Page 13 of 23 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast
Results 301 to 325 of 560

Thread: Online Kladjenje!

  1. #301
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Naravno, od ovog nikad nista nece biti... Jer je to "nemoguce urediti" u jednoj Sloveniji se to tretira kao SIVA ZONA. u 80% drzava EU takodje... A vamo gdje je "zabranjeno" vec "skidaju zabrane" iz razloga sto je totalno neproduktivno, i sto svi bez ikakvih problema "zaobilaze" te prepreke
    F.C.F.

  2. #302
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    492
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam dugo vremena koristio online klađenje, igrao sam preko sajta wwin-a (za mene najbolji i najpregledniji sajt)...
    Uplate i isplate su se vršile preko Wilijams kladionice, ali od skoro se pojavio problem, više nema uplate/isplate preko te kladionice.
    Sada je uplate i isplate moguće vršiti preko moneybookers-a, pošte (čeka se da uplata "legne" do 7 dana) kao i bankovna transakcija...
    Preko pošte nemam namjeru da uplaćujem, moneybookers ne znam ni što je, e sad možda bih mogao preko banke ali ne znam kako to ide ... vidim da dosta vas ima iskustva sa tim pa da napise 2-3 rečenice...

  3. #303
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DakAfcB1 View Post
    Ja sam dugo vremena koristio online klađenje, igrao sam preko sajta wwin-a (za mene najbolji i najpregledniji sajt)...
    Uplate i isplate su se vršile preko Wilijams kladionice, ali od skoro se pojavio problem, više nema uplate/isplate preko te kladionice.
    Sada je uplate i isplate moguće vršiti preko moneybookers-a, pošte (čeka se da uplata "legne" do 7 dana) kao i bankovna transakcija...
    Preko pošte nemam namjeru da uplaćujem, moneybookers ne znam ni što je, e sad možda bih mogao preko banke ali ne znam kako to ide ... vidim da dosta vas ima iskustva sa tim pa da napise 2-3 rečenice...
    koji je problem sa wwin? je li samo problem uplata i isplata preko poslovnice?
    planiram da uplatim na wwin, ako ima problema sa isplatom necu da uplacujem.

    kladionica meridian, moze uplata preko poslovnice. ima boljih kladionica od wwin i meridian, za uplatu potrebna visa kartica ili moneybookers. registrovan sam na oko 33 kladionice i oko 10 poker soba, uplacivao sam na oko 20 kladionica, ove godine rijetko se kladim, planiram da uplatim kad pocnu jace lige.

  4. #304
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko koliko se ceka na isplatu meridijan online kladionice?

  5. #305
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,314
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    zavisi koliko ti treba od kuce do kladionice
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  6. #306
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moglo ili ne da se zabrani betdaq je zabranio igranje za Jugoslaviju zbog nekog zakona koji oni moraju da postuju......

  7. #307
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li i dalje nemoguce kladiti se na betfair iz CG ? Posto im je spisak zemalja azuriran na sajtu prije godinu ipo, pa reko da nam slucajno nisu dozvolili u medjuvremenu

  8. #308
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Je li i dalje nemoguce kladiti se na betfair iz CG ? Posto im je spisak zemalja azuriran na sajtu prije godinu ipo, pa reko da nam slucajno nisu dozvolili u medjuvremenu
    moguce je sigurno, imam druga koji ga koristi. Okac mu je nik ovdje pa ga uzurpiraj
    I ne vjerujem da je neka komplikacija jer se kladi rekreativno.

  9. #309
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Je li i dalje nemoguce kladiti se na betfair iz CG ? Posto im je spisak zemalja azuriran na sajtu prije godinu ipo, pa reko da nam slucajno nisu dozvolili u medjuvremenu
    Kako to mislis nemoguce (i dalje)? Nikad nije bilo zabranjeno, samo sto nije moguce registrovati kreditnu karticu iz Crne Gore.
    Placanje kreditnom karticom mozes izvrsiti preko, recimo, servisa za placanje i slanje/prijem novca, kao sto je Moneybookers - registrujes karticu ili devizni racun na Mb, ulogujes se na Betfair, izaberes opciju Deposit funds, izaberes Moneybookers kao nacin placanja, i onda biras na koji nacin zelis da povuces pare:

    - direktno sa kartice;

    - direktno sa racuna (mislim da je ova opcija ukinuta);

    - polozis pare na Moneybookers (opcija Upload funds na tvom Moneybookers nalogu), pa ih odatle povlacis na Betfair preko njegove opcije Deposit funds

    Prve dvije varijante su besplatne (Moneybookers je samo simbolicno posrednik), u trecem slucaju bi morao da platis 2% za polaganje novca na Moneybookers i 1% za prebacivanje na Betfair
    Last edited by Jal Cargo; 02-10-13 at 15:34.

  10. #310
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kladio sam se na betfair jos prije 5 godina, i onda znam da je bila zabrana za korisnike iz Srbije i Crne Gore...e sad koliko je to trajalo ne znam, mislio sam da i dalje traje jer sam u medjuvremenu non stop bio na bet365...Hvala momci, obradovali ste me Samo ne znam oce li bit problem da se ponovo registrujem i na BF i MB jer sam zaboravio mail i user koji sam tad koristio...

  11. #311
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako si zaboravio za koji mail si vezao bf/mb nalog, otvori svaki mail nalog koji imas i pretrazi poruke od bf/mb, mozda ih nijesi izbrisao.

    Ako ne znas ni podatke za mail, onda se opet registruj, na bf valjda dozvoljavaju do tri naloga po jednoj osobi.

  12. #312
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što se maltretirate sa tim kladionicama, kad imate gigante, kao što su BET365 ili BET-AT-HOME ?

  13. #313
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Ako si zaboravio za koji mail si vezao bf/mb nalog, otvori svaki mail nalog koji imas i pretrazi poruke od bf/mb, mozda ih nijesi izbrisao.

    Ako ne znas ni podatke za mail, onda se opet registruj, na bf valjda dozvoljavaju do tri naloga po jednoj osobi.
    Snasao sam se vec, hvala U novembru 2008. sam se registrovao, skinuce mi 5e kad dopunim racun zbog neaktivnosti

  14. #314
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Što se maltretirate sa tim kladionicama, kad imate gigante, kao što su BET365 ili BET-AT-HOME ?
    betfair nije kladionica, i on je namjenjen ozbiljinim igracima, dok je npr bet365 jedno obicno smece kad pocne da limitira accounte
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  15. #315
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Snasao sam se vec, hvala U novembru 2008. sam se registrovao, skinuce mi 5e kad dopunim racun zbog neaktivnosti
    Nema na cemu, srecno.

  16. #316
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bookmakers View Post
    betfair nije kladionica, i on je namjenjen ozbiljinim igracima, dok je npr bet365 jedno obicno smece kad pocne da limitira accounte
    betfair uzima 7% od cistog dobitka ...bilo je 5% al je povecano prije nekoliko mjeseci...mada ako se igra dosta smanjuje se procenat koji uzimaju....a slazem se za bet365.....dok gubis su odlicni...cim pocnes da dobijas ide limit....

  17. #317
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Napokon konstruktivni komentari na ovom pod forumu TOte Aka Qler, i Bookmakers su zasluzni... Ja sam nazalost predao borbu sa vjetrnjacama i objasnjavanjem sto i kako, i zasto, a ne tako

    Bet365 je najveca JAJE od kladionice, Bet-At-Home necu ni spominjati, to je lopovluk godine sa kvotama na egal 1.8-1.8 ... 20% kradje, smjesni su ...
    Svako ko ovo radi iole ozbiljno, zna da je AZIJA MAJKA, uz Pinnacle koji je je li USA kladonica, Azijskog stila
    Sad se odjavljujem odavde
    F.C.F.

  18. #318
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Zašto bet365 ne valja.
    Mene nijesu limitirali. Ne uzima mreviše od njih oko 100€ mjesečno, ali ne vidim ni neki procenat na isplate...
    Pinnacle mi je gadnog izgleda, o brate, što je ono..

    Sada sma se navukao na FortunaWIN (valjda neka mađarska kladionica).
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #319
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bet365 je dobar dok traje...sporo pomjeraju kvote if you know what i mean .... bet-at-home je dobar za sign up bonus....i tokom godine znaju da daju ili pred pocetak evropskog ili svjetskog..... normalno bez azije nista.....marathon dok je trajao....steta sto ga ne iskoristih dok se moglo...ne znam oce li se ikad vise pojavit takva kladionica....

  20. #320
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    bet365 je dobar dok traje...sporo pomjeraju kvote if you know what i mean .... bet-at-home je dobar za sign up bonus....i tokom godine znaju da daju ili pred pocetak evropskog ili svjetskog..... normalno bez azije nista.....marathon dok je trajao....steta sto ga ne iskoristih dok se moglo...ne znam oce li se ikad vise pojavit takva kladionica....
    Brate. Otvori novi nalog na drugo ime na Mari. I da te ne bi limitirali igraj 80% fudbal...
    Znas vjer i sam proceduru za otvaranje novog naloga, CCleaner, izbirisi sve kolacice, history i *****... Restart Rutera za novu IP adresu, registruj se pod drugim imenom (i radi sve preko kartice, jer znam da je preko MB malo prevelika i mucna procedura otvarati vishe naloga)
    F.C.F.

  21. #321
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Brate. Otvori novi nalog na drugo ime na Mari. I da te ne bi limitirali igraj 80% fudbal...
    Znas vjer i sam proceduru za otvaranje novog naloga, CCleaner, izbirisi sve kolacice, history i *****... Restart Rutera za novu IP adresu, registruj se pod drugim imenom (i radi sve preko kartice, jer znam da je preko MB malo prevelika i mucna procedura otvarati vishe naloga)
    ma dzabe je sve sad kad limit ide poslije 2-3 singla .....na moj nalog sam potrajao 10 dana i to ulog sve do 100e i to sam 90% izgubio al dzabe.....sad mi je limit na 10e ...mada na ostale sportove je veci limit al to nisam uopste igrao.... imam drugih naloga ali nece potrajat.... trenutno sam skoncentrisan na druge kladione.... nije mi tesko otvarati MB imam i to i neteller ....kako mislis preko kartice?valjda ne dopustaju na dva racuna jednu karticu?ili je to samo za bonuse?MB i neteller mi funkcionisu

  22. #322
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma meridian online je zakon, dobre kvote, isplata kad pzoelis, svaka cast.

  23. #323
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na koga igrate od azijata?
    Ja sam bupao na SBO i IBC i vrh su kvote ali me linije nerviraju. Ne mogu igrat BTS t1 ili t2 daju 2 gola i slično.
    Ne znam da probam s Betfair-om, ali mi je 7% mnogo da dajem mamu im.

    Ko ima od njih najširu ponudu (divlje lige i divlje igre)?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #324
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    ma dzabe je sve sad kad limit ide poslije 2-3 singla .....na moj nalog sam potrajao 10 dana i to ulog sve do 100e i to sam 90% izgubio al dzabe.....sad mi je limit na 10e ...mada na ostale sportove je veci limit al to nisam uopste igrao.... imam drugih naloga ali nece potrajat.... trenutno sam skoncentrisan na druge kladione.... nije mi tesko otvarati MB imam i to i neteller ....kako mislis preko kartice?valjda ne dopustaju na dva racuna jednu karticu?ili je to samo za bonuse?MB i neteller mi funkcionisu
    Ne nego sam mislio lakse ti otvoriti samo karticu na necije ime nego i MB...
    A mozes na Maru direktno sa Vise Electron da izvrsis i uplatu i isplatu to sam mislio...
    Cudno, ja sam otvorio drugi racun na Maru, bucam singlove po oko 200 i evo mjesec dana nemam limita... ne znam do kad ce tako
    F.C.F.

  25. #325
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    znam da je preko MB malo prevelika i mucna procedura otvarati vishe naloga)
    Što bi otvarao više naloga? Na jednom nalogu možeš da koristiš do pet različitih e-mail adresa, tako da ako promijeniš primarnu adresu, i onda se ponaša kao drugi nalog. To ti je u Settings / Personal info.

Page 13 of 23 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dugout Online - Online web based football manager :)
    By igorm in forum Game Server CG
    Replies: 121
    Last Post: 26-12-10, 11:07
  2. online hw store
    By Matador in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-06, 19:37
  3. Online Betting
    By Killy in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 15-02-05, 03:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •