Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 87

Thread: 1/4 final: Portugal vs England 24.06.

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bekam je igrao ocajno od samog pocetka prvenstva.

    U drugom poluvremenu su Portugalci bili bolji, moram to priznati. Ali, isto, onaj gol koji je sudija ponistio je sraman potez. Nije bilo guranja golmana. Vidjecete na ponovoljenom snimku. To je Englesku kostalo.

    Penali su bili za srcani udar! Englezi placu ko kisa.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, dzabe prica sad. Englezi su po meni zasluzeno ispali. Owen je dao onaj gol u 3. minutu, posle toga samo su se mogli videti napadi Portugala koji su krunisani u 83. minutu. A penali, cista sreca.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesu zasluzeno ispali vec im je ponisten pobjednicki gol. Tako ja mislim, narocito poslije analiza sportskih komentatora, koji odje nijesu budale, no su vrlo objektivno prikazali iz svih uglova taj gol.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  4. #54
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa, ja napisah "po mome misljenju". Svako ima svoje misljenje. **** ga.

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pusti sad misljenje, ono se formira na osnovu objektivnih snimaka.

    Nego, sad da navalim da navijam za Cehe, oni su mi drugi, to jest sada prvi, na listi.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ne mozes ti znat na osnovu cega sam ja formirao misljenje. :P :wink:

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Close this one.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=7]Portugal - England 2-2 (6-5 Penalties)[/size]

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    milo mi je shto su portugalci proshli bash mi je milo jes da ja nawijam za greece ali milo mi je ...

  10. #60
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    odlicna utakmica , svaka cast i jednima i drugima

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    idemo redom... još samo Francuska... i poslali smo sve favorite kući... i neka milo mi je, jer su se ove repke ufurale da će lagano stić do 1/2 finala... epa oće ****! 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    da su englezi prošli, bilo bi mi žao kad bi ih suedi izbacili u polufinalu. ovako neće biti problema sa emocijama.
    cvrčak, nije campbell napravio faul nad golmanom, ali ga jeste terry ometao. a u petercu je golman 'bog'. mada šta znam, nije se baš najbolje vidjelo...
    ne znam je li neko primjetio kako je lampard igrao negdje do 80 minuta. imao je barem 15-ak oduzetih lopti i 10-ak uklizavanja. posle je malo pao, pa opet bio dobar i na kraju još goal.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zao mi je Engleza,ali sta se moze...rekoh ja negdje potrebno je i malo srece

  14. #64
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ljudi poludjeh,stigao sam samo penale da odgledam!
    :cry: Odlicna je utakmica izgleda bila,moram reprizu gledat! Na kraju,
    ipak su pobijedili malo vi$e mili momcovi,ali ne bi mi bilo zao i da su
    Englezi pro$li!Bekam,seljak ka vazda :wink: ,mada su SVI namije$tali
    onaj busen dje je mjesto za loptu kolko sam ja vidio-mozda ga je i to
    zajebalo,al neka milo mi je :!: :twisted: Zao mi je Runoga,ali ima vremena za momka... 8) Portugalci mogu lagano u finale...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro.portgal je zasluzeno u polufinalu i mislim da ce tekma sa francuskom ukoliko ova prodje da bude repriza polufinala sa proslog eura sa ,nadam se,drugacijim epilogom.
    a ovaj topic bi mogli zakljucat da se ne pravi guzva na vrhu liste topica.
    tol'ko :wink:

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kao sto rece moon golman je 'Bog' u svome petercu i svaki kontakt sa njim se svira kao faul, a kontakta je definitivno bilo! Tako da je opravdano ponisten gol Engleza!

  17. #67
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari
    ne znam je li neko primjetio kako je lampard igrao negdje do 80 minuta. imao je barem 15-ak oduzetih lopti i 10-ak uklizavanja. posle je malo pao, pa opet bio dobar i na kraju još goal.
    lampard je super igrac , juce je dobro igrao a i kakvu je samo loptu dao Owenu kod prvog gola protiv Hrvatske...jedan od boljih igraca Engleske.
    HVALA TI,HVALA TI,CRNO-BELA LJUBAVI,
    PEVAJU TI GROBARI,TVOJI VERNI SINOVI,
    HVALA TI,HVALA TI,CRNO-BELA LJUBAVI
    NAJBOLJI SI NAJBOLJI,PARTIZANE JEDINI !

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari
    ne znam je li neko primjetio kako je lampard igrao negdje do 80 minuta. imao je barem 15-ak oduzetih lopti i 10-ak uklizavanja. posle je malo pao, pa opet bio dobar i na kraju još goal.
    Naravno, Lampard je igrac ekstra klase, uz Ashleya Colea najbolji u engleskoj sinoc... donio mi je 7 poenatata u timu...

    Sto se tice same tekme, albion na vrijeme poveo, i zatvorio se, a portugalci imali inicijativu, bez ijedne prave sanse... samo neki sutevi sa 20 metara, i to je to... poslije izjednacenja englezi su imali onaj go Campbella koji nije ni dohvatio golmana, doduse jest Terry bio u petercu ali ne moze golman kroz igraca proci, to je i sinoc potvrdjeno... :roll:
    Beckhamu se lopta pomjerila djelic sekunde prije nego sto je sutnuo penal, prosto nevjerovatno, gledao sam sinoc 10 puta usporeni snimak... Ali jedna stvar mi nije jasna kod jedanesteraca, od kad igrac koji izvodi penal ima pravo da cima i trza golmana prije suta, ja kolko pratim fudbal takav udarac se uvjek ponovi a sinoc su portugalci kod svakog izvodjenja nesto izvodili :? ! Zao mi je Engleske, imali su odlicnu ekipu, kakvu odavno nisu imali, ali sinoc su jednostavno podbacili...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam sinoc gledao TELMU sad gledam snimak...nisam znao ni ko je promasio penal..ALI BECKAM???hahahahhaah kakav seronja...ne bi on meni nikad igrao vise za repku eng.!Linchovace ga...2 penala je promasio na evropskom...MANEKEN posrani!
    Jedino u trenucima ne volim Eng. zbog toga seronje!PIH JA BIH DA SAM ENGLEZ UBIO LIKA
    SMRAD JEDAN...

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja vjerujem da će Enlglezi napravid džumbus po Portugalu... :twisted:
    WU TANG Nigga thats for something...

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Ali jedna stvar mi nije jasna kod jedanesteraca, od kad igrac koji izvodi penal ima pravo da cima i trza golmana prije suta, ja kolko pratim fudbal takav udarac se uvjek ponovi a sinoc su portugalci kod svakog izvodjenja nesto izvodili :? ! Zao mi je Engleske, imali su odlicnu ekipu, kakvu odavno nisu imali, ali sinoc su jednostavno podbacili...
    katastrofa... popizdio sam sinoc najstrasnije, a mislim da se zgrada zatresla kako sam vrisnuo kad je Lampar dao gol... tragedija... opet se domacin sugavo provlaci dalje, pih... mada, dobro de, bio je Portugal bolji sinoc, ispade da su se Englezi zajebali sto su tako rano poveli, jer su se povukli malo poslije gola...

    Jime, penal se ponistava ako igrac STANE prilikom prilaska lopti kod suta... a kao sto vidis, mada mene to isto nervira, ovdje igraci ne stanu, nego samo jedan korak uspore (tako Vidic izvodi sve penale), cekajuci da golman reaguje i ode na neku stranu... to je jako inteligentno izvodjenje penala, jer se ceka reakcija golmana, ali ako golman ne reaguje, nema gola u 90% slucajeva... dakle, sve je regularno, mada i mene nervira...

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno glupo, ako golman ne krene prije nema trika da je odbrani ukoliko lopta ide u stranu... a ovaj ga prvo iscima, saceka, pa mu da gol, smijesno...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  23. #73
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Ali jedna stvar mi nije jasna kod jedanesteraca, od kad igrac koji izvodi penal ima pravo da cima i trza golmana prije suta, ja kolko pratim fudbal takav udarac se uvjek ponovi a sinoc su portugalci kod svakog izvodjenja nesto izvodili :? ! Zao mi je Engleske, imali su odlicnu ekipu, kakvu odavno nisu imali, ali sinoc su jednostavno podbacili...
    katastrofa... popizdio sam sinoc najstrasnije, a mislim da se zgrada zatresla kako sam vrisnuo kad je Lampar dao gol... tragedija... opet se domacin sugavo provlaci dalje, pih... mada, dobro de, bio je Portugal bolji sinoc, ispade da su se Englezi zajebali sto su tako rano poveli, jer su se povukli malo poslije gola...

    Jime, penal se ponistava ako igrac STANE prilikom prilaska lopti kod suta... a kao sto vidis, mada mene to isto nervira, ovdje igraci ne stanu, nego samo jedan korak uspore (tako Vidic izvodi sve penale), cekajuci da golman reaguje i ode na neku stranu... to je jako inteligentno izvodjenje penala, jer se ceka reakcija golmana, ali ako golman ne reaguje, nema gola u 90% slucajeva... dakle, sve je regularno, mada i mene nervira...
    Sofronije,

    Kao i uvijek, vrlo ostroumno zapazanje.

    Da, upravo tako. Ne znam da li ste primjetili koliko se Sofronijeva prica slaze s potezom svestenika, sticenika reprezanticije Portugala, koji je prije zadnjeg penala engleskog igraca Darius Vassella grcevito vikao Ricardu da ostane na mjestu, da se ni u kom slucaju ne pomjera. Tako je i ucinio. ODBRANIO JE PENAL! Ne znam jesu li vam komentatori prevodili ili rekli sto je svestenik porucio.

    U svakom slucaju, utakmica je bila izvanredna. Englezi su se borili protiv Lisabonskih lavova, protiv najbolje ekipe na svijetu. Tacno je da su se povukli nakon prvog gola u defanzivu. U drugom poluvremenu doslo je do nevjerovatnih izmjena u timu Portugala. Trener je odbranu zamijenio napadacima, zato i jes bilo dinamicno do samog kraja.

    Nedje sam procitala interesantno poredjenje ovog meca za Ruskim Ruletom u fudbalu. Sportski novinar dalje pise (skidam mu kapu za ovo) da je to bila borba istrosenih i umornih - portugalskih matadora i engleskih bikova.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Nevjerovatno glupo, ako golman ne krene prije nema trika da je odbrani ukoliko lopta ide u stranu... a ovaj ga prvo iscima, saceka, pa mu da gol, smijesno...
    I meni se ucinjelo da su par puta prevarili golmana, ali ja, laik, nijesam upucena u sva ta 'cudna' pravila.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    brukica... taj portugal je sinoc bio najbolji od svih uitakmica sto su odigrali.
    ali ljudi znate li sta je engleze ubilo? taktika eriksona da se povuce posto da gol, to ih je sjebalo protiv francuza a i sinoc.
    Jednostavno nisu mogli toliko da izdrze i moram da kazem da su ocajni u skok igri jer su najvece probleme imali upravo kod kornera i ubacaja sa strane...
    James je ubedljivo najgori goilman sampionata cak je Butina bolji...
    a bekama mi je stvarno zao mislim da ce dobiti kompleks nize vrednosti
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •