Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 35

Thread: Vlada prodaje bez obzira šta će reći Skupština!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Vlada prodaje bez obzira šta će reći Skupština!

    Prenerazen sam tekstom iz jucerasnjih Vijesti, dje vrh DPS-a javno kaze da ce se termoelektrana i rudnik uglja prodati bez obzira sto kazala skupstina. Kako reagujete na ovo negiranje sistema? Svima je jasno da je Skupstina najvisi organ drzave i da ima pravnu mogucnost ponistiti sve odluke Vlade, kao i izglasati nepovjerenje istoj.

    Koliko ovo prelazi svaku granicu govori i istup gotovo kompletnog SDP-a kome neke lakse kradje, podsjetimo se, nijesu smetale ranije. Naime, R. Krivokapic je ispred SDP-a kazao da je prodaja jos jednog monopola stetna za Crnu Goru i da je SDP kategoricki protiv toga. Takodje, naglasio je da ce ova partija ostati pri svome stavu makar trebali da napuste vladu, odnosno predju u opoziciju.

    Da li je privatizacija (prodaja) termoelektrane Pljevlja, rudnika i Elektroprivrede dobra za CG?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...i sve ce se to desavati dok se narod bude plasio vlasti umjesto vlast naroda.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Prenerazen sam tekstom iz jucerasnjih Vijesti, dje vrh DPS-a javno kaze da ce se termoelektrana i rudnik uglja prodati bez obzira sto kazala skupstina. Kako reagujete na ovo negiranje sistema? Svima je jasno da je Skupstina najvisi organ drzave i da ima pravnu mogucnost ponistiti sve odluke Vlade, kao i izglasati nepovjerenje istoj.

    Koliko ovo prelazi svaku granicu govori i istup gotovo kompletnog SDP-a kome neke lakse kradje, podsjetimo se, nijesu smetale ranije. Naime, R. Krivokapic je ispred SDP-a kazao da je prodaja jos jednog monopola stetna za Crnu Goru i da je SDP kategoricki protiv toga. Takodje, naglasio je da ce ova partija ostati pri svome stavu makar trebali da napuste vladu, odnosno predju u opoziciju.

    Da li je privatizacija (prodaja) termoelektrane Pljevlja, rudnika i Elektroprivrede dobra za CG?
    No shta no je dobra...:blah:

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa, ako razmisljamo samo u onom okviru koji se trudi nametnuti grupa oko V.V. i M.Dj. - onda je ovo logican ishod. Em drzavno vlasnistvo ne funkcionise (nidaobogjaki da neko onda upita zastupnika te teze - da li je iko pozvao na odgovornost nesposobne drzavne menadzere i clanove Upravnih odbora), em se time iz institucionalne kontrole, tj. drzave polako izmjesta i jedan od posljednjih kljucnih drzavnih resursa. A kako nasi momci u crnom polako napustaju drzavne institucije, red bi bio da i ono sto je profitabilno prati njihov primjer.


    Naravno, uvijek nam ostaje da posumnjamo u ono sto nam serviraju i zapitamo se: Ako CG subvencionira KAP sa 40% proizvedene elektricne energije, a uvozi za sopstvene potrebe manje od te kolicine - zasto smo prodali KAP kad ga i dalje subvencioniramo, umjesto da smo prodali KAP onome ko bi kupovao struju na trzistu, a mi zadovoljavali potrebe drzave iz nasih izvora. Ah da - ulaganja... Zbog toga smo prodali KAP, jer jedino sto se do sada promijenilo (posto drzava i dalje subvencionira KAP kao da je u drzavnom vlasnistvu) - je da profit ubire strana kompanija, a ne drzava...


    I kome to najvise koristi - gradjanima ili novom vlasniku KAP-a? I zbog cije koristi postoji uopste drzava?


    Naravno, stvar je izbora koju cete logiku pratiti. AKo ste izabrali onu prvu - potpuno je normalno sada prodati i proizvodjace energije. Onda je maskenbal kompletan. Drzava je zarobljena...
    Last edited by Bonja the Zmaj; 06-06-07 at 19:17.
    Vecina ljudi je zla

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znachi ovdje prije svega treba da se zapitamo kako je to moguce, da u sistemu ovakav kakav jeste u CG a to je parlamentarni, Vlada donese zakljuchak da ce ona ipak da prodaje sve to, bez odobrenja Skupstine CG. To je prvi i osnovi argument da se izglasa nepovjerenje Vladi CG, jer su takve odluke sramne i pravno neutemeljene. Ili da se ukine skupstina jer se i onako ne pitaju sa svojim gacama a kamoli sa bilo chim drugo, da ukinu sva prava gradjanima lishe nekolicini porodica i big bosse-va oko vlasti i da uvedu robovlasnicko drustvo...i ja odoh u Bangladesh, cak i tamo ce biti bolje nego ovdje. Jedno veliko PIH.
    Last edited by MaJLeNa; 06-06-07 at 20:25.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po jedno zvono svim gradjanima crne gore ne bi bilo na odmet!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #7
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedno kazes.......malo li je to, za ovoliku kolichinu blejanja po njoj.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  8. #8
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa neka sad kažu gospoda iz vlasti da ovo nije privatna država i da u njoj imaju važnost odluke nekih organa koji bi se trebali smatrati višim od bilo kog partijskog interesa. Ali jebiga, izgleda im je prifalilo para za mešetarenjei radnje koje su samo njima poznate!

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    samo gledam i slusham, i ovi vishe i ne kriju i ne mazu ochi, nego potpuno otvoreno samare i jashu koliko im god moze bit'!
    A dobro im moze bit' kako stvari stoje

    Prodali, dabogda, sve chega se dovate, i nas zajedno sa svim nepokretnostima jer se slobodno mozemo u to urachunati

  10. #10
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni nije vazno oce li prodati jer su danas najavili poskupljenje struje sa 6 na 10 centi od jula

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Prodali, dabogda, sve chega se dovate, i nas zajedno sa svim nepokretnostima jer se slobodno mozemo u to urachunati

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,803
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Da li je privatizacija (prodaja) termoelektrane Pljevlja, rudnika i Elektroprivrede dobra za CG?
    Tesko pitanje, na koje ce zastupnici dvije teze dat kvaltietne odgovore i opet neces dobit jasnu sliku :-)
    A ako pocnemo pojedinacno da ih zastupamo bukvalno cemo se iskasapit ovuda :-)
    Jedno je sigurno ovaj deficit od 1/3 ce se morat nadoknadjivat izgradnjom novih izvora. I sad Vlada treba da se odluci izmedju ekologije i energije. A bz energije ekonomija nece da moze, rast GDP tek nece da moze :-)
    Nemojte me odma sad sa potapanjem Tare, mislim na projekat Statkrafta iz Norveske, investicijom od skoro 2 milijarde eura i hidrocentralom na Moraci u kanjon Platije gdje su sisla 2 slikara i naslikala 2 slike i podje koji nesrecnik je sletio autom. A kako sada stvari stoje oni psotaju nestrpljivi i ne znam do kad ce ta ponuda da vazi.
    Teska odluka priznajem :-)

    Sto se tice same teme, mislim da bez odobrenja skupstine ne moze pocet proces otvaranja tendera i slicno. Ispravite me ako grijesim.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post


    Sto se tice same teme, mislim da bez odobrenja skupstine ne moze pocet proces otvaranja tendera i slicno. Ispravite me ako grijesim.
    A, kako ne moze Herkul, odje moze sve shto kome padne na pamet! Ko pita skupshtinu...ima da je vlada promijeni ako ih ne bude slushala

  14. #14
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po pitanju el. energije definitivno se mora nesto preduzeti. Najbolja opcija je set hidrocentrala na Moraci, najbolji kompromis izmedju ekologije i privrede. Opsti drzavni interes je da to sprovede Vlada, tacnije ova nasa tzv Vlada. Ali oni, 'pak, ne misle tako.

    Podsjetimo se, struja za gradjane se vecinom uvozi... Po enormnim cijenama naravno, jer aluminijski ima poklonjenu privilegiju prava prece kupovine domace struje. Ostavljanje jednoj kompaniji kombinat aluminijuma i najveci izvor energije za isti (+ sirovinske resurse (ugalj)), cime bi kontrolisala 20% crnogorskog GDP-a, znacilo bi da jedna jedina kompanija jos moze i da kroji ne samo crnogorsku ekonomiju vec i politiku. To nije drzavni interes, to moze biti iskljucivo interes pojedinaca!

    Za ovu esenciju crnogorske (nad)moci 270 miliona je maltene mizerija, sitnis, uvreda... To je tek trecina crnogorskog budzeta zbog koje bi ispastala ova, sljedeca i ko zna jos koliko generacija.

    Ekologija u nasoj tzv ekoloskoj drzavi??!! Sto sa njom? Ko kontrolise aluminijski? Potpuno nesmetano truje Zetu i PG. Izgleda da je to malo, $ever jos nije 100% zagadjen.

    PS Stav "neka im, neka nas yebu kad smo ovce" ovaj put je jednako los kao i pruzena im podrska!
    Last edited by OutLook; 07-06-07 at 02:04.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Po pitanju el. energije definitivno se mora nesto preduzeti. Najbolja opcija je ....
    ...je da se prica o tome narednih 10 godina i realizuje projekat jos 10 godina,a do tada ?

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Do tada, brate,

    - Da se pokrene akcija subvencijonalnog uvoza generatora alternativnih izvora energije (toplotne, elektricne).

    - Da se istakne rusljivost ugovora sa aluminijskim kombinatom, ako za to nije kasno (cini mi se da je objektivni rok 3 godine), cime bi se mogla izmijeniti kauza o snadbijevanju strujom.

    - Da se raspise tender za izradu 4 hidroelektrane na Moraci. Za njih postoji razvijen plan, sprovedena geodetska istrazivanja itd... Drzava da se obaveze samo koncesijama prema investitorima, recimo 30 godina.

    - Da se dozvoli izgradnja mini hidrocentrala u privatnom vlasnistvu.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze ! samo sto milo ne cita forume .A i da cita, macku o rep !

  18. #18
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    glavni grad
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ranko prijeti praznom pusko,kakav sdp,lise ilickovica(kralja) svi drugi nek su zdravo,bice kako britva kaze(kao i uvjek do sad) i njegov ideoloski vodja veliki veso...... kako jednom neko napisa u monitor vise se na postavlja pitanje hoce li sdp pristati na nesto,vec koji ce sad razlog navesti da se opravda....zalosno.....
    podgorica - staropodgoricanima

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam za prodaju, shto da ne moze samo dobra donijet nishta drugo , , ovo je ozbiljno napisano, i treba priodavat sve, kad mi sami necemo da radimo, nek sve ide na prodaju, pa shta ako neko uzima kako mu drago od toga, ko vi brani da glasate za druge ljude , niko, dok god ljudi drzavu smatraju za neku kancelariju i par ljudi bice kako jeste, onoga dana , a to nece biti nikad, kad ukapiramo da smo mi svi pojedinci drzava, bice sve savrsheno, a posto ni to nece biti nikad, dovjeka cemo bit ubogi i nishtavni, i zivjecemo samo zamsceni nekim prividnim blagostanjem od para na akcije i prodaje zemljishta , blah pih
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Sto se tice izjave vlade povodom skupstinskog izjasnjavanja, pa naravno da se nece na to obazirati. Zasto bi? Imaju moc da nastave da rade to sto rade, znaju da im parlament nece izglasati nepovjerenje, a pri tom su vjerovatno i svjesni da uzivaju zadnjih par godina na vlasti - treba to dobro iskoristiti, jel. A posle ista prica s tim sto ovima sto dodju posle njih nece mnogo toga ni ostati da uzmu.

    E, da, da se nadovezem na ovo sto je sparco rekao (sa cim se uglavnom i slazem) - nije mi jasno u stvari zasto odvajamo politicare od naroda? Oni jesu mi. Mi smo potpuno isti. Ili smo zaludjeni nacionalistickim zanosom, ili smo beskrupulozni profiteri u malom, ili smo pripadnici nacionalnih manjina.

    Ljudi koji nas predstavljaju u parlamentu i u vladi su i nasi sustinski predstavnici i u potpunosti oslikavaju mentalitet, navike i nivo inteligencije naroda ovdje.

    E - jos nesto.

    Sve te price o prosjackim stapovima i slicno - batalite. Ljudi ovdje zive mnogo bolje nego sto zasluzuju, i to velika vecina. Ma kakvi bolje, zivimo odlicno u odnosu na to koliko u sustini radimo. I toga smo svi svjesni, samo nam odgovara da se stalno zalimo da bi skrenuli paznju sa sebe.

    I jos nesto. Sve te price da se ne moze dobro zaraditi ukoliko neko nije blizak vlasti su glupost. Cesto sam u Budvi, i uvece sjedim sa komsijama iz agencije za nekretnine. Po Budvi objekte za prodaju grade izbjeglice iz Bosne, funkcioneri opozicionih opstinskih odbora, ljudi iz Srbije, i bilo ko ko se stekne neki pocetni kapital prodajom nekretnina i zna da se snadje u ovom sistemu (odnosno nedostatku sistema). Dakle vlada potpuna anarhija, narocito na primorju.

    Eto izdusih.
    Last edited by MadGod; 07-06-07 at 11:08.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I jos nesto. Sve te price da se ne moze dobro zaraditi ukoliko neko nije blizak vlasti su glupost. Cesto sam u Budvi, i uvece sjedim sa komsijama iz agencije za nekretnine. Po Budvi objekte za prodaju grade izbjeglice iz Bosne, funkcioneri opozicionih opstinskih odbora, ljudi iz Srbije, i bilo ko ko se stekne neki pocetni kapital prodajom nekretnina i zna da se snadje u ovom sistemu (odnosno nedostatku sistema).


    RESPEKT tacno kako jeste
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sad ce DPS,
    da tuzi Bralica i Pavlichica,
    dok Ranko ne POPUSHTI.

    Ovoga "MAMENTA" ce obrnut JAVNOG TUZIOCA,
    shto JES ,JES,
    kad nam KAZE DPS,
    sad ce "DA BIDnE (P)RAVNA DRZAVA",
    E MAJKO PRESVETA BOGORODICE,
    ZAR OVAJ NAROD ISPASHTA ZA TOLIKO GREHOVA,
    DA MORA ZIVIJET U TOTALNU DPS TMUSHU, CIPAN CIJELI VIJEK.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ja sam za prodaju, shto da ne moze samo dobra donijet nishta drugo , , ovo je ozbiljno napisano, i treba priodavat sve, kad mi sami necemo da radimo, nek sve ide na prodaju,
    taman tako!

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jedno je sigurno ovaj deficit od 1/3 ce se morat nadoknadjivat izgradnjom novih izvora. I sad Vlada treba da se odluci izmedju ekologije i energije. A bz energije ekonomija nece da moze, rast GDP tek nece da moze
    Herci, to nije prava alternativa - to je alternativa koju nam namecu iz Vlade, kako bi osigurali da odgovor bude - ekonomija.

    Outlook je fino rekao:
    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Podsjetimo se, struja za gradjane se vecinom uvozi... Po enormnim cijenama naravno, jer aluminijski ima poklonjenu privilegiju prava prece kupovine domace struje. Ostavljanje jednoj kompaniji kombinat aluminijuma i najveci izvor energije za isti (+ sirovinske resurse (ugalj)), cime bi kontrolisala 20% crnogorskog GDP-a, znacilo bi da jedna jedina kompanija jos moze i da kroji ne samo crnogorsku ekonomiju vec i politiku. To nije drzavni interes, to moze biti iskljucivo interes pojedinaca!
    i sam je istakao pravu alternativu:
    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    - Da se istakne rusljivost ugovora sa aluminijskim kombinatom, ako za to nije kasno (cini mi se da je objektivni rok 3 godine), cime bi se mogla izmijeniti kauza o snadbijevanju strujom.
    Jer:
    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    CG subvencionira KAP sa 40% proizvedene elektricne energije, a uvozi za sopstvene potrebe manje od te kolicine - zasto smo prodali KAP kad ga i dalje subvencioniramo, umjesto da smo prodali KAP onome ko bi kupovao struju na trzistu, a mi zadovoljavali potrebe drzave iz nasih izvora. Ah da - ulaganja... Zbog toga smo prodali KAP, jer jedino sto se do sada promijenilo (posto drzava i dalje subvencionira KAP kao da je u drzavnom vlasnistvu) - je da profit ubire strana kompanija, a ne drzava...


    I kome to najvise koristi - gradjanima ili novom vlasniku KAP-a? I zbog cije koristi postoji uopste drzava?
    Vecina ljudi je zla

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Samo se 17% hidro energije KORISTI u Crnoj Gori,
    83% cheka NEKA BOLJA I POSHTENIJA VREMENA,
    nece biti ISTO,
    oce li TAJKUNI PRAVIT GIGANTE I POTOPIT CRNU GORU,
    ili ce EKOLOZI I ZELENI ,
    prvit PROTOCHNE HIDRO CENTRALE, ODRZIVI RAZVOJ KAO U SHVAJCARSKOJ , AUSTRIJI I SLOVENIJI,
    dje se broj HIDRO CENTRALA BROJI NA HILJADE I STITINE,
    shto VISHE TO BOLJE I MANJA SHTETA, OD POTAPANJA,
    ali ova VLAST POTPUNO IGNORISHE PROTOCHNE HIDRO CENTRALE, ili NEARGUMENTOVANO IH OTPISUJU , KAO NISHTAVNE I MALE,
    SHTO JE CHISTA LAZ.

    U PROSTORNOM PLANU,
    NIJESU UZETE U RAZMATRANJE,
    SHTO ZNACHI ; DA SU SHVAJCARCI; AUSTRIJCI I SLOVENCI LUDACI,
    jer GRADE PROTOCHNE HIDRO CENTRALE,
    ISTINU VECINA DOBRO ZNA,
    KO NAVRCE VODU NA SVOJU VODENICU,
    I PRED KOJOM VODENICOM IMA NAJVISHE MAGARACA.
    Last edited by milovan; 07-06-07 at 13:45.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. POCECI PARLAMENTARIZMA U CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 21
    Last Post: 28-11-10, 01:11
  3. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  4. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 16:17
  5. Crnogorci i VLAST
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •