Hm, prodasmo sve HOTELE,neka je li Bog dao da se renoviraju.
Prodadoshe ZHELJEZARU, neka je li Bog dao da proizvodnja krene, ali zalosno je shto te pare idu stranim investitorima, a mi smo za Zheljezaru neku mizeriju uzeli...

ProdajUTelekom, koji je jedan od rijetkih dobrostojecih firmi, znachajnih za Crnu Goru i CG'z budzet...
Prodajemo POSHTU... Koliki je MJESECHNI promet u poshti od svega [govornica, markica, provizija, uplatnica?]

ProdajU Elektroprivredu ... A ima li bolje stavke za punjenje budzeta od te?

Kazu TREZOR prazan?!
A kako nece bit' ... Sve smo prodali prodavcima palachinki, automehanicharima, shvercerima... Koji su sad kvazi strani investitori, hm. I ja bih da sam shvercovala cigare, dilovala devize i drogu sad INVESTITOR bila i prala pare preko STRATESHKIH firmi za opstanak CG!

Da se ja shto pitam, a ne pitam se, josh uvijek, dala bih sve hotele za DZ, ali na odredjen period strancima, da uloze u njega i nakon, recimo, 10-ak godina, uzela bi CG ponovno svoje hotele, amlo ih modernizovala i to je to...

Ako prodamo Telekom, Poshtu i Distribuciju da bi se prale pare, shto je najcheshce sluchaj, neka shto nece bit' 200 miliona eura u opticaju po CG, nego ni chetvrtina ga nece bit', a proshle god. je 400 miliona bilo u opticaju, sad se ljudi premoshcavaju preko rachuna KESHA NEMA, 'prodasmo ga' odredjenim personama...