Page 3 of 28 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 696

Thread: Istinite priče

  1. #51
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ево о Кољу још. Имао један човјек кајсије у двориште и зрену оне, ђеца ка ђеца одма у крађу. Он није знао што ће, поједоше му све досјети се па напише испод на таблу неку: ПАЗИ ОТРОВАНЕ СУ. И ништа препану се ђеца, не једе их нико неколико дана, кад долази он један дан кући и затиче Коља како лежи на ливаду испод кајсије, најео се он и одмара. Поче он да виче на њега што је, јеси ли луд, видиш ли што пише итд... Кад ће Кољо мртав ладан: Пушти ме јадан, изнервирала ме фамилија нешто па сам доша да се убијем ође!
    не пада ми на памет ни један потпис

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    drug od druga Zoran je zivio sa svojom dzangrizavom babom,koja se non stop zalila na bolove i stalno je kukala.uglavnom,njih dvojica su se dogovorili da piju kod ovoga moga druga Sinise u garazu.i uzeli oni gajbu piva,spustili se u garazu,zavaljeni u iscupanu zadnju klupu od auta piju,i kad su bili poprilicno pijani,zorana zove baba i veli
    -lose mi je dolazi
    -ne mogu baba
    -ne interesuje me,ti se nikako ne brines o meni,meni je lose,i moras da dodjes da me vodis u bolnicu
    -baba,sve i da ocu,ne mogu,mrtav sam pijan
    i nije bilo sile,baba ga je onako pijanog nacerala da sjedne u auto,dodje po nju i krenuli njih dvoje put bolnice,kad zaustavlja ih policija,zoranu daje alkotest,u trenutku kad mu ga je dao ,spazi na magistralu nekoga ko ga je bas raspalio 300 na sat i ostavi alkotest zoranu da duvaa i vec ovoga trkaca krece da zaustavlja.zoran iskoristi priliku da da babi da duva dok policajac trkacu uzima vozacku u saobracajnu.kad se policajac vratio po "rezultate",rekao mu je da mora da mu oduzme vozacku jer je alkotest pokazao 2,3 .Baba je ladno bila pijanija od Zorana.
    Kad je priznao policajcu da je on pijan,ali da je dao babi da duva,nadajuci se da je trijeznija od njega,policajac se odvalio od smijeha i nije ih kaznio.


    sestra moja je imala cimerku,tihu jednu povucenu djevojku,koja je imala momka,siroma,isto kao ona.i bjese ljeto u bg se sve topi,odlucio on da je povede na bazen.i smjestili se u njegovu ficu,koja je bila udarena nagrdjena sprijeda,zadnji dio uceran do zadnje klupe,vrata vozaca nemalo ulubljena.Krenuli,vozi on magistralom,zaustavlja ga policajac,prilazi,pogledaom prelazi preko onoga sto lici na ficu,sluzbeno pozdravlja,saginje se i umjesto "molim vozacku i saobracajnu" ,veli onim beogradskim akcentom
    "PA DOBRO.....STA JE OVO?"
    Last edited by DJuzla; 21-12-10 at 02:04.

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    ove tri price se nikako ne uklapaju odje jer su nevidjene lazi,ali istina je da je ovo zaista izaslo ljudima iz usta:
    lik je pricao kako je vozio auto nekom pravinom i ludackom brzinom,i kad se primakao nekim kolima,morao je da uspori,tj da prikoci,i tu provali da su mu kocnice otkazale,i veli "te ja sto cu ,ja polomih komandnu tablu,i onu kazaljku sa 300 kmh BUC na nulu,te nekako ukocih"


    drugi lik veli:
    vozim ja petrovackom stranom,poceo vec da se spustam,kad na jedno mjesto,na sred magistrale medjed stoji na zadnje noge i urla.ja se zaustavih da vidim sto mu je,vidim medjed place i drzi jednu sapu drugom,ja da vidim,kad u ovu sapu sto je drzi-trn! te ja cimnuh onaj trn,izvadih ga,i medjed pobjeze u sumu.poslije nekog vremena opet ja tuda prolazim,kad na isto mjesto isti medjed! isto stoji na zadnje noge,ali vidim nesto u sape krije iza ledja.ja se zaustavih,izadjoh iz auta,primicem mu se ,a medo iza ledja vadi teglu meda i daje mi.


    lik prica kako je bio na selo,dosao je s namjerom da pokosi livadu,i veli: taman ja krenuo da kosim,zvoni mi telefon,javlja se drug veli ocemo li na kafu,ja velim,ne mogu,na selo sam,ulozio sam da kosim,veli on aj ok ,sad cu ja doc da ti pomognem,pa da idemo na kafu,reko alo jadan,znas li ti kolika je ovo livada,ovo necu li za nedjelju dana zavrsit,aj ti veli nemas frke,sad ja dolazim.kad lik stize helikopterom,lebdi iznad livade,gleda me iz kabine,namiguje mi i sa helikopterom u vazduh pravi salto,i onim propelerima pokosi cijelu livadu za 10 sekundi.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    sad se sjetih jedne fore za gore pominjanog Pedju:
    nekom momku je trazio mobilni "samo da cimnem,zvace me" i ovaj mu da ,i prica pedja u sve sesnaes,i malo po malo,zamice iza coska,dok mu nije skroz iza coska zamaka,i tu ufatio maglu sa sve telefonom.Ovaj mali poludio,ne moze ga nekoliko dana naci,srijece ga nakon 4-5 dana:
    -alo kralju,dje si ti jadan?
    -eo,ti?
    -dje mi je telefon,sto mi ga ne vrati?
    -a kralju,ja sam te trazio da ti ga vratim,nidje te nije bilo
    -pa dje mi je telefon?
    -ja te nijesam moga naci,i drzim onaj telefon,gledam ja njega,gleda on mene,te ga ja prodadoh...

  5. #55
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    drug od druga Zoran je zivio sa svojom dzangrizavom babom,koja se non stop zalila na bolove i stalno je kukala.uglavnom,njih dvojica su se dogovorili da piju kod ovoga moga druga Sinise u garazu.i uzeli oni gajbu piva,spustili se u garazu,zavaljeni u iscupanu zadnju klupu od auta piju,i kad su bili poprilicno pijani,zorana zove baba i veli
    -lose mi je dolazi
    -ne mogu baba
    -ne interesuje me,ti se nikako ne brines o meni,meni je lose,i moras da dodjes da me vodis u bolnicu
    -baba,sve i da ocu,ne mogu,mrtav sam pijan
    i nije bilo sile,baba ga je onako pijanog nacerala da sjedne u auto,dodje po nju i krenuli njih dvoje put bolnice,kad zaustavlja ih policija,zoranu daje alkotest,u trenutku kad mu ga je dao ,spazi na magistralu nekoga ko ga je bas raspalio 300 na sat i ostavi alkotest zoranu da duvaa i vec ovoga trkaca krece da zaustavlja.zoran iskoristi priliku da da babi da duva dok policajac trkacu uzima vozacku u saobracajnu.kad se policajac vratio po "rezultate",rekao mu je da mora da mu oduzme vozacku jer je alkotest pokazao 2,3 .Baba je ladno bila pijanija od Zorana.
    Kad je priznao policajcu da je on pijan,ali da je dao babi da duva,nadajuci se da je trijeznija od njega,policajac se odvalio od smijeha i nije ih kaznio.


    sestra moja je imala cimerku,tihu jednu povucenu djevojku,koja je imala momka,siroma,isto kao ona.i bjese ljeto u bg se sve topi,odlucio on da je povede na bazen.i smjestili se u njegovu ficu,koja je bila udarena nagrdjena sprijeda,zadnji dio uceran do zadnje klupe,vrata vozaca nemalo ulubljena.Krenuli,vozi on magistralom,zaustavlja ga policajac,prilazi,pogledaom prelazi preko onoga sto lici na ficu,sluzbeno pozdravlja,saginje se i umjesto "molim vozacku i saobracajnu" ,veli onim beogradskim akcentom
    "PA DOBRO.....STA JE OVO?"
    na ficu je li?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Evo jedan za pokojnu Milu s' draca..

    "Mila oli zivota ti za cokoladu najljepse zelje?" "Sto da necu nisam bolesna"

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    dvije kume,sestre,neudavane,su imale neku daljnu tetku,staru zenu,koja kad je stiglo,nije se ima ko brinut o njoj do njih dvije.idosla tetka kod njih,no su imale srecu,te je umrla nakon mjesec dana pa se nijesu o jadu zabavljale.Saucesce se prima,nema dje no kod njih.dolaze kumovi,prijatelji,komsije da izjave saucesce,medju njima dodje im jedna ziva karikatura od komsije: mali,mrsav,sa repicem,sav izfeminiziran.sluzi se rakija,stize do njega,on:
    "ne,hvala ne pijem"
    -ma ajde,red je ,za dushu pokojnoj
    -ajde dobro...
    popi on onu casicu rakije ka pticica,opet se rakija sluzi,size do njega,on:
    "a ne,hvala dosta mi je..."
    -na dvije si noge dosa,red je..
    ah,ajde dobro...
    popi on i to ,treca kad se sluzila,nije se treba puno nagovarat,cetvrtu uze sam,naredja on petu,sestu,sedmu,uzima ko zna koju,ustaje se ,dize casicu i veli
    ŽIVJELA MRTVA!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    o

    drugi lik veli:
    vozim ja petrovackom stranom,poceo vec da se spustam,kad na jedno mjesto,na sred magistrale medjed stoji na zadnje noge i urla.ja se zaustavih da vidim sto mu je,vidim medjed place i drzi jednu sapu drugom,ja da vidim,kad u ovu sapu sto je drzi-trn! te ja cimnuh onaj trn,izvadih ga,i medjed pobjeze u sumu.poslije nekog vremena opet ja tuda prolazim,kad na isto mjesto isti medjed! isto stoji na zadnje noge,ali vidim nesto u sape krije iza ledja.ja se zaustavih,izadjoh iz auta,primicem mu se ,a medo iza ledja vadi teglu meda i daje mi.

    HAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAH a dobro mu nije cokoladu kupio

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    lik sa zabjela je pricao (lazov patoloski):
    probudio se ja,skuva kafu,izasa na balkon,stavio solju s kafom na onu ogradu balkona,kad cujem neku buku nevidjenu,ja pogledaj u nebo,kad ono avion pada,ide put mene,sve je blize i blize.oce da mi udari u zgradu.ja skocih u stan,a avion pred samu zgradu cini FIJUUUUU,i podize se opet,gledam i ne mogu da vjerujem,avion mi je lagano krilom obalio solju s kafom...

  10. #60
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    čuh ovo od jedne medicinske sestre kaže da je istina

    Ćerala Zećanka muža da popravi sifon u kuhinji
    kako mu je više dosadila zvocanjem on plati vodoinstalatera da mu to časom završi
    ulazi žena u kuhinju i vidjevši mušku zadnjicu kako viri ispod sudopere došepa ga od pozadi za jaja "jesi li se nakanio mudonja"
    Vodoinstalater od iznenađenja razvali glavu i dobi potres mozga
    Sljedeća scena
    Iznosi njega hitna na nosilima iz kuće (spoljnje stepenište) i pitaju kako se ovo desilo
    kada im je žena objasnila ne mogaše izdržati od smjeha pa ga ispustiše i nagrdiše jadnika niz 15 stepenica

    -----------------------------------------------------
    a da ne otvaram novi post

    OVO JESTE ISTINA A ZNAJU SE I IMENA (ne znam da li je neko već postovao pošto je poznati slučaj)

    radnja se odvija u komunističko vrijeme


    Vodoinstalater došao u Nikšićku Policijsku stanicu
    pita on načelnika gdje su cijevi
    ovaj zove policajca i kaže mu aj' odvedi ovog majstora u podrum
    vraće se policajac poslije sat vremena
    DRUŽE NAČELNIČE, ONAJ NEĆE NIŠTA DA PRIZNA
    Last edited by Rakun; 27-12-10 at 20:10.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #61
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djuzla brate jesi ti od preko morache? poznato mi sve ovo
    Heh,pricha za jednog mog druga,kad ga je zaustavila murija,i bila zenka neka,i ona uzela kao da ga pretresa."imash li shto u gace"(misleci na gudru).A on se lagano skida "a chega neeeemam"
    isti choek,ima lichnu slomljenu na dva dijela,i zaustavljaju ga organi reda,i on "a eto vam je kao lego kockice,morate je sklopit",i policajac koji ga gleda ono drchno,i ovaj "ocesh li je moc sam sastavit ili da zovesh kolegu?"
    Sm1Le4MeNow(banned)

  12. #62
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,580
    Thanks Thanks Given 
    130
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Taxisti:

    -Jeba sam zenu Mirka Vucinica (zuba u glavu)

    -Jedan nedje pokupio djeda mrtav pijan, sve uz put laje kako taxisti kradu itd kako je to lopovski posao, poredi ih sa kamatasima, i ajde ovaj kukavac sve ga slusa preko kur*a i kad su dosli na destinaciju i treba da se plati, ovoj stranki se omililo da ga zajeba*va pa veli "jeb*m ti i majku i sestru i zenu... i gazdu!" i taxista ga zavarda (iz okreta) po sred nosa i iscera ga iz vozila.
    Posle na neko rostiljanje taxista kad su se okupili zajebavaju ovoga sto lomi klijentima noseve, sve nagovaraju gazdu da mu da otkaz, kroz zajebanciju... a veli ovaj "Boga mi ja ne bih da mi gazdu nije pomenuo, morao sam"

    -Nekad sam radio u boje i lakovi, imao sam platu 700e, vidio sam svijeta, a sad odje ka kakva lunja zadnja za 250 jebeNti... Kako si vidio svijeta sa bojama i lakovima? o.O
    Imali smo turu za Sloveniju, veli mrtav ozbiljan.

    -Zale se kad jedan taxista zaradjuje vise od drugog pa kazu: "njemu kao da je kilometar 400 metara za euro!"

    - Vozi me taxista u skolu, prvi snijeg. Najgore auto u frimu neki pasat najraspaliji. Dolazimo ispred gimnazije, neki mangup sa mercedesom na poligon na led vrti, drifta, prska, prepada dEvojcice, a veli coek gasi taximetar i radi: "A neces se ni ti brukat da jeb* oca !" pa pocinje da ga vata pod rucnu, uveo me poprecke bukvalno do vrata xD

    -Ja u prvi razred srednje, vracem se sa 2 druga iz skole, kad nailazimo na 20e na put
    drug, prvi: "vidi, 20e!"
    drug, drugi: "raso dokopaj ih !"
    ja: "hamburgeri !" i upirem prstom u obliznju brzu hranu

    kad dolazi coek iza nas, veli sad sam tuda prosao, to je moje, meni je ispalo.
    A mi, vec uveliko zamislili scenu kako jedemo hamburgere i pijemo kokakolu od 2L na klupu, zinuli u njega, sve nam snove srusio, gad.
    Jedan drug krenu da progovori u nasu odbranu a veli ovaj gadov: "Jes, to je moje kunem se u sve troje bolesne djece" Mi sta cemo, dajemo mu 20e a dzukela, nije izvadio nocanik, nego stih para, pocev sa cevenim pestotkama i gomilom zelenih i stavlja 20e u sredinu, koje su bile najmanji apoen.
    Posle me je cigan vozio zutim taxijem, zato i ovom ubacam sa pricama o taxistima....
    Last edited by Feeleep; 27-12-10 at 22:19.
    067-123456

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Djuzla brate jesi ti od preko morache? poznato mi sve ovo
    jesam,u blok sigurno znas o kome se radi

    inace,prijatelj od prijatelja koji radi kao strazar u jednoj galeriji.desilo se da je lik tako tvrdo zaspa,da ne samo da su usli lopovi i pokrali silne slike,nego su uspjeli i da mu ukradu pistolj koji mu je bio za pas.to se proculo i svi zivi su ga ubijali od zajebancije...
    dosa taj strazar,mirko nedje u goste kod cira,ovoga mi prijatelja.sjede i pricaju:
    ciro: mirko,jeli istina to sto se prica?
    mirko: (vec pomalo mrkog pogleda i na oprezu od podjebavanja) koje?
    ciro: pa to,nesto u muzej,neka pljacka je bila,jel?
    mirko: (i dalje sumnjicav da samo caskaju) jes jes...
    ciro: a pistolj... jeli istina i pistolj da su ti ponijeli?
    mirko ljut,oce da ide,dize se ,te ga tu smirise,jedva ga nagovorise da ne ide.
    ciro: a mirko,kad odes na selo,kolko ostanes?
    mirko: a ostenem cio vikend,bude vazda oko kuce nesto da se pozavrsava...
    ciro: dodjes li sam?
    mirko: aha
    ciro: i nije te strah?
    mirko: od cega?
    ciro: sto znam,svega ima...imas li kakvu zastitu,imas li kakvi pistolj?
    Last edited by DJuzla; 27-12-10 at 23:49.

  14. #64
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    OVO JESTE ISTINA A ZNAJU SE I IMENA (ne znam da li je neko već postovao pošto je poznati slučaj)

    radnja se odvija u komunističko vrijeme


    Vodoinstalater došao u Nikšićku Policijsku stanicu
    pita on načelnika gdje su cijevi
    ovaj zove policajca i kaže mu aj' odvedi ovog majstora u podrum
    vraće se policajac poslije sat vremena
    DRUŽE NAČELNIČE, ONAJ NEĆE NIŠTA DA PRIZNA
    Znam za ovo.. Nije to tad bio "obichan" policajac nego "mudo" u Nk, niko mu se nije smio prekrstit.
    Povedi ovoga dolje, pokazhi mu. Posle po' sata vracu se ovaj nesretnik sav krvav. Shta to uradi? Nece nishta da prizna.

  15. #65
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    evo nekih bisera bivšeg Američkog predsjednika Džordža Buš-a

    - Mahao je Stiviju Vonderu
    - "većina našeg uvoza dolazi iz drugih zemalja
    - "Amerika je zemlja novog početka gdje su otvorena sva vrata zatvora"
    - "svaka zemlja u svijetu treba da zna ili je sa nama ili sa teroristima"
    -"odlučan sam u tome da obezbjedim vlast ne samo sebi već i svojim naslijednicima"
    -"jedna od teških stvari koje sam uradio da bih spriječio finansijsku krizu je da uzmem pare onima koji su crnčili za njih"
    -"ekonomski rečeno došao sam sa recesijom i odlazim sa recesijom"
    Last edited by Rakun; 29-12-10 at 14:17.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    drug je imao djeda s majcine strane u mojkovac.i posjecivali bi ga dosta rijetko,jednom-dva puta godisnje.i jednom prilikom kad su dosli svi da ga obidju,djed je bio tolko srecan i uzbudjen,ovome drugu od uzbudjenja nije znao kako da mu tepa,nije znao oce li "kure","mure","kuronja dedin" pa pomilova po kosi i pred punom trpezom veli:
    A DJE SI KURČE!!

    sjedim s drugom i veli mi da mu je majka u bolnicu.sto je reko?
    on pokazuje rukom medju noge,ali vidim da ne umjede da se sjeti kako se to preciznije kaze (skontah da se otprilike radi o operaciji ciste na jajnicima),pa veli "A NISTA,TREBA DA OPERIŠE ČKUPI..."

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    na cetinje nedje,u neki stan na 2-3 sprat se igralo magaraca (sa kartama),a sipred zgrade,bijahu klupe,jedan cojek iskocio u neku kucnu varijantu,trenerka ,kucne papuce,prekrstio nogice (naravno papuca mu se klati o stopalo ove noge koju je prekrstio),i u jedan tren jeki jado koji izgubi partiju koji je izgubio u igri izlazi na prozor i tri puta se dere sa prozora "JA SAM MAGARAC",a ovaj lik dolje na klupu,pogleda gore kulerskim pogledom i jos kulerskije dobaca "TOOoo JE LAAAAAŽ..."

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    ulazi neki lik u blok 5 u kladionicu i veli ovoj te kuca tikete
    -imas li tanki punjac za nokiu??
    imam
    -"KAKO TE SLUŽI?"

  19. #69
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,716
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Prije 7-8 godina jedan moj poznanik držao je radnju sa kompjuterima (poslovni kod semafora u Budvi) i jednog dana ulaze dvije djevojke na šta on uobičajno odgovara: ,,dobar dan, izvolite''. One: ,,Ništa, mi samo da pogledamo šta ima, vidimo nova radnja''. Gledaju one taka i u jednoj staklenoj vitrini bilo je izloženo nekoliko miševa, kad jedna komentariše: ,,joj, pogledaj kako su slatki ovi depilatori''.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Prije 7-8 godina jedan moj poznanik držao je radnju sa kompjuterima (poslovni kod semafora u Budvi) i jednog dana ulaze dvije djevojke na šta on uobičajno odgovara: ,,dobar dan, izvolite''. One: ,,Ništa, mi samo da pogledamo šta ima, vidimo nova radnja''. Gledaju one taka i u jednoj staklenoj vitrini bilo je izloženo nekoliko miševa, kad jedna komentariše: ,,joj, pogledaj kako su slatki ovi depilatori''.
    neka si mi zdravo,ovo se meni licno desilo dok sam odradjivao praksu 2001 god. u "Platonu" u Podgorici.

  21. #71
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    neka si mi zdravo,ovo se meni licno desilo dok sam odradjivao praksu 2001 god. u "Platonu" u Podgorici.
    covjeca pa vi ste poznanici bree ))
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    prica mi djevojka da joj je neki pop pricao koji se nasao u onoj trafici crkve dje se prodaju krstovi,svijece i ostalo:
    dolazi neki mangup od djevojke,zvace zvaku u sve 16,i pita popa za cijenu necega a on joj kaziprstom pokazuje na svoj obraz (kao nije u redu da pitate zvacuci zvaku,posebno sto ste u crkvi),a ona mu se lagano primice i ljubi ga u obraz i ponavlja pitanje

    neki lik je istog popa pitao kad je vidio krst sa razapetim isusom
    "da nemate krst sa razapetim svetim nikolom?"

  23. #73
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    jedna cetinjanka je u manastir pitala: moze jedan 69 od 5e?

  24. #74
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U jeku bombardovanja '99 mom tetku neko u gluvo doba noci kuca na prozor.Ko je-cigani.
    -Sta je koji ***** sad?
    -E bato dodji vidis,evej ga lokator na drvo majke mi.
    Izadje on napolje,a ono se na vrh drveta vijori najlonska kesa.
    Raise my hammer,take my aim

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,694
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Bio je neki auto limar,lakirer,sto li,koji je imao sina od 10-12 god.Ovaj cojek,kad god bi auto zavrsio,tj. kad bi se farba na auto osusila,malom je bio ritual da ga izvede iz one komore za susenje,i parkira ga,jer mu je to pruzalo veliko zadovoljstvo,sto mu je otac dozvoljavao.Nakon jednog zavrsenog auta,mali veli "tata,daj mi kljuceve da ga izvedem",medjutim mali se smota i umjesto u rikverc,ubaci u prvu brzinu,da gas i ubije u zid.Otac mu prilazi,oce da ga zadavi,otvara vrata,a cujes maloga
    "IZVINI TATA,BEZ MENE,ZASPA SAM ZA VOLANOM"


    Pitali nedje Tarzana Milosevica "Gospodine Tarzane,jeste li zbog imena imali nekad neprijatnosti,jeli vam to pravilo kad problem?"
    -"a ne ne ,nijesmo mi od istih Milosevica"

Page 3 of 28 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istinite poruke iz BiH
    By NightSeeker in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 12-07-04, 14:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •