Page 196 of 334 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199200206246296 ... LastLast
Results 4,876 to 4,900 of 8333

Thread: CdM.

  1. #4876
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Ne bi trebalo da te brine sta ja radim po drugim forumima, ovo je tema CDM a ne CDM vs DZ.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #4877
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Pa bas sam uzeo za primjer forum koji ima istu user title politiku kao CDM.
    \\
    OFL•GIC

  3. #4878
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Ne nego si, cini mi se, uzeo za primjer jedini forum na kojem sam ja, pored CDM-a.

    Nego mislim da je dosta bilo o ovome.. Sad mozes da pobrises sve ove poruke da ne pravimo guzvu bez potrebe a ja Titu dajem casnu pionirsku da 'user title' vise necu pominjat' kad je tolika 'taboo' tema u pitanju.

    /out.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #4879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...ehnika-prevare

    Može li neko da mi objasni zašto određeni moderator prijeti brisanjem budućih postova članu foruma Gojko Rodić, pošto od 29. pravila nije prekršio ni jedno?
    Čisto me interesuje da li u buduće mogu na forumu tražiti sagovornika o određenoj temi ukoliko ne kršim pravila ili treba prije svakog posta i teme koji poštuju sva pravila foruma dodatno da se raspitam ima li neki administrator kome smeta diskusija o toj temi? ako je takav slučaj, bilo bi dobro da napravite listu tema koje nisu u sukobu sa pravilnikom a zabranjeno je pričati o njima, čisto da ne gubimo vrijeme diskusijom koja može na pola biti prekinuta, jer ako bi od starta znali da se to može desiti, vjerovatno bi potražili neki drugi forum za konkretnu diskusiju.

  5. #4880
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pitanju su vrlo delikatna i zahtijevaju izuzetnu preciznost da bi se izbjegla povrsnost kao u tvom postu.
    Quote Originally Posted by SubWay View Post
    Može li neko da mi objasni zašto određeni moderator prijeti brisanjem budućih postova članu foruma Gojko Rodić, pošto od 29. pravila nije prekršio ni jedno?
    Objasnjenje je izgleda lagano jer nijesi pazljivo procitao i neopravdano se zabrinuo i naśekira jer, kako kazes," određeni moderator" nije prijetio brisanjem budućih postova već vrlo precizno naveo
    naredni takav post
    Sto se tice drugog dijela zamjerke "odredjenom moderatoru", forum je tako koncipiran da malenkost moderatorska odlucuju kad i koja se pravila krse, a spisak je javan da bi se bez navijackih strasti sve to moglo provjeriti. Naravno bez ubjedjivanja da tamo ne pise sto pise ili rasprave o sopstvenom dojmu nekog paragrafa i opet nijesi pazljivo citao pa se zaleće sa konstatacijom
    pošto od 29. pravila nije prekršio ni jedno
    jer samo letimicnim citanjem tvoj navedeni sagovornik u par posljednjih postova prekrsio je pravilo broj 6,17,18,19.
    Vjerujem (ču vjerujem - maltene sam ubijedjen) da ćes biti zadovoljan objasnjenjem i da u ljutnji nećes traziti drugi forum za konkretnu diskusiju, jer jednostavno drugi, bolji i konkretniji ne postoji.

  6. #4881
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Koji li je to "određeni moderator" zaboga?!












    :mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #4882
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default ......toliko

    @ Hari krisna
    6. Prepravljati ili se izrugivati nadimku (nick-u) sagovornika
    Pretpostavljam da se ovo odnosi na post u kome se Gojko Rodić obraća članu sa nickom "kompas" riječima (parafraziram): Izgubio si kompas!
    Kako ti onda promakoše riječi, kompasa upućene Gojku Rodiću:
    Ako si ti dokazano pokušao da izmanipulišeš osiguravajuće društvo ....., ja onda imam apsolutno pravo da konkretno i bez dileme tebe nazovem prevarantom i lažovom. Može ako oćeš i lopov u pokušaju. Alternativna titula, ako nije u pitanju ništa od navedenog, bila bi: glupan."
    niko ga ne opomenu i ne zaprijeti mu da ce mu postovi biti obrisani.
    16. Objavljivati sadržaje koji su neistiniti ili netačni
    Svi sadržaji koje je objavio član Gojko su i tačni i istiniti.
    17. Koristiti vulgarne izraze
    Evo pročitah cijeli topik opet, i poruke gojka rodića su jedne od kulturnijih na forumu, mada ne moramo tome, pročitajte temu pa će i vama biti jasno
    18. Reklamirati proizvode i usluge kojima na forumu nije mjesto
    Pošto se diskutuje o temi bliskoj osiguranju, Gojko Rodić je za svaku svoju tvrdnju ostavio link ka odgovarajućoj dokumentaciji.
    Znači ne reklamira ni sajt ni blog, nego je vjerovatno podučen iskustvom znao da će neko kome ne odgovara informisanost ljudi o osiguranju
    a ostane bez ijednog valjanog argumenta posegnuti za pravilom br.16

    i na kraju, najgore od svega, post moderatora:
    Ako ti je nesto nejasno, mozemo ulaziti u polemiku, ali sa takvim stavom necemo dalje diskutovati. Svaki naredni takav post ce ti biti obrisan.
    Postovi Gojka Rodića će biti obrisani zato sto se moderatoru foruma koji je u istom postu naveo kako radi u osiguravajucoj kuci, ne sviđaju njegovi stavovi.

    prosto mi je žao što se ovo dešava. od kad znam za internet znam i za CDM, i normalno da će mi uvjek bit milije da o nečemu diskutujem sa ljudima koji me bolje razumiju jer smo s istog podneblja, ali nadam se da vam je jasno da je to sa ovakvom administracijom nemoguće. Ne mogu da vjerujem da ovo traje punih 10 godina, a da nikome ne pada na pamet da nešto uradi povodom toga. svi mi odlično znamo da je ovakvo ponašanje administracije postalo sastavni dio lošeg imidža ovog foruma, ali nemojte da dozvolite da postane i temelj. posle ove prijetnje brisanjem, na moju konstataciju kako "nisam ni očekivao pobjedu argumentima" (a koja je imala za cilj upravo "isprovocirati" iznošenje argumenata umjesto svojevoljne cenzure drugačijeg mišljenja) dobio sam odgovor od moderatora kako ni on nije ni očekivao da ja mogu razumjeti dvije rečenice za redom, i ne pada mi na pamet da na ovaj način pričam s nekim, tako da će ljutnja biti poslednji razlog zbog kojeg ću tražiti drugi forum, ali ne vidim smisao nikakve diskusije pod ovakvim uslovima. pozdrav.

  8. #4883
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    SubWay,

    meni je zao sto ljudi koji nijesu dubinu ni zagrebli ovdje su najbucniji. Rekao sam vec da ce svaki post koji nije na temu i cija je sustina pljuvanje bez osnove biti obrisani. To je jednostavno moj stav, a i stav ovog foruma. Diskutovati mozemo do ujutru, ali pljuvati ni po kome necemo ni minut. Ja radim na trzistu osiguranja, i volim cuti sto se na njemu desava, ali veliki broj stvari koje je Gojko iznio sam lako provjerio i nijesu tacne. Pored toga mnogo ljudi prijavljuje postove i salje mi privatne poruke, a i citanjem teme se jasno vidi da se skoro niko sa vama ne slaze.

    Imate www.ano.me (agencija za nadzor osiguranja) kao adresu za sve zalbe na osiguravajuce kuce, posrednike, zastupnike, preduzetnike. Iz iskustva vam kazem da ce stati na stranu svakog fizickog lica koje ima osnov za zalbu. Usput, mozete se tamo raspitati koji osnovi mogu i biti. Prvo cu ja podrzati sve takve inicijative jer ce trziste na kojem ja radim biti uredjenije i sredjenije.

    Do tada, ponavljanje i pljuvanje po nekome necu tolerisati. Svaka buduca povreda vec nekoliko puta pomenutih pravila ce slijediti kaznenim poenima.

    p.s. "Sa takvim stavom" se odnosilo na njegov nastup, krajnje negativan i vulgaran, a ne na stav koji on ima o osiguravajucim kucama.
    Last edited by Balsa; 06-06-13 at 12:58.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  9. #4884
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Covjek je u pravu i ne moze se ogranicavati sloboda govora ako neko prica kontra pricu, pa makar i pogresno. Ako imate argumente dokazite suprotno, a ne da cistite covjekove postove. Mnogi svasta mlate po forumu, pa ih niko ne brise.

  10. #4885
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Covjek je u pravu i ne moze se ogranicavati sloboda govora ako neko prica kontra pricu, pa makar i pogresno. Ako imate argumente dokazite suprotno, a ne da cistite covjekove postove. Mnogi svasta mlate po forumu, pa ih niko ne brise.
    Sale, neće biti tako jer ako ja na primjer tvrdim da tvoja firma potkrada korisnike, da je ugovor sa njima obicna podvala, da je ti branis jer imas provizije od ugovora.... i nesto slicno tome kakve argumente ti mozes dati da to demantujes i da li je sloboda govora to sto ja iznosim neistine? Sloboda govora nije i dozvola za vrijedjanje, insinuacije, vulgarnosti...., demokratija nije isto sto i anarhija i sumnjam da je na ovom forumu bilo kome izbrisan post zbog razlicitog misljenja ma kako ono bizarno zvucalo i ma koliko bio dalek od istine.
    Ako ti napises da je forumas koji je banovan zbog vulgarnosti najkulturniji forumas na ciber prostorima to je tvoje misljenje i bas niko te neće zbog toga ni kaznjavati. Ako na primjer tvrdis da oni sokolovi koji malo, malo reklamiraju svoje kladionice to ne rade zbog reklama vec je to njihov argument i takodje treba nekim kontra argumentima dokazati da se forumas X neće obogatiti klikajući tamo... je takodje tvoje misljenje, sto nikako ne znaci da zbog toga moderator neće pobrisati takve postove.

  11. #4886
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    E, Hari ne diraj mi kolegu.....
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  12. #4887
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,020
    Thanks Thanks Given 
    3,953
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    E, Gorane...ne diraj mi Harija...

  13. #4888
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    E, Hari ne diraj mi kolegu.....
    Odradi mi ono te ti pisah na PM, e ću ti 1324 put zvat' korisnički servis, u intervalu od 12AM do 5AM.

  14. #4889
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Alo bre ne mijenjamo Nickove...ne mijenjamo User titles ...sto je ovo.....ako ti se ne svidja napravi novi kreni iz pocetka ovaj zaboravi i eto...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  15. #4890
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    što se čini ovuda?! Da li da brišem ili da vas puštim da se sigrate???
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #4891
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    što se čini ovuda?! Da li da brišem ili da vas puštim da se sigrate???

    To i ja pomislih...

    kakva bitka kakav boj, hocu i ja boj !

  17. #4892
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,020
    Thanks Thanks Given 
    3,953
    Thanks Thanks Received 
    6,512
    Thanked in
    3,105 Posts

    Default

    imaš ti boj sa krticama, ne miješaj se

  18. #4893
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    kakva bitka kakav boj, hocu i ja boj bit heroj!
    5 characters.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #4894
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Covjek je u pravu i ne moze se ogranicavati sloboda govora ako neko prica kontra pricu, pa makar i pogresno. Ako imate argumente dokazite suprotno, a ne da cistite covjekove postove. Mnogi svasta mlate po forumu, pa ih niko ne brise.
    Sloboda govora mu nije ukinita, niti jedan post obrisan sa moje strane. Sad i ti odjednom pricas stvari koje ne znas. Ako se moze odrzati normalan "ton" na nekoj temi, nastavice se diskusija. Ako ne moze - nece. Kratko i jasno.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  20. #4895
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default


    WTF 1347 second?? - čekam 22 MINUTA da bih napisao komentar??

  21. #4896
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post

    WTF 1347 second?? - čekam 22 MINUTA da bih napisao komentar??
    Jesi li ovo pomocu digitrona izracunao ili si podvlacio?:loyal:
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  22. #4897
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Htio bih da pitam zbog cega mi je obrisan oglas pod nazivom :"Servis auto klime 20e!" ?

  23. #4898
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,539
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Zato sto ne citas pravila koja postoje na forumu.

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...postovanja-FAQ
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #4899
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ni jedno pravilo preksriso nisam...

  25. #4900
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksandar808 View Post
    ja ni jedno pravilo preksriso nisam...
    PRAVILNIK:


    član 1) MODERATOR je u PRAVU;
    član 2) MODERATOR je UVIJEK u PRAVU;
    član 3) Ako se slučajno dogodi da je član foruma u pravu, što je gotovo nemoguće, PRIMJENJUJE se član 1 i član 2.

Page 196 of 334 FirstFirst ... 96146186192193194195196197198199200206246296 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •