Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 87

Thread: 1/4 final: Portugal vs England 24.06.

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default 1/4 final: Portugal vs England 24.06.

    [size=6]vs [/size]

    Prognoze, ocekivanja, vjesti...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    fino osmisljeno nema sto :wink: Molim ostale da prepuste Jim-u da napravi i ostale topice za cetvrtfinale :wink: O prognozama cu kasnije :P

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice zanimljivo u svakom sluchaju,ali moja prognoza je ta da dajem malu prednost igrachki Englezima i onako kao navijach!
    Ali opet uzmimo u obzir..domaci teren..malo sudije itd... moze svasta biti
    Sv u svemu go go England

    P.S.Bice golova...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    [size=7]VS[/size]

    2 kapitena, 2 7-ice, slobodno se moze reci i 2 najvece zvijezde u obje reprezentacije ... Ako oni budu imali svoje vece mislim da cemo sigurno gledat dobar i atraktivan fudbal

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako gledamo te dvije 7-mice, ja daleko vise cijenim Bekama i prednost dajem Englezima... dacu sjutra detaljnije misljenje o tekmi...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je Dzoni? Ispali kockasti pa sad "go go England"...
    Posebni pozdravi za tebe i "iz dana u dan", posto ste ovde bili najvjerniji navijaci hrvatske, od Rooneya... :P

    P.S.
    Hvala Kefalo! :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan engleski navijač ubijen je u Lisabonu u noći između ponedeljka i utorak. Za ubistvo je optužen jedan Ukrajinac, koji je od ranije poznat organima gonjenja, saopštila je portugalska policija.

    Ubistvo se dogodilo u jednoj uličici pored trga Rosio, gde je 27-godišnji Englez, čiji identitet policija nije saopštila, uizboden nožem. Policija smatra da ubistvo nije povezano sa fudbalom, pošto se Ukrajinac bavio džeparenjem.

    Englez je posle incidenta, koji se dogodio u 3 posle ponoći po lokalnom vremenu, prebačen u bolnicu Sao Žoze, ali je već na prijemu konstatovana smrt.

    Ubistvu je prethodilo slavlje navijača Gordog Albiona posle pobede nad Htrvatskom od 4:2 i plasmana u četvrtfinale Evropskog prvenstva. Englezi nisu napravili nijedan incident u toku noći, što je potvrdila lisabonska policija. Policija je nekoliko puta upozoravala na džeparoše, uglavnom iz istočne Evrope, koji se maskiraju kao navijači zemalja učesnica EURO 2004 i “operišu” pre, tokom i posle utakmica.
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja iskreno mislim da ce portugal da ih dobije. I igracu singl na portugal. Ipak su tu Deko, Ronaldo, Figo, Nuno Gomes ... :wink:
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,311
    Thanks Thanks Given 
    359
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Mislim da Englezi nece mnogo kalkulisat pa se bojim da ne prodju kao u utakmici sa francuzima... Moje mishljenje je da se nece sve zavrshit u prvih 90 minuta...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odmah bode oci to sto su ovi domacini, i samim tim imaju blagu prednost nad bilo kime.. ali tom logikom bi domacin uvijek bio glavni favorit za osvajanje prvenstva, stoga bih da odmah uklonim taj faktor, jer sto se navijanja tice, znamo koliko je engleza doslo tamo, i zna se ko najjace navija, samo da sudije ne zaseru, mada ako nastave k'o i do sad - bit ce super! sto se jednom desi, ne mora se vise nikada desiti, ali sto se desi dva put, desice se i treci put, sigurno! tako barem kazu.. ako wayne rooney ponovi jucerasnji mec, ni portugal ni ne znam ko ne mogu dobiti engleze, ali ako mali podbaci, bice tesko. majki konacno mora da proradi, i glupi muppet ne smije da pogrijesi. to je po meni dovoljno. dva razlike za engleze..
    Liberty and justice

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,311
    Thanks Thanks Given 
    359
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Daj bozhe da Owen proradi... Samo zbog njega volim vishe Engleze od Portugala, ali ne i od Shvedjana

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da dajem prednost Englezima, koji će i dobiti u ovom meču, ali kao što je već neko rekao domaći teren i podrška, kao i sudije...(mada ni englezi nemaju lošu podršku) 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno vise sansi dajem Gordom Albionu, jer kao sto sam rekao na pocetku oni su moji favoriti, pored Italije naravno!
    Sto se tice publike, treba uzeti u obzir da je tekmu sa francuzima gledalo 40.000 navijaca Engleske, mislim da ni protiv Portugala nece izostati podrska, koja opet po meni nema neki presudan znacaj! Engleska je realno gledajuci kvalitetnija selekcija, u kojoj igra cijeli kolektiv i oni se ne oslanjaju na kvalitet pojedinaca (kojeg u svakom slucaju ne fali)! Djeluju mi kao komletna ekipa, ekipa koja ima snagu i koja igra moderan dinamican fudbal. Imaju prejjaku odbranu, extra dobru, ako ne i najbolju sredinu terena na ep, i napad u kojem mladi rooney dozivljava punu afirmaciju i igra u najboljoj formi! To je po mom misljenju ekipa koja svakako moze da dodje i dalje od 1/4 finala. Sa druge strane Portugalci nisu losi, ali svakako imaju dosta nedostataka... napad im je ocajan, jedino bi izdvojio Ronalda, koji im daje neku dinamiku, luis figo napravi prodor dva za vrijeme tekme i to je sve, djeluje kao da je umoran, odbrana je prespora... mislim da je to nedovoljno za ovakve engleze, i da ce izgubiti 2 razlike!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dajem prednost portugalu zbog domaceg terena jer mislim da su reprezentacije prilcno izjednacene.navijacu cu za domacina,naravno

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    dajem prednost portugalu zbog domaceg terena jer mislim da su reprezentacije prilcno izjednacene.navijacu cu za domacina,naravno
    My man...
    I ja sam, takodje, za Portugal. Prvenstveno jer igraju slican fudbal kao Spanija, i zbog toga su mi mili. Engleze ne volim iz nekoliko razloga
    - Jer mi nekako djeluju "zatvoreno".
    - Imaju Beckama balerinu
    - Takodje, i balvana od Rooney-a, koji mi se nikako ne svidja.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja navijam za portugal ali mislim da su Englezi u boljoj formi i da su im vece sanse za prolaz!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PsychOdelic^Boy
    -Takodje, i balvana od Rooney-a, koji mi se nikako ne svidja.
    taj balvan dao je u zadnje 2 tekme po 2 gola! Dako tako nastavi! 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  18. #18
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    portugalci nisu zaslužili da prođu!
    Navijam za engleze!Samo neka se rooney pomami!!!
    4' 33''

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na početak prvenstva, ko se nada da će Runi bit glavni favorit za osvajanje titule najboljeg strijelca, pored Ovena iz Engleske i mnogih drugih iz ostalih repki?! Stvarno je sve "zasjenio" 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam se nadao.. :mrgreen:
    Liberty and justice

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skroz se slazem sa Jimom! (ovo da ti vratim)

    Engleska je za mene favorit u ovoj utakmici... prica o domacem terenu je skroz izlizana, nema nikakav znacaj, jer da ima, Portugal bi mnogo lakse prosao dalje, a niti je toga bilo, niti je imao pomoc sudija...
    krenimo od Portugala - nista nisu pokazali, po mom misljenju... slabo je to, Pauleta nista, Figo mozda za nulu, Rui Kosta ne igra, Deko jedini petlja, Ronaldo igra, ali je meni neozbiljan... To je meni sve kao kula od karata koja je i protiv Spanije bila zrela za rusenje, ali niko nije kriv Spancima sto su bolidi u glavama...
    Na drugoj strani, nikad bolju Englesku nisam gledao... ako je neko citao moj post prije tekme sa Hrvatskom, tada sam rekao da su mi Englezi najvise (uz Cehe) do sada prikazali, iako su nesrecno izgubili od Francuske... Igraju kao masina, dobro uigrani, strasno pokretljivi, precizni, sigurni, imaju kao grom jak srednji red u kojem svako ima pravo mjesto, odbrana fenomenalna, sa izvanrednim Eslijem Kolom (kojeg mnogi zaboravljaju, a decko je cesto i na protivnickoj polovini na boku)... Najzad su dobili razornog spica (iako ja ne cijenim Runija, nemam sto sad da kazem), tako da im se najzad sve skockalo... e sad, samo me malo strah i od njihovog saplitanja kad ne treba, prije svega "zahvaljujuci" idiotima od golmana, ali u svakom slucaju i navijam za njih i tipujem na njih...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    mislim da je pitanje dokle ce Runi golove davat a oni drugog spica nemaju! Kad sam rekao vece sanse na strani engleske mislio sam 51%-49% na njihovu stranu!

    Necu se slozit sa tobom da Figo igra lose ovo prvenstvo, naprotiv cini mi se je jedan od rijetkih u reprezentaciji Portugala koji zapravo igra nesto!

    sve u svemu nadam se utakmici sa mnogo golova a ako treba prognozirati mislim da ce ih bit od 2 do 3 i da ce neka od reprezentacija pobjedit sa 2:1 mada ni penali nisu iskljuceni

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prvo, znas i sam da na velikim takmicenjima, kad neko krene da trpa golove, onda to ide do kraja, nema stajanja: sjecas se Skilacija, pa Sukera, Stoickova, Klosea, Ronalda...
    drugo, reci mi sta je Figo uradio? Jedan potez? Pogodio je stativu iz akcije u kojoj je on samo sutnuo i nista vise! Od igraca tog kalibra ne mozes da ocekujes da bude prosjecan, on to ne smije da bude, jer ako je prva zvijezda tima prosjecna, sta ce ostali da rade onda? Onda i repka igra prosjecno... tako nesto upravo se desava Portugalu... figa nista - portugal nista...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    prvo, znas i sam da na velikim takmicenjima, kad neko krene da trpa golove, onda to ide do kraja, nema stajanja: sjecas se Skilacija, pa Sukera, Stoickova, Klosea, Ronalda...
    drugo, reci mi sta je Figo uradio? Jedan potez? Pogodio je stativu iz akcije u kojoj je on samo sutnuo i nista vise! Od igraca tog kalibra ne mozes da ocekujes da bude prosjecan, on to ne smije da bude, jer ako je prva zvijezda tima prosjecna, sta ce ostali da rade onda? Onda i repka igra prosjecno... tako nesto upravo se desava Portugalu... figa nista - portugal nista...

    rade nesto cim su prosli dalje! Sto se tice ovoga sa strijelcima tu imas pravo ali sto znam Runi mi ne djeluje dovoljno jak da nastavi dje je stao!

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Portugal vuče jedino omaleni Kristijano Ronaldo, on je usvakoj tekmi igrao mnogo bolje nego što se od njega očekivao, kako je vrtio one bekove po desnoj strani, što je ono...
    Pa bih se i složio sa Sofrom, jer ako Figo, kao kapiten i najveća zvijed+zda ne vuče ekipu, nego to radi najmlađi u ekipi, oni su prsli! 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •