Page 294 of 333 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298304 ... LastLast
Results 7,326 to 7,350 of 8322

Thread: CdM.

  1. #7326
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Bizbi je brat.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #7327
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Aooo... pa kad mi neko predloži "ignore"

    Zna svako za tu opciju, nismo od juče na forum, ali ne vidim zašto je lakše da svi koristimo ignore ili da njega jednostavno sklonite.

    Dalje, moderacijo, nije usrao samo tu temu Automobilizam, nego piše i na sport, i na društvene i na još deset njih. Ja ne znam stvarno, ka da niko oči nema pa da vidi kako je jedini cilj toj budali podjebavanje drugih na forum. Ništa se napisat ne može da se on ne posprdne tome.

    I kad ga stavim na ignore, njegovi zamaskirani postovi mi opet izlaze.

    Ništa, samo vi tvrdoglavite i šibajte tako, pa će ostat 3 člana na forum...


    P.S. Ni najjači privatni torrent sajtovi, đe čekaš pozivnicu po godinu dana i preko deset kontakata ne tvrde za sebe da su privilegija. Malo realnosti samo...
    Zezaš da si ovoliko na ogorčen na njega? On nije kapi teži od ovih što Fabiju imitiraju, ono duje, dizlo, frende i ono, vjeruj ospem se cio kad takve postove vidim...
    Što fali da on budali? Iskuliraš, mene konkretno zabavljaju njegovi postovi, nijednom ne osjetih potrebu da ga nema...

    U pravu je Zvončica, ne može se banovati neko jer smeta članovima, a pri tom ne krši pravila foruma... E, na taj način ne bi ostalo sem 3 člana na forum...

  3. #7328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    +1, gori su mi ovi Fabijini sljedbenici no išta...

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. #7329
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Bizbi je doktor, ne vrijeđa nikad, nije kriv što se ljudi lože na njegovu priču...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  5. #7330
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Quote samo tebi ali se odnosi na ostale. Ne citate. Privilegija je interakcija sa ovim ljudima ovdje koji imaju strpljenja da se nose sa raznim ....vrstama, samo da bi bili na forumu. Pustite hejtovanje, bavite se temama. Sarkazam je zdrav ali ne kada postane sam sebi smisao...
    Strpljenje je vrlina
    Ja sam stvarno i ozbiljno pitala, koja je svrha da samo registrovani vide oglase? Recimo zato i zato, postoji li neko logicno objasnjenje, bila bi zahvalna.

    Pustite Bizbija, preskocite, sto ce covjek kad ima toliko vremena da je stalno na forum. Nije ni to lako

  6. #7331
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    ja smatram da je podforum oglasi samo za oglase clanova foruma,tj prodaju unutar foruma, tako da je ispravno sto neregistrovani clanovi ne mogu da vide... ima dosta sajtova za oglasavanje gdje ne treba registracija, i kojima je to i primarna namjena.
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Strpljenje je vrlina
    Ja sam stvarno i ozbiljno pitala, koja je svrha da samo registrovani vide oglase? Recimo zato i zato, postoji li neko logicno objasnjenje, bila bi zahvalna.

    Pustite Bizbija, preskocite, sto ce covjek kad ima toliko vremena da je stalno na forum. Nije ni to lako

    Evo podrzavam ovo objasnjenje...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  7. #7332
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Hvala na objasnjenju
    Mada i dalje ne shvatam logiku, ako neko cita oglase, a nije registrovan, sto ce se desiti, potrosice se neki resurs, sta?

    Postenije bi bilo da se kaze zbog toga i toga jer sigurno postoji razlog, ali pravo je vlasnika da zadrzi odgovor, ali se onda kaze, e necu da vam kazem

    Zavrsavam sa polemikom na temu, jer odgovor sigurno necemo dobiti.

  8. #7333
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    pa ja licno mislim da ce se na ovaj nacin sprijeciti da ljudi forum prepoznaju po 'dobrim oglasima', i smanjiti se broj spamera koji nabijaju postove pisuci gluposti da bi mogli da prodaju svakakvo smece, jer im se ovim smanjuje potencijalno trziste... Mozda i nije zbog toga, ali opet kazem, po meni, forum nije prvenstveno namjenjen oglasima i kad vec postoje,trebalo bi da sluze samo za clanove. To je moje neko glediste, naravno,postoje i druge strane,postujem to, ali mislim da se ovim moze samo podici kvalitet postova...

  9. #7334
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    O tome da se ne prepoznaje forum po dobrim oglasima se trebalo voditi racuna davno a ne sad kad je to "glavni" dio foruma, i ti oglasi su uveliko zasluzni da forum ima clanova koliko ima... A kvalitet postova koliko vidim najmanje zavisi od clanova koju su aktivni većinom na te iste oglase...

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  10. #7335
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    99% tih clanova koji nakucavaju 50+ postova su beskorisni, i samo pisu gluposti po forumu i spamuju bespotrebno. Ne znam kako mislis da kvalitet postova ne zavisi od njih, zavisi i te kako, jer se trude da sto brze upravo ispisu te postove da bi mogli postavljati oglas.

  11. #7336
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ukine se ta obaveza od 50+ postova i eto kvalitet poboljšan i u pravu si kad kažeš da oni posle tih 50+ postova stanu, a šta da se radi sa ovima na koje se žale a kojih nema na oglase i koji ne staju posle 5000+ postova?

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Last edited by bosko10; 24-04-18 at 15:19.

  12. #7337
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    ukine se 50+ i onda imas ljude koji ce da spamuju oglase i postavljaju i u druge teme i da otvaraju 5409930459 naloga

  13. #7338
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    A tih 50 postova ih bas sprečava

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  14. #7339
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Treba te oglase ukinut.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #7340
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Da se ukljucim u pricu oko oglasa..

    Dakle ovo je forum ne oglasna tabla. Kada budemo naplacivali oglase onda cemo se baviti oglasima. Oglasi kao podforum su mjesto gdje smo odlucili da se na jednom mjestu skupljaju a ne po cijelom forumu.

    I ja i dalje mislim da je forum priviliegija i da je interakcija sa ovim ljudima privilegija.


    Vjerovatno da nije bilo ovog mogu slobodno reći iritantnog posta da bi tu priča stala..
    Da je napisano forumaši ipak zbog renomea ovog foruma ne smijemo dozvoliti da oglasi budu primarne teme..od danas oglasa neće više biti ukidamo ih..Poštujem to ja prvi koji svakih 10-15 dana postavi oglas..

    Takodje mislim da administracija foruma treba da osjeti puls ljudi koji tu dolaze da se osjećaju udobno a ne da smo kao privilegovani i ako nam nešto smeta da se poklopimo ušima, mislim da ipak ovaj forum ovakav kakav jeste zbog stotinjah članova sa kojim se mogu neke stvari lijepo prokomentarisati i dosta toga naučiti, ostalo sve je tri tačke.Može se vještački napumpati i milion registovanih članova..
    I koliko vidim trenutno na ovoj temi ne pisu članovi koji imaju po 50-100postova..

  16. #7341
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bosko10 View Post
    A tih 50 postova ih bas sprečava

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    pa dok nakucaju 50 postova,kad bi moderatora bilo vise, pola njih bi bilo 'provaljeno' zbog cega pisu i banovano nego,nebitno,iznio sam svoje misljenje, svakako je na administraciji da odlucuje sta ce se desavati, nama moze da se svidja ili ne, mozemo da ostanemo ovde ili da trazimo drugi forum

  17. #7342
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,987
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Lako je provaliti ko pise postove samo da bi ih skupio. Jer zaredjaju na deset tema sa komentarima tipa dobro ti je to,ugradi ovu kablovsku,onda otvore neke nebulozne teme. Plus znaju da komentarisu na neke teme gdje je zadnji post napisan prije dvije i vise godina.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  18. #7343
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Treba te oglase ukinut.
    A kunem ti se, ništa se više prodat ne može.

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  19. #7344
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Lako je provaliti ko pise postove samo da bi ih skupio. Jer zaredjaju na deset tema sa komentarima tipa dobro ti je to,ugradi ovu kablovsku,onda otvore neke nebulozne teme. Plus znaju da komentarisu na neke teme gdje je zadnji post napisan prije dvije i vise godina.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Da,ali im je to dozvoljeno, ne sankcionise se, i onda kad vec nemaju dovoljno kontrole nad forumom, lakse je rijesiti ovako Mada i dalje ostajem pri stavu da oglasi treba da budu samo interni izmedju clanova

  20. #7345
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Prvo da kažem da imam neopisivo zadovoljstvo što se javilo par forumaša čije mišljenje smatram vrlo bitnim jer su kvalitetni forumaši i time mi potvrdilo da sam u pravu što se tiče konkretno pdf-a automobilizam! Tu temu zatvaram

    A što se oglasa tiče, lijepo je rečeno da je sekcija oglasi i otvorena zbog toga da bi forumaši tj aktivni članovi foruma imali svoj "servis", u međuvremenu je ta sekcija malo prevazišla neke naše planove, pri tome namnožila se gomila ljudi koji se samo registruju da bi vidjeli neki oglas ili da bi ga nekome pokvarili...svejedno, Goran je sve lijepo objasnio i ne vidim što u tom odgovoru ima nejasno ili čudno što neki od vas protumačiše nekim bahaćenjem? Ili sam ja pogrešno razumjela i jedne i druge?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #7346
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Prvo da kažem da imam neopisivo zadovoljstvo što se javilo par forumaša čije mišljenje smatram vrlo bitnim jer su kvalitetni forumaši i time mi potvrdilo da sam u pravu
    To si na mene mislila? :lolblue::lolblue:

    Salu na stranu, sto se tice oglasa, dijelim misljenje pojedinih da su oglasi interna stvar foruma. Jeste da narod gleda ne bi li dje kakvu crkavicu zaradio sa strane, ali ne treba taj pdf pretvarat u tender oglase.
    A sto se tice automobilizma, Ford je rekao da je najbolji auto na svijetu novi auto (dobro, danas bi to mozda bio sluzbeni auto)
    Bizbi je sampion
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  22. #7347
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    izvinjavam se što smetam, ko je sad Ford?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #7348
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Alan Ford, clan TNT grupe...
    Forever young, i want to be forever young

  24. #7349
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    izvinjavam se što smetam, ko je sad Ford?
    Henry Ford, osnivac i vlasnik Ford motors kompanije, najveceg proizvodjaca automobila u USA
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #7350
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Henry Ford, osnivac i vlasnik Ford motors kompanije, najveceg proizvodjaca automobila u USA

    čuš vlasnik najvećeg proizvođača automobila pored magova s foruma.
    božemioprosti.
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 294 of 333 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298304 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •