Page 294 of 321 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298304 ... LastLast
Results 7,326 to 7,350 of 8018

Thread: CdM.

Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    25 Posts

ja smatram da je podforum oglasi samo za oglase clanova foruma,tj prodaju unutar foruma, tako da je ispravno sto neregistrovani clanovi ne mogu da vide... ima dosta sajtova za oglasavanje gdje ne treba registracija, i kojima je to i primarna namjena.

Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    60 Posts

Quote Originally Posted by smfilip View Post
    ja smatram da je podforum oglasi samo za oglase clanova foruma,tj prodaju unutar foruma, tako da je ispravno sto neregistrovani clanovi ne mogu da vide... ima dosta sajtova za oglasavanje gdje ne treba registracija, i kojima je to i primarna namjena.
    Logicno. Slozio bih se.

Thanks Thanks Given 
    2,516
    Thanks Thanks Received 
    991
    Thanked in
    518 Posts

Quote Originally Posted by METZ View Post
    Pa evo ja sam(a mislim i puno drugih forumasa) mnogo puta do sada proslijedio link drugu, poznaniku, kolegi, komšiji od nekog oglasa telefona, racunara i svasta nečeg i mog oglasa.. eto toga više nema..i naravno da ce broj pregleda drasticno da opane..zar nije bolje ako ja nekom posaljem link od nekog oglasa da mu iskoci neki baner na koji mora da klikne da bi vidio stranicu nego da mora da se registruje da bi vidio stranicu(sto vjerovatno nece uraditi)..

Koliko se puta desi da slike iz oglasa koje ne može da otvori Tapatalk da idem na web wiew kad me tamo saceka da treba da se logujem.

I opet ponavljam mislim da nema potrebe za bilo kakvim uslovljavanjem i ako može objašnjenje koja je svrha ovog novog pravila..
    A ja se slažem sa METZ-om,pa eto,neka ostave kako hoće manjina
    ...

Thanks Thanks Given 
    1,441
    Thanks Thanks Received 
    678
    Thanked in
    296 Posts

Nema što stigao je oštar odgovor da forum nije oglasna tabla,kraj..Samo oštro idemo dalje.

Thanks Thanks Given 
    447
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    131 Posts

Vise frustracije forumu donosi jedan biznismen na pdf automobilizam nego svi oglasi. Ali neka.

Poslato s Jadrana

Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    171 Posts

Dajte stvarno više...treba da nam je "privilegija" da čitamo što jedno balavče nevaspitano trabunja i prosipa mudrosti na svakom topicu.. ja sam potpuno prestao da pišem na Automobilizam, a i na druge teme sve rjeđe i rjeđe...
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher

Thanks Thanks Given 
    38
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

Par ljudi sam svega blokirao ovdje do sad, ali se svaki dan pojavljuju neki novi indijanci koji "privilegiju" pretvaraju u bijes tokom čitanja istih i sve me više odbijaju od ovog foruma...

Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by donni_brasko; 23-04-18 at 17:07.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Ne znam sta vam nije jasno, stiglo je objasnjenje da je ovo privilegija, pokrijte se usima i idite ako vam se ne svidja sa ovog elitnog VIP supercool mjesta.

Thanks Thanks Given 
    882
    Thanks Thanks Received 
    1,866
    Thanked in
    707 Posts

Gorivo je luksuz, CDM privilegija, što je sledeće...

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Quote Originally Posted by remark View Post
    Gorivo je luksuz, CDM privilegija, što je sledeće...
    bizbi je VIP

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Bizbi je blazo, a navija za zvezdu.

Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    281 Posts

Teška su vremena doška kad su privilegovani počeli da se bune.

Thanks Thanks Given 
    925
    Thanks Thanks Received 
    1,457
    Thanked in
    814 Posts

Quote Originally Posted by sexymaya View Post
    Pravilo 180 dana na forumu da mogu da se komentarišu oglasi?
    Ja imam malo duze staza ali i dalje nemam dozvolu...

Hvala Lepo.
    Fali ti jedna poruka. Kad ispises 51 probaj ponovo.
    Ya no estoy aquí.

Thanks Thanks Given 
    925
    Thanks Thanks Received 
    1,457
    Thanked in
    814 Posts

Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Da li mogu moderatori da otvore temu snovi i zelje mladoga biznismena pa da tamo pise svakakve gluposti i budalastine koje se kose sa zdravim razumom? Da moze automobilska tema da pocine. Hvala.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Vise frustracije forumu donosi jedan biznismen na pdf automobilizam nego svi oglasi. Ali neka.

Poslato s Jadrana
    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Dajte stvarno više...treba da nam je "privilegija" da čitamo što jedno balavče nevaspitano trabunja i prosipa mudrosti na svakom topicu.. ja sam potpuno prestao da pišem na Automobilizam, a i na druge teme sve rjeđe i rjeđe...
    https://forum.cdm.me/profile.php?do=...ignore&u=19713
    Ya no estoy aquí.

Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    1,133
    Thanked in
    554 Posts

nevjerovatni ste sa Biznismenom?! Što predlažete?

Toliko ste neobjektvni da je to strašno! Samo čitam što pišete i ne vjerujem što čitam! Jedan ČISTO spamerski podforum AUTOMOBILIZAM gdje bez prestanka trpimo teror ljubitelja određenih marki automobila (što automatski podrazumijeva i mrzitelja SVIH ostalih) koji na svakoj temi, recimo, o mercedesu palamude kako je bolji audi, na temi o audiju kako je mercedes top a audi krš, alfa je najboji auto svih vremena, a leksus je već legenda foruma i majbah mu nije primać a ljubitelji leksusa slave mrtve po putevima ukoliko ti mrtvi ginu u golfovima, po mogućstvu golfu dvojci koji je najomraženiji automobil i svaki udes sa golfom se slavi i bilježi....i u ovakvoj atmosferi neko proziva Biznismena koji je jedno derle koje po vas dan voza svoje auto po gradu fotografiše udese i na temi o udesima postavlja slike udesa, na temi o "degenericima" kako ste vi nazvali temu na kojoj komentarišete ljude koji se u saobraćaju ponašaju kao degenerici i koji se parkiraju kako ne treba i Bizmismen na takvim temama stavlja slike toga i što ćete vi? Da ja banujem Biznismena jer vama nešto ne odgovara? PA imate ignore, imate opciju da ga ne prozivate, ako ga nema dva dana odmah krećete sa pitanima gdj eje Bizbi, citirate Bizbija...ozbilajn problem sa Bizbijem imate! Ja ga banovati neću ni pod razno samo zato što to tražite jer to nije lijepo!
    O prozivanju i vrijeđanju koje e ka njemu upućeno neću ovom prilikom ali mjesecima čitam automobilske teme da vidim što je to Bizbi uradio što nijeste vi koji ga prozivate i ne ogu da nađem osim gomile postova koje momak dnevno postuje, od kojih ima onih koji su spam, istina, ali NIJEDAN niej veći spam nego bilo koji vaš! Nema 5 korisnika na tom pdf koji normalno pišu i koji pametno ignorišu ono što im nije po volji! Džabe se žalite, imate dugme, prijavite post i ako je za brisanje biće obrisan!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    171 Posts

Aooo... pa kad mi neko predloži "ignore"

Zna svako za tu opciju, nismo od juče na forum, ali ne vidim zašto je lakše da svi koristimo ignore ili da njega jednostavno sklonite.

Dalje, moderacijo, nije usrao samo tu temu Automobilizam, nego piše i na sport, i na društvene i na još deset njih. Ja ne znam stvarno, ka da niko oči nema pa da vidi kako je jedini cilj toj budali podjebavanje drugih na forum. Ništa se napisat ne može da se on ne posprdne tome.

I kad ga stavim na ignore, njegovi zamaskirani postovi mi opet izlaze.

Ništa, samo vi tvrdoglavite i šibajte tako, pa će ostat 3 člana na forum...

P.S. Ni najjači privatni torrent sajtovi, đe čekaš pozivnicu po godinu dana i preko deset kontakata ne tvrde za sebe da su privilegija. Malo realnosti samo...
    Last edited by Petronas; 24-04-18 at 07:54.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

P.S. Ni najjači privatni torrent sajtovi, đe čekaš pozivnicu po godinu dana i preko deset kontakata ne tvrde za sebe da su privilegija. Malo realnosti samo...

Quote samo tebi ali se odnosi na ostale. Ne citate. Privilegija je interakcija sa ovim ljudima ovdje koji imaju strpljenja da se nose sa raznim ....vrstama, samo da bi bili na forumu. Pustite hejtovanje, bavite se temama. Sarkazam je zdrav ali ne kada postane sam sebi smisao...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

Thanks Thanks Given 
    518
    Thanks Thanks Received 
    961
    Thanked in
    477 Posts

Bizbi je brat.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    13 Posts

Aooo... pa kad mi neko predloži "ignore"

Zna svako za tu opciju, nismo od juče na forum, ali ne vidim zašto je lakše da svi koristimo ignore ili da njega jednostavno sklonite.

Dalje, moderacijo, nije usrao samo tu temu Automobilizam, nego piše i na sport, i na društvene i na još deset njih. Ja ne znam stvarno, ka da niko oči nema pa da vidi kako je jedini cilj toj budali podjebavanje drugih na forum. Ništa se napisat ne može da se on ne posprdne tome.

I kad ga stavim na ignore, njegovi zamaskirani postovi mi opet izlaze.

Ništa, samo vi tvrdoglavite i šibajte tako, pa će ostat 3 člana na forum...

Zezaš da si ovoliko na ogorčen na njega? On nije kapi teži od ovih što Fabiju imitiraju, ono duje, dizlo, frende i ono, vjeruj ospem se cio kad takve postove vidim...
    Što fali da on budali? Iskuliraš, mene konkretno zabavljaju njegovi postovi, nijednom ne osjetih potrebu da ga nema...

U pravu je Zvončica, ne može se banovati neko jer smeta članovima, a pri tom ne krši pravila foruma... E, na taj način ne bi ostalo sem 3 člana na forum...

Thanks Thanks Given 
    924
    Thanks Thanks Received 
    2,068
    Thanked in
    885 Posts

+1, gori su mi ovi Fabijini sljedbenici no išta...

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    1,538
    Thanked in
    636 Posts

Bizbi je doktor, ne vrijeđa nikad, nije kriv što se ljudi lože na njegovu priču...

Sent from Tapatalk
    #fakenews

Thanks Thanks Given 
    687
    Thanks Thanks Received 
    754
    Thanked in
    348 Posts

Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Quote samo tebi ali se odnosi na ostale. Ne citate. Privilegija je interakcija sa ovim ljudima ovdje koji imaju strpljenja da se nose sa raznim ....vrstama, samo da bi bili na forumu. Pustite hejtovanje, bavite se temama. Sarkazam je zdrav ali ne kada postane sam sebi smisao...
    Strpljenje je vrlina
    Ja sam stvarno i ozbiljno pitala, koja je svrha da samo registrovani vide oglase? Recimo zato i zato, postoji li neko logicno objasnjenje, bila bi zahvalna.

Pustite Bizbija, preskocite, sto ce covjek kad ima toliko vremena da je stalno na forum. Nije ni to lako

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

Quote Originally Posted by smfilip View Post
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Strpljenje je vrlina
    Ja sam stvarno i ozbiljno pitala, koja je svrha da samo registrovani vide oglase? Recimo zato i zato, postoji li neko logicno objasnjenje, bila bi zahvalna.

Pustite Bizbija, preskocite, sto ce covjek kad ima toliko vremena da je stalno na forum. Nije ni to lako

Evo podrzavam ovo objasnjenje...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

Thanks Thanks Given 
    687
    Thanks Thanks Received 
    754
    Thanked in
    348 Posts

Hvala na objasnjenju
    Mada i dalje ne shvatam logiku, ako neko cita oglase, a nije registrovan, sto ce se desiti, potrosice se neki resurs, sta?

Postenije bi bilo da se kaze zbog toga i toga jer sigurno postoji razlog, ali pravo je vlasnika da zadrzi odgovor, ali se onda kaze, e necu da vam kazem

Zavrsavam sa polemikom na temu, jer odgovor sigurno necemo dobiti.

Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    25 Posts

pa ja licno mislim da ce se na ovaj nacin sprijeciti da ljudi forum prepoznaju po 'dobrim oglasima', i smanjiti se broj spamera koji nabijaju postove pisuci gluposti da bi mogli da prodaju svakakvo smece, jer im se ovim smanjuje potencijalno trziste... Mozda i nije zbog toga, ali opet kazem, po meni, forum nije prvenstveno namjenjen oglasima i kad vec postoje,trebalo bi da sluze samo za clanove. To je moje neko glediste, naravno,postoje i druge strane,postujem to, ali mislim da se ovim moze samo podici kvalitet postova...

Page 294 of 321 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298304 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks