Page 1 of 29 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 710

Thread: Sutjeska - navijači : Vojvode i Zlo Istoka

  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sutjeska - navijači : Vojvode i Zlo Istoka

    Evo posto niko dosad nije pokrenuo evu temu, ajde ja.
    Ne mogu da vjerujem da moze da dodje 50 kukalih Varvara u NK i tamo nesto izigravaju...Mislim da Sutjeska zasluzuje osim kvalitetnog sponzora i jake ekipe i odgovarajucu navijacku grupaciju, koju ne bi sacinjavala samo djeca.
    Bilo je pokusaja i ranije, ali realnost je da se u svim bivsim ligama Sutjeska ili borila za opstanak ili bila nedgej u sredini tabele. Sada je situacija da lagano moze da izadje u Evropu, pa, zasto da ne, i da bude sampion. Kad moze Zeta bez ikakve prvoligaske tradicije, moze i Sutjeska, da j...e oca!
    Btw, stadion pod Bistricom je jedini u Cg koji osim stadiona Buducnosti uz jos neka manja ili malo veca ulaganja moze zadovoljiti kriterijume za odigravanje evropskih utakmica...

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cuh da se je uzeli Daka i Brano ? Trebalo bi onda da bude para...
    A navijacima sem kluba u prvoj ligi treba i para da bi nesto napravili...
    Kako Vaša bolest ?

  3. #3
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Dje ste VOJVODE hahahaha
    kakva sutjeska, tu nece biti nikakve organizacije jos jedno 5-6 godina. Ko ce dolaziti da gleda kako se sprdaju! Imaju ljudi pametnijeg posla...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta nam je s FAP masinom ?
    Kako Vaša bolest ?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Uvijek smo budni navijachi CHELIKA FAP MASHINEEEEEEE....
    JA nijesam bio puno utakmica ali sam bio u SPUZH na predzadnju utakmicu nas 15 pobismo se sa milicijom hahahah
    A shto se tiche sutjeske vs varvara vratili smo im ono shto su oni napravili nama kada smo ishli za partizan da navijamo
    One Ring to Rule them all...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ne ynam View Post
    Evo posto niko dosad nije pokrenuo evu temu, ajde ja.
    Ne mogu da vjerujem da moze da dodje 50 kukalih Varvara u NK i tamo nesto izigravaju...Mislim da Sutjeska zasluzuje osim kvalitetnog sponzora i jake ekipe i odgovarajucu navijacku grupaciju, koju ne bi sacinjavala samo djeca.
    Bilo je pokusaja i ranije, ali realnost je da se u svim bivsim ligama Sutjeska ili borila za opstanak ili bila nedgej u sredini tabele. Sada je situacija da lagano moze da izadje u Evropu, pa, zasto da ne, i da bude sampion. Kad moze Zeta bez ikakve prvoligaske tradicije, moze i Sutjeska, da j...e oca!
    Btw, stadion pod Bistricom je jedini u Cg koji osim stadiona Buducnosti uz jos neka manja ili malo veca ulaganja moze zadovoljiti kriterijume za odigravanje evropskih utakmica...
    O cemu pricas? Ko i sta izigrava? Varvari ili nasi navijaci? Provokacije su bile obostrane. Sto se tice tih "izigravanja", tu smo mi, niksicani, uvijek bili broj jedan, spremni za incidente manjih ili sirih razmjera.

    Zasto? Zato sto smo fin i kulturan narod, il zato sto smo najvecim dijelom sirovine?
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Batan View Post
    O cemu pricas? Ko i sta izigrava? Varvari ili nasi navijaci? Provokacije su bile obostrane. Sto se tice tih "izigravanja", tu smo mi, niksicani, uvijek bili broj jedan, spremni za incidente manjih ili sirih razmjera.

    Zasto? Zato sto smo fin i kulturan narod, il zato sto smo najvecim dijelom sirovine?
    Prijatelju, Varvavi pokusavaju da steknu reputaciju kao neke opasne navijacke grupacije, pa bi da se pobiju dje god dodju...Problem je sto su u NK uvijek popili batine kad su dosli i to ne od organizovane navijacke grupe vec od obicnih posjetilaca utakmice...
    I Niksicani su sirovine, a Podgoricani su fin i kulturan narod? Ma ajde molim te...

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugari, zamolila bih vas da se drzite iskljucivo navijaca Sutjeske kako ovaj topic ne bi poprimio neki drugi smisao i bio zakljucan.
    Kako Vaša bolest ?

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @ne ynam
    Rekao sam da nigdje nema vise sirovina, odnosno seljaka, nego u Niksicu. Sto se tice Podgoricana, naravno da ih ima i tamo, ali nigdje koliko ovdje.
    Pa zar ja prvi, koji sam iz Niksica, ne bi bio ponosan da kazem kako u ovom gradu ima dosta dobrih i plemenitih ljudi? Ako bih rekao tako, slagao bih; pricam samo onako kako jeste.
    Izvinjavam se sto je uvod bio offtopic.


    Sto se tice FK Sutjeska, reci cu nekoliko stvari.

    Prva se tice unutrasnje organizacije u klubu. To su: mizerne i neredovne plate, strucni stab nije kompetentan da vodi tim i izvede ekipu na neki visi nivo i napravi neki zavidan uspjeh u nasoj ligi, a kamoli da nesto znacajnije ostvari na medjunarodnom nivou.

    Druga stvar se odnosi na kvalitet fudbala, odnosno na kvalitet igraca. Sutjeska na raspolaganju nema puno kvalitetnih i iskusnih fudbalera. Zasto? Zbog toga sto se ne ulaze dovoljno u njih, veliki broj je napustio klub, i to naravno zbog finansijskih i jos nekih (opravdanih) razloga, koje ovom prilikom ne bih zelio da pominjem. Jedan od ozbiljnih problema je strucni stab; svi znamo da kvalitet i forma neke ekipe u velikom dijelu zavisi od trenera, a koliko ima licenciranih trenera u Sutjesci? Jedan, odnosno dva Ti ljudi ne vode prvi tim, vec ljudi koji nemaju ni diplomu za funkciju trenera, te zato mislim da nema svrhe pricati o nekim nerealnim ambicijama kluba dok se ne sprovedu radikalne mjere u klubu i ne dodju pravi ljudi, koji ce konacno donijeti neki napredak nasem fudbalu.

    Trece: Navijaci? Tribine su uvijek bile (i bice) ispunjene kad god je Sutjeska bila popularna na fudbalskoj sceni. Na tom nivou danasnja Sutjeska nije. Dakle, primarna stvar je uspjeh tima. Kad bude rezultata, nece falit navijaca, niti ce biti problem u ogranizaciji navijackih grupa, koji ce donijeti pravu podrsku nasem timu.
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fk Chelik Niksic

    Fap Mashina!!!!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    ima li rivaliteta izmedju Fk Chelika i Sutjeske !?

    ono gradski derbi,pa se pokrljate !? :devil:
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sherujemo igrache medjusobno i ne driblamo se.
    Last edited by Luximus; 30-05-08 at 15:50.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    najorganizovaniji vid navijanja do sada je bio kad cijeli stadion pjeva PLAVI PLAVI...


    ipak bez obzira koliko batan bio u pravu sto se organizacije i kluba uopste bio, taj tim zasluzuje da ima svoju grupu navijaca... vojvode (koliko mi se cini da nazivaju sami sebe navijaci sutjeske) treba malo bolje da se organizuju, da osmisle koreografiju i neke nove pjesme, kad cujem tresnja visnja najezim se...
    ...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic City
    Posts
    182
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    batane bolan
    sto se tice navijaca...nikad ih biti nece! i kraj price, zakljucavaj :P

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Prije 7-8 godina sutjeska je imala staru gardu navijacha koji su bili loodi
    A shto se tiche gradCkog derbija sut. vs fap. chelik jedwa ostade u drugu ligu a sutjeska je u prwoj inache
    One Ring to Rule them all...

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    navijaciii sutjeskeeeee xD

    toliko...

  17. #17
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ne ynam View Post
    Prijatelju, Varvari pokusavaju da steknu reputaciju kao neke opasne navijacke grupacije, pa bi da se pobiju dje god dodju...Problem je sto su u NK uvijek popili batine kad su dosli i to ne od organizovane navijacke grupe vec od obicnih posjetilaca utakmice...
    Nesto ne znam za OVO s obzirom da sam cesto u posjeti kao navijac Buducnosti...

  18. #18
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..zar su vam potrebni sponzori da bi ukapirali da treba da navijate za SVOJ klub

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Vojvodeeeeeeeeeee.......
    'Vojvotkinja Raquel' - kak' to gordo zvuchi! ;p

    Gospoda.
    I Nikshicj.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijati za Sutjesku??? GLUPOST... Sjecam se da sam sa nekih 6-10 godina isao sam da gledam Sutjesq... Nije bilo srecnijeg lika od mene kad Seckovic klepi precq iz slobodnog,ali... Iako znam 99% tima i nemam nista protiw njih stwarno bi mi bilo presmijesno da idem i da gubim ziwce i grlo za owaj nenormalno nekvalitetan fudbal.. Ne znam odakle nekom ideja za owaj topic... Pod kljuc odma
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A znate shta je najjacha scena shto ja ljude iz sutjeske znam, owe godine im brani mladi Giljen sin Perov brat Bojanov koji ne da je strashan golman nego ubija... to je wrh pojachanje mali ce se proslaviti definitivno...
    Ne mozshesh ti u nk da navijash za klub koji ne voli sam sebe, nema organizovanog prevoza itd...
    CHELIKKKKK SAMO NAPRED CHELICHEEEEEE>>> NAPRED>>>>
    One Ring to Rule them all...

  22. #22
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sprdnja je sto je najstariji navijac na tribinama imao 15god ! Tu kukalu djecu je lako napalit pa onda ajde... ! Ponekad sam ranije i isao da gledam utakmice Sutjeske a od sada ne vjerujem da cu otic! A od sada pa za 10 god tesko da ce se ista promjenit sto se Sutjeske tice !

  23. #23
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko god bih ja volio da u Niksicu postoji navijacka grupa kad vidim ove postove mozda je i bolje da je nema. Ako cete da navijate samo ako je Sutjeska u vrhu tabele i da sebe zovete navijacima onda...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    koji ste hejteri...


    ja cu uvijek poci da gledam sutjesku... dok god postoji negativan stav o klubu, klub ce biti takav kakav je... uostalom, ne idem na stadion radi delicka, dake aca brana ili sl. nego radi igraca koji istrce na teren, bez obzira kakvi su...
    ...

  25. #25
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Koliko god bih ja volio da u Niksicu postoji navijacka grupa kad vidim ove postove mozda je i bolje da je nema. Ako cete da navijate samo ako je Sutjeska u vrhu tabele i da sebe zovete navijacima onda...
    Potpuno se slazem sa tobom! Ne znam zasto uopste postuju na ovom topicu ako ih to ne interesuje...

Page 1 of 29 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prva Crnogorska Liga 2007/2008
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1763
    Last Post: 18-07-12, 22:08
  2. Replies: 4
    Last Post: 01-10-08, 02:23
  3. Sutjeska vs Čelik ... vojvode vs fap mašina
    By gatsbyy in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 30-05-08, 15:32
  4. Kako gradonacelnik Berana krcmi imovinu Vojvode Gavra
    By komovi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 12-09-04, 03:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •