....I'm very amused
    about your fantastic fantasies.....
    LOL :grinDDDDDD oh my goodness.......KUKU LELEEEEEEEEE
    May be you meant that every Yugoslavian would like to live in America, because it is a country with perspectives ??!!

    MMMuuuahahahahahahahhahahhaaaaaa.......
    xexexexxexexexxexexexxexexxexexexexxe
    I'm still laughing about your childish dumbness :grinDD LOL
    This kind of stories you can sell to other children like you are.....
    so dream on baby LOL
    Don't disturb normal people with your dumb @ss shit.......should be glad to be able to visit America.....but can change......

    Byebye you small sweet kid from where ever u r.....
    ~ Peace Love & Gucci ~

  11. #36
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Agnes.....srce swatko sta ti je trebao ovaj post??
    Da bi potvrdila moju pricu.....samo si je isprevrcala na neki svoj nacin??
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LOL DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    NO COMMENTS (Procitaj svoj post jos jednom.....ako zelis odg. samo se javi tu sam........
    ma ima da ti crtam ako treba......
    LOL DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    jer ne vjerujem da si ni jednu rijec shvatila.....ili da ti pisem na neki drugi jezik??)

    MMMuuuahahahahahahahhahahhaaaaa.......
    Bye bye you sweet kid from Jamaica........

    LOL DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    ~ Peace Love & Gucci ~

  12. #37
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AgneS View Post
    http://youtube.com/watch?v=NR6UPaneNzc

    ne znam sta vam je cudno u svemu tome kad se omladina truje slicnim govnima kao sto je ovaj bend...bila sam i ja u metal fazonu pa mi idol nije bio djavo.

    problem ljudi je sto sve izvrcu kako se njima svidja,sad je postalo cool imitirati hitlera,praviti debila od sebe,slusati "demonsku"muziku,izigravati odbacene ljude koje niko ne shvata pa se vucarati po sumnjivim mjestima i drogirati se da bi bili cool i drugaciji.
    svako oce da se dokaze na neki nacin makar i onaj najgori bio...
    stvarno mi nije jasno zasto se zgrozavate,na zapadu kao da roditelji imalo pricaju sa djecom,ne kazem da nece ali nemaju vremena jbt rade od jutra do mraka.i kako se djeca podizu?sa stupidnim filmovima,crtanim,serijama,grupama u nekakva drustva,citaju sta oni hoce i to shvataju kako oni misle da je najbolje.
    zaboga,zasto bi bilo toliko strasno ubiti 8moro ljudi kad amerika svakodnevno ubija na stotine ljudi na bliskom istoku?
    ne kazem da su ameriCanci u globalu losi,pa naravno da ima normalnih i zdravih ljudi,ali im je politika takva da sve sto im smeta treba nestati a narod je dovoljno nesposoban da iskaze revolt da samo upijaju servirana ***** i ne trude se razmisliti sta jedu nego samo zadovoljavaju svoje potrebe.zbog toga su losi,jer njima u sustini odgovara da se ne odreknu nekog svog komoditeta.
    tobos je ameriCa demokratska drzava...ne bih dalje komentarisala
    Nemogu se pobunit' jer ka' sto si rekla nemaju vremena sa djecom prozborit'.
    N'o mi je malo glupo da se drvi oko razloga, posto mi ne znamo sto NI cini u komsiluku a ne preko bare, sto se kaze...Ipak je to za psihologe i psihijatre...E koliko sam se primjera adolescencije nagleda', svaka osoba je idvidua je za sebe...n'o kuckam ne toliko povezano jer mi je masu misli na 'pamet' da mi je muka kuckat'.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lyrics
    By Mungos in forum Muzika
    Replies: 325
    Last Post: 19-11-15, 00:55
  2. Replies: 2
    Last Post: 01-08-05, 20:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •