Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 289

Thread: Stizhe vam shtene... bez panike ;)

  1. #26
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam tim nisam imala problema. Ali sam negdje chitala, da, ako si psica uchio da pishki na novinu, prvih par puta kad ga izvedesh napolje, ponesesh novinu i postavish je negdje na travi. Odmah ce ukapirati.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam to, nego mi je muka bilo iznositi novinu prvi put, mislio sam ukapiraće ćurka sama!

  3. #28
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je nekome potrebna, imam da poklonim veliku korpu za psa od pruca. Moja gospodjica tu nije ni shapu stavila, tako da je skroz nova. Sa sve etiketom.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    A koje je rase tvoje kuče POIson?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veliki shnaucer

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mister No View Post
    Znam, znam, na kraju cu uzeti nekog od Dodz-ova sto lutaju oko zgrade :mrgreen:
    Podji u azil da vidis sto tamo ima. A to nisu samo dodzevi vjeruj mi...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #32
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mister No View Post
    Znam, znam, na kraju cu uzeti nekog od Dodz-ova sto lutaju oko zgrade :mrgreen:


    Nije ni to lose.. ako gledas s pozitivne strane, nekom od njih ces spasit zivot..

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Morace moderatori da mi oproste... samo malooo cu odstupiti od teme.
    Samo sam htjela da moj prvi post na ovom forumu bude posvecen kraljici mog zhivotinjskog svijeta.
    Rea je najljepshe, najenergichnije i najtvrdoglavije kuche na svijetu..
    Da chovjek ne zna da li vishe da voli gazdaricu ili ljubimca..
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Kad smo kod stenadi...

    Ova moja dzukelica ima stoamcne probleme nekih 5 dana. Povremeno bljucne, ili ima proliv, ali cesto stuca/nadima se/napreze se...

    Gotovo iz cista mira, ili je (?!) zbog bubica koje jede. Izgleda da u azilu nije mogla doci do hrane pa se hranila cime je stizala (bila je sa velikim psima). A uzasno je mrsava. Ima 3.3kg, i moze joj se svako rebro napipati...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  10. #35
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhda ona prebrzo "prozhdere" to shto joj stavish, valjda iz straha da joj neko drugi to ne "otme". Probaj da joj dajesh manje kolichine odjednom.
    Isto tako, proliv mozhe znachiti i to da joj hrana koju joj sad dajesh ne odgovara ili si mozhda prebrzo promijenila hranu na koju je ona navikla. To bi mozhda mogao da bude uzrok, ali, ako se to nastavi... obavezno je povedi kod veterinara da ne bude neshto tezhe.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Veterinar(ka) ju je vec pregledao. (Duka)

    Ona u sustini strasno malo jede, bas nije halapljiva. Ja sam mislila da je to isto razlog, ali sam je juce bas pratila...
    Danas cemo je prebaciti na pirincanu vodu i caj, jer pije dosta vode pa ne znam da joj voda nije jedan od faktora ''ne prijanja''...
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Probajte. Vjerovatno nije nishta ozbiljno.
    Probaj i da joj dash malo rizhe sa nekim povrcem. Ne previshe i ne neku preteshku hranu.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Upravo sam se presmijala kao blesava ...

    Kucka povrace jer guta:
    - mrave,
    - pauke,
    - bube...


    Mama me zvala da mi kaze da je upravo povratila komadice istih
    :blah:

    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  14. #39
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahha kakav genije!

    Samo da ti napomenem, ako krenesh da stavljash otrov protiv buva, stavljajte to na na neko mjesto dje radoznalka ne mozhe uvuc` njushkicu

  15. #40
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ima li neko pojma zasto pas prosipa vodu iz posudice. evo dva dana kad god je napunim on malo popije i opali je shapom, tj. shutira je dok je svu ne prospe ili je prevrne jednostavno!? nemoguce da mu se boja ne svidja
    da ne kvarim topic i dalje, moze neki predlog i na PM.
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by KUGLAGER View Post
    ima li neko pojma zasto pas prosipa vodu iz posudice. evo dva dana kad god je napunim on malo popije i opali je shapom, tj. shutira je dok je svu ne prospe ili je prevrne jednostavno!? nemoguce da mu se boja ne svidja
    da ne kvarim topic i dalje, moze neki predlog i na PM.


    vruce mu je hladi sape nista cudno, samo je skroz blesava scena. narocito ako se prepadne sam od sebe i lupnjave koju napravi...
    lea je dobila banjicu pored posude za vodu da moze da se hladi sad prosipa iz obje, pije iz obje... i tako...

    ne znam da li ti i pije vodu sa crijeva, trci kad (ako, a trebalo bi) mu hladis beton? u svakom slucaju - vruce mu je
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  17. #42
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ne boji se kutare nikakve, ali zato kad chuje lavez velikog nekog psa odma magla u kucu
    pije vodu sa crijeva, chak odvuche crijevo dje moze lokvu da napravi i onda se valja kao svinja a posle toga, znate svi, obavezno u prashinu

    moram nesto pitat, ne znam je li pisano dje o ovome, koliko vidjeh nije,
    postoji li neki drugi nachin da vezem (podignem) ushi psu ili je jedini nachin fishbajnima i flasterima ?
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  18. #43
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,973
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    335 Posts

    Default

    Meni moja ludaca evo zadnjih 3-4 dana dok nisam kuci izvadi s police za knjige , po jednu knjgu i rascerupa je svu do sad sam 3 kom. bacio , na koju cu je foru odvici od toga a glupo mi je sad stvarno da micem knjige
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #44
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I meni ludi pas, i dan danas, poslije 4 ipo godine, grize papuce, patike, svu obucu, majice, pantalone, ma sve zivo od robe. I nema odvikavanja od toga.. :cry:

  20. #45
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apsolutno nemoguca, pusti Igija, Lea je predivna, ushi je ispravila super i ima fantastichno drzhanje. Igi, ne budi ljubomoran na ljepotu (pu pu bash je grdna )
    Shto se tiche grickanja garderobe, patika, knjiga, ja sam bila pametnija. Kad izadjete negdje, ili je pas sam u prostoriji, ostavite, kao sluchajno, neku vashu staru stvar, koja ima vash miris, i pas ce se zadrzhati na tome.
    Kuglafer, prvo jedan savjet. Nemoj davati psu da pije vodu sa crijeva. Oni to obozhavaju, ali lako prehlade grlo. To znam iz iskustva.
    Shto se tiche podizanja ushiju, ja sam mom psu podigla ushi na malo "chudniji" nachin. Savjet sam dobila od Alena Alivodica (da da, on ima onog predivnog Tora). Znachi, izrezhesh od neke plastichne flashe parche u obliku uva, i onda sintelanom zalijepish sa spoljne strane. Ushi ce mu se podici u rekordnom vremenu, a ta plastika ce spasti kasnije sama, ili mu je ti mozhesh skinuti. Ne sjekiraj se zbog sintelana, shkodit mu nece, a za razliku od fishbajna i ostalih zezalica, pas nece imati nikakve upalne infekcije. Kad sam Rei podizala ushi, do sedmog mjeseca sam muku muchila, dok nisam chula za ovo, i njoj su ushi podignute za nepunih mjesec dana. Kasnije sam joj skinula tu plastiku, nikakvih problema nije imala i vidjecesh ovdje negdje na fotografijama, ushi je fantastichno drzhala.

  21. #46
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    vjerovatno je to bolji nacin da se isprave ushi, ali me nesto strah da mu mecem tu muku jer pas raste na oci da je to nenormalno. i + od ovih flastera mu fali pola dlaka po ushima tako da mi sintelan na golu kozu nesto ne mirishe na dobro
    hvala na savjetu u svkaom slucaju. pa mozda i probam taj nachin.
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  22. #47
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuglager, sa chime mu mazhesh ushi? Ako ti veterinar nije nishta rekao, najbolje bi bilo da uzmesh cinkovu mast i sa njom vishe puta u toku dana mu mazhesh te ranice. I naravno, dok mazhesh, masiraj mu uvo prema od pochetka uva prema gore. I obavezno, ako mu nisi zalijechio to zapaljenje, nemoj mu stavljati fishbajne da ne bude gore.
    Shto se tiche sintelana, to uopshte nije strashno. Vjeruj mi, ja sigurno ne bih bilo shto psu stavljala na ushi. Mozhda da probash bez sintelana, nego samo tu plastiku mu prichvrstish nekim zavojem i drzhish. Uvo mora da ima chvrsti oslonac. I josh neshto, trpaj ga kalcijumom za cijelo vrijeme podizanja ushiju.

  23. #48
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mast je FLOGOCID, veterinar mi dao. zapaljenja vise nema, nema ni ranica, ali nema ni DLAKA kako mi je celav po ushima hehe.
    metnucu mu ja dvije palice od sladoleda (mega ili maxi ) i onu papirnu ljepljivu traku za zastitu predmeta koji se farbaju, ona ne chupa puno
    a sto se tiche kalcijuma veter. mi je rekao da je rano (!???) jos za kalcijum, tek posle trece vakcine kaze. shto da mu dajem da iJe dje ima kalcijuma dosta?
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  24. #49
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam ja shvatila on ima 3 mjeseca, tako da mu nishta nije rano (Rei sam davala od prvog dana kad je doshla kod mene, znachi, negdje sa dva mjeseca). Njemu ce ubrzo i zubici da se mijenjaju tako da postoji povecana potreba za kalcijumom i naravno kupuj mu neku kvalitetniju hranu dok poraste, s tim da je najbolje rjeshenje da je mijeshash sa domacom hranom.

  25. #50
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    najbolje da dodjesh jedan dan da mi sve lijepo objasnish, da ne kvarimo i dalje topic
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


Page 2 of 12 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem shtene samojeda
    By Genocide in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 03-09-06, 18:32
  2. Kupio bih shtene njemackog boksera...
    By pojma nemam in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 18-08-06, 12:48
  3. Jesen stizhe, Dunjo moja
    By KRKNA in forum Film
    Replies: 23
    Last Post: 15-11-04, 00:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •