Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 54

Thread: Fetish

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="Grofica"]
    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by Grofica
    Vidim i ja da vecina nije pa da pojasnim. Fetish je neki predmet koji opsesivno obozavate da vidite na partneru, a mogu da budu i npr. cipele kada ih kupujete u enormnim kolicinama. Kao sto rekoh, vas partner ima fetish ako je poceo/la da vam kupuje jedne iste odjevne predmete stalno zeli da vas vidi u tome...
    Ne aveta', Grofice. Iz ovoga bi covjek zakljucio da je fetišizam fiksacija iskljucivo na nežive objekte koji bude dodatnu seksualnu želju, što, naravno, nije tačno. I, s toga, ne vidjeh nikoga ovdje da je promasio temu...
    Doduše, kad bi se slijepo držali značenja te riječi "fetiš", sumnjam da bi iko od nas mogao išta da kaže o tome, jer su po definiciji fetišisti ljudi čiji je seksualni užitak uslovljen njihovim fetišom, a ne (kao što je slučaj sa svima nama, pretpostavljam) samo dodatni stimulans...
    Za mene je žensko stopalo definitivno najjači fetiš. Kad ljeti, bosonoga, sjedi i prekrsti noge, pa malo zanjiše sa onom gornjom, uf... ili kada lezi na stomaku, glava joj oslonjena na ruke (karakteristicna poza za učenje :wink: ), a nogicama, savijenim u koljenima, mlatara u vazduhu... ili kad, npr za vrijeme gledanja tv-a, podvije nogu ispod sebe, sjedne na nju, a samo pola stopala viri ispod nje, uf... i ako jos tu ubacim neki element argovog scenarija (samo, naravno, moja majca da je u pitanju :wink: ), e to je već za infarkt. Postanem mnogo zao tad...
    :wink:[/quote

    Pa, velika je razlika u fetishu i necemu sto te dodatno stimulise, ali ne smeta i malo slobodnije tumaciti taj pojam. Ako ne moze da se uzbudi i da te pozeli ni u jednom drugom slucaju osim ako nosis odredjene stvari ( haltere, kaiseve, carapice ili nesto savim drugo) to je ondaR problem. Ali nema veze, moze i o tome sta vas posebno pali ne zaddrzavajuci se izricito na djeloviam tijela ili stvarima.

    Daj sestro otvori nam se ... Trazi li ti momak da nosish haltere za vrijeme sex-a ? jel to u pitanju ... ako nije daj malo jasnija budi ...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja wolim one plowke izmedju prsata...

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    under your bed
    Posts
    596
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Ma najveci fetis je kad se ujutro presetava po tvom stanu, u tvojoj majici koja je za nju malo prevelika i koja joj seze do malo iznad koljena, a znas da ispod nje nema nista...
    I takva ti se, mazna i topla, uvuce u krevet, i kako da je ne pozelis takvu?
    Quote Originally Posted by Argonaut
    Znamo mi dobro sto je fetis... ali za mene nema tih mrezastih samostojecih carapa, visokih peta, cipkastih gacica ili grudnjaka, jarko-crvenih nasminkanih usana omotanih oko ...je l'te... kao sto je to moja majica na njenom golom tijelu (pa kad majica jos poslije mirise na nju), rano jutro dok se sunce budi, a soba mirise na proslonocni seks... jos u polusnu, a ona se uvlaci pod plahtu do tebe, mirise na tebe, mirises na nju, vrhovi njene kose skakljaju te po golom tijelu...

    To su trenuci kada se covjek i iznova zaljubi u nju. Jedna od ljepsih stvari koje mozes dozivjeti s nekim...

    a stari kako si potrefio, sav sam se najezio
    nah, pravi muskarci nemaju sig...

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svila...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    I poshto smo utvrdili da su groficine grudi fetish...da nastavimo s temom?
    Teta moderatorice, mogu li i ja da utvrdim ove grudi...necu dugo tetke mi
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako bash morash
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    [Kotor]
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nisi ni ti nesto ljepsi... :mrgreen:

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mrezaste carape, na dobre noge naravno...
    ili ljetne leprsave haljinice sa cvijetnim dezenima...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me obozava kad momak dobro mirise, uf...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmmmmmmmmmmmmmm... na svilenoj postelji sve je... fetish...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj POBRO skroz mi je fetish
    Together we can defeat capitalism ...

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Mislim da je trenutno jedna od najaktuelnijih tema na ovom forunu,mada nezvanicno, grudi nase Grofice. I ako se taj trend nastavi eto ti fetis za ovaj muski dio ovoga foruma. Grofice veliku su prasinu digla sa ovim samoigrajucim sisama. Najbolje ti jednu sliku da stavis dje se fino vide tvoje grudi i da se misterija rijesi. Pa neka muski daju odgovor je li 3+ ili 4-
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh... davno Ja sam htjela da rijeshim ovu "misteriju" nego smo imali problem... jedino da ih slikamo u nastavcima.
    Hahahahahahaha
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Crna Gora
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nacemo neki fotoaparat koji ima dobar makro mod
    Nije lepo da budem lud a da ja to ne znam...
    Moj blog

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znala sam da ce kum za mene da se potrudi
    Uslishi molbe nashih forumasha i napravi im po jednu fotku... nadam se da ce draga nam Grofica saradjivati...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grofica izgleda zavrce pamet forumasima, heheheh :!:
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko
    Mislim da je trenutno jedna od najaktuelnijih tema na ovom forunu,mada nezvanicno, grudi nase Grofice. I ako se taj trend nastavi eto ti fetis za ovaj muski dio ovoga foruma. Grofice veliku su prasinu digla sa ovim samoigrajucim sisama. Najbolje ti jednu sliku da stavis dje se fino vide tvoje grudi i da se misterija rijesi. Pa neka muski daju odgovor je li 3+ ili 4-
    Je je, istina. Nego bi ja hteo znati gdje to ona prsluk krije da ga maznem, pomirishem, mmmmmmmmmmmmm
    /me nema to u kolekciji/ :cry:

  18. #43
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Je je, istina. Nego bi ja hteo znati gdje to ona prsluk krije da ga maznem, pomirishem, mmmmmmmmmmmmm
    /me nema to u kolekciji/ :cry:
    Zhrtvovacu se za Tebe - ukrashcu ga sa zhice... zhivim preko puta njene zgrade ;p
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zipa joj pelene jaaaaaaao :lolblue:

  21. #46
    Join Date
    May 2004
    Location
    dzep od srca tvog....
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Znamo mi dobro sto je fetis... ali za mene nema tih mrezastih samostojecih carapa, visokih peta, cipkastih gacica ili grudnjaka, jarko-crvenih nasminkanih usana omotanih oko ...je l'te... kao sto je to moja majica na njenom golom tijelu (pa kad majica jos poslije mirise na nju), rano jutro dok se sunce budi, a soba mirise na proslonocni seks... jos u polusnu, a ona se uvlaci pod plahtu do tebe, mirise na tebe, mirises na nju, vrhovi njene kose skakljaju te po golom tijelu...

    To su trenuci kada se covjek i iznova zaljubi u nju. Jedna od ljepsih stvari koje mozes dozivjeti s nekim...

    P.S: Kad je pred 3 tjedna u mojim krajevima bio Giro D'Italia, nabavih rozu majicu sa logom Gira (roza im je sluzbena boja), dosta velika, pamucna... voli li neka nositi rozo? :P
    MOGU LI SAMO DA PITAM ODAKLE SI SE TI STVORIO...BASH SAM SE RAZNJEZILA...
    Znate kako, ja volim da mi je momak go...Moj fetis je cijelo njegovo tijelo..Mr Body.... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  22. #47
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah, sto napraviste...qq...natjeraste me da maknem avatar...

    Eto, neka vam RWS i Tastaturica kazu da su mi grudi normalne...ono...taman...

    Kako naletim na nekog sa Foruma, svi mi odma u grudi gledaju, uporedjuju i komentarisu...

    Tacno bi ih makla da mogu.

    Prije nego sto ih se odreknem...vala zaista...fotografisi ih da se zna da nijesu tolike... Da ne bude kako zavaravam narod.

    /me je spremna za saradnju.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo izgubismo negdje Lexa - u njega imam najvishe povjerenja kada je fotografija u pitanju. Mozhe i Smirnoff... U njega takodje ne sumnjam
    Ko zheli da mu se dostavi fotografija - nek` ostavi mail na raspolaganju ;p
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o cem vi doej pricate ja ishcitak ovo sho mi je ostalo u glavi
    grofica grudi grudi moja majica grofica majica grudi stopala grofica mmmmmmmmmmm marfi grovfica aufetiš

    ludio 1no

    a da đevojka čisto sumnjam da ima i u pola takve sise al važno je da teži tome ima cilj sviđa mi se :ass:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  25. #50
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kuala Lumpur
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_MARFI
    Quote Originally Posted by InDiJaNkA
    I poshto smo utvrdili da su groficine grudi fetish...da nastavimo s temom?
    Teta moderatorice, mogu li i ja da utvrdim ove grudi...necu dugo tetke mi
    e ovako grofice:VoLiJa BIh ovako:ovako:jednu schoolgirl sa bijelim svilenim char ispod suknjice(ne minica) nego one leprsave.Mozesh li mi to SredIt. (btw ova Indijankina slika mi pokvari trip) 8)

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •