Page 314 of 314 FirstFirst ... 214264304310311312313314
Results 7,826 to 7,832 of 7832

Thread: CdM.

Thanks Thanks Given 
    1,909
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    192 Posts

Mislim da si skupljao infrakcijske poene i da si na tri mjeseca mogao biti banovan sa samo jednim poenom od jednog moderatora koji te nikad nije ni opomenuo niti ti post obrisao, tako da ti ta informacija teško može biti bitna, a vjerujem da smo svi koji smo ti dali poen, dva, tri bili učesnici te "zavjere" Kao uostalom i svaki put kad je ban po defaultu u pitanju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    74 Posts

Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Mislim da si skupljao infrakcijske poene i da si na tri mjeseca mogao biti banovan sa samo jednim poenom od jednog moderatora koji te nikad nije ni opomenuo niti ti post obrisao, tako da ti ta informacija teško može biti bitna, a vjerujem da smo svi koji smo ti dali poen, dva, tri bili učesnici te "zavjere" Kao uostalom i svaki put kad je ban po defaultu u pitanju
    Nije u pitanju nikakva moja pomisao teorije zavjere već samo da saznam ko je. Drugi kandidat nije bio identično kažnjen. Ako je na pravdi, neka bude jednako svima, ne selektivno.

Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    267 Posts

Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije u pitanju nikakva moja pomisao teorije zavjere već samo da saznam ko je. Drugi kandidat nije bio identično kažnjen. Ako je na pravdi, neka bude jednako svima, ne selektivno.
    Zvonica oće da kaže, da banovanje ne funkcioniše tako jednostavno... Npr ako si ti imao 9 infrakcijskih poena, 1 sledeći poen ti donosi ban na 3 mjeseca (1 poen je minimalna kazna)... Tako da se moglo desiti da ti je neko dao najmanju infrakciju, a ban ide automatski, sistem sam banuje na 10 sakupljenih poena... Drugi kandidat je možda imao 0 ili malo infrakcija prije toga, pa ga ista kazna nije banovala, već samo povećala broj infrakcija...
    #fakenews

Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    180
    Thanked in
    109 Posts

A i stigne ti notifikacija da si dobio infrkaciju i od koga, kad god je neko dodijeli ako je to uopste bitno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Thanks Thanks Given 
    1,909
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    192 Posts

Quote Originally Posted by Director View Post
    Trudimo se da bude po pravdi, ali nije da nam se ne desi greška....dalje, ako ste ti i taj drugi kandidat napravili isti kiks i bili kažnjeni obojica istom infrakcijom (a skoro da bih se mogla zakleti da je u slučaju da ste se "koškali" na temi o crkvi zaista tako i bilo ) može se desiti da si ti recimo, kao neko ko je vec prije toga bio banovan na manje od mjesec dana (sjećam se ) po defaultu drugi put imao ban od tri mjeseca, a ovaj drugi kandidat je prvi put banovan i njegov ban bude na mjesec...mislim da je skoro pa nemoguće izjednačiti bilo kojega člana a ono što zasigurno znam jeste da na taj način i ne odredjujemo kazne...prosto, onaj ko skupi poene ide po defaultu na odredjenu vremensu kaznu, takođe neko ko prednjači sa svađama i uvrijedljivim riječima malo prije dodje do 10 poena i to je to
    Generalno, za ubuduće, bolje je prijaviti post nekoga k te provocira ili te vrijeđa ne doći u situaciju da mu odgovoriš uvredama i onda snosiš odgovornost a nijesi, recimo, prvi započeo "svađu"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    336
    Thanked in
    117 Posts

Mogu li znati zasto mi je obrisan post na temu "Iz raznih medija" na kojem sam postavio isjecak sa Al Dzazire sa Dodikom? Po cemu ne odgovara temi?

Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    889
    Thanked in
    432 Posts

Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Mogu li znati zasto mi je obrisan post na temu "Iz raznih medija" na kojem sam postavio isjecak sa Al Dzazire sa Dodikom? Po cemu ne odgovara temi?
    Jer se topik odnosi na CG
    _____

Vidi:
    Bosna i Hercegovina - politički sistem i situacija
    The more things change, the more they stay the same.

8. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks