Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 151

Thread: One night stand

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma mozhe da bude i second ...i third.......etc....
    Samo pametno , da se ne povrijede bilo chija osjecanja 8) :wink:

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znala sam...odgovor.
    I kad vec to predje u lijepu naviku na obostrano zadovoljstvo - onda to vishe nije tema ovog topica kao ni one night stand.
    Onda je to poprimilo druge oblike veze...
    I vishe niste zajedno... jer je "frka" i ne znam kakve ste sve raloge naveli.
    Onda komunicirate cheshce...chujete se, gledate kad god se pronadje koliko toliko vremena...
    I onda tu nastaju problemi zvani - neko se vezhe...
    Kao i ono o chemu Ja uzalud dumam - za zhene RIJETKO postoji termin one night stand...
    One to uvijek "dozhivljavaju" drugachije
    P.S. Smijeh je zdrav
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  3. #53
    Seka Alexic Guest

    Default

    No way! :?

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pamet u glavu ZENE a dolje sto uleti

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    Znala sam...odgovor.
    I kad vec to predje u lijepu naviku na obostrano zadovoljstvo - onda to vishe nije tema ovog topica kao ni one night stand.
    Onda je to poprimilo druge oblike veze...
    I vishe niste zajedno... jer je "frka" i ne znam kakve ste sve raloge naveli.
    Onda komunicirate cheshce...chujete se, gledate kad god se pronadje koliko toliko vremena...
    I onda tu nastaju problemi zvani - neko se vezhe...
    Kao i ono o chemu Ja uzalud dumam - za zhene RIJETKO postoji termin one night stand...
    One to uvijek "dozhivljavaju" drugachije
    P.S. Smijeh je zdrav
    Ali najchesche do svega dolazi bash iz onog "one night stand"!
    I zashto bi zene "to" uvijek dozivljavale drugachije? Stvarno me interesira tvoj odgovor. Dakle, moje pitanje je: Shta to zene uvijek dozivljavate drugachije? Ono: "sFFFe sam ti dala, a ti me napushtash..." - E FFFala lepa, da si mi dala sFFFe ne bi te nikad ostavio! To nije odgovor na moje pitanje.

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka zhena smatra sebe dovoljno vrijednom da bi je mushkarac pozhelio pored sebe u svakoj prilici... ne samo za one night stand. Od Vashe zhelje za sexom ... napravi Vashu neutojivu potrebu za njenim prisustvom... Sex prve vecheri dozhivljava kao "poseban" chin koji je sama "sudbina" nametnula. I naravno ne mozhe da vjeruje kako joj se to "desilo"....
    Hahahahahahaahahah
    Ali... onda je On "postavi na svoje mjesto" pokushavajuci da sve zadrzhi na sex kombinaciji... a Ona "pristaje" misleci da ce VREMENOM i time shto ce biti onakva kakvu On zheli, uspjeti da mu udje pod kozhu i da ce sve to poprimiti neke druge oblike. Mozhda cute, ne zheleci da narushe to shto imaju, ali ubijedjena sam da to misle... da se tome nadaju...
    Vi cete nju nazvati kad dodje voda do poda ili kad ne budete imali nikakvo isplanirano druzhenje sa ortacima. Ona ce sve podrediti vama... u zhelji da iskoriste svaku priliku da se osjete... Vashom.
    Sad bih zamolila sve zhene koje se ne slazhu sa mnom da prekosche ovaj post... to je moje vidjenje... znachi ne generalizujem :!:
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ti na odgovoru. Vidish meni je bash to zelja, da se pricha "one night stand" razvije malo dalje i da poprichamo o njoj josh kojim drugim zenskim "pogledom". Mozda bi mogli na taj nachin dochi i do kojeg zakljucka, ovako samo nesto pricamo u smislu: pricam ti pricu... da bi na kraju kad zagusti, zatvorili topik.
    U svom sexualnom zivotu upoznao sam masu zena koje na sex jedne noci gledaju potpuno drugacije. Ni ne pomisle da bi kome usle pod kozu ili da bi dozvolile da on njima udje pod kozu. One su te koje biraju i one su te koje uzimaju, da bi drugi dan ujutro jednostavno rekle: Bilo je fino, cao... i ako partner kaze isto, super je i niko se ne osjeca povrijedjenim.
    Do one night stand najcesce dolazi za vrijeme odmora. Neki bracni parovi se cak dogovore u vezi toga da si kasnije ne predbacivaju... Postoji jako mala mogucnost da se sa takvom osobom josh jednom sretnes.
    Opet druge samostalne zene koje ni ne pomisljaju da bi usle u bilo kakvu ozbiljnu vezu, kamoli bracnu, na one night stand gledaju sa pozicije cistog uzitka sa nepoznatim partnerom (vazi i za muski deo populacije). Zasto bi takva zena trebala da se nekome uvuce pod kozu? Sve sto ona trazi je da se dobro posexa danas, a sjutra ce se ogledati po samoposlugi zivota sa kome bi se opet. Znaci **** me now, **** off tomorrow!

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhda i meni to dodje... s godinama
    Pozdravljam sada... plachu blizanciiiiiiiiiiiiiiiiii )))))))))))
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehehehehe, to nema veze sa tobom ali me podsjeca na ono: BI samo ne sada....
    Pricam o ljudima koji BI samo su josh mladi za to, pa kasnije kad su malo stariji oni BI samo imaju neke velike obaveze pa nemaju vremena, da bi na kraju dosli do onog BI, samo star sam za to.
    Oni BI ali uvijek postoji neki razlog, zasto bash sada ne mogu, hehehehe, smijesno a?

  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja Bi mogla i sad... nego volim da radim samo stvari koje me chine srecnom
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je doduse One day Stand, ali sex je sex. Uglavnom ove bube potukle su sve rekorde u izdrljivosti i bestidnosti. I neka sto to rade na kamenu, nego znaju da skoce i za vrat pa nastave...



    Lokacija: Lovcen, 1600 metara iznad mora, rijedak je zrak, ali to njima ocito ne smeta
    Together we can defeat capitalism ...

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi vidi kako lepa fotkica. :roll: I meni je bila nekada noc kratka pa sam sexao josh po danu :oops:

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jutarnji sex... mmmmmmmmmmmmmm...
    P.S.Definitivno ne bih mogla po ovakvom suncu...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    osim ako ti nije tush pri ruci pa onda pod njega... mmmmm...
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je to veliki pritisak za zhene ;pppp
    Shalu na stranu... meni je predigra pod tushem primamljiva... sam sex nije. Ne mogu da ljubim pod vodom.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah to je bar lako, udahnesh zrak mimo tusha, a onda uletis
    Vjezbanjem moci ces i po 3-4 minuta da budes pod tushem a da ti zrak ne padne na pamet uopste.
    Together we can defeat capitalism ...

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa ako je to one night stand, prvi bumsen obicno ide bez tusha. Tush ti dodje za pauzu i pripremu za noc. E ebi ga, zamisli samo da joj prvo pokazem kupatilo ili ona meni....
    Mogu razumijet ako smo poceli u parku... 8)

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slozhio bih se sa Smirnoffom
    Io ci credo!

    Welcome



  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chegevara
    Ah to je bar lako, udahnesh zrak mimo tusha, a onda uletis
    Vjezbanjem moci ces i po 3-4 minuta da budes pod tushem a da ti zrak ne padne na pamet uopste.
    Ma ne pada meni na pamet ni ovako... nego mi pluca zahtijevaju
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Huh, meni je ono zajednicko kao "umivanje" ispod tusha jako eroticno. Oni dodiri, pa .... "cek, cek.... (josh tu...).... pa tako redom....tornado emocija i iscekivanja....
    /intermezzo za pravo mucenje/
    Nista bez blagog tusha i pratnje toka vode po tijelu, nirvana za oci, pjesma za srce.... strast u tebi.... grrrrrrr, rat i mir, vjeciti vrtlog...pukniiiiiiiii...
    Miris tjela u ranu zoru...

  22. #72
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I Ja sam pokushala da dodiranje pod tushem ostane samo predigra ali Che misli da svi imamo dushka za vece akcije
    Od vode mi se oduvijek otvarao apetit... mmmmm... kakvo je utoljivanje gladi... /me obozhava specijalitete
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  23. #73
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je jaka slika sa bubama sto je ovo 8)

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    I Ja sam pokushala da dodiranje pod tushem ostane samo predigra ali Che misli da svi imamo dushka za vece akcije
    Od vode mi se oduvijek otvarao apetit... mmmmm... kakvo je utoljivanje gladi... /me obozhava specijalitete
    Che je umjetnik. On razmislja preko kanona :wink:

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne mozhe se reci da nismo i mi umjetnichke dushe
    A Che je... ma, suvishno je prichati;p
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •