Page 1 of 23 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 560

Thread: Online Kladjenje!

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Online Kladjenje!

    Imam Visa Electron od Hypo banke i ne mogu nikako da uplatim novac u nekih 5-6 online kladionica koje sam probao.
    Stvarno me nervira, jer mi nije jasno o cemu se radi.
    Molim nekoga ko ima iskustva da mi objasni sta, kako...?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Imam Visa Electron od Hypo banke i ne mogu nikako da uplatim novac u nekih 5-6 online kladionica koje sam probao.
    Stvarno me nervira, jer mi nije jasno o cemu se radi.
    Molim nekoga ko ima iskustva da mi objasni sta, kako...?
    Javi se na PM pa cemo se dogovoriti na chatu da se nadjemo ili kako ti vec odgovara da to sredimo...
    F.C.F.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spasio bi me.
    Izludio sam, znas vec kako znaju ovakve stvari da iznerviraju, kad sve probam, a nece.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogli bi da postavite ovdje par korisnih informacija.koja kladionica,koja kartica..itd.pozdrav

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovih dana kad budem imao vremena vrlo rado...
    F.C.F.

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja bih bio zainteresovan

  7. #7
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam htio u meridian ali mi rekose da nisu za CG jos sredili banku za uplati/isplatu nego uplatu moras kod njih na salter a i isplatu, To mi je glupo!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E ovako drage moje kolege...

    Najpre da krenemo od toga... zasto bi se sad neko od vas mozda opredjelijo za online kladjenje... po nekim tu ima mnogo prednosti , a po nekim samo JEDNA ali ipak za njih velika mana , jer ne igraju keshom , vec sa nekim virtualnim briojevima koji su takodje pare , al kod takvih je glavni problem nepovjerenje u citav taj sistem , iako sad naglasimo da skoro 200 000 miliona u ovom trenuntku igra upravo na ovaj nachin , oni ce opet reci , ma da al mi smo iz Crne Gore, to ide teze.... MA KAKO DA NE... igram online vec 5-6 godina i nikada nisam imao nijedan problem....

    E sad zasto online!?

    Pa prije svega jer nemam nikakvih uslova , jes da je veicna nasih kladionica i sada makla sve te uslove , ali ipak ... znaju da zajebavaju po nekad zar ne!? A da ne pricamo ako zelite na neki REGULARNI mech da natrpate po 200e , veoma cesto kod lokalaca vam ta uplata zna biti odbijena , a online ako izaberete pravu kladionicu (o kojima cu posle pricati) onda tih problema ne mozete da imate ...
    Takodje svi cemo da se slozimo , ako odete na ijednu malo ozbiljniju kladionicu online , i uporedite ponudu sportova sa lokalnom kladionicom..... sta reci...
    I za nas Crnogorce najbitnija stvar , ne moramo se spustat dolje i ic do kladionice... sve preko kompa breeeeee

    A sad odmah da kazem koju rijec o uplati , vjerujem da to vecinu zanima... Ovako ko ima malo vishe para , i zeli malo ozbiljnije da igra online najbolje mu je da nabavi ili MasterCard ili VISA CLASSIC ... e sad odmah da ne razocaram ove druge... ja sam za ove dvije kartice iskljucivo zato jer dobitak mozemo isplatiti direktno na karticu automatski , sto je velika prednost , jer priznacemo niko ne voli da cheka bash par dana , da legnu pare , pogotovo ovi sto su sumnjichavi oko svega ovoga...
    Ove dvije kartice su malo skuplje za odrzavanje ali istina daju vishe... sto jes jes
    Al zato kod nas postoji i Alternativa fala bogu , a to su vise nego povoljne Visa Electron kartice... ja sam uzeo svoju josh davnu u EuroMarket banci... i sve radi kao bog... bez problema... Koristim kladionice Gamebookers i Expekt , i nikada nisam imao problema ni sa uplatom ni sa isplatom...

    Naime kod uplate nema sta da vam bude nejasno , i pare samo nece biti prihvacene ako vi nedje pogrijesite...

    Naime ime i prezime mora biti isto kao sa kartice.... Svi oni brojevi na kartici , od kad do kad vazi... i da CVV2 , to su zadnja 3 broja koja se nalaze na "drugoj" strani vase kartice , to su mali brojevi , znaci na "poledjini" kartice...

    Kad se sve to fino ispise , gotovo da nema trika da uplata ne uspije... pogotovo na Gamebookers koga preporucujem ...

    Sro se tiche izbora klada izbor je sirok...

    Evo nekoliko linkova , da kazem POUZDANIH kladionica pa ce svako izabrati ono sto mu se najvise svidja...

    www.gamebookers.com
    www.expekt.com
    www.pinnaclesports.com
    www.ladebrokes.com
    www.interwetten.com
    www.unibet.com
    www.bet365.com

    Hm to je to u sustini...

    Pogledajte, izaberite ... ako opet bude trebala kakva pomoc javite se odje , rado cu vam pomoci
    F.C.F.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala kolega to sam zelio da cujem.I ja imam Visa electron EuroMarket bake i jedva cekam da pocnem da je koristim.reci mi samo posle koliko ti legnu pare na racun?pozdrav

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sljiva,

    Probao sam sa www.gamebookers.com i nema trika da oce. Kada mi se pojavi ovaj prozor kao na slici, ukucam sve podatke, ali nece.
    Ne znam da ne grijesim u nekom polju.
    Npr. ima li veze velika ili mala slova, ili sve velika kao na kartici?
    Da li da stavljam nasa slova ili samo eng. alfabete?
    Da li da stavi Serbia and Montenegro ili Others?
    Postal code je normalno postanski kod 81000 npr.?

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ggmanager View Post
    Hvala kolega to sam zelio da cujem.I ja imam Visa electron EuroMarket bake i jedva cekam da pocnem da je koristim.reci mi samo posle koliko ti legnu pare na racun?pozdrav
    Pare legnu automatski ... istog trena
    F.C.F.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Visa Electron prije svih !
    F.C.F.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Sljiva,

    Probao sam sa www.gamebookers.com i nema trika da oce. Kada mi se pojavi ovaj prozor kao na slici, ukucam sve podatke, ali nece.
    Ne znam da ne grijesim u nekom polju.
    Npr. ima li veze velika ili mala slova, ili sve velika kao na kartici?
    Da li da stavljam nasa slova ili samo eng. alfabete?
    Da li da stavi Serbia and Montenegro ili Others?
    Postal code je normalno postanski kod 81000 npr.?

    Najbolje da se nadjemo na chat il nekako da to zajedno odradimo...
    F.C.F.

  15. #15
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    Pare legnu automatski ... istog trena
    hvala jos jednom druze

  16. #16
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    E ovako drage moje kolege...

    Najpre da krenemo od toga... zasto bi se sad neko od vas mozda opredjelijo za online kladjenje... po nekim tu ima mnogo prednosti , a po nekim samo JEDNA ali ipak za njih velika mana , jer ne igraju keshom , vec sa nekim virtualnim briojevima koji su takodje pare , al kod takvih je glavni problem nepovjerenje u citav taj sistem , iako sad naglasimo da skoro 200 000 miliona u ovom trenuntku igra upravo na ovaj nachin , oni ce opet reci , ma da al mi smo iz Crne Gore, to ide teze.... MA KAKO DA NE... igram online vec 5-6 godina i nikada nisam imao nijedan problem....

    E sad zasto online!?

    Pa prije svega jer nemam nikakvih uslova , jes da je veicna nasih kladionica i sada makla sve te uslove , ali ipak ... znaju da zajebavaju po nekad zar ne!? A da ne pricamo ako zelite na neki REGULARNI mech da natrpate po 200e , veoma cesto kod lokalaca vam ta uplata zna biti odbijena , a online ako izaberete pravu kladionicu (o kojima cu posle pricati) onda tih problema ne mozete da imate ...
    Takodje svi cemo da se slozimo , ako odete na ijednu malo ozbiljniju kladionicu online , i uporedite ponudu sportova sa lokalnom kladionicom..... sta reci...
    I za nas Crnogorce najbitnija stvar , ne moramo se spustat dolje i ic do kladionice... sve preko kompa breeeeee

    A sad odmah da kazem koju rijec o uplati , vjerujem da to vecinu zanima... Ovako ko ima malo vishe para , i zeli malo ozbiljnije da igra online najbolje mu je da nabavi ili MasterCard ili VISA CLASSIC ... e sad odmah da ne razocaram ove druge... ja sam za ove dvije kartice iskljucivo zato jer dobitak mozemo isplatiti direktno na karticu automatski , sto je velika prednost , jer priznacemo niko ne voli da cheka bash par dana , da legnu pare , pogotovo ovi sto su sumnjichavi oko svega ovoga...
    Ove dvije kartice su malo skuplje za odrzavanje ali istina daju vishe... sto jes jes
    Al zato kod nas postoji i Alternativa fala bogu , a to su vise nego povoljne Visa Electron kartice... ja sam uzeo svoju josh davnu u EuroMarket banci... i sve radi kao bog... bez problema... Koristim kladionice Gamebookers i Expekt , i nikada nisam imao problema ni sa uplatom ni sa isplatom...

    Naime kod uplate nema sta da vam bude nejasno , i pare samo nece biti prihvacene ako vi nedje pogrijesite...

    Naime ime i prezime mora biti isto kao sa kartice.... Svi oni brojevi na kartici , od kad do kad vazi... i da CVV2 , to su zadnja 3 broja koja se nalaze na "drugoj" strani vase kartice , to su mali brojevi , znaci na "poledjini" kartice...

    Kad se sve to fino ispise , gotovo da nema trika da uplata ne uspije... pogotovo na Gamebookers koga preporucujem ...

    Sro se tiche izbora klada izbor je sirok...

    Evo nekoliko linkova , da kazem POUZDANIH kladionica pa ce svako izabrati ono sto mu se najvise svidja...

    www.gamebookers.com
    www.expekt.com
    www.pinnaclesports.com
    www.ladebrokes.com
    www.interwetten.com
    www.unibet.com
    www.bet365.com

    Hm to je to u sustini...

    Pogledajte, izaberite ... ako opet bude trebala kakva pomoc javite se odje , rado cu vam pomoci
    COPY/PASTE sa portala betadvice.net , šljivo.
    i zaobiđite gamebookers. ovaj tekst je pisan prije par godina i situacija se od tada promijenila.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Šljivo prevarantu!!!

  18. #18
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sljivo oces ovaj narod da potkrades!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Copy past sa BA?

    Copy paste jer sam naveo iste razloge za online!??

    funky iskreno SRAM TE BILO

    Znaci kladim se 5-6 godina online i mogu da preporucim ljudima...A zasto bih se drzao dalje od Gamebookers jer ih je uzeo Party Poker? Ok nisu ono stu su prije bili , sto jes jes , nisu vine online kladza broj jedan , to stoji! Al se ni dan danas niko ne moze pozaliti na gamebookers sto se tiche uplate i isplate !!! Znam ja i kad je pisan text na BA , i znam MilosaZ licno , al nesto ne vidjoh da je on preporucivao kartice iz Crne Gore...

    Sramota je sto si rekao da ovo copy/paste jer NIJE !!!

    Al evo , posto je on izgleda pametan , u buduce se obratine Funky-u on ce vam objasniti sve kako ide...

    Zivjeli
    F.C.F.

  20. #20
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbolje su Expert, Bwin i Bet at home

  21. #21
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    Copy past sa BA?

    Copy paste jer sam naveo iste razloge za online!??

    funky iskreno SRAM TE BILO

    Znaci kladim se 5-6 godina online i mogu da preporucim ljudima...A zasto bih se drzao dalje od Gamebookers jer ih je uzeo Party Poker? Ok nisu ono stu su prije bili , sto jes jes , nisu vine online kladza broj jedan , to stoji! Al se ni dan danas niko ne moze pozaliti na gamebookers sto se tiche uplate i isplate !!! Znam ja i kad je pisan text na BA , i znam MilosaZ licno , al nesto ne vidjoh da je on preporucivao kartice iz Crne Gore...

    Sramota je sto si rekao da ovo copy/paste jer NIJE !!!

    Al evo , posto je on izgleda pametan , u buduce se obratine Funky-u on ce vam objasniti sve kako ide...

    Zivjeli
    hahaha- nisam ja rekao da ih ti nećeš uputit, samo GB je prilično "crkao" i sa ponudom i sa prihvatanjem opklada, ispata i sl. evo ti linAk , http://www.betadviceforum.net/showthread.php?t=1570
    http://www.betadviceforum.net/showthread.php?t=310
    a ono za C/P - jer mi je izgledalo kao da slušam Žeržervskog , i znam da tamo postoji ovaj tekst.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Funky sram te bilo što napadaš sljiva, on se sad naljutio. Red bi bio da mu se izviniš.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zajebavaj , zajebavaj
    F.C.F.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se kladim na gamebookers i super su za sad,imam viza electron NLB,najbolji su kod nas u Cg trenutno

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A recite mi moram li Visu Electron da prijavim prvo u banku za to ili mogu odmah da je koristim?

Page 1 of 23 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dugout Online - Online web based football manager :)
    By igorm in forum Game Server CG
    Replies: 121
    Last Post: 26-12-10, 12:07
  2. online hw store
    By Matador in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-06, 20:37
  3. Online Betting
    By Killy in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 15-02-05, 04:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •