Page 221 of 334 FirstFirst ... 121171211217218219220221222223224225231271321 ... LastLast
Results 5,501 to 5,525 of 8333

Thread: CdM.

  1. #5501
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    kako vrijeme brzo prolazi već je prošlo 180 dana(mislim da je toliko) i moralo je doći do promjene password-a sad moram da se dofatim beležnice da upišem new password da slučajno ne zaboravim

  2. #5502
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Molba za Gorana69 (minut posla),

    Vidim korisnim aktivaciju plugina za embedovanje sadržaja sa SoundClouda (vjerujem da ovaj predlog podržava sva ekipa sa mrsnog topika).


    Procedura za aktivaciju je u linku ispod:
    http://blog.soundcloud.com/2009/07/2...cloud-bb-code/



    Unaprijed zahvaljujem.
    Shvatam ali osim vas 3jice ko ce ovo jos da koristi?
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  3. #5503
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Shvatam ali osim vas 3jice ko ce ovo jos da koristi?

    Well, SoundCloud uzima primat nad YouTubom po pitanju distribucije audio sadržaja, i prava je riznica muzičkih uradaka.. tako da zainteresovanih neće faliti.

    Predlog je samo logičan slijed razvoja, s obzirom na to da je ista opcija podržana za YT i Vimeo.


    + Opciju Twitter dugme kao iz tvog potpisa mogu imati i ostali juzeri.. ili?


    Pozdrav.
    The more things change, the more they stay the same.

  4. #5504
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja podržavam Starwalkerov predlog (a mislim da će nas imat još)

    i ako može neki mod malo da sredi (sekcija filmovi - odgledah) ako Interpol nije tu..

  5. #5505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,068
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    233 Posts

    Default

    Podrska i od mene.
    \\
    OFL•GIC

  6. #5506
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ok. Sada sam na telefonu ali cim se dofatim racunara postavljam.

    @Star Opcija iz mog potpisa samo admini.


    Sent from voices in my head
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  7. #5507
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    moze li pretraga biti malo bolja, trazim tacan naslov neke teme a on ga ne izbaci na prvoj strani pretrage nego negdje na kraju...zar ne bi trebalo pretraga da da tacno ono sto se trazi medju prvim rezultatima ...

  8. #5508
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lion View Post
    moze li pretraga biti malo bolja, trazim tacan naslov neke teme a on ga ne izbaci na prvoj strani pretrage nego negdje na kraju...zar ne bi trebalo pretraga da da tacno ono sto se trazi medju prvim rezultatima ...

    Rješenje - Google search. Uneseš forum.cdm.me + tačan naziv teme i eto ga.
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #5509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,068
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    233 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lion View Post
    moze li pretraga biti malo bolja, trazim tacan naslov neke teme a on ga ne izbaci na prvoj strani pretrage nego negdje na kraju...zar ne bi trebalo pretraga da da tacno ono sto se trazi medju prvim rezultatima ...
    To se desava kada selektujes Search Titles Only?
    \\
    OFL•GIC

  10. #5510
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Ok. Sada sam na telefonu ali cim se dofatim racunara postavljam.

    @Star Opcija iz mog potpisa samo admini.


    Sent from voices in my head
    Malo ima problema sa ovim bbkodom jer je prilagodjen za stariji model foruma. Postavio sam pitanje pa cu vam javiti

    Poz
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  11. #5511
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dade mi kolega Bronx ideju, zašto ovdje nema opcije da ispod našeg avatara piše IP adresa, browser koji se koristi itd itsl, mnogi forumi to imaju. Em bi svima nama bilo lakše da pratimo duple naloge a i moderatorima, jer ima mnogih koji istovremeno pristupaju sa dva različita brauzera, čisto da se sprdaju s narodom. Vjerujem da bi to bilo od pomoći.

  12. #5512
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja jos ne pratih forum dje imas tudji IP, svoj svuda mozes vidjeti..

    A i iskreno ne bih volio da mi pise IP ispod avatara zbog ugrozavanja privatnosti..tako da sam protiv

  13. #5513
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ako Burek forum i Elitesecurity npr to mogu imati, ne vidim zašto bi to ovdje smetalo. Nema tu povrede privatnosti nikakave. Onaj koji može saznati na osnovu IP adrese ko si, e vjeruj mi, njemu je najmanji problem doći do tvoje ip adrese. Štaviše, danas to svaki lik sa skriptom preko Graisemonkey može imati na Mozilu. Ne znam, administratori odlučuju, a vidim da se mnogo žale na temi sport i oglase, ja vjerujem da bi bilo od pomoći.

    Last edited by Lucas; 09-05-14 at 23:51.

  14. #5514
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A na tebi forum oglasi ima druga stvar sto sam ja davno rekao, al eto nista..

    U trenutku kada se necija IP adresa poklapa sa drugom svima iz staff adminima izbaca poruku da se to desava..

    Nema trika da se sakrije..

  15. #5515
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije to fora. Ja drpam komšijin wireless, i zamisli i ja i on postavimo oglas, svako sa svog usera i banuju nas. Ima gdje iz iste porodice više njih budu na forumu, a isti IP. Al teško npr da ćemo i ja i komšija na istoj temi koristiti istu IP adersu da zezamo narod, if u know what i mean...

  16. #5516
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,762
    Thanks Thanks Given 
    10,915
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    svi moderatori imaju pristup svakoj ip adresi u svakom trenutku i to je dovoljno, mislimo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #5517
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nije to fora. Ja drpam komšijin wireless, i zamisli i ja i on postavimo oglas, svako sa svog usera i banuju nas. Ima gdje iz iste porodice više njih budu na forumu, a isti IP. Al teško npr da ćemo i ja i komšija na istoj temi koristiti istu IP adersu da zezamo narod, if u know what i mean...
    Ne laje pas sela radi,nego sebe radi...
    Tako i Lukas sad tobože drpa komsijin WIFI(a komsija postavlja oglase na forum) ,a ustvari sa iste ip adrese samo sa različitih naloga koje koristi(jer nalog LUCAS nema ni jedan jedini oglas a koristi ga za raznorazne bjuvotine koje piše pa onda brže bolje briše) i drugi neki nalog koji koristi biće da je taj komsijin pa se prepa pošto tobože on i komšija koriste ip adresu da ga ne banujete po ip adresi...a evo neznam ali zasigurno je dotični blizu bana,pa da ne povuče i komšiju(to jest svoj drugi nalog) za sobom...e pa čudo...


    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

  18. #5518
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    LucasU M:tel internet tj svi njihovi korisnici imaju istu IP adresu. I ako banuje recimo mene koji koristim tu IP adresu (ban preko IP adrese), drugi korisnici emtela koji imaju nalog na CDM nece moc da udju pisace im da je banovan nalog...

  19. #5519
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ne laje pas sela radi,nego sebe radi...
    Tako i Lukas sad tobože drpa komsijin WIFI(a komsija postavlja oglase na forum) ,a ustvari sa iste ip adrese samo sa različitih naloga koje koristi(jer nalog LUCAS nema ni jedan jedini oglas a koristi ga za raznorazne bjuvotine koje piše pa onda brže bolje briše) i drugi neki nalog koji koristi biće da je taj komsijin pa se prepa pošto tobože on i komšija koriste ip adresu da ga ne banujete po ip adresi...a evo neznam ali zasigurno je dotični blizu bana,pa da ne povuče i komšiju(to jest svoj drugi nalog) za sobom...e pa čudo...


    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
    Ti imaš puno Nexusa, Nexus 5, Nexus 7... Ili mijenjaš potpis da zavaraš.

    Ja da imam i jedan dupli nalog, ne bih davao taj predlog, predlog sam dao baš zbog tebe da bih ulovio koji si dupli nalog. Jer znam da jesi dupli nalog. Svaki, ali ama baš svaki predlog za otkrivanje duplih naloga podržavam, samo da otkrijem koji si ti dupli i da ti se oba ugase. A otkriću, vjeruj mi, sve prije tebe sam provalio, i svi su dobili ban, uključujući i 3 fautova naloga.


    @Bronx, svi mobilni operatori koriste šerovanu IP za svoje korisnike, ne samo Mtel. Ne spominje se ovdje banovanje IP adresa, već banovanje naloga.

  20. #5520
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post

    Ovo je verzija Chrome-a rekao bih, ne ip adresa.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  21. #5521
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Ovo je verzija Chrome-a rekao bih, ne ip adresa.
    Da. Ojdi na Elitesecurity i vidjećeš da se ispod svakog usera nalazi IP adresa i provajder sa kojeg dolaze. Jedan dio ip adrese je skriven asteriksima, ali ostatak se vidi i dovoljan je za utvrđivanje je li npr METZ dupli nalog. A jeste.

  22. #5522
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Duplih naloga ce uvijek biti i mi tu nista nikada necemo moci da uradimo. Iako mi nikada nece biti jasno koja je potreba da neko ima duli nalog. JBT kao Dr.Jeckil i Mr.Hyde...jedan za normalno ponasanje jedan za kad si lud, nevaspitan, nekulturan, nasilan ili agresivan...bolest

    IP adrese necemo objavljivati jer ne vidim poentu strke po forumu aha evo ga !!

    Pa onda ovdje na threadu uporedivanje klasa adresa itd itd...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  23. #5523
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ja bi tebe za moderatora,malo je u stvari,bolje administatora stavio momentalno da bi mogao da banuješ mene i još jedno desetak drugih.xaxa..


    E ako tvoj nije dupli nije nijedan,za nekoliko mjeseci nabit 700-800 trolovanih postova i otvorit 10topika...


    Sent from may Nexus 10 using Tapatalk(direktno sa traktora)
    A ne. Nikog ja ne banujem. Ja samo dostavim jasne dokaze da je nalog dupli. Kao za @fauta. Popio je trajni ban, plus je bio jako bezobrazan i svima je koji su prodavali S5 trolovao cijenu. Ima ovdje još duplih naloga, al oni se manje više ponašaju normalno, ali ti si sa T-Max baš bio bezobrazan i svima spamovao oglase i to bez razloga.

    Ja znam da ti ne moš preboljeti taj nalog, ođe si kmečao za njime, slao si mi svakakve uvredljive poruke na private i psovao, pa si mi i plakao i pisao neke depresivne kilometarske poruke kako ne moš prežalit nalog. Msm nenormalno. Nema problema, na radaru si mi. Kad tad će se poklopiti mac adresa sa istom ip adresom i lokacijom, pa mjenjao ti nexusa koliko ti volja i dinamičkih ip adresa, lokaciju ne možeš promjeniti.

  24. #5524
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Imam nedje ideju da registraciju stavim 5 eura...pa da duplate koliko god hocete
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  25. #5525
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Imam nedje ideju da registraciju stavim 5 eura...pa da duplate koliko god hocete
    Dobra ideja ali ozbiljno,pa ko voli nek izvoli

    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Page 221 of 334 FirstFirst ... 121171211217218219220221222223224225231271321 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •