Page 17 of 28 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 401 to 425 of 699

Thread: Total TV VS. BBM VS. IPTV

  1. #401
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kablegirl View Post
    Ovakav post je DIDI napiso juce na drugom topiku, ali identican....medjutim upucen drugoj osobi....
    hmmmmm, jesi li uradio copy/paste ili si se sam potrudio?
    Ih... provalila si me
    Dugujem ti cokoladu
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. #402
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi pa mi tek krajem 2007 godine dobijamo normalnu televizijsku ponudu.... godine gledanja blue moon-a, dosadnih rtcg1 i rtcg2, slusanja raznih sofranaca, sabrija, sukovica......politickih emisija i blazenih sportskih vikenda. Ja samo ne mogu da shvatim zasto su ponude osnovnih paketa i BBM-a i Extra Tv ovoliko osakacene? BBM ce svakako bolje proci u ovoj prici jer svi koji ne budu mogli da ugrade extra tv moci ce ili total tv ili BBM a taj broj nece biti bas mali. I zato je BBM indiferentan na ovu ponudu Extra TV sve dok se ne pojavi neki ozbiljniji konkurent. Na zalost ja otplacujem topfield risiver 80 eura iako znam da ne vrijedi ni 30....ali zauzvrat toj prevari koju sam svjesno prihvatio da bih se makao od 6 programa koje gledam cijeli zivot, ocekujem da ce BBM biti mudriji od T-coma i da ce znati da se sa korisnicima i od onih kojima uzimaju pare za uslugu ne ponaasaju kao prema ovcama kao sto je T-com radio(a samim tim sto su poceli od prodaje magle tj risivera topfield po cijeni od 80 eura nisu bas mudro nastupili)

  3. #403
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Ljudi pa mi tek krajem 2007 godine dobijamo normalnu televizijsku ponudu.... godine gledanja blue moon-a, dosadnih rtcg1 i rtcg2, slusanja raznih sofranaca, sabrija, sukovica......politickih emisija i blazenih sportskih vikenda. Ja samo ne mogu da shvatim zasto su ponude osnovnih paketa i BBM-a i Extra Tv ovoliko osakacene? BBM ce svakako bolje proci u ovoj prici jer svi koji ne budu mogli da ugrade extra tv moci ce ili total tv ili BBM a taj broj nece biti bas mali. I zato je BBM indiferentan na ovu ponudu Extra TV sve dok se ne pojavi neki ozbiljniji konkurent. Na zalost ja otplacujem topfield risiver 80 eura iako znam da ne vrijedi ni 30....ali zauzvrat toj prevari koju sam svjesno prihvatio da bih se makao od 6 programa koje gledam cijeli zivot, ocekujem da ce BBM biti mudriji od T-coma i da ce znati da se sa korisnicima i od onih kojima uzimaju pare za uslugu ne ponaasaju kao prema ovcama kao sto je T-com radio(a samim tim sto su poceli od prodaje magle tj risivera topfield po cijeni od 80 eura nisu bas mudro nastupili)
    BBM ti je naplatio receiver jeftinije i od jednih i od drugih....dobio si besplatnu instalaciju, mesec dana svih 70 kanala i 6 meseci Pinkov paket.
    Malo li je?

  4. #404
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Budva ima kablovsku minimum 2 godine da ja znam. Ko je to radio?

  5. #405
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam jedno pitanje za tekomovce.

    Moram li da imam telefonski broj kod Tikoma da bih koristio Extra TV?

    Znači, sad imam ISDN i recimo da hoću da ga odjavim, a da uvedem samo Extra TV. Može li to kod vas?

    Znači ja samo hoću da biram 4 različita provajdera za 4različite usluge.

    Fiksna telefonija - mtel ili tekom - moj izbor
    Kablovska - Total, tekom, bbm ili elta mont - moj izbor
    internet - tekom adsl ili mtel - moj izbor.
    mobilna telefonija - protelenor, mtel ili telekom - moj izbor.

    recimo, mtel me ne uslovljava da kotistim njihov mobilni ako hoću wimax, a bogami me ni Barović ne uslovljava da kupim šleper kisele vode Rada ako hoću da se pretplatim na BBM. Može li kod tikoma nešto da se uradi, a ne razmišljam sa čime sve treba da kombinujem jednu uslugu.

    konkretno hoću da plaćam 15 € za Extra TV, ali neću da plaćam pretplatu za telefon. Ili ako dobijem Extra TV pa odlučim za 3 mjeseca da ukinem fiksni, hoćete li mi ugasiti TV signal?

  6. #406
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Budva ima kablovsku minimum 2 godine da ja znam. Ko je to radio?
    budva ima kablovsku mekih 15-ak godina

    firma je cabling , prvo drustvena pa drzavna pa opstinska pa mjesovita pa sada privatna

    citavo vrijeme je bila ok , sada malo zaostaje ali uvodi optiku i mnostvo novih kanala

  7. #407
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Imam jedno pitanje za tekomovce.

    Moram li da imam telefonski broj kod Tikoma da bih koristio Extra TV?

    Znači, sad imam ISDN i recimo da hoću da ga odjavim, a da uvedem samo Extra TV. Može li to kod vas?

    Znači ja samo hoću da biram 4 različita provajdera za 4različite usluge.

    Fiksna telefonija - mtel ili tekom - moj izbor
    Kablovska - Total, tekom, bbm ili elta mont - moj izbor
    internet - tekom adsl ili mtel - moj izbor.
    mobilna telefonija - protelenor, mtel ili telekom - moj izbor.

    recimo, mtel me ne uslovljava da kotistim njihov mobilni ako hoću wimax, a bogami me ni Barović ne uslovljava da kupim šleper kisele vode Rada ako hoću da se pretplatim na BBM. Može li kod tikoma nešto da se uradi, a ne razmišljam sa čime sve treba da kombinujem jednu uslugu.

    konkretno hoću da plaćam 15 € za Extra TV, ali neću da plaćam pretplatu za telefon. Ili ako dobijem Extra TV pa odlučim za 3 mjeseca da ukinem fiksni, hoćete li mi ugasiti TV signal?
    Dobro pitanje, naravno ne. Makar u dijelu... Sto bi prost narod reka - ako zelis da imas sex sa ADSL-om, moras da se naguzis i fiksnome. Iako za to nema apsolutno nikakve potrebe.

  8. #408
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za adsl znam da ne mora, ali me više boli ovaj fisni. Plaćam ISDN pretplatu 9 €, hoću da je se riješim i uzmem wimax, mtel fiksnu i Extra TV, jer mi je to najpovoljnije za te tri različite usluge. Jer hoću da plaćam Extra TV 9, a ne 20 evr.
    Mislim da je jednostavno pitanje.
    Ako ne može, zbog čega ne može.

  9. #409
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Za adsl znam da ne mora, ali me više boli ovaj fisni. Plaćam ISDN pretplatu 9 €, hoću da je se riješim i uzmem wimax, mtel fiksnu i Extra TV, jer mi je to najpovoljnije za te tri različite usluge. Jer hoću da plaćam Extra TV 9, a ne 20 evr.
    Mislim da je jednostavno pitanje.
    Ako ne može, zbog čega ne može.
    Trebalo bi da moze. Ako ne moze sad, logicno je da obezbijede da to bude moguce u buducnosti. Jer je logicno, kad vec imamo izbor.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  10. #410
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    Trebalo bi da moze. Ako ne moze sad, logicno je da obezbijede da to bude moguce u buducnosti. Jer je logicno, kad vec imamo izbor.
    Znam, ali tekom obično vrlo kreativno tumači ove riječi

    Znaš li šta za Elta mont, da neće put drugih opština skorije? Imaju dozvolu za Berane, ali dok doju Total, BBM i ehtra će im sve pokupiti

  11. #411
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default TV Ponuda - Tabela

    Evo sam se pomučio da sastavim, sortiram i sistematizujem ponude TV kanala Totala, BBM'a i Extra TV, odnosno njihove osnovne pakete i da ih smjestim u preglednu excel tabelu u kojoj se ponude lako i jednostavno mogu uporediti.

    Download tabelice evo ođe.

    Kada se na ovaj način pogleda ponuda TV kanala, stvari postaju puno jasnije kada govorimo o ponudi TV kanala. Pogledajte, razmislite, komentarišite.

    Moguće da sam neđe nešto i izostavio, ali ako je tako nije namjerno. Ukažite na grešku da ispravim file.

  12. #412
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FrkaVelika View Post
    BBM ti je naplatio receiver jeftinije i od jednih i od drugih....dobio si besplatnu instalaciju, mesec dana svih 70 kanala i 6 meseci Pinkov paket.
    Malo li je?
    O cemu pricas covjece? O risiveru koji je u nabavci ispod 30 eura a prodaju ga 80?!? Dobio sam besplatnu instalaciju? Pa najbolje jos i da naplacuju instalaciju kablova tj 20 metara kabla cija je vrijednost 3 eura i kanalica od 50 centi a zaradilu su samo na risiver 50 eura?!?

    Pink paket me ne zanima, ja bih ukinuo sve "grand show" promotere u Crnoj Gori. BBM ako namjerava da se ponasa kao T-com(a poceo je da se ponasa sa potcjenjivanjem svojih korisnika iskoriscavajuci neupucenost istih i prodajom jeftinih risivera po cijeni solidnog dvd plejera) to kod mene nece prolazit.

  13. #413
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Jocker;799950]Evo sam se pomučio da sastavim, sortiram i sistematizujem ponude TV kanala Totala, BBM'a i Extra TV, odnosno njihove osnovne pakete i da ih smjestim u preglednu excel tabelu u kojoj se ponude lako i jednostavno mogu uporediti.

    Download tabelice evo ođe.

    Kada se na ovaj način pogleda ponuda TV kanala, stvari postaju puno jasnije kada govorimo o ponudi TV kanala. Pogledajte, razmislite, komentarišite.

    Moguće da sam neđe nešto i izostavio, ali ako je tako nije namjerno. Ukažite na grešku da ispravim file.

    balkanika, duga , tv melos svet plus nijesu kanali u total tv nego su to fta kanali koji su toliko dobri da ih ni u najvecem kosmaru ne bih pozelio
    bbm ima u osnovnom paketu sportklub + i cinemaniju, treba napomenuti i to da ti ya oaj dodatni satelit 1 ili 2 treba jos 1 odnosno dvije glave plus drzac za 2 odnosno 3 glave to je nekih 30 eura.
    Last edited by veriking; 02-12-07 at 09:36.
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  14. #414
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by veriking View Post
    [ treba napomenuti i to da ti ya oaj dodatni satelit 1 ili 2 treba jos 1 odnosno dvije glave plus drzac za 2 odnosno 3 glave to je nekih 30 eura.
    Netachno, kao shto pishe u napomeni u excelovom fileu OUT OF THE BOX korisnik moze da prima programe sa dva satelita istovremeno, jer je u opremi koja se instalira ukljucen monoblock LNB sa 2 LNB-a sa razmacom od 3 stepena. Ono shto korinsik treb ad auradi prilikom instalacije je da kaze monterima koju kombinaciju satelita zeli - Hot Bird + Eurelsat ili Eutelsta + Astra

  15. #415
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by veriking View Post
    bbm ima u osnovnom paketu sportklub + i cinemaniju
    Cinemaniu ima i to je ispravljeno sad u tabeli, Sport Klub + je u dodatnom paketu.

  16. #416
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    evo je ona seljacka prica..Barovicevo pa necu...a kuku sto je ovo...kakvih sve gluposti cojek moze da procita odje...
    BBM ima bolju ponudu...i tacka...i pozudano znam da ce do kraja juna imati jos masu paketa..ponuda...i ugasice sve operatere ostale...samo ce budale uzeti pljackasi t-com npr
    daleeeko je jun...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #417
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jedno pitanje ako moze... kakve veze imaju kablovski operateri a internetom? Onako cisto em zanima posto vidim da svi ti topici se rade na "Internet" sekciji.

  18. #418
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    takvi smo mi sto zivimo u crnoj gori...stedljivi narod
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  19. #419
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma sk + je u osn paketu bbm!
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  20. #420
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by veriking View Post
    Ma sk + je u osn paketu bbm!
    Na njihovom website-u pi[e druga;ije, da je u dodatnom paketu http://www.bbm.cg.yu/televizija.paketi.php?ID=2 dok se sport klub nalazi u osnovnom

  21. #421
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    The Village...
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    total tv je dobio jos jedan zabavni program(chini mi se)a startuje od sjutra u pitanju je U2 program

    radi se o kanalu iz Svajcarske i na njemu ce biti zabava, kvizovi...

  22. #422
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi dobro da neko u ovim tabelama napise koji su kanali lokalizovani,odnosno koji su sinhronizovani koji su titlovani a koji nemaju nista od toga.Tako bi slika bila potpunija.
    Jos nesto,kad sam bio u t-komu rekli su mi da je u pitanju iznajmljivanje opreme a
    ne kupovina iste.Znaci kad istekne ugovor vraca se risiver i ruter a njima 100 eura .

  23. #423
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Evo sam se pomučio da sastavim, sortiram i sistematizujem ponude TV kanala Totala, BBM'a i Extra TV, odnosno njihove osnovne pakete i da ih smjestim u preglednu excel tabelu u kojoj se ponude lako i jednostavno mogu uporediti.

    Download tabelice evo ođe.
    Ova tabela nije tačna, uopšte.

    U ponudi BBM-a su:

    sport klub + (a ne motors tv. Ruku na srce, greška je i na sajtu BBM-a)
    zone reality
    zone romantic
    discovery science
    discovery civilisation
    discovery travel and living
    animal planet
    TV 1000
    Extreme sports (kog ni nema u tabeli)

    a u tabeli stoje prazna polja...


    osnovni paket BBM-a čine kanali:

    http://www.bbm.cg.yu/televizija.paketi.php?ID=1

    dodatni paket:

    http://www.bbm.cg.yu/televizija.paketi.php?ID=2

    hbo:

    http://www.bbm.cg.yu/televizija.paketi.php?ID=3

    i pink paket:

    http://www.bbm.cg.yu/televizija.paketi.php?ID=4


    zar je to tako teško popisati?
    Last edited by btw; 02-12-07 at 16:48.

  24. #424
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mikile View Post
    Jos nesto,kad sam bio u t-komu rekli su mi da je u pitanju iznajmljivanje opreme a
    ne kupovina iste.Znaci kad istekne ugovor vraca se risiver i ruter a njima 100 eura .
    A na koliko te "vežu" ugovorom?

  25. #425
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Da bi imali Extra Tv MORATE imati aktivan T Com fixni broj. Nemojte me pitati zasto jer nemam pojma, samo je tako jutros rekao PR

Page 17 of 28 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL, WiMax, IPTV...dilema
    By Stetni in forum Internet
    Replies: 37
    Last Post: 29-10-07, 09:50
  2. IPTV u novembru!
    By dukljanin in forum Operatori
    Replies: 11
    Last Post: 13-08-07, 12:50
  3. IPTV u CG
    By zanzibar in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 21-06-07, 08:31
  4. Total overdose - svudje po gradu pogresno snimljen
    By chatnick in forum Game Server CG
    Replies: 3
    Last Post: 02-10-05, 14:19
  5. rezultati popisa: Srbi vecina na 70% CG teritorije
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 38
    Last Post: 29-12-04, 09:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •