Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 171

Thread: Hm! RTCG? HRT? Dubrovnik

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down Hm! RTCG? HRT? Dubrovnik

    ne znam koliko vas je bilo u prilici veceras da gleda dokumentarac o napadu na Dubrovnik koji se prikazivao na HRT2 .Gost u studiju izmedju ostalih je bio i Koca iz gzp-a.
    prosto bi voljela da se ova emisija skupa sa filmom prenese na RTCG, ako je moguce da se vrti svaki dan u doba dnevnika.
    i po ko zna koji put da nas je sramota.
    mene zanima, jer, to nisam uvatila, ko je autor emisije i filma. i da napomenuto da se film nije, i ne vjeruju da ce se vrtjeti u cg.. dokle...
    svaki dan u 7 i po bi ovo pustala...

    i sto je najgore od svega od garniture RTCG-a do vlasti do dan danas se nista nije promijenilo, samo se okrenulo...
    pf..
    dokle cemo mi ovako... bez obzira da su moji bili u onu saku jada na cetinju i sto s ovim ni po godinama ni nikako drugacije nisam mogla imat veze, gledajuci ovo u ovakvom obliku po ko zna koji put me je sramota i stid zemlje i naroda kojem pripadam.

    ako iko zna sto vise o ovoj emisiji voljela bi da napise...


    EDIT
    emisija tragovi i novak kilibarda je gost pored Koce
    Last edited by TiJaNaaaA; 30-05-07 at 20:39.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuo sam da ce da ide emisija, ali nazalost nemam jos hrt doma, pa me zanima
    da nema mozda dje da se skine emisija?

    A mogao bi i RTCG da pusti emisiju
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Cuo sam da ce da ide emisija, ali nazalost nemam jos hrt doma, pa me zanima
    da nema mozda dje da se skine emisija?

    A mogao bi i RTCG da pusti emisiju
    ne vjerujem da ce RTCG emitovat jer su svi njeni aktivni "novinari" u filmu kao ratni reporteri i sta sve ne ..
    od Djakovica do sportskih komentatora.....
    ne znam pogledacu oce li dje biti da se skine...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Gledao sam ja, ne mogu reci nista sto vec nije receno u prvom post-u.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pricajte! Kako je koncipirana emisija? Sta Koca veli?

    p.s.
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    i da napomenuto da se fil nije ne vjeruju da ce se vrtjeti u cg..
    Pa, ljudi moji, pogledajte vi samo ovu recenicu! :shock:
    Ako ja ovu malu vise mogu citat', pomamio se. Stvarno mi je desifrovanja i naslucivanja smisla njenih pisanija preko glave. Fizicki posa', brate!
    Glavu mi izotvara, skroz... :-?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Pricajte! Kako je koncipirana emisija? Sta Koca veli?

    p.s. Pa, ljudi moji, pogledajte vi samo ovu recenicu! :shock:
    Ako ja ovu malu vise mogu citat', pomamio se. Stvarno mi je desifrovanja i naslucivanja smisla njenih pisanija preko glave. Fizicki posa', brate!
    Glavu mi izotvara, skroz... :-?
    e izvini molim te sto ti je tesko citat sve to i meni jos teze pisat posebno o ovome, a kad bi pisanje na forumu bila moja jedina briga vjerovatno bi se potrudila da stavim svaki znak interpunkcije.
    sve u svemu sustinu vidis pa ako imas sto na temu da kazes izvoli a ovo komotno preskoci.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  7. #7
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam chemu chudjenje sto ovaj film nije objavljen u CG?
    Koliko ni HRT nije nikad objavljivao emisije i informacije MOSADA, da ne bi svoje puchanstvo uznemiravalo i nabacivalo osjecaj kolektivne krivice. Upravo, ni informacije o Hrvatima koji su organizovano svojevremeno radili na istrebljenju zidova, roma i srba u Dubrovniku.
    Dodushe, eto hrvati ne trche u Srbiju da to objavljuju, nego nashi pravdoljubivi "crnogorci" trche u CRO da objave sve sto "treba".

    p.s. Upravo u vezi s ovim sto govorim postavih post na drugom pdf/u "Iz raznih novina" uz komentar pastovanog teksta sa net.hr:

    Hrvati su u ovom tekstu preprichali sve ono sto se znalo, a eto iznenadjeni su, pa i poznati projekat Odesa su u ovom tekstu prekrstili u "stakorsku liniju". Sve je poznato na zapadu i da je upravo Odesa finansirana preko franjevachkog ofisa pri Vatikanu koji su drzali Hrvati, sto li to Hrvati pravdoljubci preskochishe u ovom "detaljnom" tekstu? Mozda ne smiju obavijestiti svoje gradjane, da se ne samolinchuju od osjecaja krivice?

    Nije ni ovo bilo toliko davno, ali nesto se ni moji Hrvati ne samobichuju sa ovim informacijama ni danas niti su ikad.

    Sto nije sin Hrvat Josip Broz naredio UDBI da kidnapuju Pavelica iz Argentine u BG da mu se sudi, kao sto su Mosadovci doveli Ajhmana u Izrael. Da nije mozda zbog sporazuma o nenapadanju koji su potpisali Mile Budak i Mosha Pijade u Mitrovici svojevremeno.
    Ali zato se stizalo da se likvidiraju Srbi i Crnogorci dje god su bili po svijetu.

    No, ostalo je 700 000 Crnogoraca da sami sebe istraze, ne mogu zivjeti od "sramote" i "bruke".
    Last edited by gingis kan; 30-05-07 at 20:46.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  8. #8
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti si prva na ovom topicu koja je cijeli jedan svoj post posvetila offtopicu. A i niko ti ne trazi da vodis racuna o znacima interpukcije i sta ti ja znam... vec da formulises recenice makar kao u poslednjem postu. Vidis kako se moze kad se samo malo potrudis?

    p.s. Tesko da je ikome, do tebi, forum briga, a kamoli jedina, no necemo sad...

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    806
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio sam za vikend prvi put, posle rata u DU.......
    Strasno! Ko je mogao da gadja onu ljepotu....
    Sramota me je bilo da kazem odakle sam, zivota mi!
    Ajde, ako je moguce neka neko postavi film na net, ili nekako da dodjemo do njega, posto ce na RTCG biti emitovan juce...
    Cudi me da su pustili Baleticev dokumentarac, prosle godine, koji je LIGHT varijanta za ono sto je radjeno

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dopuna:
    glavni autor filma i je Koca Pavlovic.. tako da bi se to moglo dobit u CG i pustit nedje...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  11. #11
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je autor filma Koca licno sa nekim svojim drugom novinarom.

    Ja sam ga gledala prije 2 godine(ako je to taj), na casu u jednoj Nevladinoj skoli-organizaciji, a uradjen je i mnogo prije toga. Jos tada je ponudjen bio RTCG da se prikaze i naravno odgovor je bio da jos nismo, kako da kazem.... sazreli za tako nesto. Mada je TVCG, prikazivala nekakve filmove na napad na Dubrovnik, ali ne vjerujem da je ovaj.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da li se to radi o filmu koji je napravio Koca Pavlovic ili onaj sto je vec prikazan na tv CG?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Very_Bad_Girl View Post
    Mislim da je autor filma Koca licno sa nekim svojim drugom novinarom.

    Ja sam ga gledala prije 2 godine(ako je to taj), na casu u jednoj Nevladinoj skoli-organizaciji, a uradjen je i mnogo prije toga. Jos tada je ponudjen bio RTCG da se prikaze i naravno odgovor je bio da jos nismo, kako da kazem.... sazreli za tako nesto. Mada je TVCG, prikazivala nekakve filmove na napad na Dubrovnik, ali ne vjerujem da je ovaj.
    to sto je RTCG prikazivala nije ni blizu ovome. da mislim da je to taj film o kojem ti govoris..


    gingis iskreno ne zanima me sto nije hrvatska objavila, i Hrt s njom. ja nisam gradjanin Hr nego CG i mnogo vise me boli sto mi radimo ili ne radimo nego Hrvati. svako svoj krst nosi a mi svome ne mozemo ni u temelj pogledat.
    sramota
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Da li se to radi o filmu koji je napravio Koca Pavlovic ili onaj sto je vec prikazan na tv CG?
    nije prikazivan, koca ga je napravio eo sad u emisiji koja je isla naposredno prije prikazivanja, se nastavila i nakon prikazivanja filma. pored Novaka i Koce gosti su i Hr general i ne znam jos ko.. s obizirom da moram sad na Fax necu moci da ispratim do kraja, na zalost, jer ovoj nacionalnoj sramoti treba jednom pogledati u oci. ne pojedinacno, i ne u manjim grupama nego u cjelini kao odgovorni ljudi i zrela drzava.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  15. #15
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    to sto je RTCG prikazivala nije ni blizu ovome. da mislim da je to taj film o kojem ti govoris..


    gingis iskreno ne zanima me sto nije hrvatska objavila, i Hrt s njom. ja nisam gradjanin Hr nego CG i mnogo vise me boli sto mi radimo ili ne radimo nego Hrvati. svako svoj krst nosi a mi svome ne mozemo ni u temelj pogledat.
    sramota
    Mozesh li se polit sad katranom i uvaljat u perje da bi iskupila sve sto te muchi?
    Ili da se polijesh benzinom i zapalish ka Kurd, svima u dokaz?

    Ne vjerujem da zalish toliko koliko zelish da predstavish, dok se ne samoeliminishesh u znak protesta - nista!

    Eto, to bi mene recimo zanimalo da vidim. Takav akt suosecaja.

    Ostalo je sve to tvoje trla vrla prosipanje: "vidjite me kako mi je i koliko zao - ne znam opisat".

    Koliko ja imam veze sa hrvatima rodbinski, pa se ne posipam pepelom ko ti. Ja sam malo realniji i moji su pomagali lichno Dubrovchanima i hrvatskim rodjacima u tom periodu, pa se teatralno ne presnecujem od zalosti, jer mi nije trebala video prezentacija iz CG nakon toliko godina.

    Volim ovu CG teatralnost post mortem.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    Preko puta shtaba SNP-a
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zamolio bih te da prestanes da spamuje po forumu!
    Last edited by DIDI; 30-05-07 at 21:09. Reason: spamovanje
    Lakosta? Tri dana dosta!!!
    Mojne mene beS tebe Lakosta!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gingis, imas pice od mene.
    Iz pravog ugla si bacio svijetlo na tu nasu "nacionalnu sramotu".

  18. #18
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Eh nekim čudom sam danas gledao Momira Bulatovića iz 1993. kako govori o Dubrovniku. Vrlo poučno, saznao sam da se Crna Gora (tako reče čovek) branila, to je kaže Momo moderno ratovanje, ne brani se zemlja na granicama. I kaže pa Hrvati su nas napali, a mi odgovorili.

    ALI, i taj Momo je vratio dve crnogorske jedinice sa ratišta i verovatno navukao bes nekih u Beogradu. Taj potez mi govori jedno - i Momir Bulatović iako saveznik zla niti je bio izvor ni inspirator. Sve je to bilo u Beogradu, u to nema nikakve sumnje. S ove distance čak mi se čini da iako su Momo i Milo bili Miloševićevi puleni da ipak sve što su radili nije bilo slepo slugeranjstvo i u neku ruku su plivali kako-tako u interesu CG. (trebalo mi je nešto vremena da ovo shvatim, sada sam siguran u to) Pa nisu li baš oni trajno počupali radikalski korov u Crnoj Gori? I time sprečili konflikte unutar same CG? Ima tu još mnogo stvari, za neku drugu temu.

    Ljudi, CG ima krivice ali nemojmo se zavaravati - 99,99% krivice je u Beogradu, u liku diktatora S. Miloševića! I to malo suštinski veze ima sa srpstvom a još mnogo manje sa crnogorstvom.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ne znam koliko vas je bilo u prilici veceras da gleda dokumentarac o napadu na Dubrovnik koji se prikazivao na HRT2 .Gost u studiju izmedju ostalih je bio i Koca iz gzp-a.
    prosto bi voljela da se ova emisija skupa sa filmom prenese na RTCG, ako je moguce da se vrti svaki dan u doba dnevnika.
    i po ko zna koji put da nas je sramota.
    mene zanima, jer, to nisam uvatila, ko je autor emisije i filma. i da napomenuto da se film nije, i ne vjeruju da ce se vrtjeti u cg.. dokle...
    svaki dan u 7 i po bi ovo pustala...

    i sto je najgore od svega od garniture RTCG-a do vlasti do dan danas se nista nije promijenilo, samo se okrenulo...
    pf..
    dokle cemo mi ovako... bez obzira da su moji bili u onu saku jada na cetinju i sto s ovim ni po godinama ni nikako drugacije nisam mogla imat veze, gledajuci ovo u ovakvom obliku po ko zna koji put me je sramota i stid zemlje i naroda kojem pripadam.

    ako iko zna sto vise o ovoj emisiji voljela bi da napise...


    EDIT
    emisija tragovi i novak kilibarda je gost pored Koce
    Autor je Koca, a film se nekoliko puta prikazivao u PG.

    PS. Ima li dje ta emisija za download?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    Eh nekim čudom sam danas gledao Momira Bulatovića iz 1993. kako govori o Dubrovniku. Vrlo poučno, saznao sam da se Crna Gora (tako reče čovek) branila, to je kaže Momo moderno ratovanje, ne brani se zemlja na granicama. I kaže pa Hrvati su nas napali, a mi odgovorili.

    ALI, i taj Momo je vratio dve crnogorske jedinice sa ratišta i verovatno navukao bes nekih u Beogradu. Taj potez mi govori jedno - i Momir Bulatović iako saveznik zla niti je bio izvor ni inspirator. Sve je to bilo u Beogradu, u to nema nikakve sumnje. S ove distance čak mi se čini da iako su Momo i Milo bili Miloševićevi puleni da ipak sve što su radili nije bilo slepo slugeranjstvo i u neku ruku su plivali kako-tako u interesu CG. (trebalo mi je nešto vremena da ovo shvatim, sada sam siguran u to) Pa nisu li baš oni trajno počupali radikalski korov u Crnoj Gori? I time sprečili konflikte unutar same CG? Ima tu još mnogo stvari, za neku drugu temu.

    Ljudi, CG ima krivice ali nemojmo se zavaravati - 99,99% krivice je u Beogradu, u liku diktatora S. Miloševića! I to malo suštinski veze ima sa srpstvom a još mnogo manje sa crnogorstvom.
    Bez namjere da branim vladajucu garnituru ili M. Bulatovica, cija je odgovornost (narocito za neke druge stvari) nesumnjivo velika, ssin, potpuno si u pravu! Cak, imam i informaciju iz 'prve ruke' da kada je sami Momir htio da potpise nezavisnost Crne Gore, i to naravno telefonom javio Milosevicu, dobio je odgovor, citiram: "Najebali ste ako to uradite, bolje da se ne vracate. Jesi li me cuo?"

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Bez namjere da branim vladajucu garnituru ili M. Bulatovica, cija je odgovornost (narocito za neke druge stvari) nesumnjivo velika, ssin, potpuno si u pravu! Cak, imam i informaciju iz 'prve ruke' da kada je sami Momir htio da potpise nezavisnost Crne Gore, i to naravno telefonom javio Milosevicu, dobio je odgovor, citiram: "Najebali ste ako to uradite, bolje da se ne vracate. Jesi li me cuo?"
    Ovo je rekao i Momiru i Milu "dacu vam ja nezavisnost" i to pred svima, ima i snimak sa neke sjednice.
    Momirov avion je po nalogu Miloshevica skrenut u Cheshku prije potpisivanja, i iako je Lord Karington rekao da ce ga chekati, a Miloshevic mu odgovorio: "Kako god Momir potpishe mi cemo prepravit u Beogradu".
    SaMo JeDnA DnEvNo

  22. #22
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam radi li se o istom materijalu, uglavnom dio koji se odnosi na okršaje možete pronaći tu

    http://www.youtube.com/profile?user=zekohonda

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad ćemo mi kao crnogorci da se jos jednom ispljujemo po sebi samima... samo tako braćo... sto je mLogo, mLogo je.

    mislim da je cijela cg vidjela u jesen 2005. sto se zbivalo u dubrovniku i okolini. da li treba svakog dana to da ponavljamo? meni ovo vise liči na pokušaje da se mi još 100 godina ubijamo pričom o dubrovniku... bila je sramota, ljudi su kod nas to sa zakašnjenjem vidjeli, da li sada trebamo puštati snimak po stoput na dan?

    fino bi bilo i da hrt da nešto objektivno o tzv. oluji... ili ćemo samo mi da se 'divimo' ovakvim dostignućima kad smo već počeli da vadimo prljavi balkanski veš, mi smo izgleda prvaci u vađenju sopstvenog prljavog veša.
    Last edited by Cousteau; 30-05-07 at 22:18.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  24. #24
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Bez namjere da branim vladajucu garnituru ili M. Bulatovica, cija je odgovornost (narocito za neke druge stvari) nesumnjivo velika, ssin, potpuno si u pravu! Cak, imam i informaciju iz 'prve ruke' da kada je sami Momir htio da potpise nezavisnost Crne Gore, i to naravno telefonom javio Milosevicu, dobio je odgovor, citiram: "Najebali ste ako to uradite, bolje da se ne vracate. Jesi li me cuo?"
    A što ti to govori o čovjeku koji je nakon tih riječi povukao potpis? Pih.

    Inače film se nalazi u RTCG od 2004. godine kako sam pročitala ali ta TV kuća odbija da ga prikaže. Bar je do sada odbijala. Ono što su prikazali je onaj sramni film Branka Vojičića u kome seveliča lik i djelo Mila Djukanovića, u kojem se on predstavlaj kao mirotvorac. Vrijeme rata u Dubrovniku, a recimo Žarka Rakčevića i Slavka Perovića koji su otvoreno bili protiv rata ima dva minuta. Ali zato Mila ima da se nagledate. Eto taj film je pušten, a gospodin Vojičić je postao programski direktor RTCG. Pih.

    A nemate se rašta čuditi što se ovaj film nije puštio, jer bi pokvario veličinu nagrade koj aje juče dodijeljena u Splendidu.

    Tijana ako dodješ kako do filma, vidi može li se uploadovat ili možeš mi poslat pa ću ga ja kovertovat ukakav prihvatljiv format.
    Možda ga daju uz Vijesti kao Karnevl, a trebalo bi ga svaki dan puštat na jutarnji.

  25. #25
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cousteau View Post
    mislim da je cijela cg vidjela u jesen 2005. sto se zbivalo u dubrovniku i okolini.
    Što je to vidjela?
    da li treba svakog dana to da ponavljamo? da li sada trebamo puštati snimak po stoput na dan?
    Treba. da se ne zaboravi i da se nikad ovakva sramota Crne Gore ne ponovi. Da nam ne bi državnici dobijali nagrade za mir, a huškali su na rat.

    fino bi bilo i da hrt da nešto objektivno o tzv. oluji... ili ćemo samo mi da se 'divimo' ovakvim dostignućima kad smo već počeli da vadimo prljavi balkanski veš, mi smo izgleda prvaci u vađenju sopstvenog prljavog veša.
    Vidi, ovdje se jasno govori o Crnoj Gori, i zašto se uvijek problemi pokušavaju riješiti tako što ćemo ih prebaciti na druge. Oluja je problem Hrvatske, a Dubrovnik je problem Crne Gore. Ili ćemo se praviti fini i rješavati tudje probleme, da im tobože pomognemo, a naše problem ćemo vječito gurati pod tepih.

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Momir Bulatovic: "Pravila cutanja"
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 37
    Last Post: 01-11-10, 17:51
  2. Branko Vojicic: Trinaest godina od rata za mir
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 14
    Last Post: 29-05-10, 20:12
  3. Arhiva RTCG
    By cvrchak in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 20-04-06, 05:03
  4. RTCG i radija kroz CG mos te slusat
    By Robot in forum CG dijaspora
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-05, 03:07
  5. Eo kako je ko cario od Aerodroma Cilipi....
    By Interceptor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 18-02-04, 13:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •