Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 120

Thread: Granice sramote

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Granice sramote

    Da se kod nas laze, krade, petlja, podvaljuje.... je svima vidljivo i nije neko cudo niti nista mimo svijet, samo sto mi volimo da palamudimo o sopstvrnom postenju. Crnogorsko postenje je davno proslo, ali da mi je neko rekao da se kod nas moze naci olos i stoka koja ce skrnaviti grob covjeka koji je poginuo braneci starca od obijesnih kretena - nikad ne bih povjerovao. Pijj fukare i goveda bez namjere da uvrijede bilo koje govedo poredjujuci ih sa tom maloumnom gamagi.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ova DIVLJA LJEPOTA,
    se polako ali sigurno pretvara u (NE)LJUDSKE NAKAZE, CHOVJEKOLIKU GAMAD.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,987
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    U CG trenutno vazi:
    Ja sam jedini posten svi ostali su neposteni. I sve tako u krug...
    Na zalost. A za pare se sve moze... Pojedini bi majku i dusu prodali za pare.
    Obraza malo gdje vise ima na prodaju u CG.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da se kod nas laze, krade, petlja, podvaljuje.... je svima vidljivo i nije neko cudo niti nista mimo svijet, samo sto mi volimo da palamudimo o sopstvrnom postenju. Crnogorsko postenje je davno proslo, ali da mi je neko rekao da se kod nas moze naci olos i stoka koja ce skrnaviti grob covjeka koji je poginuo braneci starca od obijesnih kretena - nikad ne bih povjerovao. Pijj fukare i goveda bez namjere da uvrijede bilo koje govedo poredjujuci ih sa tom maloumnom gamagi.
    Demokratija se uveliko implementira u nasem drustvu i te su promjene sasvim normalne i jako vidljive. Sekularno drustvo gdje demokratija i religija su ustavno odvojene institucije nece nikad funkcionsati kao jedno pristojno drustvo.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da se kod nas laze, krade, petlja, podvaljuje.... je svima vidljivo i nije neko cudo niti nista mimo svijet, samo sto mi volimo da palamudimo o sopstvrnom postenju. Crnogorsko postenje je davno proslo, ali da mi je neko rekao da se kod nas moze naci olos i stoka koja ce skrnaviti grob covjeka koji je poginuo braneci starca od obijesnih kretena - nikad ne bih povjerovao. Pijj fukare i goveda bez namjere da uvrijede bilo koje govedo poredjujuci ih sa tom maloumnom gamagi.


    Mozesh li mi rec o chemu se odje radi?..shta je to bilo?
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Mi ne postojimo.

    Ne pristajem na precutno odobravanje onoga sto vecina ljudi radi, a ne tek na to da ako vecina radi svi rade. Sto je josh gore ta bagra ako li vidi jednog da pravim putem krene svi se kao vrane (cast pravim vranama) na njega strombale. Sam je bez prijatelja i bez zastite. Svakog takvog ste gledali da spotaknete i unistite da budete spokojni da ne vidite nista osim svoje zablude. Vi nemozete imati prijatelja!

    Sto mi rece jedan bivsi novinar, bez kakvih je Monitor prestao da bude ono sto je bio, jedino medju fukarom je postenje moralna kategorija, medju ljudima je ono normalna osobina.

    Kakvo postenje, odje se nemoze nac dostojanstvo, samo lazni ponos kojim parate nebo i gazite sve ispred sebe.

    Ja jesam crnogorac, ali nisam ono sto je crnogorsko drustvo danas. Moja Crna Gora i vasa Crna Gora nisu ista zemlja. Zovu se isto ali nisu isto. Svako od nas ponaosob je ono sto sam radi i ono sto sam od sebe napravi.

    Samo mogu da dignem kapu svima onima kroz istoriju koji su pokazali sto znaci biti covjek. A na ove sto su pokazali sta je biti necovjek mogu samo sa osmjehom docekati njihovu sudbinu kao onu koju su dozivljeli oni prije njih.

    Ovo je toliko puta ponovljena prica u Istoriji da je smijesno kako vecina misli da ce ovo sve proci. Ali i komedija sa tragedijom cini dramu.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69 View Post
    Mozesh li mi rec o chemu se odje radi?..shta je to bilo?
    Neko je zapalio grob Vojicica. Jos ne mogu da vjerujem da je to istina i da se desava u Crnoj Gori.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Mi ne postojimo.

    Ne pristajem na precutno odobravanje onoga sto vecina ljudi radi, a ne tek na to da ako vecina radi svi rade. Sto je josh gore ta bagra ako li vidi jednog da pravim putem krene svi se kao vrane (cast pravim vranama) na njega strombale. Sam je bez prijatelja i bez zastite. Svakog takvog ste gledali da spotaknete i unistite da budete spokojni da ne vidite nista osim svoje zablude. Vi nemozete imati prijatelja!

    Sto mi rece jedan bivsi novinar, bez kakvih je Monitor prestao da bude ono sto je bio, jedino medju fukarom je postenje moralna kategorija, medju ljudima je ono normalna osobina.

    Kakvo postenje, odje se nemoze nac dostojanstvo, samo lazni ponos kojim parate nebo i gazite sve ispred sebe.

    Ja jesam crnogorac, ali nisam ono sto je crnogorsko drustvo danas. Moja Crna Gora i vasa Crna Gora nisu ista zemlja. Zovu se isto ali nisu isto. Svako od nas ponaosob je ono sto sam radi i ono sto sam od sebe napravi.

    Samo mogu da dignem kapu svima onima kroz istoriju koji su pokazali sto znaci biti covjek. A na ove sto su pokazali sta je biti necovjek mogu samo sa osmjehom docekati njihovu sudbinu kao onu koju su dozivljeli oni prije njih.

    Ovo je toliko puta ponovljena prica u Istoriji da je smijesno kako vecina misli da ce ovo sve proci. Ali i komedija sa tragedijom cini dramu.


  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    E zalosna zemljo,ne bilo te bozhe.
    Povrace mi se od samog sebe i od svog referendumskog DA.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da se kod nas laze, krade, petlja, podvaljuje.... je svima vidljivo i nije neko cudo niti nista mimo svijet, samo sto mi volimo da palamudimo o sopstvrnom postenju. Crnogorsko postenje je davno proslo, ali da mi je neko rekao da se kod nas moze naci olos i stoka koja ce skrnaviti grob covjeka koji je poginuo braneci starca od obijesnih kretena - nikad ne bih povjerovao. Pijj fukare i goveda bez namjere da uvrijede bilo koje govedo poredjujuci ih sa tom maloumnom gamagi.
    Znas li Hari sta lagano postaje redovan izgovor za svaku optuzbu na racun nekih ljudi u ovoj zemlji - "pa kako se pobogu uopste usudjujete da udarate na nashu tradicionalnu chast i poshtenje, to gotovo da izaziva dushevne tegobe, materijalna nadoknada koju cu traziti na nashim poshtenim sudovima ce biti samo neki minimum minimuma za zadovoljenje svih dushevnih patnji, blablabla"... Pa samo sto ne kazu ti neki uvrijedjeni- "u staroj Crnoj Gori se zna kako su se ovakve situacije reshavale, no nam nauchene lekcije iz demokratije ne daju da se ponashamo i djelujemo onako kako bi mogli"

    U vezi sa svom ovom pricom, a mozda i nije, no da pomenem - pricali ja i blizak prijatelj prije neku noc, raspravljamo nesto o vec zaboravljenoj emisiji Piramida ma Atlasu, i pobjedniku Zarku Radulovicu, kako je pobrao simpatije svih, prosto mu poshtenje iz ochiju kaplje... I ja rekoh, sve je to ok, samo mi sumnjiv ovaj moj komshija Zindovic shto mu je bio prvi sa desne strane na svakoj emisiji, neka vrsta tjelohranitelja (i ne samo njemu svih ovih godina), a znam kakve price o njemu kruze po NK... I isti taj Zindovic - ucestovao u onom obracunu u Budvi prije neki dan, chitam jutros uhapsen u spektakularnoj akciji policije nedje iznad Kotora...

    Dakle, sitne ribe koje vec imaju nekakvu reputaciju mafijasha/kriminalca i mogu da padnu - a isti oni koji nam kroje kapu, a koje iz dana u dan gledamo u drushtvu tih krimosa - ne mogu, jer se Boze moj uvijek mogu pozvati na svoju chast i poshtenje... Eto, smorih.
    Just to slip the skin...

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Neko je zapalio grob Vojicica. Jos ne mogu da vjerujem da je to istina i da se desava u Crnoj Gori.
    Nemam rijeci.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Cuh sad da je policija otkrila ko ga je ubio,bice u novine sjutra reka bi.
    Ovo se izgleda upravo zbog toga desilo.Krupne zverke,kako smo svi i mislili.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Cuh sad da je policija otkrila ko ga je ubio, bice u novine sjutra kako cuh. Ovo se izgleda upravo zbog toga desilo
    imaju neke dokaze, al oce li ih to doves do ubice, vidjecemo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #14
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    cekajte ljudi, jesam li ja dobro razumio, neko je zapalio grob Vojicica onog sto ga ubise kad je bio naoada na Brkovica?

    Ostao sma bez texta
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  15. #15
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dno je taknuto.
    ilustrovani namaz za kucnog ljubimca

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislio sam da me više ništa ne može pogoditi.

    This the end my friend...

  17. #17
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "granice sramote"....

    izgleda da ih nema
    YOU CAN FOOL SOME PEOPLE SOMETIMES
    BUT YOU CAN'T FOOL ALL THE PEOPLE ALL THE TIME

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    auuuu, ovo je stvarno dno dna!!! shto bi da sakriju zaboga??? I ko???

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,715
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    imaju neke dokaze, al oce li ih to doves do ubice, vidjecemo
    Jes,samo imaju dnk koji odgovara jednom od cuvara uspjesnog cg biznismena,dobrotvora,i humaniste.
    I svi cute,niko da zvakne?
    9 rihtera neka ne poravna,nismo za bolje.
    Last edited by Sidewinder; 17-09-07 at 07:26.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #20
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Unhappy

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Jes,samo imaju dnk koji odgovara jednom od cuvara uspjesnog cg biznismena,dobrotvora,i humaniste.
    I svi cute,niko da zvakne?
    9 rihtera neka ne poravna,nismo za bolje.
    90.

    čitam topik od početka, znam da ne fali materjiala za ovako nešto..

    al ovo što viđeh je... nemam riječi

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli moguce da ovakva vijest nadje mjesto na tek 11oj strani "Vijesti",a na naslovnoj budalastina do budalastine... Prpa bato, prpa... Pu *****sta Crna Goro !

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A lasno li vi je pljunut na Drzavu brate mili !!!!!!!!!!!!!!! Ka da se ovakve stvari nidje na zemaljku kuglu ne desavaju ! Obrazami mene licno je sramota od vas Crnogoraca koji za svako nedijelo stoke ljigave popljujete odma na Crnu Goru i na njene grobove istoriju itd itd !
    Stoka koja je porusila tj. zazdila ti grob treba i ja se nadam bice javno osudjena i slikom prikazana u svu stampu Crne Gore ,ali to nije ,napominjem NIJE I NESMIJE bit razlog pljuvanja na Suverenu Drzabvu Crnu Goru i posteni narod koji obituje u nju !!!!!!!!!!!!!!!!

    ps. Ja mnim e ne trebam crtat u slikama da "OSUDJUJEM" maksimalno ovakva zlodijela i nadam se da ce pocinioci tj smradovi ljigavi izac pred lice pravde ,ali ne skacite ka da ve zmija zaklala tako brzinski da popljujete sve nas i nasku ni Drzavu ,jerbo nijesmo jedinstven slucaj dje ima lupezanja mafije ,ubistava , silovanja itd itd pun je cipancijeli svijet toga !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To su nam nezavisne vijesti. Danas svako gleda svoje pedu, kad su isprefiskali Ivanovica, brujalo se na sve strane, tekstovi na 6 strana, skoro buna protiv dahija. Kad pobise sve te silne momke, pocevsi od Zugica pa na ovamo, nezavisni dnevnik vijesti objavi po nesto uistinu, na 11. stranu naravno,ili mozda grijesim, na 9.

    Ubio si Badzu Popaje, Popaje, Popajeee.....

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,256
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Ne sprdaj se perper objavljivali su sve kako je trebalo, sto ce da rade kad je crna hronika na toj strani. A i bruka bi bila stavit tako nesto na naslovnu...
    She is only here to annoy herself!

  25. #25
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ne sprdaj se perper objavljivali su sve kako je trebalo, sto ce da rade kad je crna hronika na toj strani. A i bruka bi bila stavit tako nesto na naslovnu...
    Ali nije bruka stavit na naslovnu kad njega neko isprefiska, i pored naslovne jos pola novine u tekstovima. Objavljivali su oni, ali se nisu nesto posebno pretrgli insistirajuci da se pocinioci tih nedjela moraju brzo nac.

    PS: Ako si od Ivanovica izvini, ali tako je !

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 20
    Last Post: 17-12-10, 18:35
  2. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  3. Ljudski neukus nema granice.....
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 16-10-04, 17:28
  4. Do koje granice biste isli?
    By *cHeStNUT* in forum Sex i erotika
    Replies: 73
    Last Post: 10-04-04, 20:19
  5. Nacija zagledana u fantomske granice
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 04-02-04, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •