Page 12 of 205 FirstFirst ... 289101112131415162262112 ... LastLast
Results 276 to 300 of 5113

Thread: Coming Soon!

  1. #276
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    cudi me da ga ti vec nemas, preko onoga druga "sto nabavlja filmove prije nego sto se snime" :lolblue:

    No dobro, TDK je davno najavljen u ovom topicu/forumu, nema potrebe napominjat svako malo
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #277
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,314
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,668
    Thanked in
    1,295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    cudi me da ga ti vec nemas, preko onoga druga "sto nabavlja filmove prije nego sto se snime" :lolblue:
    Evo cekam. Treba da mi stigne prekjuce pa cu vam javit kakav je prosle nedjelje. To sto vi ne vjerujete da imam Iron Man ne umanjuje cinjenicu da ga imam...

    Jos jedan film stize na ljeto.
    Tropic Thunder

    Ratna komedija sa Ben Stilerom i Robert Downey Juniorom. Downey inace glumi CRNCA u tom filmu. Jedva cekam
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #278
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    to sto ti ne mozes da dokazes ni na kakav nacin da imas te filmove prije svjetske premijere ni malo ne umanjuje cinjenicu da ih zapravo i nemas

    Aj da se drzimo ozbiljne price, a ne "ja to imam, al ne dam nikome, a ne mogu ni da dokazem, i bas me brige sto mislite da sam lud", napravio si smijuriju i od sebe i od topica
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  4. #279
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Evo cekam. Treba da mi stigne prekjuce pa cu vam javit kakav je prosle nedjelje. To sto vi ne vjerujete da imam Iron Man ne umanjuje cinjenicu da ga imam...

    Jos jedan film stize na ljeto.
    Tropic Thunder

    Ratna komedija sa Ben Stilerom i Robert Downey Juniorom. Downey inace glumi CRNCA u tom filmu. Jedva cekam
    iron Man sucks big tiiimeeee,ili je to mozda sto sam gledao bioskopski snimak...hmmm :P
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  5. #280
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    za sve ljubitelje tere patrik

    http://www.horror-movies.ca/horror_12172.html
    nesto mi se cini da ce film bit ludnica hehehe

  6. #281
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,314
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,668
    Thanked in
    1,295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    to sto ti ne mozes da dokazes ni na kakav nacin da imas te filmove prije svjetske premijere ni malo ne umanjuje cinjenicu da ih zapravo i nemas

    Aj da se drzimo ozbiljne price, a ne "ja to imam, al ne dam nikome, a ne mogu ni da dokazem, i bas me brige sto mislite da sam lud", napravio si smijuriju i od sebe i od topica
    Kao prvo svjetska premijera je bila prije vise od mjesec dana. Ja sam mislio da je sasvim normalno da vec svi imate Iron Man na DVD. Zato se zacudih kad ovaj rece nema jos cistog snimka. I onda ja ispadam lud zato sto sam samo rekao istinu. A nemam razlog da lazem nikakav

    Jos 2 Marvelova filma dolaze 2009

    X-men: Wolverine Origins
    X-men: Magneto Origins

    prva 3 filma su bili hit, nadam se da ce i ovi. Marvel zna kako se radi
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #282
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kao prvo svjetska premijera je bila prije vise od mjesec dana. Ja sam mislio da je sasvim normalno da vec svi imate Iron Man na DVD. Zato se zacudih kad ovaj rece nema jos cistog snimka. I onda ja ispadam lud zato sto sam samo rekao istinu. A nemam razlog da lazem nikakav

    Jos 2 Marvelova filma dolaze 2009

    X-men: Wolverine Origins
    X-men: Magneto Origins

    prva 3 filma su bili hit, nadam se da ce i ovi. Marvel zna kako se radi
    rekao si za Batman TDK:
    Evo cekam. Treba da mi stigne prekjuce pa cu vam javit kakav je prosle nedjelje.
    ma sta ova nebulozna recenica znacila, premijera je:
    18 July 2008 (USA)
    http://www.imdb.com/title/tt0468569/

    a ti si trebao prije dva dana da ga dobijes? Don't make us laugh! :idea:

    i iscitaj postove, da ne ponavljas najave koje su vec X puta pomenute. Takodje, odgovori na moj PM, kad vec "nemas razloga da lazes nikakav ".
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  8. #283
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,314
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,668
    Thanked in
    1,295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    rekao si za Batman TDK:

    ma sta ova nebulozna recenica znacila, premijera je:
    18 July 2008 (USA)
    http://www.imdb.com/title/tt0468569/

    a ti si trebao prije dva dana da ga dobijes? Don't make us laugh! :idea:

    i iscitaj postove, da ne ponavljas najave koje su vec X puta pomenute. Takodje, odgovori na moj PM, kad vec "nemas razloga da lazes nikakav ".

    Rekao sam da TEK TREBA da ga dobijem prekjuce. Pa da cu vam ispricat prosle nedjelje kakav je. Kapiras, nemoguce je
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #284
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Rekao sam da TEK TREBA da ga dobijem prekjuce. Pa da cu vam ispricat prosle nedjelje kakav je. Kapiras, nemoguce je
    Mali, ne prduljecaj da te zamolim. Batali pecku pricu dok si na vrijeme.
    I am the one who locks.

  10. #285
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    eto nastavismo diskusiju preko PM-a, ponudih coeku 100€ za ta 2 filma, ili 200€ za HD verzije (za koje kaze da takodje postoje i da su gledali njegovi prijatelji), da vidimo oce li imat obraza dalje pricu da slaze B-)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  11. #286
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    eto nastavismo diskusiju preko PM-a, ponudih coeku 100€ za ta 2 filma, ili 200€ za HD verzije (za koje kaze da takodje postoje i da su gledali njegovi prijatelji), da vidimo oce li imat obraza dalje pricu da slaze B-)
    opaaa,vec hd verzije,pa dje su ovi ljudi kad mi trebaju,da se ne mucim skidajuci lose torente,hahaa...
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  12. #287
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,314
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,668
    Thanked in
    1,295 Posts

    Default

    Ja HD verzije nisam pominja. Samo sam diskutovao o tome sa nekom Amerima. Cisto da se zna. A oko cijene cemo se dogovorit.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    evo koga zanima, u Budvi, na bazenu Rondo u okviru Summer Cinemanije, Dark Knight se prikazuje 21. i 22. jula (samo 3 dana posle svjetske premijere)...Iron Man 30. jula, Speed Racer 14. jula, Indiana Jones 31. jula...
    treba ugrabit mračnog viteza...

  14. #289
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    upravo si ti spominjao HD verzije
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...&postcount=262
    Znaci po tvojoj prici postoje.
    oko cijene se nemamo sto dogovarat, 100€ za oba filma, 200€ za HD, sve preko je cist bezobrazluk :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #290
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    evo koga zanima, u Budvi, na bazenu Rondo u okviru Summer Cinemanije, Dark Knight se prikazuje 21. i 22. jula (samo 3 dana posle svjetske premijere)...Iron Man 30. jula, Speed Racer 14. jula, Indiana Jones 31. jula...
    treba ugrabit mračnog viteza...
    znas li kakvi su im uslovi za gledanje tamo?! Da se nesto izorganizujemo pa podjemo?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. #291
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    evo koga zanima, u Budvi, na bazenu Rondo u okviru Summer Cinemanije, Dark Knight se prikazuje 21. i 22. jula (samo 3 dana posle svjetske premijere)...
    treba ugrabit mračnog viteza...
    Zayebavas??? A ovamo je tek 23. Gledah sinoc Batman Begins, i spreman sam za nove poduhvate
    I am the one who locks.

  17. #292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    znas li kakvi su im uslovi za gledanje tamo?! Da se nesto izorganizujemo pa podjemo?
    malo prije ih nazvah, kažu da nije nikakva frka za karte u smislu ranijeg rezervisanja, znači dovoljno je doć 15min - 30min max. prije projekcije, čisto da se zauzmu bolja mjesta...a što se tiče mjesAta, imaju ležaljke, stolovi, ne znam što mi još reče, može se naručit piće...e sad sumnjam stvarno da će da nas *ebu u mozak kao ova gospoda iz Kulture pa da nam kidaju scene, ostavljaju bez slike i tome slično, ipak je ta Cinemania neka kao velika manifestacija, jelte
    od ostalih filmova najavljenih imaju još Get Smart, Meet Dave, Hancock, Sex & City, Chronicles Of Narnia: Prince Caspian, What Happens In Vegas itd itd i to je samo program zaključno sa julom, a Cinemania traje valjda do 20 septembra...

    @Interpol
    i ja ga skoro odgledah da se pripremim, i to na oriđinalu sa skoro 2 sata dodataka (uzeh ga na amazon za pišljive 3 funte na nekom sniženju)...
    nego, da bi baš bili spremni :grin: treba još odgledat ovaj Batman: Gotham Knight, mislim da sam ga pominjao ovdje...
    6 kratkih priča, rađenih u stilu japanskog anime-a, mada svaka ima svoj specifičan stil i posebnog scenaristu (između ostalih David Goyer koji je radio na scenariju za BBegins i TDK, fala bogu pa nije režirao), nešto kao Animatrix u Batman univerzumu...izašao je dvdrip prije nedjelju-dvije, može se lagano nać...ovo što sam ja pogledao (nestala mi struja pred kraj predzadnje priče ) izgleda baš solidno, i animacija i radnja, pojavljuje se malo i Scarecrow i par novih negativaca, između ostalih i mafia boss Sal Maroni koga u Dark Knight-u igra Eric Roberts u svakom slučaju, dođe baš kao fin prelaz sa Begins-a na TDK, preporuka za fanove...
    Last edited by Screaming Lord; 09-07-08 at 13:31.

  18. #293
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    malo prije ih nazvah, kažu da nije nikakva frka za karte u smislu ranijeg rezervisanja, znači dovoljno je doć 15min - 30min max. prije projekcije, čisto da se zauzmu bolja mjesta...a što se tiče mjesAta, imaju ležaljke, stolovi, ne znam što mi još reče, može se naručit piće...e sad sumnjam stvarno da će da nas *ebu u mozak kao ova gospoda iz Kulture pa da nam kidaju scene, ostavljaju bez slike i tome slično, ipak je ta Cinemania neka kao velika manifestacija, jelte
    od ostalih filmova najavljenih imaju još Get Smart, Meet Dave, Hancock, Sex & City, Chronicles Of Narnia: Prince Caspian, What Happens In Vegas itd itd i to je samo program zaključno sa julom, a Cinemania traje valjda do 20 septembra...
    e moj Skriminze, kad ni za 100€ coek nece da nam da ova 2 filma, nema nam druge no pravac BD Samo se nadam da kelneri nece non stop strapacirat ispred ljudi, a ovi srkat kafu, caskat, komentarisat i pricat na mobilni (a garant ce radit sve to).

    A ako ko zna dje je DVD klub "Crash" na Stari aerodrom, Vanja Coek kaze da se tamo moze nac kopija originalnog DVD-a Iron Man
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #294
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    @Interpol
    i ja ga skoro odgledah da se pripremim, i to na oriđinalu sa skoro 2 sata dodataka (uzeh ga na amazon za pišljive 3 funte na nekom sniženju)...
    nego, da bi baš bili spremni :grin: treba još odgledat ovaj Batman: Gotham Knight, mislim da sam ga pominjao ovdje...
    6 kratkih priča, rađenih u stilu japanskog anime-a, mada svaka ima svoj specifičan stil i posebnog scenaristu (između ostalih David Goyer koji je radio na scenariju za BBegins i TDK, fala bogu pa nije režirao), nešto kao Animatrix u Batman univerzumu...izašao je dvdrip prije nedjelju-dvije, može se lagano nać...ovo što sam ja pogledao (nestala mi struja pred kraj predzadnje priče ) izgleda baš solidno, i animacija i radnja, pojavljuje se malo i Scarecrow i par novih negativaca, između ostalih i mafia boss Sal Maroni koga u Dark Knight-u igra Eric Roberts u svakom slučaju, dođe baš kao fin prelaz sa Begins-a na TDK, preporuka za fanove...
    Eo ga nadjoh na mininova torrent, aXXo ga je rippova :hardrock: Taman da nastavim nocas
    I am the one who locks.

  20. #295
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Eo ga nadjoh na mininova torrent, aXXo ga je rippova :hardrock: Taman da nastavim nocas
    sva sreca pa ne patim da imam bas axxov rip, nasao sam ovo:
    Batman.Gotham.Knight.2008.STV.DVDRip.XviD-SSTV
    extra rip, a download na torrentima maximalan (2mbps). Upravo odgledao, mislim sta reci, "have I got a story for you!"
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #296
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    je li vishe izashao film "the eye" sa jessicom albom ?nisam neshto u toku ..a odgledala biK ga..


  22. #297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    @verbalni

    jes vhs screener, previše je ono mutno meni...

    @milis

    izašao je The Eye odavno, baš bezveze film, japanski original je dosta bolji...

  23. #298
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    @verbalni

    jes vhs screener, previše je ono mutno meni...
    pa jesi gledao speed racer? odgledao sam trailer, nije mi nesto. Ako se odlucim da ga odgledam, trazicu vanji coeku na HD 1080p da mi nabavi
    Last edited by verbalni_fajter; 10-07-08 at 14:31.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  24. #299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    pa jesi gledao speed racer? odgledao sam trailer, nije mi nesto. Ako se odlucim da ga odgledam, trazicu vanji coeku na HD 1080p da mi nabavi
    nisam ga gledao još. odgledao sam par trejlera i nisam oduševljen uopšte...ka neki nebitni film za đecu...

  25. #300
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    isti utisak sam imao, a i na imdb je slicno
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 12 of 205 FirstFirst ... 289101112131415162262112 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ~~ The Books of Knjige ~~
    By OutLook in forum Zabava
    Replies: 16908
    Last Post: 22-02-24, 13:46
  2. New Movies Coming Up
    By :):):(:(: in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 15-11-06, 10:42
  3. The Second Coming
    By cvrchak in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 09-04-05, 00:43
  4. Replies: 15
    Last Post: 05-11-04, 14:40
  5. Replies: 6
    Last Post: 08-10-04, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •