Page 305 of 305 FirstFirst ... 205255295301302303304305
Results 7,601 to 7,608 of 7608

Thread: CdM.

Uskoro ćemo objaviti info gdje je šta pošlo..
    the World's leading dance event
    Sensation

može li tema 'M i s a o ✦ d a n a' da se preimenuje u 'Misao dana'? Nije da mi ovo smeta, ali mi djeluje nekako debilno, ne umijem da se izrazim.

Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    može li tema 'M i s a o ✦ d a n a' da se preimenuje u 'Misao dana'? Nije da mi ovo smeta, ali mi djeluje nekako debilno, ne umijem da se izrazim.
    Ne može. Imaš predviđenu temu za izražavanje

Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

Moderatori, nisam siguran da je u redu da postoji tema 'Kafići u PG u kojima se puši', u trenutku kada je na snagu stupio vrlo osjetljivi zakon, a na čiju primjenu se stanovništvo još uvijek privikava. Predlažem da se tema ili preimenuje ili spoji sa nekom od postojećih tema o pušenju.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Ja mislim da postoje neki kafići koji imaju zimske bašte tj mjesta gdje se može pušiti i da se na to odnosi tema...koliko znam, nema kafića u kojima se može pušiti a što se mene tiče ako ova tema bude služila da se kazni onaj ko zakon ne poštuje, mene to ne tangira uopšte.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Je li davanje nadimaka (Pipun, Goveđa glava, Itong Brajović...) javnim ličnostima spada u vrijeđanje javnih ličnosti ili ne?
    Samo sebe možeš pobijediti.

e moja Raquel...kako da ti odgovorim a da ne napišem pogrešno....jeste, naravno, ali je vrijeđanje i mnogo toga što se na forumu napiše i bojim se da bi onda ispalo kao da osporavamo slobodu mišljenja...Znaš kako, javni rad podliježe javnoj kritici pa ako to "pipun" i "goveđe glava" znači da po nečijem mišljenju te dvije osobe svojim činjenjem zavrijedjuju takva imena, onda....isto tako imamo i Krivi, kriminalac, lopov, britva, potkupljen, lažov i slične epitete tako da bi sankcionisanje svega što je uvredljivo dovelo do gašenja foruma...ali eto neka se kolege izjasne da li da nastavimo sa dosadašnjom praksom....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Ja sam za to da se politicari razdvoje od ostatka javnih licnosti, jer samo zagadjuju i truju javni prostor i sve oko sebe, nebitno kojeg su politickog opredeljenja, mislim ono, uzese milione i sad je frka sto ih neko naziva Itong blokovima na forumu, a makse.
    Daj da ja uzmem id drzave jedno 100.000 i dajem vam javno ovlascenje da me zovete kako godj ocete, eo cak cu i sam sebe tako zvat.
    Lose je kad forumasi medju sobom pocnu da se cascavaju takvim epitetima, a ovim likovima iz politike te epitete kad im das, kakvi su ljudi, ka da si im kompliment da'.
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks