Results 1 to 25 of 8333

Thread: CdM.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Dostigao sam limit sa brojem slika koje mogu preko tapatalk da uploadujem... Radi odrzavanja teme na Putovanja, treba mi nacin za upload slika... To je velika kolicina slika, par hiljada vjerovatno do kraja godine...

    Kako bi mogao da radim upload najlakse?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Svakako ne bi preporucio preko TT-a kacenje slika.

    Iskreno ne koristim odavno nikakve servise a sad vidim da se dosta dobrih ugasilo ili su pocelo obavezno naplacivanje (kao recimo "Photobucket").

    Mozes da probas upload-ovanje na sajtove poput https://imgbb.com/ a ako ti to bude dusa probaj neki 'cloud' servis (besplatni).

    Recimo 'Dropbox' mi pada na pamet a takvih imas masu. Vrlo lako se prebacuju slike bilo sa kompjutera, telefona ili cega vec a poslije mozes da share-ujes same fotografije ili cak kompletni folder koji bi bio kao neki album. Ne bi bilo idealno rjesenje kao "photobucket" ali mislim da bi bilo bolje od klasicnog upload-a na hosting sajtove.

    Mozda neko drugi ima bolju preporuku ili koristi neki od servisa za koje ja ne znam jer ih i ne koristim duzi niz godina.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Kako bi izgledao rat u Crnoj Gori ?
    https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

    da se obriše tema. i ban jer ovo samo neko sa IQ u minusu može otvorit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tema obrisana, veliki virtuelni ratnik trajno banovan.

    Zahvaljujem svima koji su temu prijavili, nisam bio u prilici da prije reagujem.

    Ipak, sledeci put je dovoljna prijava. Svaki komentar dize temu na vrh i cini je vidljivijom ostalima.

    Pored toga, nisam nikome davao infrakcije ali je bilo tu i nepotrebnih psovki i ostalog. Prijava je sasvim dovoljna, moderacija ce odraditi sta treba cim stigne.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •