Page 258 of 334 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308 ... LastLast
Results 6,426 to 6,450 of 8333

Thread: CdM.

  1. #6426
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Aktivirali se spavači?
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  2. #6427
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Neko na pollu Izbori koristi TOR browser ili kako god da glasa za DPS... Kako mozemo to provjeriti. 15 glasova za 5 minuta
    Kakve veze ima TOR sa anketom?????? i ne znam sta bi ti da provjeravas?

  3. #6428
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kakve veze ima TOR sa anketom?????? i ne znam sta bi ti da provjeravas?
    TOR mi je prvi pao na pamet, jer tako botine lajkuju po portalima i pisu po 50 komentara.

    Ali evo je druga stvar izgleda

    https://sendvid.com/rnumge0c

    u 5min 20 glasova... Nije fer


    Quote Originally Posted by guest View Post
    Mozete zatvorit pool odma. Neko je u roku od 7-8 minuta glasao 12 puta za DPS (sa 7 na 19) a da pri tom ostali nijesu dobili ni jedan glas. Pametnome dosta.

    Edit1 u 1:50: ispravio koliko puta je neko glasao za DPS.

    Edit2 u 1:55: sa 7 na 22

    Edit3 u 2:00: dodata jos 2 glasa sa 20 na 22 a ukupno sa 7 na 22. Ostale opcije su I dalje na isti broj glasova.

    Edit4 u 2:05 dodata jos 3 glasa. Dakle za sad ukupno 18 glasova.

    I to je to izlgleda.... lopov se zaustavio kad je DPS izasao na imaginarnih 45.45% podrske na forumu. Sad ce vjerovatno da ceka da ostali dobiju glasova pa ce ponovo da dize DPS na tih imaginarnih 45%.

    Samo me interesuje zbog cega je ovaj put glasanje anonimno?
    Last edited by Gandalf_White; 09-09-16 at 17:01.
    One Ring to Rule them all...

  4. #6429
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    536
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Pa na svake izbore pobjedjuje dps. Sto je sad problem anketa na forumu, to sto su opozicionari i "opozicionari" glasniji ne znaci da ih vise ima.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  5. #6430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Pa na svake izbore pobjedjuje dps. Sto je sad problem anketa na forumu, to sto su opozicionari i "opozicionari" glasniji ne znaci da ih vise ima.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


    Ako ih ima neka glasaju. Ali ako dobijes 15 glasova za 5 min to nesto znaci. Cak po prvi put poll nije javni tj. ne mogu se vidjeti glasovi.

    Samo admin moze da mijenja brojeve na pollu nezavisno od glasaca, a glasaca nema sigurno
    One Ring to Rule them all...

  6. #6431
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    TOR mi je prvi pao na pamet, jer tako botine lajkuju po portalima i pisu po 50 komentara.

    Ali evo je druga stvar izgleda

    https://sendvid.com/rnumge0c

    u 5min 20 glasova... Nije fer
    Neko te malo zesće lozi jer niti je ikad napisan taj post koji pokazujes, niti tor ima ikakve veze sa anketom. Anketa kao i svaka dje moze registrovani foumas glasati samo jednom i samo jednu opciju. Kako će ko glasati, kako ce to ko razumjeti anketu.... je sporedno. Za moderatore je vazno da se diskusije odvija kulturno i bez provociranja.

  7. #6432
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    A forum je bas pokazatelj kako se ko kotira. A makse.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  8. #6433
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,974
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,334
    Thanked in
    1,864 Posts

    Default

    Može da se onemogući glasanje ljudima koji su tek registrovani ili imaju manje od 1000 postova.

    Kololo sam razumio ispada da je dovoljno registrovat se i glasat i tako koliko želim puta. Sigurno u roku od dva sata vremena mogu da odradim 25 registracija i da onda za 20 minuta logujem se i glasam 25 puta.

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #6434
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ajde da se obrise glasanje. Da vdimo smije li se obrisat. A smio bih se kladit da se ne smje obrisat, ni pod razno.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  10. #6435
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Teoretski mozes, ali prakticki ni pomoću filmskih trikova Registraciju novih clanova odobrava admin foruma, a on to ne radi serijski, a pogotovo u "sitne sate". Da ima duplih naloga ima i moderatori se trude da to eliminusu i ne dozvolje da se neki forumas svadja sam sa sobom i na forumu vodi strasni "dijalog". Zasto to neko radi... to je već izvan nadleznosti i mogućnosti foruma.
    Kad se postavi javna anketa onda se trazi tajna, kad se postavi tajna onda je frka sto nije javna i nikako ugoditi

  11. #6436
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Zato ti ja kazem, obrisi, nema glasanja, manje ce se narod svadjat, imace izbore za mjesec dana i neka glasaju.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #6437
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    536
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Da se postavi anketa treba li anketa da bude javna.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  13. #6438
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Hari ti si ipak Moderator samo, pravo da ti kazem kakva je uredjivacka politka CDM portala nista me ne bi iznenadilo a ti ne mozes znat sto rade admini bez da ti oni kazu.
    Uredjivacka politika portala nema bas nikakve veze ni slicnosti sa uredjivanjem foruma. Poredi nivo diskusije tamo i odje pa ćes sam vidjeti razliku. Istina je da admin moze raditi da to ne vidi moderator samo sto je odje praksa sasvim drugacija. Admin sve konsultuje sa moderatorima i vjerujem da zadnjih 2 godine nije nikoga opomenuo ili banovao. Osim toga ima masu pametnijeg posla od prepravljanja ankete a iskreno ne vidim razlog da bi nesto tako bilo dje radili i da nesto tako ima neku svrhu. U jedno budi siguran - kad bi se postavilo pitanje da ova administracija foruma mora raditi po necijem diktatu, a ne sopsvenoj savjesti, onda će se ona pokupiti pa neka to radi neko drugi. Pocev od admina pa do vecine moderatora.

  14. #6439
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Mozemo li onda da otvorimo noci poll. Prebacimo diskusiju a novi poll bude javan i to je to.


    Ocigledno je doslo do problema ili neregularnosti, posto je za 5 minuta 15 glasova dobila opcija koja prije toga nije imala bez 7 a posto je poll tajni onda ne znamo jel malverzacija ili pravo

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  15. #6440
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gando, znaci kad god se tebi ne dopada glasanje onda je malverzacija, neregularnost...? Jesi li se bunio za malverzacije kad je na forumskim anketama ubjedljivo pobjedjivalo PzP pa Pozitivna..... Daj cojece sredi se, sad ce bas neko kopati po forumu da tebi nesto dokaze. Tacno ću pomisliti da si ti zagovornik DPS-a jer svi koji bi im rado vidjeli ledja radovali bi se onoj anketi. Taj koji je pobjedjivao na forumskim anketama djao mu ga je odnio.

  16. #6441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Znam ali mi je krivo da se odje sprovodi izborna kradja. jednostavno nije prirodno da od 13:55 do 14:00 klikne 15 ljudi u isto vrijeme a pise 8users browsing this thread


    Bataljujem pricu na ovu temu, kako god... samo ne volim nepravdu

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  17. #6442
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ljudi, znate li vi da ovaj forum ima par desetina hiljada članova koji mogu d se aktiviraju u svakom trenutku?! Je li regularno da vi ovakve teorije zavjera kujete ovdje a lijepo se zna da kad je najviše mandata u skupštini DPS osvojio, ovdje je imao najmanje glasova????? Otkad je to vama bitno što piše u anketi i ko vam kaže da nije u 3 minuta bilo mogu
    e da se 50 glasova da DPS-u a ne desetak??? Pa u javnim anketama ste svi vidjeli da na anketama glasaju masovno oni koji NIKAD ne pišu na politici! Koji vam je djavo! Pitaću vas 17 oktobra kad DPS osvoji opet apsolutnu većinu dje ste forumaši silni koji ste protiv DPS! Šta je vama, ako u ovoj državi vazda ima preko 45 % glasačkog tijela koji DPS-u da glas, pa normalno je pobogu da i na forumu imate sličnu situaciju! O što se sve pdje neće napisat....što reče Hari, umjesto da ste srećni jer kad god je na forumu neko imao većinu taj nije prešao cenzus vi buu digoste...čuš da bude javn anketa...ne bi ti pola forumaša glasalo na javnu anketu!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #6443
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hhahahah 30 clanova a na jednoj temi statistika

    • Replies: 2,499
    • Views: 287,839
    • E ti ga nit spavaju nit jedu nego po vazdan pisu i zagledaju po forumu i usput glasaju po jako bitnim forumskim anketama

  19. #6444
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Stvarno ne kapiram famu oko tog glasanja, da nece ici u neku zvanicnu statistiku ili ce se glasovi vaziti kad budu izbori

    Ne radi se o fami ili bilo cemu. Radi se o tome da je i ovdje kao i na drzavnom nivou dozvoljena kradja. Neko je dao direktivu da se na necem marginalnom kao sto je pdf politika i topic Izbori, DPS-u da lazna prednost i neko je pozurio da to ispuni.

    Kao sto rekoh vec, moderatori su tu nemocni. ili su administratori to odradili ili je DPS nabavio dobre hakere.
    Nije fer jer nas dovodi u zabludu i nije fer jer nas cini budalama.

    Neka rade sta hoce, ali licno mene niko jos nije uspio napraviti budalom pa nece ni danas. Na PDF-u koji u prosjeku pregleda 3-10 ljudi po satu u 5 minuta danas da 15 ljudi glasa i to samo jednu , kao i veceras opet 15 i to opet samo jednu opciju... To je bas tesko i statisticki nemoguce... Ali valjda nijesam u pravu nego sam paranoican i ja i jos par forumasa kojima ovo smeta...

    Zbog cega je poll tajan ?

    Zbog cega ne mozemo dobiti listu kojih 38 "forumasa" je glasalo za DPS i zbog cega ne mozemo poll poceti iz pocetka?

    ovo su sve lagane i bezazlene stvari..
    One Ring to Rule them all...

  20. #6445
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Zbog cega je poll tajan ?

    Zbog cega ne mozemo dobiti listu kojih 38 "forumasa" je glasalo za DPS i zbog cega ne mozemo poll poceti iz pocetka?

    ovo su sve lagane i bezazlene stvari..
    Ja sam mislio da se ti sprdas a ti se bas napalio. Zasto bi bio javan? Ko si ti ili ja da moze zagledati kako neko glasa? Treba li da ti se pravda? Da li se sad treba otvarati poll dok ne bude onako kako ti mislis da treba? Daj patisi malo.
    Da li si ti svjestan da vrijedjas admine kako namjestaju glasanja ili samo tako nasumice lupas????

  21. #6446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    izvinjavam se ako nekoga vrijedjam i niko ne treba meni da se pravda, ja sam potpuno nebitan lik.

    Pitanje je prosto. Zbog cega je ovaj poll tajan a skoro svi ostali su bili javni i zbog cega ne mozemo da startujemo novi koji ce biti javni a da samo presemo postove ?

    I odlazim, odnosi me noc

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ne bih se sekirao oko toga da sam na tvom mjestu. Ovo je ipak najveci crnogorski forum i moraju biti aktivni. Ono sto je dobro je sto ovo ipak puno ljudi cita i sto moze da vidi o kome i o cemu se radi. Sve ti ovo ukazuje da ce biti gusto..
    Upravo o ovome se radi. Kucam nesto danas, taman sam odgovrao na tvoj post, i odjednom DPS ide sa 7 na 18. Ja reko ovo greska neka, kliknuh refresh ono 22. I sad sam ja budala i meni treba nesto da se dokazuje i kao ja sam paranoja i ja se primam
    Last edited by Gandalf_White; 09-09-16 at 23:52.
    One Ring to Rule them all...

  22. #6447
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Moram se uključiti, jer na forumu rijetko komentarišem politiku. I tada kada sam par puta napisala svoj stav i gledište, napalo me par forumaša, što odgovorom na post direktno, gdje me je po mojoj procjeni dotični forumaš uvijedio (veliko sam zlopamtilo, pamtim te stvari ) . Drugi su preko negativnih reputacija.

    Tolerancija drugačijih stavova je jako niska ovdje. Pogotovo političkih.


    Čisto da znate, možda da smanjite tu nervozu i pomalo paranoju.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #6448
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Evo i ja da se ukljucim a nikad nista nisam napisao u tom dijelu foruma i ako po nekad nesto procitam cisto da vidim sta misle drugi..
    Ali kako svakako nije dobro da anketa bude javna jer ce na zalost sigurno doci do nekakvih dijeljenja forumasa po partiskoj liniji, tako nije dobro ni da bude tajna zbog najezde botova svih mogucih partija..
    Najbolje da nema ankete i nema problema ili kako god lijepo se igrajte

  24. #6449
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,847
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,381
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Spava li iko na ovaj forum...

    Mexiko, forum rijetko kad ide na ispod 200 članova koji trenutno nešto čačakaju po forumu. Nebitno je jesu li na oglasima ili ne. Eto na dnu naslovne strane foruma uvijek piše koliko ih trenutno po forumu. Sad je u 7.30 ujutru 122 člana online. Rekord je 4275 korisnika.

    Zvončice, koliko se sjećam, sve prethodne ankete jesu bile javne, znam da sam gledao spiskove nickova koji su glasali za ovu ili onu opciju. Ne sjećam se ko je za koga glasao, ali znam da su bile javne. Meni ni iz džepa ni u džep, ali isto je zanimljivo kad se upoređuju iznešeni stavovi sa opcijom koja je izabrana na anketi. Naravno, to ne znači da se i u stvarnosti tako glasa, ali koga briga.

    I ljudi, eto se pođe i na portal pa admini njihovi neće da objave 80% komentara koji su kritički nastrojeni prema dps-u. Oće da objave neko klasično trabunjanje da bi ispali objektivni, ali smislene kritike i ne baš. Meni, recimo, većinu ozbiljnijih komentara nikad ne objave. Ako postoj vojska botova koja tamo komentariše i lajkuje, potpuno je logično da ih i ovuda ima koliko oćete i da su se registrovali samo za potrebe izbora. Makar je to očigledno.

    Istina, malo je neobično što je sve to bila tako i ranije, ali opet je dps loše prolazio po forumskim anketama. Biće da forum nije čitan kao portali pa im nije toliki prioritet.

    EDIT: Zaboravih da kažem da sam i ja za javnu anketu, ali ko mene pita. Jes da je pravo glasanje tajno, ali se u pravom glasanju koriste imena i prezimena, ne nadimci. I kad već insistirate - poyyy.
    Last edited by NHM; 10-09-16 at 06:45.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #6450
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rasprava o anketama je na ovom je zavrsena. Ako neko ima sta da kaze moze tu

Page 258 of 334 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •