Page 251 of 334 FirstFirst ... 151201241247248249250251252253254255261301 ... LastLast
Results 6,251 to 6,275 of 8333

Thread: CdM.

  1. #6251
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zvončice mašiš poentu.
    Nemam na šta da se požalim kad je Hari u pitanju, uzgred i ne znam čovjeka, ali moderacija na rifu treba da bude iznad navijačkih strasti a pogotovo da ne uzrokuje prekoračenje ovlašćenja. Pa da je i Njeno Visočanstvo Kraljica u pitanju. Ovako ispadamo svi neozbiljni.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  2. #6252
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,825
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Caesar, nemam ni namjeru ni želju da stajem na bilo čiju stranu, a Hariju svakako to neće ni pomoć ni odmoć, nego samo da ti kažem da je dart vejder i trebao biti izbrisan, pravilnik. koji btw niko od vas ne voli da čita ali zato jako volite da istjerujete pravdu i da uvijek optužite moderatora da je on taj koji zoupotrebljava moderatorske privilegije....e pa nece biti:
    za tvoju slicicu se dobija ban...da Hari je pogriješio ali samo u tome što se nije slijepo držao pravilnika!
    Ne traži od tebe niko da savijaš glavu, ali pravila morate poštovati, ako ne želite mi ćemo vas kazniti i to je to! Ne vidim nikakav problem, niko ti ne savija vrat niti te bije...kao što reče naš admin u svom obraćanju:
    Dart Vejder. Vazda pravi probleme. Mimovi su valjada dozvoljeni kad se nekom podilazi i kad se šali ali ne i kad ga kritikuješ. Da navedem tebe za primjer i one mimove sa Horacijom koje je jedan od forumaša ti na jednoj temi uputio. Nisi bila ovako oštra, naprotiv smijala si se. Nepomenu da je protivu pravila. Mislim da si bila ti u toj temi. Ako nisi ti mim svakako jeste i nije izbrisan ali mislim da si baš ti bila u pitanju. Ako se vi ne držite pravila foruma zašto bih ja? Jel vi treba primjer da dajete drugima? Ili ja da ga dajem? Jel veća moja odgovornost što ne znam a stavih mim ili moderatorska a znate za pravilo i ne poštujete ga? Hvala ti Zvončice što ne staješ ni na čiju stranu.

    Kad upućuješ kritiku nekom nemoj da mu daješ argument za kontriranje. To ti je moj savjet. Dobronamjeran. To je fakat.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  3. #6253
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    pa eto i tvoj je ostao nekažnjen ili nešto griješim???? Ne jednom? Samo što se ti buniš što nijesi ban dobio
    Poenta, niko od vas ne cita pravilnik, mi ne želimo da svaku vašu grešku sankcionišemo iz milion razloga, nekad ne vidimo, nekad je tema sama po sebi malo šaljivija pa se progleda kroz prste, nekad se otme kontroli pa iako se u jednom trenutku progleda kroz prste, u sledećem sve ode po vragu pa se onda sankcioniše svaki post...dakle, hvala na sugestiji, ne mislim da si mi doskočio niti da sam sebi u stomak skočila, uvijek sam govorila da nije svaki pdf isti i ono što je na nekom dopustivo na drugom je neprihvatljivo....da li se to vama dopada ili ne drugo je pitanje, a činjenica je da kada ne bismo imali tolerancije na mnoge vase prekršaje na ovom forumu ne bi ostalo mnogo nebanovanih članova!
    Starwalker je moj omiljeni forumaš, javno to kažem i ja njegove tj Horejšijeve odgovore ne želim da brišem pa ih ti poseži kao argument koliko god hoćeš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #6254
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,825
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pa eto i tvoj je ostao nekažnjen ili nešto griješim???? Ne jednom? Samo što se ti buniš što nijesi ban dobio
    Poenta, niko od vas ne cita pravilnik, mi ne želimo da svaku vašu grešku sankcionišemo iz milion razloga, nekad ne vidimo, nekad je tema sama po sebi malo šaljivija pa se progleda kroz prste, nekad se otme kontroli pa iako se u jednom trenutku progleda kroz prste, u sledećem sve ode po vragu pa se onda sankcioniše svaki post...dakle, hvala na sugestiji, ne mislim da si mi doskočio niti da sam sebi u stomak skočila, uvijek sam govorila da nije svaki pdf isti i ono što je na nekom dopustivo na drugom je neprihvatljivo....da li se to vama dopada ili ne drugo je pitanje, a činjenica je da kada ne bismo imali tolerancije na mnoge vase prekršaje na ovom forumu ne bi ostalo mnogo nebanovanih članova!
    Starwalker je moj omiljeni forumaš, javno to kažem i ja njegove tj Horejšijeve odgovore ne želim da brišem pa ih ti poseži kao argument koliko god hoćeš
    Da vas zamolim kad zasluzim bann to i uradite. Infrakciju isto. Dosta je pominjanja toga kao neke prijetnje koja se osjeca u vazduhu. Meni ne smetaju dvostruki arsini. Znam gdje zivim.Nemojte mi popustati da vas zamolim niti to tako interpretirati. Ja taj dug ne mogu da nosim.

    Poenta je sve ono sto sam u mojim postovima rekao, a ne pravila o mimovima na koja pokusavas da odvuces paznju drugih od teme bahatog ponasanja jednog moderatora na pdf-u RiF.

    Drago mi je sto ne mislis da sam ti doskocio mada je interesantno da to pominjes uopste.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. #6255
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sjajno, vjerujem da ce ovaj tvoj prijedlog naići na razumijevanje administracije....čuješ, da plati indijcu da obriše forum jer je njegov post obrisan?! Čitaš li ti sebe????
    Zbilja ponekad treba biti rigorozniji i ne pokazati ni trunčice razumijevanja, nego slijepo poštovanje pravila i baj baj γνῶθι σεαυτόν...
    davno bi ti bio na odmoru da sam slijepo poštovala pravila....khm..bad girl:hammer::hammer::hammer:
    Em, ne znam đe je problem al ti uopšte ne umiješ pročitati napisano?! Ili namjerno zavrneš kako ti odgovara? Naravno da tako nešto nikad ne bih uradio, ne da tebi ne bih oduzeo mjesto đe se možeš igrat Kleopatre, nego zbog ljudi koji uživaju da ovdje provode vrijeme. Jedino sam izrazio čuđenje kako to do sada neko nije uradio jer danas je sve i svasta izvodljivo, a svojim ponašanjem baš ljude pogurate na bezobrazne postupke.

    I imate čudnu politiku da stalno kažnjavate isprovociranog, a nikad onog koji provocira. Čudno.
    Last edited by γνῶθι σεαυτόν; 14-01-16 at 21:19.

  6. #6256
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pa kada bi sve pokaznjavali....Ostali bi samo dugmici....


    :bi_polo:
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  7. #6257
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam sta se bunite, mene je hari banovao na skoro godinu dana zbog jedne neslane šale oko dana drzavnosti... Jer nisam znao clan 2-3-5-6 (tako nesto) i prihvatio sam. Nije bilo fer ali sta cemo, platio sam peh neznanja. Da sam znao pravila, ne bih se tako nasalio i popio ban na godinu dana bez ikakvog upozorenja....

  8. #6258
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Nijesam htio da se previse petljam zaista niti sam ispratio cijelu pricu ali eto da vam kazem nesto. Trudimo se da budemo fer, korektni i nadasve objektivni. Sad, ne upali svaki put poneki put i pogrijesimo (ne kazem da je Hari sada pogrijesio) ali se zaista trudimo.

    Vjerujte mi da bi mi bilo najljepse kada ne bih osjetio odgovornost da nesto obrisem jer smatram da je neko pretjerao ili da je neukusan komentar ili da promovise ubice, kriminalce i genocidne manijake. Da ne spominjem razne devijantne loodake.

    @starwalker
    Znam da je mozda turn off ta prica oko privilegije ili prava, ali ovo je nasa kuca i vi ste gosti. Smatrate li da je ok da meni dosadi sve ovo i prosto ga ugasim? Meni to nije ok i takvu glupost necu nikada napraviti jer pored svih onih koje moramo da banujemo, brisemo ili bilo sta drugo jer dolaze ovdje da tresu svoje frustracije ima ljudi kojim je ovo prijatno iskustvo i koje nedje uzivaju u svemu ovome.

    Sve je jednostavno, ponasajmo se ovdje kao sto se ponasamo tamo gdje osjecamo potrebu da budemo kulturni i pazljivi....kao recimo svojoj kuci. I vjerujte mi ni Hari ni Zvonce a ni ja necemo osjetiti bilo kakvu potrebu da ikome ista kazemo ili da ikome skrenemo paznju na bilo sta.

    Just B Qll
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  9. #6259
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ekipo,

    ja sam laciale sa foruma i banovan sam prije 10ak dana od strane zvoncice jer je odjednom njoj sinulo da nas kaznjava i onda je dala 10 infrakcija na 10 mojih postova kako bi mi udijelila ban. ovdje sam vec preko 8 godina i vecinom sam komentarisao u podforumu sport / nikad nije bilo frke nikakve do zadnjih po godine kad su poceli par likova da me vrijedjaju sto preko privatnih poruka sto ovako. skretao sam paznju na to i kolega Mitro je korektno svaki put odreagovao ali onda jedno vrijeme niko nije moderirao podforum sport i zvoncica je ulecela i banovala nas nekoliko (vjerovatno je i ona bila nervozna te noci zbog ronalda).

    zvoncice ljubavi, volim te !

  10. #6260
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Laciale, žao mi je, imaš taman toliko vremena da ovo pročitaš pa ces biti ponovo banovan....znaš da se dupli nalog banuje permanent? Nijesmo bili nervozni, nijesmo ni pogriješili, ali je više sve granice prešlo vaše ponašanje na fudbalskom pdf-u...Ko je imao deset postova imao je ban, to nije ban za tih deset postova, to je ban za stotine pritužbi i prijava drugih članova i ban za stotine obrisanih postova....uostalom, sve ti je objašnjenjo...nadam se da ces za tri mjeseca, kad dodješ, i ti i svi ostali banovani, malo razumnije pisati na pdf Sport!
    Volim i ja tebe
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #6261
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default CdM.

    Dodje mi suzu da ispustim, gasi.

    Ja kao neko ko je pratio desavanja mislim da je kolega laciale nepravedno banovan.

    A generalno smatram da niko sa fudbala nije zasluzio ban preko mjesec dana.

    Zahvaljujem
    Last edited by Rookie; 14-01-16 at 23:10.

  12. #6262
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Gorane, ja se zaista nadam da je tebi kao vlasniku ove kafane u interesu da svi tvoji gosti imaju prijatno iskustvo u ovom digitalnom ambijentu dok bezbrižno troše gigabajte slobodnog vremena, a istovremeno doprinoseći rastu i prepoznatljivosti ove adrese održavanjem zdrave komunikacije kako jedni s drugima tako i sa tvojim moderatorima. I da je taj odnos pun uvažavanja i razumjevanja, spremnosti da se nekad prizna greška i ponudi rješenje, bez izmotavanja, bespotrebnog kontriranja i balkanskog politikanstva koje najčešeće dovodi do frustracija kod većine korisnika nalik ovim danas postovima.

    Mislim da većina nas ovdje zaista cijeni mogućnost tj. privilegiju da pišemo i čitamo zanimljive, smješne kao i one bezvezne i dr. stvari na ovom mediju za koji jedan entuzijast (ti) ima volju i želju da plaća domen, hosting i razna održavanja, i sve to da bi svi imali neko virtuelno zadovoljstvo i sreću. I na tome ti hvala.

    Isto tako ne zaboravi da je tvoja kafana to što jeste velikim dijelom i zaslugama svih nas tj. gostiju Kakvi god da smo, svakodnevno je nadograđujemo i dajemo nekakav doprinos - praveći joj tako dobru ili lošu reputciju.


    Pa kaže,
    Čuvaj goste, jer dok postoje gosti, postojaće i kafana.

    _____________________

    Početi od legla netolerncije i najgore diskriminacije na cg. webu, već pomenutom i ozloglašenom pdf Religija i Filozofija gdje sam Vrag i @Rakun i ekipa kolo vode , ne libeći se minirati do besvjesti svaku, ali baš svaku temu o duhovnosti, hrišćanstvu, islamu.... izvrćući na ruglo i time obesmišljavajući svaki dalji pokušaj normalne konverzacije. Moderator (ateista) u ovoj priči dobrim djelom ne vidi potrebu za bilo kakvom reakcijom...... dapače, vidi to često zabavnim. Jel to tako treba ovdje da bude Gorane ili smo mi koji vjerujemo u nešto s pravom materijal za ismijavanje i ponižavnje? Možda privilegija?

    Tragom toga, zar nije praksa da se ovako delikatne teme iz ovog domena radi ravnoteže moderiraju dvije osobe: po opredjeljenju iz redova ateista i iz redova teista?

    Smirivanje ove situacije jedino će biti efikasano ako pristaneš na uvođenje dodatnog moderatora na RiF - teiste. Lično vidim idealnu kandidatkinju većini dragoj Raquel. CdM joj duguje. Ako neko zna za Harijem, ona je ta.

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    ima ljudi kojim je ovo prijatno iskustvo i koje nedje uzivaju u svemu ovome.
    Zaista?

    Podaci kažu da su na RiF i Politici skoro izumrli, za ostalo - šta reći.
    Eto, neki novi oblik života, neka treća vrsta se se izlegla i obitava na teritoriji 'Oglasi'. Masovno se razmnožavaju među felnama i polovnim telefonima...i raznim otpadom za prodaju. Sve su naznake da će u skorijoj budućnosti imati presudnu ulogu u transformaciji kafane u nešto što će biti poznato kao cdm.oglasi.me. Šta'š zakoni tržišta.



    .
    Last edited by starwalker; 15-01-16 at 00:26. Reason: koji tipfeleri, pa nerealno :D
    The more things change, the more they stay the same.

  13. #6263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post



    Početi od legla netolerncije i najgore diskriminacije na cg. webu, već pomenutom i ozloglašenom pdf Religija i Filozofija gdje sam Vrag i @Rakun i ekipa kolo vode , ne libeći se minirati do besvjesti svaku, ali baš svaku temu o duhovnosti, hrišćanstvu, islamu....
    .
    Mislim da je miniranje pregrub izraz.
    Na PDF-u gdje su glavni predstavnici religije SundjerBob, Ego, onda neka ekipa srpkih nacionalista koja se povampiri sa vremena na vrijeme.
    Sa islamske strane ranije smo imali Archija koji nije znao sta pise i bukvalizovao je kuran i sada Mabusa sa teorijama zavjere kojima nije mjesto u PDF o religiji...

    Kada god se ovim ljudima ukaze da su pogrijesili sa citatima - linkovima - video klipovima - istorijiskim cinjenicama odgovor je uvijek:

    1. Ignorisanje cinjenica
    2. Skretanje sa teme
    3. Kopiranje drogiranih trabunjanja blogera ili kvazi svestenika i naucnika, i prihvatanje istih kao istinu.


    Jedini korektni su Ceasear i gaul sa strane vjernika i to ne u prevelikoj mjeri. Gaul pogotovo sa njegovim cinizmom i vrijedjanjem na licnoj osnovi.
    Nekad sam toliko potresen glupostima koje se tamo pisu da bih se najradije samobanovao, tako da razumijem i jednu i drugu stranu.

    Mislim da nema potrebe za moderatorom iz redova religioznih ljudi jer smatram da relgiozna osoba ne moze neutralno obavljati posao dok ateista nema emocija na temu religije whatsoever...
    One Ring to Rule them all...

  14. #6264
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::
    Mislim da nema potrebe za moderatorom iz redova religioznih ljudi jer smatram da relgiozna osoba ne moze neutralno obavljati posao dok ateista nema emocija na temu religije whatsoever...
    Pronikao si u srž problema. Rješnje namjerno ignorišeš.

    Nema potrebe za moderatorom ekstremnih stavova, bilo da zastupa jednu ili drugu stranu. Jednoumlje je uvijek bilo i ostalo pogubno. Balans.

    Drugi mnogi poznatiji forumi u regionu na tom receptu grade zdravu komunikaciju među svojim članovima i beru polodove ispravnog pristupa moderiranju tema ove i slične osjetljive prirode. Takva mjesta su oaze za razmjenu stavova među istomišljenicaima bez bojazni da će neki polubijesni uljez rašćerati do tog momenta pitomu ekipu.


    __________________

    Kad smo otvorili pandorinu kutiju ajmo malo na temu prečestih neprimjerenim izjavama kojima čašćava @Gandalf kao i daleko problematičnijem konstatnom govoru mržnje (po svim pravilim ovog foruma) kod kolege mu @A+A na politici. Kakva agenda stoji iza tog dekora uvreda, pogrdih naziva i zapanjujećeg huškačkog podbadanja?
    Last edited by starwalker; 15-01-16 at 01:38.
    The more things change, the more they stay the same.

  15. #6265
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Onda im je potreban moderator koji je agnostik...
    moze li neko da mi objasni kako se finansira ovaj forum... prima li zvoncica i hari neku platu... sto ih motivise da citaju svakakve gluposti i dijele banove...?

  16. #6266
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kako je samo nepotistički kancer izio društvo.

    Samo se očekuju neke privilegije.

    Kakve veze ima je li teista ili ateista? - za pošteni sud, objektivnost, da s vremena na vrijeme mane koji put muvaricom.

  17. #6267
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post


    __________________

    Kad smo otvorili pandorinu kutiju ajmo malo na temu prečestih neprimjerenim izjavama kojima čašćava @Gandalf kao i daleko problematičnijem konstatnom govoru mržnje (po svim pravilim ovog foruma) kod kolege mu @A+A na politici. Kakva agenda stoji iza tog dekora uvreda, pogrdih naziva i zapanjujećeg huškačkog podbadanja?

    Svaki put kad sam bio neprimjeren popio sam infrakciju.

    Prosle godine me je Hari odmorio od foruma na pola godine upravo zbog moje retorike u raspravi sa slugama rezima i religioznim zilotima.
    Ja se ne uvijam i ne pretvaram nego kakav sam privatno takav sam na forumu.

    Necemo zaboraviti da se i nas kolega Rakun vratio sa odmora od 3mjeseca skoro, kao i bastion slobodarstva i nezavisnosti Crnogorskih Albanaca Rookie.

    Forum je kao familija, ne volimo se ali smo zajedno
    One Ring to Rule them all...

  18. #6268
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Laciale, žao mi je, imaš taman toliko vremena da ovo pročitaš pa ces biti ponovo banovan....znaš da se dupli nalog banuje permanent?
    Jesam li ja dobro razumio, da je Laciale banovan za stalno?
    Ako jeste, onda mu ovaj novi nalog nije dupli.

    Poslato sa Huawei P8 lite

  19. #6269
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,825
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Svaki put kad sam bio neprimjeren popio sam infrakciju.

    Prosle godine me je Hari odmorio od foruma na pola godine upravo zbog moje retorike u raspravi sa slugama rezima i religioznim zilotima.
    Ja se ne uvijam i ne pretvaram nego kakav sam privatno takav sam na forumu.

    Necemo zaboraviti da se i nas kolega Rakun vratio sa odmora od 3mjeseca skoro, kao i bastion slobodarstva i nezavisnosti Crnogorskih Albanaca Rookie.

    Forum je kao familija, ne volimo se ali smo zajedno
    Nisam ja vaša famelja i nikad neću biti Gandalfe. Ja se stidim svog nemanja infrakcija i banoova, a vi se ponosite istim. I krimosi po centru koji pričaju da su tri godine odrobijali kao lavovi. Ne poredim te samo mi je neobična sličnost. Ovaj miš koji ti ovo piše više voli da je napolju no lav u kavezu kakvim se neki predstavljaju. Ovo je sistem u kome su se sve vrijednosti izvrnule, a tvoja priča ne odudara od toga.

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Jedini korektni su Ceasear i gaul sa strane vjernika i to ne u prevelikoj mjeri. Gaul pogotovo sa njegovim cinizmom i vrijedjanjem na licnoj osnovi.
    Nekad sam toliko potresen glupostima koje se tamo pisu da bih se najradije samobanovao, tako da razumijem i jednu i drugu stranu.
    Gaul će ti možda odgovoriti na ovo u svoje ime ali evo ja u moje za ovo "ne u prevelikoj mjeri". Ja nemam nijedan ban ni infrakciju. Nisam ih dobio do sad,a neću ni od sad budi siguran u to. Nisam prijatelj ni sa jednim od moderatora i tako treba da ostane. Konflikt interesa i etika. Dozvolićeš da ja bar od svih mogu da ti popujem o tome. A znaš li zašto Gandalfe? Jer sam strožiji prema sebi nego bilo koji moderator. Jesam li bio preoštar prema kolegi Kupus na RiF-u? Jesam. Sve sam rekao istinito al sam čovjeka ne uvrijedio već povrijedio. Znaš šta sam uradio? Izvinio se. Pobrisao svoj post i sebe "častio" jednom opaskom ka ja što umijem da svi vide. Vjeruj mi da bi mi 100 puta milija bila infrakcija no ovo što sam uradio. Kakva sam ja legenda jel da? Tako Gandalfe kad budeš umio sebe da izmoderiraš možeš da pričaš i prigovaraš o "mjeri". Do tada valjda ne bi trebalo. Ali sistem je takav u kom živimo,a ti si dio njega. Dokazuješ ovim. Ne zaboravi.

    Što se tiče pdf RiF mislim da je grupa ljudi koja sebe zove ateistima, a u suštini se radi o ljudima koji uglavnom pokažu neku opštu informisanost a zatim nastave sa provokacijama, uveliko uništila taj pdf. Moram sad da te častim sa jednom Geteovom. Umjećeš ovaj moj poklon da cijeniš nadam se. Parafraziram.

    -Nikad kao danas mudrost nije bila brkana sa opštom informisanošću-

    Da, Gandalfe mislim i na tebe tu. Moderator i vi koji ga slijedite ste "zatrovali" pdf doktrinom "ako nisi sa nama onda si protiv nas". Doveli ste do besmislene i nerealne polarizacije Ateisti-genijalci i Ovi ostali-ajvani. Ovim ostalim ste dali ime Vjernici. Neću se dalje nadovezivati na tvoju kulturu obraćanja drugima jer tebi infrakcije moderatori dijele jer si slobodouman i bez dlake na jeziku. Ovo je tvoje tumačenje razloga zašto popiješ kaznu. Tako kazna postaje stvar prestiža, a ne sramote kako bi trebalo. jbt đe ja živim

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mislim da nema potrebe za moderatorom iz redova religioznih ljudi jer smatram da relgiozna osoba ne moze neutralno obavljati posao dok ateista nema emocija na temu religije whatsoever...
    Eo Gandalfe ljudi teisti voze putničke avione pa ih nekako spuste na pistu. Iako su u ekstazi tokom čitavog leta jer su bliže Bogu. Dako se neko nađe i za pdf RiF da ga vodi. Vidiš mogao bih ovaj tvoj rezon staviti u svoj potpis. Imaš sreće jer sam protiv te prakse pa neću to uraditi.

    Čudno mi je jedino što se niko od ljudi koji sebe zovu ateistima nikad ne uključi kad se povede priča o nekom filozofskom delu, umjetnosti itd. Zapravo javite se ali samo da skrenete sa teme. Rakun brat moj je donekle izuzetak jer je pokrenuo jednu meni dragu temu,a to je "Umjetnost u religiji" na čemu mu još jednom zahvaljujem.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 15-01-16 at 10:02.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  20. #6270
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Organizujte brate izbore, i ko pobijedi, stranka ateista ili teista, taj neka vlada i zdravo brate.


    Nego mene interesuje ovo

    Nijesam dobio banjoli niti kakvu infrakciju skoro 3 godine, tako da sam se sad osetio povredjenim sto mi moja mila Zvonccica dade 6 komada. Nece joj Real nista osvojit ove godine. DZaba Zidan, dzaba sve.

    Nego nije ni to pitanje.

    Nego secam se, kad nijesam bas bio uzoran forumas, a nijesam bio ni tako los, pa kad sam dobijao one banove, to je nesto islo eksponencijalno. Prvo je bilo 7 dana, pa mjesec dana, pa tri mjeseca pa jednom i na pravdi Boga ( za ateiste: na pravdi Moderatora) pola godine.
    Pola godine covjece.

    Sada mene interesuje u konkretnoj situaciji. Kad bih kojijem slucajem sad dobio Kulin-BAN, jela bi to bilo na godini dana ne daj Boze/Moderatore ili to ne mora u visini ici stalno nego bi mozda i sad mogo dobit tri mjeseca, mozda dva?

    Pito sam ranije po kolegama forumasima i nisam dobio odgovor, mislim da je ovo pravo mjesto za takvu informaciju.
    Izvinjavam se sto upadam u raspravu ali zato smo tu.

    Jer inace da bih znao, da ne bude sad da ostaram dok opet budem mogao pisat, ako me zadesi nesto.
    U slucaju takvom svu svoju reputaciju, koja je negde srednje kategorije ali dovoljna za moje miljenike, ostavljam upravo njima na Fudbalu.

    Hvala
    I pusa.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #6271
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Što se mene tiče ništa ne morate mijenjat,
    jer mi ne pada na pamet da se bakćem na temama na kojima se vjernici smatraju (generalno) ne_bistrim osobama.
    Ili dje je razumijevanje i znanje svedeno na googlanje pojmova jer se eto toliko zna.
    Vrhunac filosofske misli je traženje dokaza o postojanju Boga.
    Do tad možemo se družit na sve i svašta i na drugim pdfovima. RiF mozete ugasit jer samo služi za posprdavanje.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #6272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Nisam ja vaša famelja i nikad neću biti Gandalfe. Ja se stidim svog nemanja infrakcija i banoova, a vi se ponosite istim. I krimosi po centru koji pričaju da su tri godine odrobijali kao lavovi. Ne poredim te samo mi je neobična sličnost. Ovaj miš koji ti ovo piše više voli da je napolju no lav u kavezu kakvim se neki predstavljaju. Ovo je sistem u kome su se sve vrijednosti izvrnule, a tvoja priča ne odudara od toga.
    Ako se ti stidis nemanja a mi ponosimo imanjem, znaci li to da bi se i ti ponosio da ti neko da infrakciju?

    Nije ponos nego se radi o tome sto kad sam popio ban to sam i zasluzio zbog surovog jezika koji koristim.

    Ne vidim slicnost sa krimosima, poenta cijele price je bila kako se odredjeni ljudi ne banuju i kako nijesu pravila ista za sve.

    Ipak pravila jesu ista za sve i ponekad nam se da malo vise slobode koju neki iskoriste pa izdignu sebe iznad svega, pa kad im pucne po glavi umjesto da se podvije repina, onda arlauk..

    Ne moze tako...


    P.S.

    Ne leze samo krimosi u zatvoru i nije to nista strasno.
    One Ring to Rule them all...

  23. #6273
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Nego mene interesuje ovo

    Nijesam dobio banjoli niti kakvu infrakciju skoro 3 godine, tako da sam se sad osetio povredjenim sto mi moja mila Zvonccica dade 6 komada. Nece joj Real nista osvojit ove godine. DZaba Zidan, dzaba sve.

    Nego nije ni to pitanje.

    Nego secam se, kad nijesam bas bio uzoran forumas, a nijesam bio ni tako los, pa kad sam dobijao one banove, to je nesto islo eksponencijalno. Prvo je bilo 7 dana, pa mjesec dana, pa tri mjeseca pa jednom i na pravdi Boga ( za ateiste: na pravdi Moderatora) pola godine.
    Pola godine covjece.
    Nema vise gradacija i svaki forumas sam sebe banuje skupljajuci poene:
    1 poen spamovanje, trolovanje....
    3 poena nekulturno ponasanje...
    6 poena uvrede, prijetnje....
    Svaki takav ban je jednako dug i traje 3 mjeseca. Kad već banovani otvori sljedeci nalog i jasno se utvrdi da je u pitanju taj forumus, dupli nalog se banuje do kraja zivota i jedan dan duze. Imamo dvojicu forumasa koji će oboriti svjetski rekord u toj disciplini, ali je princip da svaka kazna mora biti jednaka za sve. Botovi i spameri se banuju trajno, a izuzetna drskost se banuje direktno i trajanje zavisi od razloga. Sitnije stvari kao na primjer kad neko ponavlja deset puta izbrisani post i pravi se nevjest pitanjima " sto mi je izbrisano kad je to fino..." obicno se odmori 7 dana da se malo olade emocije.
    Nadam se da sam sve verzije objasnio osim onih tajnih da popust imaju navijaci Bajerna i oni koji ni grku ne kazu za Real

  24. #6274
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    I pored toga što sam Crnogorac, ateista, ljubitelj izvorne muzike i veliki poštovalac lika i djela Thomasa Mullera, Hari i Zvončica su mi brisali postove, stvarno nema smisla... :mrgreen:

    Da se ne prezivam kao admin, možda bi me i banovali... 8-)
    #fakenews

  25. #6275
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zbilju tu olaksicu sa prezimenom zaboravih

Page 251 of 334 FirstFirst ... 151201241247248249250251252253254255261301 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •