Page 4 of 23 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 560

Thread: Online Kladjenje!

  1. #76
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli ko uplacivao preko obicnog bankovnok transfera?

  2. #77
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Ko ima racun u Bet at Home, nek kupi danasnji BLIC i ima + 5 eura na racun


    aj pojasni...

  3. #78
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BoNyA View Post


    aj pojasni...
    Kasno sad pojasni ti za bankovni transfer

  4. #79
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li koga da se razumije kod uplata na Monaybookers u Crnu Goru , dje,kako? Ima li iko?

  5. #80
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aj na private ili odje sto te tacno zanima... ja sam uplatio sa Visa Electron lagano...
    F.C.F.

  6. #81
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovako:

    Otvorih nalog na gamebookers i uplatih neshto malo sa mastercarda. odradih i proceduru zvanja za cashout aktivaciju (na 100 jada se sporazumjesmo, onaj starshno brzo zbori).
    E, sad, kako se meni chini , isplata se ne moze vrshiti direktno na tu istu mastercard no moram otvoriti nalog na moneybookers. Uradio sam i to...tandara-mandara procedura. Medjutim, neshto zakochi! Nijesam valjda verifikova karticu na moneybookers pravilno, pa moram chekat 24 ure da opet mogu pokushat. Ako je neko kutara oko ovih stvari, korisno bi bilo par uputa tipa shto treba dalje da uradim da bih moga da se selim sa novcem na relaciji gamebookers-moneybookers.

    Kako se mene chini treba bih da uploadujem pare na moneybook... pa sa njega na game...i Boze zdravlja dobitaka, tek onda da vrcem pare na moneybookers. I josh neshto, mogu li sa moneybookersa direktno da vrshim cashout na karticu

  7. #82
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad oces pare da povuces na MB iz kladionice, samo odaberes withdraw i opciju preko MB, ukucas zeljenu cifru...onda ti iskoci prozorcic moneybookersa, ukucas password i prihvatis transfer i to je to. Pare nekad odma legnu, nekad 10ak minuta, a u nekim debilnim kladionicama dan,dva.

    Ja se ne koristim uplatama sa kartice niti je imam, tako da ti tu ne mogu sto pomoc. Al'mozes naravno sa MB da uplacujes na karticu pare, why not...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  8. #83
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Al'mozes naravno sa MB da uplacujes na karticu pare, why not...
    Ne moze na mastercard, samo na visu. Rijeshio sam se muka, otishao u banku uzeo visa elektron. Sa nje mogu i da uplacujem i da isplacujem na nju. U svakom sluchaju, fala

  9. #84
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    Ne moze na mastercard, samo na visu. Rijeshio sam se muka, otishao u banku uzeo visa elektron. Sa nje mogu i da uplacujem i da isplacujem na nju. U svakom sluchaju, fala
    Mozes da isplacujes na Visu Electron.... !? Jesi ti provjerio to ili ti je zgodna djevojka iza shaltera nabachila samo finu prichu?
    F.C.F.

  10. #85
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se potrudi da ti moneybookers sluzi samo za prenos novca, nemoj tamo drzat pare... Postoji mnogo scamova, i dobijaces FAKE moneybookers mailove na mail koji si dao, i trazice ti da kliknes na taj navodni moneybookers link da potvrdis prijem nekih para koje ti neko salje...

    Tako da eto cisto da znas... JA sam imao srece jednom, neko mi hackovao moj nalog al'niti sam imao para, niti je promjenio password, nego sam cak nasao 250E tamo koje nisu moje, heh.. Al'su stigle neke optuzbe da je moj racun koriscen u neke sumnjive svrhe, pa je otrkiven taj neko...pare vracene vlasniku, ja dokazao nevinost i nastavio normalno. Od tada mijenjam password redovno.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  11. #86
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Mozes da isplacujes na Visu Electron.... !? Jesi ti provjerio to ili ti je zgodna djevojka iza shaltera nabachila samo finu prichu?
    Mozesh ladno. Prvi put kad uplatish sa nje, ta kartica ti je automatski aktivirana i za cashout, shto nije sluchaj sa masterom. Prochitaj na gamebookers, nema veze sa shalterom , a i neka stara gospodja radi tamo - teshko da bi me mogla obradit...za karticu

    Here comes the slika!

    [img=http://img156.imageshack.us/img156/6424/70087875gx7.th.jpg]
    Last edited by david_coverdale; 12-04-08 at 08:52.

  12. #87
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Samo se potrudi da ti moneybookers sluzi samo za prenos novca, nemoj tamo drzat pare... Postoji mnogo scamova, i dobijaces FAKE moneybookers mailove na mail koji si dao, i trazice ti da kliknes na taj navodni moneybookers link da potvrdis prijem nekih para koje ti neko salje...

    Tako da eto cisto da znas... JA sam imao srece jednom, neko mi hackovao moj nalog al'niti sam imao para, niti je promjenio password, nego sam cak nasao 250E tamo koje nisu moje, heh.. Al'su stigle neke optuzbe da je moj racun koriscen u neke sumnjive svrhe, pa je otrkiven taj neko...pare vracene vlasniku, ja dokazao nevinost i nastavio normalno. Od tada mijenjam password redovno.
    Ma necu na moneybookers da ih drzim. Lakshe ih je odma preselit na karticu, zar ne Prebachio sam bio neshto malo para na moneybookers i kupih nekakvu igrachku, chisto da vidim za koliko ce mi stic ovamo.
    Last edited by david_coverdale; 12-04-08 at 08:54.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by david_coverdale View Post
    Mozesh ladno. Prvi put kad uplatish sa nje, ta kartica ti je automatski aktivirana i za cashout, shto nije sluchaj sa masterom. Prochitaj na gamebookers, nema veze sa shalterom , a i neka stara gospodja radi tamo - teshko da bi me mogla obradit...za karticu

    Here comes the slika!

    [img=http://img156.imageshack.us/img156/6424/70087875gx7.th.jpg]
    Ajde se ti ipak javi kad povuces.... Jer ja mislim da to vazi za Visu Classic ... al necu evo nista da malerishem Ti pokusaj
    F.C.F.

  14. #89
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da je svejedno, ali javicu u svakom sluchaju.

    Takodje karticu možete koristiti za internet transakcije (sa ograničenjem na sajtove preporučene od strane VISA Int. i korišćenja CVV standarda);

    http://www.montenegrobanka.com/stanovnistvo/visa1.htm


    ...a evo iskustvo chovjeka sa prve strane

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=737504&postcount=24
    Last edited by david_coverdale; 12-04-08 at 10:39.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Brate... kladim se online 3 godine.... Ne kazem da MORAM biti upravu ali... Iskustvo me naucilo da ne vjerujem u sve sto pishe ... Al ne tvrdim da je NEMOGUCE ...
    F.C.F.

  16. #91
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidji, znacemo za 10-ak dana svakako, chim stigne kartica. Do tada, da ja razmnozim ovo para sto mi je sad na gamebookers

  17. #92
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa e... to je nabitnije... pa cemo lako oli preko VIsa Electron , MB-a , WU-a .... ili kako vec
    F.C.F.

  18. #93
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ajde se ti ipak javi kad povuces.... Jer ja mislim da to vazi za Visu Classic ... al necu evo nista da malerishem Ti pokusaj
    Moze bez problema na Visa Electron karticu da stigne novac. Ja sa Gamebookersom nisam imao problema nikad - kada sam slao sa Vise na Gamebookers racun uplata odradjena za manje od 1 min. Kada sam podizao novac na Visa karticu - posle 2-3 dana odem do bankomata i fino podignem zeljeni iznos. Nikakvih problema nije bilo. Neznam kako je sada - poslednjih 2-3 mjeseca( imaju drugog vlasnika pa neznam da li se sto promijenilo) jer koristim usluge drugih on-line kladionica.

    Treba se prije nego sto se uzme Visa Electron kartica malo raspitati kod banaka - dali moze da se koristi na internetu. Ono sto znam da Visa Electron Atlas banke ne moze da se koristi na internetu.
    Ja bih svima preporucio Visa Electron NLB banke - sve radi perfektno, nema nikakvih problema.

  19. #94
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Panonska nizija
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko ima iskustva sa bet-at-home kladionicom ?

  20. #95
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pancamo View Post
    Da li neko ima iskustva sa bet-at-home kladionicom ?
    Katastrofa...... Prije se registrovah , ubacih neki promo kod , izgubih , odoh na sajt prije neki dan da vidim kako da im uplatim itd jer mi se stvarno svidja njihov dizajn sajta i lakoca kad imah sto vidjet "Vas kladionicarski racun je zatvoren" . Kad sam im posla e-mail (stvarno su brzo odgovorili) u petak rekli su da ne moze 2 racuna u jedno domacinstvo.
    Pobuka' sam se tu da ja nisam otvarao dva racuna i rekose da ce da sve vide u ponedeljak pa mi javljaju.

    A i zalili su se ljudi (citam po forumima) da crnjace za isplatu maksimalno,kad im uzimas pare kada se od zivota odvajaju

  21. #96
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nisi probao vise vaucera da ukucas tada? Jer ti nebi zatvarali racun bez razloga...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  22. #97
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jes ukucao sam dva i nije problem ,zatvorili,zatvorili, nego kad sam opet htio da se registrujem stalno je javljalo gresku da kladionicarski racun vec postoji. I u ponedeljak su obecali da ce ugasit obadava da bi registrovao jedan normalni

  23. #98
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci do tebe je ... a ne do njih...
    F.C.F.

  24. #99
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Isprobah i ja ovo cudo (gamebookers). Radi bez problema i uplata i isplata sa visa elektron karticom nlb banke. Kod isplate potrebno ih je pozvati da bi vam aktivirali tu opciju na vasem racunu.
    Morate znati osnove engleskog da bi se sporazumjeli.

  25. #100
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nikako da verifikujem visa electron NLB banke na moneybookers

Page 4 of 23 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dugout Online - Online web based football manager :)
    By igorm in forum Game Server CG
    Replies: 121
    Last Post: 26-12-10, 11:07
  2. online hw store
    By Matador in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-06, 19:37
  3. Online Betting
    By Killy in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 15-02-05, 03:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •