Page 3 of 333 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 8322

Thread: CdM.

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    ... to je moje licno misljenje na koje apsolutno imam pravo...

    Nemas pravo na takvo 'licno misljenje' jer si moderator i nemas pravo na uzivanje i podsmijeh sto je Didi nekome 'isprebacha topic', jer to Didi nije uradio zato sto je vjestiji, mudriji, rijecitiji od Cvrchka, nego zato sto mu se to moglo. Zato sto je imao mogucnost da 'isprebacha' necije pisanje, pravo koje ostali forumasi nemaju... I vi ste se (izgleda) slatko smijali i zajebbavali, uzivajuci sto nekoga i nesto mozete da 'isprebachate'.

    Sad bi ja tebe zamolio da ti nadjes primjere mog JAVNOG OBRACANJA drugim forumasima i to moje "nadmeno" ponasanje (kako ga nazva onaj haleluja) i moju zloupotrebu moderatorske funkcije...
    Ne znam ti ja druge primjere, jer ja tebe ne 'poznajem' mnogo, ni kao forumasa, ni moderatora. 'Upoznao' sam te preko ove tvoje slavne 'interne prepiske'. Ali, zato, Didija znam jako dobro i zbog toga opet ponavljam da on ne zna da bude moderator/administrator, da je to preveliki zalogaj za njega.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Vazi prika, ti mene nauci na sto ja imam pravo, a nasto nemam... Imam li pravo da se opjanim u grad ili mozda ne smijem ni to posto sam moderator pa dajem los primjer ostalim korisnicima? Niko se nije ni smijao ni zaebavao, nego sam ja dao moju dijagnozu na koju imam apsolutno pravo... Niko se drugi nije sprdao i mozda je bilo drugih moderatora koji ne djele moje misljenje, ali niko nije nastavio pricu na moju konstataciju...

    Imas li ti pravo da uzivas i da izrazis zadovoljstvo zakljucavanjem nekog topica ili brisanjem postova nekih od tvojih "omiljenih" forumasa? Ja to nisam uradio JAVNO, e sad zbog toga sto je postalo javno to je vec problem i meni je zao zbog toga, ali ne mozes da osudjujes stvari koje radim PRIVATNO!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #53
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Internet forumi bi trebali da budu neka vrsta elektronskog Areopaga 21. veka, gde bi vladala „digitalna demokratija“ i gde bi svako mogao da postavi odgovarajuću temu i kaže šta misli o već postojećoj, iznese kritiku tuđeg mišljenja i aktivno učestvuje u diskusiji.
    Međutim forumi su postali prilično nedemokratski,jer se pod plaštom moderiranja i administriranja,brišu nepoželjni komentari,banuju korisnici i profiliše forum u jednom poželjnom političko-ideološkom pravcu koji je blizak moderatorima.
    Manje-više svaki forum na području ex SFRJ je jasno politički profilisan,pa i ovaj.
    Ne postoji administrator zbog foruma,nego obratno forum postoji kao oruđe administratora da brisanjem nepoželjnih poruka,banovanjem korisnika politički profiliše forum.
    U nešto većim sredinama,na primer u Srbiji,forumi su jasno podeljeni,b 92 i „Zamisli Srbiju“ su izrazito okrenuti na jednu stranu,a forum „srpski nacionalisti“(forum SRS) i još par manjih na drugu stranu,a oni se susreću na RTS forumu,gde nema toliko cenzure i gde je sve dozvoljeno postovati pa i najvulgarnije uvrede.
    Vama u C.gori,pošto nemate toliko foruma,ostalo je da zavisite od par CDM moderatora i njihove (samo)volje
    Last edited by dusanp; 19-07-07 at 01:37.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Sve se može lijepo reć.

    Možda bi malo trebali promijenit ponašanje admina. Recimo, jedino na ovom forumu viđeh da se nekom može "editovat mišljenje". Dakle, ono što je korisnik napisao .. izbrisat i na to mjesto stavit opomenu crvenim slovima! o_O Mislim da bi to admini definitivno trebali da izbace iz upotrebe.
    Može li se jednostavno dodat opomena odmah ispod posta .. edited by .. i to je to. Vulgarnosti jednostavno treba brisat, tu se slažem. Al ako već ostavljaš post .. ne edituj mišljenje, ako čovjek nije napisao ništa vulgarno .. njemu na obraz, što god da je.
    Ovo spomenuh iz razloga što, eto kažem .. samo na ovom forumu to viđeh, a imam ih dostinu ... prepun bookmark, i daleko od toga da mi se ovo desilo.
    Eto, to sam htio reć.
    nicije misljenje ne editujem, editujem cio posto jer tome post-u nije mjesto dje je, i tako skrenem paznju useru da to vise ne radi! tako da si pobrkao loncice, nikome nije bez razloga editovan post!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Nije tacno: mene si vec tri puta banovao bez bilo kakve najave ili opomene. Svaki put je bilo u pitanju samo tvoje nerazumjevanje onoga sto sam 'uvredljivo' napisao ili si potpuno zanemarivao kontekst u kome je to receno. Mislim da je, pored evidentne tvoje zle namjere kada sam ja u pitanju, po strijedi i tvoj prilicno plitki um da shvati 'sto se htjelo reci'.... Svaki si me put banovao odmah nakon necije 'dojave', uklizao si na prvu loptu ni ne pomisljajuci da ljude (mene, recimo, mnogo starijeg od tebe) vrijedja i ponizava tjeranje, da ne moze svako da pljuje i lize, da ima i karakternih...ili ti je to strano, nepoznato...?!
    Mislim da ti Didi nisi sposoban i dorastao da budes i jedan sasvim prosjecni ucesnik u raspravama, a ne da ih, kao, uredjujes i kanalises. Ti si sigurno dobar momak i sve te stvari, ali je ovaj forum 'govedja glava' za obicnog tebe 'macka'...
    Administrator je zatrazio da predlozimo promjene na forumu i ja predlazem da pod hitno promjeni tebe.
    monitor, nazivat nekog magarcem jer ima drugacije misljenje nece moci, mislim da ti odlicno kao jedan od starijih forumasa znas koja su pravila tako da nema potrebe tebe, nihila bonju ili ostale da opominjem, jer niste vi neki koji ste dosli prije neki dan pa niste upoznati sa pravilnikom!
    ne zanima me sto si stariji ili da si mladji, ja to odje ne gledam, gledam kako pises na ovom forumu tj dal vrijedjas nekog svojim pisanjem!
    i ovo je zadnji put da ti tolerisem uvrede na moj racun, posto ja tebe nisam nikad nidje ni jednom uvrijedio!
    nisam ja kriv sto ti ne mozes da shvatis da ne mozes da vrijedjas ljude, pa u ne znam kom kontekstu, da je to bila sala ja bi shvatio al ni jednom nije bila!
    kad budem banovao tebe ili nekog drugog bez ikakvog razloga tj jednostavno sto mi dune ne brini se nece me morati niko micat!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Originally Posted by Igi
    Ja bi da se mi organizujemo i skupimo pare, pa da Cvrchak dodje na ljeto kod mene u dobrotu... Sredicu joj finu sobicu sa pogledom na resetke i nekih 2 mjeseca terapije... Kakvi su joj postovi od kad joj DIDI isprebacha topic, ono je zalost... Ciknula je... '

    Jesi li ti ovaj 'Igi', ili ima neki drugi?
    I nasli se ti i Didi da o Cvrchku, onakvom Cvrchku, ovako divanite? Niste vas dvojica dostojni da joj stolicu prinesete, a ne da se, mangupi nerzreli, sprdate na njen racun.
    Nego, vazda je bilo: sjela ruga na sred puta pa se cijelom svijetu ruga - a cijeli svijet njoj!
    dal ja znam sto ti pricas o meni ili igi-u na tvoj pm? ne!!!
    dal treba da znam sto pises ti u svojim pm? ne!!!
    shvati taj skriveni forum, kao neki zajednicki veliki pm, pa onda zamisli da neko tvoj pm proslijedi nekom trecem, dal bi to bilo ok, bez obzira sto pise u tom pm, jer tvoja privatnost je tvoja samo! kad ovo uradis, vrati se sa mislima na onaj veliki pm, tj skriveni forum, kazace ti se samo
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Nemas pravo na takvo 'licno misljenje' jer si moderator i nemas pravo na uzivanje i podsmijeh sto je Didi nekome 'isprebacha topic', jer to Didi nije uradio zato sto je vjestiji, mudriji, rijecitiji od Cvrchka, nego zato sto mu se to moglo. Zato sto je imao mogucnost da 'isprebacha' necije pisanje, pravo koje ostali forumasi nemaju... I vi ste se (izgleda) slatko smijali i zajebbavali, uzivajuci sto nekoga i nesto mozete da 'isprebachate'.
    zamolio bi te jos jednom da ne izmisljas! posto ja nisam nikome radi cefa isprebacao topice i sl, neko te jako pogresno informisao o cijeloj stvari, i molim te bez ovakvih pisanja neprovjerenih stvari ubuduce, jer dovodis druge u zabludi!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #58
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    jer dovodis druge u zabludi!
    - u zabludu! Ovo je posljednji put da te opominjem!

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    - u zabludu! Ovo je posljednji put da te opominjem!
    tudja tastatura :
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #60
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha, sto cini outlook.

  11. #61
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    nicije misljenje ne editujem, editujem cio posto jer tome post-u nije mjesto dje je, i tako skrenem paznju useru da to vise ne radi! tako da si pobrkao loncice, nikome nije bez razloga editovan post!
    Pa da .. to sam mislio. Suština svega je da si ti u pravu.

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ...ja tebe nisam nikad nidje ni jednom uvrijedio!

    Kako nisi, čovječe?! Pa ima li veće uvrede nego nekoga išnuti odavde kao običnu krpu?
    Ajde de, ovaj si se put uhvatio za tog magarca (bolje nego da si se uhvatio za ono drugo što sam pominjao) ali prošle godine si me banovao samo zbog toga što nisi razumio o čemu se radi (a nije bilo uopšte komplikovano) Ni izvinio se nisi, ni riječi nisi rekao da se opravdaš, pa je logično bilo da se zaključi da nisi shvatio o čemu sam pisao. To jedino, jer meni ni na kraj pameti nije da pomislim da me banuješ zbog, nedajbože, nekih tvojih opterećenja ili predrasuda kada se o meni radi...:roll:

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ... vrati se sa mislima na onaj veliki pm, tj skriveni forum, kazace ti se samo
    Vratio sam se mislima na veliki PM i samo mi se kaz'lo: u vašoj 'privatnoj prepisci' sprdali ste se na račun (eminentnog) forumaša i Igi se sladio što si joj ti 'isprebacha' topic, pa je zbog toga 'ciknula'.
    Ti si joj, dakle, isprebacao topic (tako Igi kaže pa ti to raspravi sa njim) zato što si imao tu tehničku mogućnost, zato što si moderator. I samim tim vaša prepiska prestaje biti vaša lična, jer se tiče (zlo)upotrebe moderatorskih prava.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Winamp View Post
    Pa da .. to sam mislio. Suština svega je da si ti u pravu.
    moze se tebi krivati al jesam!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Kako nisi, čovječe?! Pa ima li veće uvrede nego nekoga išnuti odavde kao običnu krpu?
    Ajde de, ovaj si se put uhvatio za tog magarca (bolje nego da si se uhvatio za ono drugo što sam pominjao) ali prošle godine si me banovao samo zbog toga što nisi razumio o čemu se radi (a nije bilo uopšte komplikovano) Ni izvinio se nisi, ni riječi nisi rekao da se opravdaš, pa je logično bilo da se zaključi da nisi shvatio o čemu sam pisao. To jedino, jer meni ni na kraj pameti nije da pomislim da me banuješ zbog, nedajbože, nekih tvojih opterećenja ili predrasuda kada se o meni radi...:roll:
    magarac je jedan od uvreda, prosle godine si banovan isto iz razloga sto su ti tvoje posalice jako uvredljive, i skunu ti je ban prije vremena iz razloga sto si odavno tu, i rekao sam da je to zadnji put da nekom skidam ban a zasluzio ga je!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    magarac je jedan od uvreda!

    'uvreda' je zenskog roda i nemoj da te sad prijavim Outlooku...

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Vratio sam se mislima na veliki PM i samo mi se kaz'lo: u vašoj 'privatnoj prepisci' sprdali ste se na račun (eminentnog) forumaša i Igi se sladio što si joj ti 'isprebacha' topic, pa je zbog toga 'ciknula'.
    Ti si joj, dakle, isprebacao topic (tako Igi kaže pa ti to raspravi sa njim) zato što si imao tu tehničku mogućnost, zato što si moderator. I samim tim vaša prepiska prestaje biti vaša lična, jer se tiče (zlo)upotrebe moderatorskih prava.
    vazno je ovo privatnoj, jer kao sto je tvoj pm samo tvoj, i da se desi da neko iznese tvoj pm dje ti pljujes po nekome (ovo je primjer samo) isto bi taj post/topic bio obrisan, jer tvoja privatnost je samo tvoja, tako i nas "privatni" pdf je samo to

    samo da te napomenem, odje nema eminentnih usera, odje ste svi isti, jedino sto uvijek gledamo ko ima veci staz odje, a sto se tice usera cvrcak ja sam svoje rekao, ona je vise od jednom napadal ovu administraciju da joj brise pm, objasnjeno je da je to tehnicki nemoguce, i posle svih objasnjenja ona nije rekla da je pogrijesila, i posle svega toga a narocito njenih ni malo prijatnih napada i to neosnovanih, ja treba da uvazavam nju? da mi je ona eminenti user kao sto ti rece?
    topic joj nije isprebacan (ako je to u pitanju bilo) bez razloga sigurno, nije joj isprebacan da bi se salili ili ko sto neki kazu sprdali sa njom, nego je bilo razloga za to!
    vidis ja kad sam zadnji put vidio uvrede koje si ti drugima rekao, procitao sam unazad 2 strane da vidim da nije tebe ko uvrijedio, i nisam nasao uvrede samo razlicite stavove, na koje si ti mogao mnogo ljepse da odgovoris, kao sto i umijes, ili ako te toliko izritirao neko da ga ignorises, jer ako ti monitore, kao jedan od usera koji su jako tolerantni na politici onako reagujes na neka misljenja, zapitaj se ko kvari sliku o sebi, ja (o sebi) zato sto te banujem, ili ti (o sebi) zato sto vrijedjas druge!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Svi smo isti? Znaci li to da ja, Bonja i intruder vise nemamo specijalni status?
    O pa super, sad smo svi jednaki. Nije mi bilo prijatno radi drugih forumasa da imam specijalan status.

    P.S. Pokvariste Administratoru topik.

    Administrator sad valjda vidis zasto sam ti predlozio ono za forum sto sam predlozio
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #69
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    vazno je ovo privatnoj, jer kao sto je tvoj pm samo tvoj, i da se desi da neko iznese tvoj pm dje ti pljujes po nekome (ovo je primjer samo) isto bi taj post/topic bio obrisan, jer tvoja privatnost je samo tvoja, tako i nas "privatni" pdf je samo to

    samo da te napomenem, odje nema eminentnih usera, odje ste svi isti, jedino sto uvijek gledamo ko ima veci staz odje, a sto se tice usera cvrcak ja sam svoje rekao, ona je vise od jednom napadal ovu administraciju da joj brise pm, objasnjeno je da je to tehnicki nemoguce, i posle svih objasnjenja ona nije rekla da je pogrijesila, i posle svega toga a narocito njenih ni malo prijatnih napada i to neosnovanih, ja treba da uvazavam nju? da mi je ona eminenti user kao sto ti rece?
    topic joj nije isprebacan (ako je to u pitanju bilo) bez razloga sigurno, nije joj isprebacan da bi se salili ili ko sto neki kazu sprdali sa njom, nego je bilo razloga za to!
    vidis ja kad sam zadnji put vidio uvrede koje si ti drugima rekao, procitao sam unazad 2 strane da vidim da nije tebe ko uvrijedio, i nisam nasao uvrede samo razlicite stavove, na koje si ti mogao mnogo ljepse da odgovoris, kao sto i umijes, ili ako te toliko izritirao neko da ga ignorises, jer ako ti monitore, kao jedan od usera koji su jako tolerantni na politici onako reagujes na neka misljenja, zapitaj se ko kvari sliku o sebi, ja (o sebi) zato sto te banujem, ili ti (o sebi) zato sto vrijedjas druge!
    DIDI,
    mislim da dijelom tvog potpisa, kojim reklamiras prodaju Sala CG reprezentacije krsis forumsko pravilo br. 18, koje glasi:
    Reklamirati proizvode i usluge kojima na forumu nije mjesto (ako se želite oglašavati, posjetite forum Prodaja i Oglasi
    Vecina ljudi je zla

  20. #70
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posto je ovdje trebalo da se govori o nekim novinama koje bi trebalo uvesti, evo da prozborim koju. I sam sam vlasnik i administrator foruma, pa otprilike znam kako se makar veci dio clanova moze osjecati zadovoljnim na jednom forumu koji posjecuje svaki dan. Trebalo bi na forumu s 1500 aktivnih korisnika napraviti malo efektivniji nacin banovanja. Npr. trebalo bi otvoriti poseban topik gdje bi svako imao uvid ko je opomenut i zasto. Isto tako, s obzirom da bulletin ima mod za kumulativno sakupljanje poena neophodnih za opomenu, treba ga na pravilan nacin koristiti. Banovan sam prije nekoliko dana i objasnjenje sam vidio tek nakon mi je ban istekao. To treba da bude omoguceno korisniku da vidi odma nakon sto je banovan. Ne bi se trebao editovati post koji je u suprotnosti s pravilima, nego kao sto sam gore vec rekao, trebao bi dobiti opomenu. To je za sad to..

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Kad te banuje vidis razlog, jer ti administrator to napise.
    Tako je na CDM bilo u decembar ne vjerujemd a su mijenjali, a ja ti iz iskustva zborim. Cim bi otvrio forum pisalo bi ti
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #72
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kad te banuje vidis razlog, jer ti administrator to napise.
    Tako je na CDM bilo u decembar ne vjerujemd a su mijenjali, a ja ti iz iskustva zborim. Cim bi otvrio forum pisalo bi ti
    i mene je pisao razlog kad sam bio banovan prije 3 mjeseca "pa dako te ovo nauci da ne spamujes":mrgreen:

  23. #73
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kad te banuje vidis razlog, jer ti administrator to napise.
    Tako je na CDM bilo u decembar ne vjerujemd a su mijenjali, a ja ti iz iskustva zborim. Cim bi otvrio forum pisalo bi ti

    Hmm.. Cini mi se da nije pisalo.. samo kad ce ban biti podignut..

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ... ti monitore, kao jedan od usera koji su jako tolerantni na politici...
    zato sam do sad banovan jedno pet-sest puta...

  25. #75
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monitor View Post
    zato sam do sad banovan jedno pet-sest puta...
    Red bi bio da ponovo budeš malo banovan,pa da opet ovde plačeš.


    Quote Originally Posted by monitor View Post
    Dule, ako ti kazem da se ti u ove stvari razumijes taman ko Marica u kriv kurrac hoce li se to smatrati najvulgarnijom uvredom na nacionalnoj osnovi?
    I malom detetu je posle nekoliko kazni jasno da ne treba da upotrebljava ružne reči i da određene vulgarne imenice izbaci iz upotrebe.
    Red bi bio i da se ti prilagodiš razgovoru na onaj način kako to rade starije čike,i da se maneš razmetanja vulgarnim izrazima,jer je to odlika nezrelog pubertetlije a ne ozbiljnog čoveka.

Page 3 of 333 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •