Page 2 of 28 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 696

Thread: Istinite priče

  1. #26
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    mene malo teze,jer kolko tolko ozonajem bg,ali drugaricu mi je od zeljeznicke do kraja terazija odrao za 10-15 eura,ne znam tacno.kruzio je ka kisa oko kragujevca.
    podgoricki nijesu nista bolji,kradu ne patisu.
    te pare na ljekove trosili...
    Sta je meni koleginica prije neki dan rekla. Ako kazes nesto kako sporo ide, ili kako se ovi vuku itd, on ti upali skupu tarifu i da gas. E tek te onda odere.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    pricali su mi za lika koji je fabrika bisera,Rajko se zove,da je usao u salon namjestaja i nesto je razgledao,i kad je dosla ona zena sto radi tamo,ladno je pitao:
    "POSTO VAM JE OVA GARSONJERA?"

    cimao je nekog lika iz zgrade,kojeg je znao samo "zdravo za zdravo" na mobilni.Nije imao nikakvog posebnog razloga za to ,cak ga nije dobro ni poznavao,jednostavno ga je uzbudjivalo da zeza cojeka kojeg ne poznaje.uglavnom,ovaj lik na sto jada provali ko ga cima i zeza preko telefona.
    i jedan dan iza zgrade se igrala kosarka na teren,Rajko u publici.Rajkova "zrtva" je takodje izasla iza zgrade i snimi rajka,i prilazi mu sa ledja i veli
    "alo kralju,sto je s tobom? oli da ti okinem glavu za onu zajebanciju preko telefona?"
    -"oh,komsho....A NIJESAM JA I NECU NIKAD VISE"

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    sad se sjetih jos jedne:
    igralo se "gradova",igra je bila na slovo "E".Rajko se javlja da je prvi zavrsio,i ostalo ga pitaju sto je ispisao,i ok,cita drzave gradove,rijeke,ali kad je dosao do zivotinje,rajko nesto promumla
    -sto velis rajko?
    -e(mmmmm)
    -glasnije rajko
    -ELEFANT
    svi se pocijepase od smijeha,pa kad je shvatio da je kiksa i da to ne prolazi,prepravi se:
    -alo,salio sam se ljudi,stavio sam EUFRAT

  4. #29
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Arrow

    kad si vec kod rajka..


  5. #30
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    Dosao Josip Broz Tito u Niksic sa namjerom da otvori neku fabriku,nesto dje bi se narod zaposlio i tako to...
    Ali ne zna sta ce pa pozvao vidjenije Niksicane i pita:
    Je li drugovi,a sta nabolje uspijeva ovdje u Niksicu
    A kaze neko GROZDJE DRUZE TITO!
    GVOZDJE? Dobro,odma Zeljezara da se otvori
    I kako mu niko nije smijo da se suprostavi,tako se otvorila Niksicka Zeljezara

    Vele da je istina
    Inače činjenica je da Tito nije volio Crnogorce
    od kako mu je Crnogorac koji je bio u partizanima pošto je Broz ranjen u nogu rekao
    "Srećne ti rane junače"
    ŠTA REČE BUDALO!!!!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,032
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    A okle,samo je bio okružen Crnogorcima i većina ljudi koji su brinuli o njegovoj bezbjednosti su bili Crnogorci.Pogledaj malo spiskove najbližih mu saradnika

  7. #32
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    tacno.. pocev od ljekara

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    ja sam cuo da mu je licni zubar bio otac pjevacice Marijane Zlopase,vele da je to bio jedini cojek koji je smio Titu da stavi srednji prst u usta.

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Hahahahaahhhahaha +1rep!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    bila su dva narkomana u blok 6,od kojih je danas samo jedan ziv (necu im stavljat prava imena,neka budu da su pedja i nenad).pedji je valjda kriza bila ,i na ponoc dolazi ispod nenadovog prozora (4. sprat),i doziva ga (onako usporeno od dugog narkomanskog staza)
    P: nenade,nenade!
    N: e pedja jadan?
    P: sidji dolje,trebas mi !
    N: ao,ne mogu sad
    P: ama sidji jadan,frka mi je !
    N: ao,eo sad cu,aj (i nestaje sa prozora)
    pedja kad je vidio da ovaj nestaje sa prozora,opet zavika NENADE,NENADE,NENADE!
    N: ama sto je ?
    P: SIDJI STEPENICAMA!

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    kako je bila popularna serija "nestasne godine" ,tj ako se ko sjeca Drezika i njegovih rolera,sami roleri su bili prava rijetkost,a bogami i luksuz.Pedja ih fino nabavi i poce da ih vozi svudje po gradu.dok nije naucio da ih vozi,sijao je kosti po gradu,ali dobro.
    kad je naucio,on je voznju rolera toliko ozbiljno shvatio,da nije vozio trotoarom,nego se s njima u saobracaj ukljucivao.vrhunac je bio kad su ga vidjeli da na semaforu,prolazi izmedju dvije kolone automobila koje cekaju zeleno svijetlo,i staje ispred prvog,naslanja mu se na haubu,i regularno i on ceka zeleno svijetlo


    u pocetnoj fazi voznje rolera,dok je mislio da je to isuvise jednostavno,sa rolerima se popeo na goricu,jer je htio da se spusti onom silnom nizbrdicom.kad je poceo spustat,dobio je strasno ubrzanje,koje vise nije mogao iskontrolisat,i prolazi onako zamahan 300 na sat pored neke zene sa djetetom,a zena mu se dere
    Zena: polako idiote ovuda,ima djece
    Pedja dok brzinski odmice: A ZNAM GOSPODJO JADNA NO NE UMIJEEEEEEM

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    sad se sjetih jos necega:
    vozio se ispred zgrade rolerima i vidio dijete nekog doktora (koji mu je valjda pomagao da se skida,sto li),ali nije bio siguran jeli njegovo,i veli mu
    P: jesi li ti sin doktora Popovica?
    mali,onako prepanut od njega: jesam
    P: ako te ko bude dira....zaaaapalicu ga!!
    i nastavi da vozi,i odmace jedno 100 metara i obrce se i cujes ga kako se dere:
    ZAAAAPAAAAALICU GAAAAA

  13. #38
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Hahahahahahahahahahha
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  14. #39
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postar Koljo nosio penzije, i treba sad da ide da nosi penziju kod covjeka kojem se rodio sin. udje on i odmah stavlja sve pare pored kolijevke (sto je obicaj). ovaj se zacudio koliko para je ostavio al aj. iznese svega, prsute, rakije, doceka Kolja kao kralja. Posto se najeo i popio dosta, ustaje se Koljo i kaze: a ja evo ovu penziju sam ti ostavio, pa cu doci nedje da ti cestitam ovo dijete
    не пада ми на памет ни један потпис

  15. #40
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima vise verzija e sad ne znam je li to na vise mjesta radio ili se ova jedna pricajuci se malo izmijenila ali nije ni bitno jer je Koljo bio brat zesci

    a evo kako se ta situacija desila kod jedne zene koju poznajem
    ostavio Koljo tako pare i najeo se i napio i kad je kreca otvorio neku priznanicu i reka de mi potpisi da si primila ovu penziju.
    istinski saljivdzija
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #41
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znao sam ga licno ali sam bio dosta mali pa ga se ne sjecam najbolje. Takav covjek se ne radja 2 puta. Isli njih nekoliko, valjda u Split i tamo potrose sve pare, nemaju za kartu da se vrate, sto ce udju u autobus pa sto bude. uhvati ih kondukter nedje na pola puta ali oni nece da izadju. nista ovaj saceka i vidi usput policajca nedje na 50m, kaze soferu da zaustavi da bi ih izbacio. ode on do njega, kad posle minut se zacuje Koljo iz mase: 'moze majstore'. i vozac krene, ostavi konduktera napolje i tako su stigli do kuce . . .ziva istina
    не пада ми на памет ни један потпис

  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    e pa onda ti nemam sto pricat o njemu
    a ja ga nisam zna licno,i ja sam mali bio, ali od kad znam za sebe secam se prica o njemu

    valjda je jednom ali nisam sto posto siguran je li ovo bas bio on a mislim da jest
    valjda je rekao Lepoj Lukic koja je bila da se karta nedje odje u podgoricu,na zlaticu,kad ga je ona pitala
    e izvinite gde je ovde wc
    a on veli - drugi sipak desno
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #43
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moguce jer je cesto sjedio s njom, obozavala ga je valjda jer je niko nije mogao nasmijati kao on. a sto je lepa lukic bila tad, nista je ceca ili bilo koja druga pjevaljka sad. postavicu jos prica o njemu neki drugi dan, muka mi kucat sad sve.
    не пада ми на памет ни један потпис

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    da nastavim o Pedji...

    Pedja je inace,nedje pod dejstvom narkotika usmrtio cojeka.Za to su svi znali,ali nije pricao o tome.I moje drustvo na klupu,ispred zgrade,ljeto bjese,i prilazi Pedja sa limenkom piva,i zamolismo ga da nam isprica kako se to tacno desilo.prica Pedja ,onako kulerski usporeno,nagrdjen:

    …uzeo ja kralju “spiralu” (mjesavina kokaina I heroina),i idem motorom pored trgovinske nedje 150 kmh,kad evo ga na pjesacki cojek!
    mi: pa jel to bilo nesto kasno?
    pedja: ne jadan,nedje oko 3-4 popodne.
    mi: e?
    pedja: oce da predje ulicu, reko E AKO CES PRIJE MENE,YEBI MI MAJKU!
    mi: pa sto bi, sto ucinje?
    pedja: te ja sto cu,ja u njega…prebacio sam ga iza “Koka” (mali kafic na tadasnjoj lokaciji).Nasli su ga navr 10 dana svoga u fete,LETIO MI JE KA NA PARAGLAJDING!



    Kako je morao da se snalazi za dnevne potrebe narkotika,Pedja je jedan period taksirao na divlje.Taksirao je sa novim fordom mondeo (majka mu je slala silne pare iz inostranstva,pa mu je poslala I nov auto).
    Situacija: vozi Pedja,na mjesto suvozaca neka baba,pozadi moj drug.vozi Pedja vise prica i gleda ovoga mi druga iza,no sto gleda put.I stigose do hotela "crna gora" i baba veli “ja cu odje”,ok,Pedja naplati,baba izlazi,ali kad je izlazila,onako mlitavo “na jedan zub” zalupi vrata,iskulira to i nastavi,a Pedja stade,ukocio se od nervoze,prati je pogledom kako odmice,i poce lupat o volan dlanom “a baba….baba….baba jadna ne bila ,zatvori fino ova vrata da te ne odlezim ka onoga kod trgovinske”

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    U njegovoj zgradi je bio momak,siroma,Gile su ga zvali.Bila je situacija da je Gile sjedjeo ispred zgrade na klupu sam,blejao,sredina ljeta.A kako je siroma bio,nije imao neke lake patike za ljeto,ni papuce,no bjese u neke teske cipele,od debele koze.I nailazi Pedja i veli mu :
    P: a moj Gile,u sto izadje to po ovoj vrucini jadan
    G: sto cu Pedja,nemam brate…
    P: pogledaj kakve ljetnje patike imas kod kineza jadan za 20 eura,vidji ih na mene
    G: e moj Pedja…znas li ti sto je 20 eura…
    P: znam Gile bogami…DVIJE POLUTKE



    Pedji kad bi bila kriza,vazda bi nas zaustavlja i trazio ili telefon za poziv,ili euro za najraznijim izgovorima da mu najhitnije treba.Vrhunac izgovora da mu treba euro je bilo kad nam je prisao i rekao:
    "ljudi...idem za Rusiju,majka mi je platila lijecenje,i smjestaj i hranu i bolnicu i sve je organizovala,IMA LI KO DA MI DA EURO ZA TAKSI DO AERODROMA? "

  21. #46
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    vele da je istina sto je jedan cetinjanin napravio..

    operisa se njemu neko iz familije, bas je nesto kriticno bilo i sad ka po obicaju doktor trazi koverticu da operacija prodje kako treba, je li..
    ovaj veli nema problema, sve cemo zavrsit samo neka sve to dobro prodje.. i operacija trajala par sati izlazi hirurg sa dobrim vijestima.. cetinjanin sav srecan i vadi kovertu iz jakne u kojoj su 2 kasike secera i 2 kasike kafe i veli: eo da imate kafu da popijete!

  22. #47
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    a kad si kod pedje ima jedna avetinja u zetu pedja stojov koji ima obicaj da baljezga djeci iz komsiluka svakakve price..

    okupili se oni kod njega pa on poce pricu.. znate li vi ljudi da sam ja ima vampira u stalu? ono svi a makse pedja bez majke, sto ce ti ta prica?! a ne, ne, stvarno sam ima vampira.. ja ti jedno jutro, u zoru, spustim se u stalu i vidim njega.. on se veli prepade i pogleda me onako strasljivo i razmaha se onim krilima..
    ja uzeh onu vilu pa krenuh put njega: dodji majku ti je*em! a on poce da place: nemoj pedja bez majke!!! a cega necu majku ti je*em, dodji ovamo!

  23. #48
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    kum ima malo problema sa govorom, svako malo neku rijec zamuca.. a njegov drug iz djetinjstva ima problem sa misicem na vrat koji je istega u teretanu i stalno vrti glavom..

    e posli vi oni a srbiju, i na granicu ih zaustavljaju taman kad je bila ona akcija, sablja ili kako se vec zvala.. ispred njih stadose 2,3 momka sa kalasima i pitaju ih: dje cete? ovaj kum veli: a miiiii smmmmmoo kreennnnnnuu... i stade kolko je zaslajfova a uskace ovaj drugi, vrti glavom i veli: a pusti ovu avetinju ne zna da prica, idemo za srbiju!
    ova trojica se pogledase, ismijase i jedan veli: ajte, vas je Bog pomilova!

  24. #49
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Podgoricke price :D

    krenuh da ve priupitam nesto ali me stomak (da ne recem guzica) povuce da odem do wc odje u firmu da se ono svojski is...m (primila se plata danas pa se jelo malo vise) pa moradoh tamo. zasjedoh na solju a komarac jedan zuji te ja onako spustenija gacah ustadoh da bijem onoga komarca da mi ne omrci gospodina dolje, a vrata na wc poluprovidna. prolazahu par koleginica pa kad vidjose momce neko momce kroza matirano-iskrzano staklo dje se djipa bez gaca nasta smjeh to sto moze. kad shvatih sta uradih, ja ti promolih glavu da vide ko sam da me ne cekaju da mi se sprdaju no reko bolje tu muku odma da prevazidjem. pa mi se isprdase dobro, i sacekase me da izadjem jos, pa na sprdnju me digose ali...
    sto ces. treba cuvat gospodina

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,696
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    jos malo o Pedji:

    Kako je Pedji majka jedne prilike poslala gomilu para da ima za dzeparac,on fino sa drugom Djokom sidje u budvu,iznajmio stan na mjesec dana,kupio firmirane garderobe,preko dana po plaznih barova,fala bogu,nabavili on i Djoko dvije sponzoruse,i uvece u grad izasli njih 4 u Trokadero.Zauzeli sto ,Pedja vec zapalio tompus,dolazi konobar,ove dvije sponzoruse izabrale po nekakvi spejs-shatl-koktel,Pedja narucio sebi isto nesto siroko,jos da naruci i Djoko,kad primice se Pedji na uvo i veli:
    Dj: Pedja,nemoj se ovako s parama razbacat….
    P: sto ces ti da pijes druze?
    Dj: ama uzecu ja,no ti velim da pripazis s parama,odma ces sve potrosit,poslije necemo imat ni…
    P:druze,ovaj te konobar ceka,sto ces ti da pijes jadan?
    Dj: JA CU KAFU…

    Pedja ga je tu izveo iz Trokadera,do prvih taksista,ubacio ga u auto i taksisti reka:
    VOZI MI OVO G*VNO KOD PLAVE ZGRADE U BLOK,KAD SE BUDES VRACA,DONEZI MI RACUN,U TROKADERO SAM


    Dodushe,bilo je situacija da nema dinara,no eto sjedi ispred zgrade.Ali se jedan dan tako urnisa od droge da su ga nasli na klupu,sa tripom da se ukocio,ne mrda se,samo mu vidis na desnu saku ispruzene kaziprst i srednji prst kojima je drzao cigar i na njima po plih,a pored noge filter od cigara koji je ko zna kad dogorio i ispao iz prsta

    ili recimo kako je imao naviku da trazi telefon za poziv ili pare,jedan dan je momcima ispred zgrade prisao:
    ”momci,ima li ko KASICICU OD KAFE?”

Page 2 of 28 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istinite poruke iz BiH
    By NightSeeker in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 12-07-04, 14:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •