Page 5 of 71 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1775

Thread: SAMSUNG i druga racunarska oprema

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas li neki cjenovnik za download ili ga mozes mejlovati? Izvinjavam se ako si ga postovao negdje prethodno a ja ga nisam primjetio...

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Joriq, znam naravno da u komercijalnim Samsung modelima se ne ugradjuje uvijek Samsungov panel. Znam za ove sajtove sto si naveo od prvog dana kad su postavljeni (sve u rok službe), ali moram te malo obeshrabriti sto se tiče toga da ćeš ti sam moći utvrditi koji je panel ugradjen u monitor. Samsung je odustao od markiranja panela na poledjini monitora pored "model name"-a, očigledno su kupci bili isprepadani sličnim tekstovima pa su tražili striktno monitore sa "S" oznakom. Ali kao što i sam vidiš i panel od AUOPTRONICS-a ("A") je i pored sve priče bolje pozicioniran od svih ostalih testiranih modela (osim naravno od samog Samsungovog panela). Dakle i "S" i "A" panel zadovoljavaju karakteristike koje pišu u prospektu za dati model (kontrast, osvjetljenje, ugao gledanja, odaziv itd.) samo što je "S" mnogo iznad deklarisanih karakteristika. Što se tiče monitora 223BW i 226BW koji su na našem tržištu, proizvedeni su u Slovačkoj i u njima se u 80% slučajeva ugradjuje "S" panel a u 20% "A" panel. Imaš garanciju 3 god. na monitor ako ga uzmeš kod mene i priznajem zvaničnu tabelu mrtvih piksela koja ti dodje sa uputstvom. Ako ti je za utjehu jos se ni jedan model od pomenutih 223BW i 226BW koji su prodati nisu pojavili sa mrtvim pixelom. Ja ne znam što ćeš više od mene.
    EDIT: vidim sad da nisi postavio link za tabelu gdje su pozicionirani svi testirani modeli i gdje je No.1 Samsug 226BW "S" daleko ispred ostalih, No.2 Samsung 226BW "A" a onda svi redom iza Dell, Acer, Asus, LG nekoliko modela,ViewSonic itd, itd. Ne mogu sad traziti link da ga ja postavim ali mislim da je negdje u sklopu istih ovih stranica koje si ti linkovao, koga interesuje neka prodžara.
    sto se tice nepostovanja linka sa tabelom, u istom pasusu kazes "da je negdje u sklopu istih ovih stranica koje si ti linkovao", tako da eto, jesam postavio, koga zanima, naci ce. Mene jako interesuju ti monitori, tako da dosta trazim informacije, pa nisi ni ti postovao (zapravo, tvrdis drugacije) da se i u Made in Slovakia mogu naci drugi paneli:
    npr. ovaj info: Today (August / September / October 2007), we find in the shops screens above all "Made in Slovakia" with no mention of either series of panel info, with 3 versions, so with panels Samsung and CMO.
    takodje i: Depending on what the Slovak plant has in stock, we can normally fall on any panel (CMO, CPT, AU Optronics, Samsung, or other).
    Naravno, u ovim tekstovima su objasnjeni jos neki nacini kako da se vidi koji je koji panel. Ono sto mene interesuje je sledece:
    1. Da ja, ako se odlucim, pogledam po tim objasnjenjima koji je panel u pitanju (iz vise izvora vidim da tvoja informacija "Što se tiče monitora 223BW i 226BW koji su na našem tržištu, proizvedeni su u Slovačkoj i u njima se u 80% slučajeva ugradjuje "S" panel a u 20% "A" panel." i nije bas tacna), i to bez rasklapanja monitora i sl, samo gledanjem i prikljucivanjem na neki komp.
    2. Da monitor nema mrtvih pixela vec u startu, po vadjenju iz kutije (na stranu ona garancija o 3-4 u roku od 3 godine, mene vise interesuje stanje od prvog dana, cim se izvadi iz kutije).

    Bottom line is: ako je tvoja prica tacna, 80% monitora koje ti imas nemaju mrtvih pixela u startu i imaju Samsung panel, tako da ja i ne zahtijevam mnogo ako ne zelim onih 20%, zar ne? Ako vec treba da iskesiram 300-350e (toliko zaradim za 2 mjeseca u prosjeku), ja cu od prodavca da zahtijevam da Samsung monitor bude zaista Samsung, a ne neki CMO ili CPT ili whatever, ne vidim tu nista problematicno...

  3. #103
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joriq View Post
    sto se tice nepostovanja linka sa tabelom, u istom pasusu kazes "da je negdje u sklopu istih ovih stranica koje si ti linkovao", tako da eto, jesam postavio, koga zanima, naci ce. Mene jako interesuju ti monitori, tako da dosta trazim informacije, pa nisi ni ti postovao (zapravo, tvrdis drugacije) da se i u Made in Slovakia mogu naci drugi paneli:
    npr. ovaj info: Today (August / September / October 2007), we find in the shops screens above all "Made in Slovakia" with no mention of either series of panel info, with 3 versions, so with panels Samsung and CMO.
    takodje i: Depending on what the Slovak plant has in stock, we can normally fall on any panel (CMO, CPT, AU Optronics, Samsung, or other).
    Naravno, u ovim tekstovima su objasnjeni jos neki nacini kako da se vidi koji je koji panel. Ono sto mene interesuje je sledece:
    1. Da ja, ako se odlucim, pogledam po tim objasnjenjima koji je panel u pitanju (iz vise izvora vidim da tvoja informacija "Što se tiče monitora 223BW i 226BW koji su na našem tržištu, proizvedeni su u Slovačkoj i u njima se u 80% slučajeva ugradjuje "S" panel a u 20% "A" panel." i nije bas tacna), i to bez rasklapanja monitora i sl, samo gledanjem i prikljucivanjem na neki komp.
    2. Da monitor nema mrtvih pixela vec u startu, po vadjenju iz kutije (na stranu ona garancija o 3-4 u roku od 3 godine, mene vise interesuje stanje od prvog dana, cim se izvadi iz kutije).

    Bottom line is: ako je tvoja prica tacna, 80% monitora koje ti imas nemaju mrtvih pixela u startu i imaju Samsung panel, tako da ja i ne zahtijevam mnogo ako ne zelim onih 20%, zar ne? Ako vec treba da iskesiram 300-350e (toliko zaradim za 2 mjeseca u prosjeku), ja cu od prodavca da zahtijevam da Samsung monitor bude zaista Samsung, a ne neki CMO ili CPT ili whatever, ne vidim tu nista problematicno...
    Joriq, ovo sto sam ti rekao da je 80% panela Samsung a 20% AU OPTRONICS je sigurno tacno. Samo se te dvije vrste panela mogu sresti na nasem trzistu da su ugradjeni u monitore 223BW i 226BW. Nemaju ni jedan mrtve pixele (do sad se nisu pojavljivalji) i to je sigurno. Ja od dilera ne dobijam monitore po uslovima koje mi ti trazis. Pod tim uslovima ih ne dobija niko u CG. Kad mi ti narucis monitor ja ga prvo moram kupiti, dati pare za njega pa tek onda dolazis ti na red. Ako se nesto desi sa njim sto je van uslova garancije meni ga nema ko zamijetniti. Ali kako znam da su u pitanju dobri monitori (223BW i 226BW) ići ću malo na svoj rizik. Ja ti dam monitor, ti ga ponesi kući, odmah ga priključi i testiraj i ako nešto nije po tvom meraku, javi mi kako bih ja urgirao da monitor probam zamijeniti u roku istog dana. Inače, ne možeš ga kupiti nidje jeftinije u CG pa čak ni u SRB!!!! a vidi kakve mi uslove postavljaš. Pristajem samo zbog toga jer kažeš da ti treba 2 mjeseca da zaradis 350 eur, znam i ja kako je meni bilo kad sam bio u sličnoj čorbi. Ovo više nikom neću napraviti, tako da mi nemojte više izlagati slične molbe. Dajem vam monitore ispod svake cijene i još tražite uslove koje nigdje u CG ne dobijate (negdje drugo možda DA ali ovdje sigurno ne). Ne dobijam ni ja monitore pod tim uslovima.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  4. #104
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaDMaD View Post
    Imas li neki cjenovnik za download ili ga mozes mejlovati? Izvinjavam se ako si ga postovao negdje prethodno a ja ga nisam primjetio...
    BaDMad što se tiče cjenovnika ne moraš mi se izvinjavati, ja sam kriv što ga nigdje nisam javno postavio. Da i objasnim zašto. Robu dobavljam od više dilera, svaki ima svoj cjenovnik i u tim cjenovnicima (njih 5 kom) se mogu naći isti artikli ali po različitim cijenama, zavisno od dilera do dilera. Dok bih ja sve to prečistio, izbrisao duple, ostavio najjeftinije, zaracunao svoj procenat, izašli bi novi cjenovnici i tako sve u krug. Onda, cijene kod mene zavise i od količine robe koju kupuješ. Uvijek dam popust na komplet konfiguraciju. Najbolje bi bilo kad bi mi poslao na PM ili na e-mail, spisak odprilike toga sto te interesuje i do koliko novca a ja ću ti onda dati svoju najbolju ponudu. OK, pozdrav
    EDIT: što se tiče cijene, to ti garantujem da jeftinije nigdje ne možeš proći osim ako ti robu neko ne donese iz inostranstva, prošvercuje ili ti pokloni.
    Last edited by sasa.mne; 12-11-07 at 08:44.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    BaDMad što se tiče cjenovnika ne moraš mi se izvinjavati, ja sam kriv što ga nigdje nisam javno postavio. Da i objasnim zašto. Robu dobavljam od više dilera, svaki ima svoj cjenovnik i u tim cjenovnicima (njih 5 kom) se mogu naći isti artikli ali po različitim cijenama, zavisno od dilera do dilera. Dok bih ja sve to prečistio, izbrisao duple, ostavio najjeftinije, zaracunao svoj procenat, izašli bi novi cjenovnici i tako sve u krug. Onda, cijene kod mene zavise i od količine robe koju kupuješ. Uvijek dam popust na komplet konfiguraciju. Najbolje bi bilo kad bi mi poslao na PM ili na e-mail, spisak odprilike toga sto te interesuje i do koliko novca a ja ću ti onda dati svoju najbolju ponudu. OK, pozdrav
    EDIT: što se tiče cijene, to ti garantujem da jeftinije nigdje ne možeš proći osim ako ti robu neko ne donese iz inostranstva, prošvercuje ili ti pokloni.
    To sto govoris je lijepo i pozitivno (svako hvali svoju robu jelte) medjutim, ja imam u firmi Eurolink u BG mnogo dobar popust kao jedan od najstarijih clanova Benchmark foruma,ali recimo ako ti mozes "prici" priblizno tim cijenama i mozes nabaviti taj asortiman prije svega(vidim da si dobro upucen u "lokalno" IT trziste,stoga pretpostavljam da znas da je trenutno Eurolink jedna od najacih firmi u Srbiji,sto po asortimanu sto po cijenama) onda bih svakako prije volio trgovati kod tebe kompletnu konfiguraciju,no otom potom.Jos uvjek sve realizujem,prodajem "stari" racunar,probiram komponente za novi,ali u principu do kraja mjeseca bih trebao sve to zavrsiti...Uzgred ako koga interesuje: DFI Nforce 4, Sempron 2800+(radi bez problema kao 3600+ tj, 2,4Ghz), Asus N6600GT Silencer 128Mb PciEx, 1Gb DDR400 PQI, 160Gb Hitachi Deskstar SATA2 300Mb/s,NEC AD-7173 DVD-RW,Creative Sound Blaster 5,1 24bit,kuciste CHIEFTEC DG-01B-D-U 350W neka se javi na priv

  6. #106
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    postoji li L1717s , kolko para ?

  7. #107
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Joriq, ovo sto sam ti rekao da je 80% panela Samsung a 20% AU OPTRONICS je sigurno tacno. Samo se te dvije vrste panela mogu sresti na nasem trzistu da su ugradjeni u monitore 223BW i 226BW. Nemaju ni jedan mrtve pixele (do sad se nisu pojavljivalji) i to je sigurno. Ja od dilera ne dobijam monitore po uslovima koje mi ti trazis. Pod tim uslovima ih ne dobija niko u CG. Kad mi ti narucis monitor ja ga prvo moram kupiti, dati pare za njega pa tek onda dolazis ti na red. Ako se nesto desi sa njim sto je van uslova garancije meni ga nema ko zamijetniti. Ali kako znam da su u pitanju dobri monitori (223BW i 226BW) ići ću malo na svoj rizik. Ja ti dam monitor, ti ga ponesi kući, odmah ga priključi i testiraj i ako nešto nije po tvom meraku, javi mi kako bih ja urgirao da monitor probam zamijeniti u roku istog dana. Inače, ne možeš ga kupiti nidje jeftinije u CG pa čak ni u SRB!!!! a vidi kakve mi uslove postavljaš. Pristajem samo zbog toga jer kažeš da ti treba 2 mjeseca da zaradis 350 eur, znam i ja kako je meni bilo kad sam bio u sličnoj čorbi. Ovo više nikom neću napraviti, tako da mi nemojte više izlagati slične molbe. Dajem vam monitore ispod svake cijene i još tražite uslove koje nigdje u CG ne dobijate (negdje drugo možda DA ali ovdje sigurno ne). Ne dobijam ni ja monitore pod tim uslovima.
    Skontao sam da ti VEC IMAS te monitore na lageru, pa da se mogu pogledati na licu mjesta, a serijski broj je relativno pouzdan za Made in Slovakia monitore da se vidi koji je panel (znaci samo se izvadi iz kutije). Malo dalja pretraga me odvela na info o 2232BW, koji bi trebao biti naslednik 226BW, uz vece sanse da se ubode S panel i cak NIZU cijenu od 226! Posto vidim da ga nisi naveo u svom cjenovniku, koliko je on kod tebe?
    BTW, danas vidjeh u Altiju njegovog mladjeg brata (2032BW), ukljucen im je i moze se malo probati, /me liiiike (a cijena im je kao i kod tebe, 300e, ali 2232BW za sad nemaju, ali kao mogu da naruce).

  8. #108
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joriq View Post
    Skontao sam da ti VEC IMAS te monitore na lageru, pa da se mogu pogledati na licu mjesta, a serijski broj je relativno pouzdan za Made in Slovakia monitore da se vidi koji je panel (znaci samo se izvadi iz kutije). Malo dalja pretraga me odvela na info o 2232BW, koji bi trebao biti naslednik 226BW, uz vece sanse da se ubode S panel i cak NIZU cijenu od 226! Posto vidim da ga nisi naveo u svom cjenovniku, koliko je on kod tebe?
    BTW, danas vidjeh u Altiju njegovog mladjeg brata (2032BW), ukljucen im je i moze se malo probati, /me liiiike (a cijena im je kao i kod tebe, 300e, ali 2232BW za sad nemaju, ali kao mogu da naruce).
    Nemam jos 2232BW, trebalo bi da se dobije za 10-ak dana, valjda. Za cijenu ne vjerujem da ce biti bolja od 226BW a najznacajnija razlika izmedju 226BW i 2232BW je dizajn. Sto se tice kvaliteta jednako su pozicionirana oba modela.
    Za BadMAd: posalji mi na PM, komponente koje te interesuju. Rekao sam ti da ne mogu sa cijenama da se takmicim sa inostranstvom, a Beograd je inostranstvo Glavni razlog je PDV i njihove bolje ulazne cijene zbog velicine trzista. Da ne bi bilo da svako svoju robu hvali, reci mi tacno koje te komponente intresuju pa da vidimo ko je najjeftiniji u CG.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  9. #109
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zviuk View Post
    postoji li L1717s , kolko para ?
    Postoji ali ne kod mene. LG ne drzim samo Samsung. Ako ti nesto odgovara od ponudjenih modela sa prve stranice, reci
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Nemam jos 2232BW, trebalo bi da se dobije za 10-ak dana, valjda. Za cijenu ne vjerujem da ce biti bolja od 226BW a najznacajnija razlika izmedju 226BW i 2232BW je dizajn. Sto se tice kvaliteta jednako su pozicionirana oba modela.
    Nema logike da bude skuplji, svuda u svijetu je jeftiniji, pa i u BG, vidi na:
    http://www.pcberza.co.yu/search/index.php
    2232BW je jeftiniji preko 10e od 226BW u prosjeku (u Gigatronu koji je najjeftiniji je razlika ~17e u korist 2232!)
    Nista, javi u ovaj topic kad budes znao nesto vise o 2232, izgleda da je to monitor za moj gusht :smoke:

  11. #111
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdravo. Ja imam jedno pitanje za sasu.mne
    Koji samsungov model od 17 inca ima DVI ulaz i cijenu oko 200 eura (a da ga imate u ponudi), znam za model 740B nego on je vec 250 eura a momak koji ga je polovnog prodavo na forumu ga je vec rashodovao

    Pozdrav!
    It ain't no use to sit and wonder why, babe
    It don't matter, anyhow

  12. #112
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Poz. Sasa reci mi moze li se placati preko racuna.

  13. #113
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fernando View Post
    Zdravo. Ja imam jedno pitanje za sasu.mne
    Koji samsungov model od 17 inca ima DVI ulaz i cijenu oko 200 eura (a da ga imate u ponudi), znam za model 740B nego on je vec 250 eura a momak koji ga je polovnog prodavo na forumu ga je vec rashodovao

    Pozdrav!
    E bas sam ti htio preporuciti GROUND-a i njegov 740b jer je to po mojem misljenju extra prilika. Nisam znao da ga je prodao. Ja imam isti taj 740B po cijeni od 252.00 eur. On je skup najvise zbog svojeg stalka (pomjeranje po visini, dijagonali i okrtanje oko ose za 360 stepeni). trenutno nemam ni jedan drugi model Samsunga u ponudi od 17" a da je sa DVI ulazom. Ali evo ti jedna isto dobra ponuda od 19" sa DVI ulazom. Monitor 940BW sa istim ovakvim stalkom i performansama kao 740B za 250.00 eur. Zvuci nelogicno ali eto, takva je cijena. Pa ako ti odgovara, iskoristi priliku.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  14. #114
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Poz. Sasa reci mi moze li se placati preko racuna.
    Omega, moze preko ziro-racuna. Dacu ti moj broj ziro racuna kod CKB pa ako ti tako odgovara javi se da ti ga proslijedim na PM.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  15. #115
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joriq View Post
    Nema logike da bude skuplji, svuda u svijetu je jeftiniji, pa i u BG, vidi na:
    http://www.pcberza.co.yu/search/index.php
    2232BW je jeftiniji preko 10e od 226BW u prosjeku (u Gigatronu koji je najjeftiniji je razlika ~17e u korist 2232!)
    Nista, javi u ovaj topic kad budes znao nesto vise o 2232, izgleda da je to monitor za moj gusht :smoke:
    Joriq u pravu si sto se tice cijene, 2232BW bi trebao biti jeftiniji od 226BW. Ja gledam u moj cjenovnik a to je predpostavljam stara cijena, dok je bilo zaliha, jer je on kod mene pozamasno skuplji. Vjerovatno kad dodje nova zaliha bice i nova cijena. Ali veci procenat samsungovih panela ti je ugradjen u 226BW nego u 2232BW (zato je ovaj i jeftiniji). Ali svi ti paneli zadovoljavaju visoke Samsungove kriterijume, i sve te pojedinacne fabrike rade pod samsungovim patronatom, tako da ni iskusniji korisnici ne mogu uociti detalje i razlike.
    Last edited by sasa.mne; 13-11-07 at 20:26.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  16. #116
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da... Ostaje mi da skupim te pare pa cu vidjet koji cu. Poz!
    It ain't no use to sit and wonder why, babe
    It don't matter, anyhow

  17. #117
    Fuk@rA Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Joriq u pravu si sto se tice cijene, 2232BW bi trebao biti jeftiniji od 226BW. Ja gledam u moj cjenovnik a to je predpostavljam stara cijena, dok je bilo zaliha, jer je on kod mene pozamasno skuplji. Vjerovatno kad dodje nova zaliha bice i nova cijena. Ali veci procenat samsungovih panela ti je ugradjen u 226BW nego u 2232BW (zato je ovaj i jeftiniji). Ali svi ti paneli zadovoljavaju visoke Samsungove kriterijume, i sve te pojedinacne fabrike rade pod samsungovim patronatom, tako da ni iskusniji korisnici ne mogu uociti detalje i razlike.
    Ja imam 226BW monitor je extra.........malo skup al kolko para tolko i muzike

  18. #118
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fuk@rA View Post
    Ja imam 226BW monitor je extra.........malo skup al kolko para tolko i muzike
    monitor 226BW je perverzija. Nije zdravo koliko je dobra slika na njemu, maltene nerealno, pogotovo boje. Ko je radio sa njim makar 2 min zna o cemu pricam. Nema toga stampaca koji moze odstampati u istom koloritu ono sto je prikazano na njemu. Za 350 eur uopste nije skup. Ovo se izgleda ide ka tome da standard bude 22" za Vistu. Prosto je neisplativo uzimati bilo koji monitor manje dijagonale.
    Last edited by sasa.mne; 13-11-07 at 20:35.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  19. #119
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Sasa, preporuci mi neki monitor 20+incha, widescreen

  20. #120
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Procitaj njegov zadnji post
    She is only here to annoy herself!

  21. #121
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Procitaj njegov zadnji post
    NSX dobar odgovor. Ipak ako planiraš da daš za monitor mnogo više od 350 eura- toliko košta SM 226BW, onda ti preporucijem Samsung XL20 za 1400.00 eur Morao sam ovo da napišem jer sam danas prvi put imao zadovoljstvo da radim za ovim monitorom. Još sam pod utiscima i kratko rečeno : Nemam riječi. Baš me interesuje što će sledeće da izmisle.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  22. #122
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Imam i ja jedno pitanje za sasu.mne:
    Da li ti samo prodajes samsung monitore ili posle prodaje i obilazis sve kupce?
    Zasto to pitam?
    Zato sto tvrdis da svi samsung modeli nemaju mrtvih pixela?
    S obzirom da je garancija 3 ili 4 mrtva pixela,mislim da bi morao da obilazis svoje kupce kako bi znao da ti monitori nemaju 1,2 svijetla ili 3 tamna losa pixela???
    Pa bih volio da cujem tvoj odgovor?

  23. #123
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    I nisam mogao a da ne primjetim da sam sebe demantujes(osim ako je lansiranje drugog znacenja od izbaciti na trziste):

    1 post "p.s. razumijem vasu lojalnost prema proizvodjacu monitora kojeg imate u kuci, i da vas obavijestim da u januaru Samsung lansira modele monitora sa dinamickim kontrastom 7000:1"
    2 post "Neću da se mEšam, neću da sam smEšan, ali Samsung već nekoliko mjeseci unazad proizvodi monitore sa DFC kontrastom od tričavih 7000:1 kao npr. modeli SM 743N, SM 743NX, SM 743B, SM 743BX, SM 943 BM, SM 743 BM.
    Ali nije tu kraj, imaju i modele sa dinamičkim kontrastom od 8000:1 kao npr. modeli SM 2043BM, SM 2243BM.
    I kao šlag na torti, još jedan u nizu dokaza da je Samsug duplo bolji od LG, u prodaji su već i modeli sa dinamičkim kontrastom od 10000:1 npr. model Samsung SM 943T."

  24. #124
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Hmm XL20 jeste dobar ali 1400 era za 20" no thanks radije uzmem refurbished profesionalni CRT od 22" za 200 era (max) i uzivam
    She is only here to annoy herself!

  25. #125
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    BojanKov: Ne kazem da Samsung uopste nema mrtvih pixela vec da Samsung daje najbolje garancije sto se tice mrtvih pixela. Ja do sad nisam imao takvih problema. A imam i podatke koliko ih je do sad vraceno zbog mrtvih pixela na kompletnoj teritoriji CG. Odgovor: NI JEDAN!!!! Podatak od njihovog gen. uvoznika. Ovo sam insistirao da provjerim jer se odjednom bila otvorila prica o "genocidu" mrtvih pixela, ali kad zatrazih serijske brojeve niko vise ni rijeci.
    Dalje, ne demantujem ni sebe sto se tice kontrasta 7000:1, 8000:1 i 10000:1. Oba puta sam rekao da ce ovi modeli biti kod nas u prodaji poslije Nove Godine. Oni se vec prodaju u svijetu, naveo sam i modele za koje ja znam da su sa tim kontrastom. To sam isto pomenuo zbog toga jer je u "BIT"-u napisano da je LG proizveo 5000:1 i da to jos niko nije do sad uspio. Eto, nista ne izmisljam nista ne preuvelicavam, nista ne demantujem, sve činjenicama potkrepljujem, samo sebe u ovom postu ponavljam. Vjerovatno nisi pazljivo citao. Nema veze, pozdrav
    Last edited by sasa.mne; 15-11-07 at 11:02.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

Page 5 of 71 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Laptopovi i druga racunarska oprema
    By boza16v in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 25-11-11, 15:35
  2. SAMSUNG i druga racunarska oprema
    By sasa.mne in forum Ostali oglasi
    Replies: 1351
    Last Post: 18-03-11, 12:10
  3. Najjeftinija racunarska oprema u Pg
    By Iz_dana_u_dan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 15
    Last Post: 23-09-05, 13:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •