Results 1 to 8 of 8

Thread: Filmovi, serije i dokumentarci na kablovskoj...

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Filmovi, serije i dokumentarci na kablovskoj...

    Pošto je većina od nas instalirala (ili će to uskoro učiniti) kablovsku televiziju u svojim domovima, mogli bi početi sa razmjenjivanjem iskustava vezanih za serije, filmove i interesantne emisije. Da li ste već našli neku dobru seriju, dobar termin za vaš omiljeni žanr filma, koji dokumentarci vam se najviše sviđaju, itd?
    ...

  2. #2
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicna tema
    -Nemam bas puno vremena za serije i dokumentarce jer kad imam onda pratim sport ali do sad sam gledao dosta zanimljivih dokumentaraca koji me privuku da ih odgledam do kraja,gleda sam:
    -Vasiat Explorer - "Kako napraviti Apacha,znaci tim od 5-6 ljudi za odredjeno vrijeme napravi Apacha-stvarno extra"
    -Vasiat Explorer - " Avionske nesrece " - i ovo sam gledao jedan put,pad Peruanskog aviona, odicno uradjeno,stvarno za pohvalu
    -Vasiat History - "Potonuce Kurska" -extra ,ali extra uradjeno

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    imas topic filmovi na tvu i topic TV serije

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes, samo što se na "TV Serije" najviše raspravlja o nekakvoj novoj seriji pod nazivom "Razmjena" ;-), a o filmvima ima još jedno 5-6 aktivnih threadova. Što znam, kako god hoćete, ali pod ovim thread-om bismo mogli da razgovaramo o tome koji film planiramo da odgledamo, šta će se davati noćas, itd. Mnogo je programa, a malo ko od nas ima vremena da sve isprati. Jednom riječju tema je - Televizijski program.

    @Masinac: Ta tri kanala mi se veoma dopadaju, naročito Viasat History, sa njihovim dokumentarcima o Čikaškom podzemlju (Al Kapone-u, itd.). Međutim, kad bih, nakon samo nekoliko dana koliko posjedujem kablovsku morao da biram, sigurno bi mi dva omiljena programa bila "National Geographic" i "Discovery Channel". Na njima ima dokumentaraca svake vrste, tako da rijetko idem u krevet ovih noći... Vjerovatno što mi je sve to novo, ali ne sjećam se da sam ovako bio "Zaražen" još od prvih dana surfovanja Internetom
    ...

  5. #5
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hihi ja nesto i ne gledam Discavery zato sto vazda kad okrenem tj kanal,popravljaju neki motor a i slazem se da je Naionalna geografije extra kanal. Ima li sta zanimljivo da se pogleda nocas?

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by Innuendo View Post
    Jes, samo što se na "TV Serije" najviše raspravlja o nekakvoj novoj seriji pod nazivom "Razmjena" ;-), a o filmvima ima još jedno 5-6 aktivnih threadova. Što znam, kako god hoćete, ali pod ovim thread-om bismo mogli da razgovaramo o tome koji film planiramo da odgledamo, šta će se davati noćas, itd. Mnogo je programa, a malo ko od nas ima vremena da sve isprati. Jednom riječju tema je - Televizijski program.

    @Masinac: Ta tri kanala mi se veoma dopadaju, naročito Viasat History, sa njihovim dokumentarcima o Čikaškom podzemlju (Al Kapone-u, itd.). Međutim, kad bih, nakon samo nekoliko dana koliko posjedujem kablovsku morao da biram, sigurno bi mi dva omiljena programa bila "National Geographic" i "Discovery Channel". Na njima ima dokumentaraca svake vrste, tako da rijetko idem u krevet ovih noći... Vjerovatno što mi je sve to novo, ali ne sjećam se da sam ovako bio "Zaražen" još od prvih dana surfovanja Internetom
    Malo sam zauzet ovih dana, tako da nemam vremena da sredjujem ovo sad, ali cemo do kraja nedjelje rasporedit to fino. I eliminsat ove spam topike.

    Keep Hope Alive
    I am the one who locks.

  7. #7
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interpool nemoj ovaj topic brisat!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    necemo ga brisat, zakljucat cemo ga... A rasprava se seli na "filmovi na tv-u" cak cemo ga i prilagodit vasim zahtjevima pa cemo ga nazvat "filmovi i serije na tv-u" :mrgreen:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the najbolji reziser(i) danasnjice
    By moon safari in forum Film
    Replies: 48
    Last Post: 23-04-08, 12:12
  2. filmovi, serije, igre... sve za euro :D
    By alien in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 116
    Last Post: 15-08-06, 08:06
  3. igre, dokumentarci, serije, divx...svasta nesto
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 59
    Last Post: 28-12-05, 13:11
  4. Filmovi Sergia Leonea i Stanleya Kubricka
    By Argonaut in forum Film
    Replies: 5
    Last Post: 15-10-04, 09:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •