Page 12 of 334 FirstFirst ... 289101112131415162262112 ... LastLast
Results 276 to 300 of 8333

Thread: CdM.

  1. #276
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,373
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    To je vec ovde poznata metodika jase svak po svakom na sve nacine tako da se navikavaj na to ako mislis jos posjecivati ovaj forum

  2. #277
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    a te uvrede su bile????
    A te uvrede su bile na chatu.Ne znam jeste li Vi kao administrator videli sta mi je odgovorio moderator na ovaj moj post...Na mnogim forumima sam aktivni clan,na jednom sam skoro dobila ponudu moderatora,jos nisam na ovakve stvari nailazila.Na svakom forumu je zabranjeno psovanje,vredjanje,...da ne nabraj jer Vi kao administrator to sigurno znate bolje nego ja,a moderator ovog foruma mi odgovara na moj post "sunce jedino si na filmu mogla da budes zasticena",sta reci na to!!!Ne znam kakva su pravila ovog foruma,ali znam sta je obavea moderatora,i ono sto sigurno znam jeste da ni Vama sigurno ne prija to sto se desava na forumu...Pozdrav

  3. #278
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace da ne ispadne da generalizujem,ovo se odnosi na pojedince...Nailazila sam ovde na divne ljude,ovih "drugih"je znatno manje,podrazumeva se...

  4. #279
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Masha View Post
    A te uvrede su bile na chatu.Ne znam jeste li Vi kao administrator videli sta mi je odgovorio moderator na ovaj moj post...Na mnogim forumima sam aktivni clan,na jednom sam skoro dobila ponudu moderatora,jos nisam na ovakve stvari nailazila.Na svakom forumu je zabranjeno psovanje,vredjanje,...da ne nabraj jer Vi kao administrator to sigurno znate bolje nego ja,a moderator ovog foruma mi odgovara na moj post "sunce jedino si na filmu mogla da budes zasticena",sta reci na to!!!Ne znam kakva su pravila ovog foruma,ali znam sta je obavea moderatora,i ono sto sigurno znam jeste da ni Vama sigurno ne prija to sto se desava na forumu...Pozdrav
    on ti se udvara, kaze Sunce, a ti to shvatas kao uvredu ????

  5. #280
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    on ti se udvara, kaze Sunce, a ti to shvatas kao uvredu ????
    Ne naravno,mislila sam na sadraj poruke.Jedan moderator bi trebao da se pozabavi tim problemom a ne da odgovara tako mrtav-ladan,ali boze moj,ja necu,niti imam prava da o tome pricam...

  6. #281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masha View Post
    Ne naravno,mislila sam na sadraj poruke.Jedan moderator bi trebao da se pozabavi tim problemom a ne da odgovara tako mrtav-ladan,ali boze moj,ja necu,niti imam prava da o tome pricam...
    ja te opet pitam da nam kazes kakve su to uvrede bile, svima odje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #282
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    I ja sam na jedan forum zamalo dobio ponudu da radim kao moderator!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #283
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ja sam jedan nazadan forumas koji nikada nije imao ponudu da radi kao moderator i eto mozda nisam dovoljno iskusan i kompetentan, ali ako si vec toliko osjetljiva volio bih da znam koji su to forumi koji zadovoljavaju takve standarde... sunce.

  9. #284
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masha View Post
    Ne naravno,mislila sam na sadraj poruke.Jedan moderator bi trebao da se pozabavi tim problemom a ne da odgovara tako mrtav-ladan,ali boze moj,ja necu,niti imam prava da o tome pricam...
    Svakako da bi trebao da se pozavi tim problemom, ukoliko je u njegovoj nadleznosti. Ja sam moderator na podforumu za Film, te je stoga moja jurisdikcija ogranicena iskljucivo na to polje. Van Filma ti ne mogu pomoc sunshine...

    E sad, problem je taj sto ti na Filmu moja pomoc nece trebat jer su tamo svi fini i kulturni i vaspitani, tako da, ako bolje razmislis, ja ti ustvari i ne mogu pomoc Ali sam isto htio da se javnem



    P.S: Javi se Didiju ako te ko maltretira, on stiti neduzne ovdje.
    I am the one who locks.

  10. #285
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Kako Pamela Anderson u filmu Barbwire kazhe "DON`T CALL ME BABY"

    Tako nasha Masha kazhe "Don`t call me sunshine" !
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #286
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Move to Humor
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #287
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    privatne poruke ne interesuje administratore, tamo mozete da radit sto hocete
    Last edited by DIDI; 13-07-08 at 11:16.

  13. #288
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    tamo mozete da radit sto hocete
    Kao i pojedinci na forumu ?

  14. #289
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nicim izazvan, pojavi se xx user, zvacemo ga junak, i izvrijedja mi porodicu. Moja reakcija? Da se zalim administratorima? Jook. Zasto? On je hrabar, pojavice se. Bez uvredljivih rijeci, samo sam predlozio da se sretnemo i da me impresionira svojim glasom. Sta se dogodilo? Jos jednom me je uvrijedio.

    Epilog - junak nece da se pojavi, moji postovi, koji su u najgorem slucaju spam, se brisu, ali psovke upucene meni jos uvijek se nalaze na public-u.

    I sta sad? Da citam sve te gluposti, jer mu se moze, jer je siguran iza monitora, a povanje je dozvoljeno na CdM-u?

    Kad vec brisete, budite principijelni.

  15. #290
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posalji mi link posto mora da sam previdio taj post
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #291
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja da radim vas posao? Potrudite se. Ne sjecam se da je ispod Jal Cargo pisalo administrator, poslednji put kad sam pogledao. Bez uvrede.

  17. #292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Ja da radim vas posao? Potrudite se. Ne sjecam se da je ispod Jal Cargo pisalo administrator, poslednji put kad sam pogledao. Bez uvrede.
    ja da pretrazujem forum necu, ako ti nesto smeta lijepo prijavis i sve se sredi, tako da ja nisam svemoguc i da mogu da citam misli i da znam na sto si ti mislio
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #293
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ja da pretrazujem forum necu
    ...



    _________

  19. #294
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Jal Cargo, o cemu se radi???

    Ako ti nesto ne odgovara ti se zali i prijavi ali konretno kazi sta je i gdje se nalazi... Ocekujes da sad drugi traze nesto umjesto tebe zato sto ti tako oces sa komentarom "potrudte se"?

    Spusti malo loptu covjece...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #295
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Nicim izazvan, pojavi se xx user, zvacemo ga junak, i izvrijedja mi porodicu. Moja reakcija? Da se zalim administratorima? Jook. Zasto? On je hrabar, pojavice se. Bez uvredljivih rijeci, samo sam predlozio da se sretnemo i da me impresionira svojim glasom. Sta se dogodilo? Jos jednom me je uvrijedio.

    Epilog - junak nece da se pojavi, moji postovi, koji su u najgorem slucaju spam, se brisu, ali psovke upucene meni jos uvijek se nalaze na public-u.

    I sta sad? Da citam sve te gluposti, jer mu se moze, jer je siguran iza monitora, a povanje je dozvoljeno na CdM-u?

    Kad vec brisete, budite principijelni.
    Moj ti je savet da se ne opterecujes jer je ocigledno da je ovde sve dozvoljeno.Nismo svi vaspitani isto,ili da ne kazem nismo svi ne vaspitani i prosti!Ja sam napravila gresku sto sam uopste ista napisala,video si i sam kako sam prosla,zato ti je moj savet da kuliras takve postove ili ako ti ne odgovara da ne posecujes vise ovaj forum,kao sto ga ni je necu posecivati,definitivno je ispod mog nivoa,jer nikada nisam videla vise propaliteta na jednom mestu.Komentara prosto nemam.Cak i kada hoces da pokrenes neku zdravu i normalnu temu na ovom forumu je to prosto nemoguce,jer se obavezno prikljuce i kreteni koji upropaste temu koja je mogla da bude kvalitetna.Dugujem administratoru izvinjenje,kao i moderatorima jer je moja greska sto sam uopste ista i pisala na ovom forumu,odnosto sto sam se registrovala!Mogla bih jos mnogo toga da napisem o ovom forumu i ljudima koji su na njemu,ali cemu "trosenje reci" i gubljenje vremena na ovakve stvari,opet kazem nije to moj nivo.Evo prilike da se prikljucite i ostavite svoje komentare!!!

  21. #296
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Jal Cargo, o cemu se radi???

    Ako ti nesto ne odgovara ti se zali i prijavi ali konretno kazi sta je i gdje se nalazi... Ocekujes da sad drugi traze nesto umjesto tebe zato sto ti tako oces sa komentarom "potrudte se"?

    Spusti malo loptu covjece...
    Ja sam vidio post gdje je taj user napisao doslovce : "majke ti ga". Možete se vratiti i pročitati da sam i ja izreagovao pošto se i meni to moglo desiti jer smo ja i Jal Cargo slično pisali. A da je meni tako napisao vjerovatno ovo ne bi sad čitali jer bih bio bannovan... Taj vrijeđa što se na tom topicu afirmativno piše o Crnoj Gori, a on svašta priča tim kojima tako pišu. To je za opomenu blago rečeno.

  22. #297
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah da,da ne ispadne da sam izmislila nesto,KONKRETNO:RELATIVNO MALOUMAN me je uvredio time sto mi je rekao da meni treba k***c a ne fakultet,samo zato sto sam krenula da se raspitujem o fakultetu koji me interesuje,i jos svasta nesto je pisao ali sam odmah izasla sa chata jer nisam mogla da verujem,ostala sam u cudu!!!Moje misljenje jeste da je on zaista malouman,ali ne relativno,vec je zaista MALOUMAN DEBIL!!!

  23. #298
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takvih maloumnika ima i po ulici, ti su malo veci problem nego takvi po chatu.

  24. #299
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Samo momenat...

    Kakve veze ima chat za forumom?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #300
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masha View Post
    Ah da,da ne ispadne da sam izmislila nesto,KONKRETNO:RELATIVNO MALOUMAN me je uvredio time sto mi je rekao da meni treba k***c a ne fakultet,samo zato sto sam krenula da se raspitujem o fakultetu koji me interesuje,i jos svasta nesto je pisao ali sam odmah izasla sa chata jer nisam mogla da verujem,ostala sam u cudu!!!Moje misljenje jeste da je on zaista malouman,ali ne relativno,vec je zaista MALOUMAN DEBIL!!!
    Masho, ja jos ne sretoh na ovom forumu nick RELTIVNO MALOUMAN?!
    Zasto se obracas administraciji foruma ako imas problema sa kretenima na chatu?
    Kao moderator foruma ni jedan jedini put nijesam bila, niti sam registrovana na cat, pa zasto bih onda trebala da snosim odgovornost sto tebe neko tamo vrijedja?
    I sta ocekujes od chata? Da pisete o filozofiji i umjetnosti? Ako ne znas da je to mjesto na kome svakavi maloumnici izbacuju svoje frustracije (moze im se, niko ih ne zna) onda imas problem...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 12 of 334 FirstFirst ... 289101112131415162262112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •