Page 5 of 23 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 560

Thread: Online Kladjenje!

  1. #101
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ce ti moneybookers ako ces da se kladis, samo direktno sa kartice idi na kladionicu. Sportingbet mi je najbolja za sad kladionica, stalno sam tamo,na kladionicu i na poker,kako nisu nikakvi problem pravili oko uplate sa kartice tako nisu ni sa isplatom,provjereno...

  2. #102
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preko moneybookers svakakvi tipovi naplaćuju svoje "dojave" i uzimaju narodu pare, vjerovatno je to u pitanju...

  3. #103
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Sto ce ti moneybookers ako ces da se kladis, samo direktno sa kartice idi na kladionicu. Sportingbet mi je najbolja za sad kladionica, stalno sam tamo,na kladionicu i na poker,kako nisu nikakvi problem pravili oko uplate sa kartice tako nisu ni sa isplatom,provjereno...


    Meni nije jasno kako da prenesem novac u kladionicu ,kad je nijesam verifikovala na moneybookersu.Mozes li mi malo pojasniti?

  4. #104
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milan@ View Post
    Ja nikako da verifikujem visa electron NLB banke na moneybookers
    Trebalo bi da ti skinu neki iznos - ti odes do banke provjeris koliko su ti skinuli, odes na stranicu moneybookers-a trebalo bi da ti traze da ukucas pravi iznos, ti ukucas ono sto si vidio iz izvoda i oni ce ti vratiti to na karticu. To im je nacin bio za verifikaciju kartica. Tako je bilo prije - trebalo bi da je i sada.

  5. #105
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kladi li se ko na Gambookers?
    Mene kolko se cini daju 100% bonus na prvu uplatu, sad uplatih 15e i prc, nikakav bonus,dal da im ga trazim i kako?

  6. #106
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milan@ View Post
    Meni nije jasno kako da prenesem novac u kladionicu ,kad je nijesam verifikovala na moneybookersu.Mozes li mi malo pojasniti?
    Slusaj , ako vec oces da se kladis Moneybookers ti nije potreban ,samo komplikujes bez razloga. Odes na stranicu online kladionice, i ako imas kesha na kartici ,uplatis direktno preko kartice, isto tako za isplatu... :hammer:

  7. #107
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Kladi li se ko na Gambookers?
    Mene kolko se cini daju 100% bonus na prvu uplatu, sad uplatih 15e i prc, nikakav bonus,dal da im ga trazim i kako?
    Ja se kladim kod njih i zadovoljan sam. Sto se tice bonusa, vrlo su za*ebani, jer obicno ima dosta uslova koje moras ispunit da bi ga dobio (npr. 5 igranja na kvote 2 i vise).
    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #108
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Kladi li se ko na Gambookers?
    Mene kolko se cini daju 100% bonus na prvu uplatu, sad uplatih 15e i prc, nikakav bonus,dal da im ga trazim i kako?
    Ako ti je prvi depozit - poslaji e-mail. Imas skroz gore 24/7 support - klikni i dobices e-mailove na kojima im se mozes obratiti i sve bi trebalo da bude OK.

  9. #109
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam na Sportingbetu zaista odavno,a bonus od 100% na prvu uplatu znaci da kad sam uplatio prvi put na Sportingbetu 50e automatski mi je upisano 100e , neko mi na posao danas rece da je tako i na Gamebookers kad *****

  10. #110
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slabo znam engleski, moze li neko na engleski napisati da mi je prvi depozit bio prije 15-ak minuta i to 15eura, da li je bonus od 100% na prvu uplatu jos na snazi i zasto mi nije bonus dodan na racun?

    A ja cu to da kopiram u mailu

  11. #111
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Ja sam na Sportingbetu zaista odavno,a bonus od 100% na prvu uplatu znaci da kad sam uplatio prvi put na Sportingbetu 50e automatski mi je upisano 100e , neko mi na posao danas rece da je tako i na Gamebookers kad *****
    Sve zavisi neka kladionica malo brze, a neka malo sporije odradi to- vazno je da bude novac+bonus na racunu a hoce li kasniti 5-10 min nije bitno.
    I naravno kao sto rece mad-dog - kada hoces da podignes pare prethodno moras da odradis 3 uplate*depozit(znaci 15 eura*1.5 - 3 puta tako primjer) po kvoti koja nesmije biti manja od 1.5 da bi mogao da podignes novac.

  12. #112
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shvatam ja to Nesta,nego kako vam ide online kladjenje hehe

  13. #113
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Shvatam ja to Nesta,nego kako vam ide online kladjenje hehe
    15 minutes before I sent my first deposit. Can I have the right to a 100% bonus and when can I expect to my account? - Nesto ovako napisi i naravno stavi u poruci svoj username na gamebookers-u.

    Kako ide kladionica - bolje nego berza

  14. #114
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E hvala puno Nesta,vidjecemo sta ce biti

  15. #115
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    E hvala puno Nesta,vidjecemo sta ce biti
    Nebrini oko toga, njima je interes da te navucu i uzmu pare pazi da posle nebude :hammer:

  16. #116
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Trebalo bi da ti skinu neki iznos - ti odes do banke provjeris koliko su ti skinuli, odes na stranicu moneybookers-a trebalo bi da ti traze da ukucas pravi iznos, ti ukucas ono sto si vidio iz izvoda i oni ce ti vratiti to na karticu. To im je nacin bio za verifikaciju kartica. Tako je bilo prije - trebalo bi da je i sada.
    Da,sve ja to znam al mi kaze za karticu da je unable,ne znam zbog cega

  17. #117
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milan@ View Post
    Da,sve ja to znam al mi kaze za karticu da je unable,ne znam zbog cega
    Jeli ti dalo one dvije opcije, hoces li karticu da koristis za kladionicu, casiono itd ili za kupovinu?
    Posalji im poruku i pitaj zasto nece da ti prihvati karticu. Ako ne bude moglo preko moneybookes-a - uplacuj direkno sa kartice a to ti podrzavaju skoro sve jace kladionice.

  18. #118
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala!Probacu tako.

  19. #119
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Kladi li se ko na Gambookers?
    Mene kolko se cini daju 100% bonus na prvu uplatu, sad uplatih 15e i prc, nikakav bonus,dal da im ga trazim i kako?
    Kladim se ja evo 7 mjeseci. Nema bonusa, osim shto igrajuci skupljash poene koje mozesh da pretvorish u pare. Shto vishe igrash, to vishe poena...logichno

    Blazena kladionica shto se tiche uplate/isplate

  20. #120
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema me vise tamo,pukoh 15e ,vracem se na Sportingbet,srecnu kladionicu za mene :P

  21. #121
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Thank you for contacting Customer Service.

    First of all, I would like to congratulate you for opening an account with us!


    Our records indicate that you have entered a sign up bonus code, however it did not activate as the bonus offer is already inactive.


    You have successfully deposited 15 EUR and when the amount was credited into your account you placed them on a bet /73045463/


    As you are a new player on our site I can promise you that you will get 100% up to 20 EUR . Once activated the bonus will be valid on Gamebokers Sportbets for 30 days. The release conditions will wagering equal to 5 times the amount on Gamebookers Sportbets at odds 2.0 or higher.


    Bonus type is a cashout restricted which means that you can use the bonus amount but you are not allowed to withdraw it before the requirements are met.


    Failure to meet these requirements will result in money being removed from your account on expiry.


    Please get back to us once you make a successful deposit.



    Sto znaci ovo,odgovor od Gamebookersa?

  22. #122
    Join Date
    May 2008
    Location
    nekad tu, nekad onamo
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi najbolja kladionica za online kladjenje je bet365. imaju najvecu ponudi live kladjenja svih sportova, e cega sve nema. Najveca mogucnost brze zarade ali ako se covjek ne kontrolise onda i veca mogucnost gubljenja novca. Otkad igram tamo vise se i ne kladim prije pocetka meceva. E sad mozda jedino nijesu zastupljene toliko nase lige mada ja to ne igram a mozda ih i ima. Probajte vidjecete. Sto se tice uplata i isplata sve je ok i imate svake nedelje 10 e bonus ako recimo tokom nedelje igrate vise. Kome ne treba live kladjenje u velikoj mjeri preporucujem gamebookers.
    Ako je nedovoljno to sto imas, bices nesrecan i da cio svijet bude tvoj -Seneka-

  23. #123
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ODJE-tigar View Post
    Slusaj , ako vec oces da se kladis Moneybookers ti nije potreban ,samo komplikujes bez razloga. Odes na stranicu online kladionice, i ako imas kesha na kartici ,uplatis direktno preko kartice, isto tako za isplatu... :hammer:
    Napokon prebacih pare u sportingbet kladionicu:twist:dobih nesto malo para i sad cekam isplatu
    Isla sam direktno Visa electron karticom (NLB banka),nadam se da nece biti problema oko isplate.
    Last edited by milan@; 14-12-08 at 22:52.

  24. #124
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da vas obavijestim ko voli online kladjenje od januara pocinje da radi internet kladionica ADRIABET,radim evo dva mjeseca nesto za njih i mogu vam reci da ce biti na nivou svjetskih internet kladionica....bice i posebna strana za crnogorsko trziste...

  25. #125
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Pomoć

    Izvadio sam devizni račun kod NLB Montenegrobanke. E, sad, interesuje ne sledeće. Upisujem podatke (naziv i adresu) od NLB banke (IBAN je dati ovaj dugački broj koji počinje sa ME...), medjutim za swift imam SWIFT CODE NLB banke i swift_id posredničke neke banke u Njemačkoj. Koji upisujem prilikom isplate (pogledaj sliku ) ?

    P.S. Ne bih crnjačio oko ovoga preko foruma, ali na šalter je bila neka starija teta pa mi je objasnila stvari...ono, znate...

Page 5 of 23 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dugout Online - Online web based football manager :)
    By igorm in forum Game Server CG
    Replies: 121
    Last Post: 26-12-10, 11:07
  2. online hw store
    By Matador in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-06, 19:37
  3. Online Betting
    By Killy in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 15-02-05, 03:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •