Page 6 of 206 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast
Results 126 to 150 of 5149

Thread: ✦ ☛ Danas na tanjiru ☚ ✦ [FOTO]

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Hahahhaha, da ti ne kazhem shto si jela!!!

    Doshla sam u BG i zaboravila... Zvacu mamu danas.



    Mademoiselle.

  2. #127
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Hahahhaha, da ti ne kazhem shto si jela!!!

    Doshla sam u BG i zaboravila... Zvacu mamu danas.
    :lolblue::lolblue::lolblue:lijepo mi ga reche! Ajd sad za kaznu okachi recepAt jer imam o$ecaj da su sjajne kad su vruce a ja jela samo ledne a ne svidjaU mi se tako!

    Nijesu bile domace, nego hotelske, a vjerujem da su domace ljepshe mnogo

    (iste priganice :mrgreen

  3. #128
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li ko da sprema dobro popeke?
    more action less tears

  4. #129
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ja se sve nadah da ce ti se neko javit ko "dobro" sprema polpeke, ali "svi junaci nikom ponikoshe..."

    I ja vala taman tako i znam recept ali ne znam da li su dobri poshto ih nijesam spremala jer ne konzumiramo nishta pohovano.
    Ako te zanima, mogu ti dat recepAt koji imam...javi ako oj?
    (nema razloga da ne budu dobri, ako cemo iskreno...a i skromna sam)

  5. #130
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    aj zvone okaci, da probam ja da ih napravim po repeturi tvojoji da vidim kaj ce ispasti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #131
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Evo ti odmah!
    Ja volim teletinu ali moze i svinjski kare.
    Uzmesh komad chiste mekshine, dobro istucati tuchkom za meso, ali paziti da se ne pocijepa, rastanjiti dobro, osoliti (ne previshe,moze i malko vegete), mrvu bibera.
    Staviti izmrvljenoga, punomasnga slanog sira (ne trapista, nego domaceg) na meso i zamotati ga u rolnu kao palacinku (kolichinu sira birash prema velichini komada mesa, i nemoj ga bash shtedjet) a onda krajeve kaziprstom gurnuti unutra u rolnu. (izgleda kao valjak) vodish rachuna da budu iste velichine svi komadi, i shto su deblji popeci, ljepshi su!

    E ja volim kad po njima pospem malko sushenog pershuna, ali nije obavezno.
    Umutiti jaje dobro (kao za kolache da bude gusto), osoliti ga obavezno, popek uvaljati dobro u brashno, pa u umuceno jaje, pa opet u brashno, pa u jaje (ljepshi je kad se 2 puta uvalja), spustiti u fritezu, a ako je nemash, onda u neku posudu sa dosta ulja jer tako ce se najbolje isprziti i ravnomjerno ce biti przen. Ne treba ulje da bude prevrelo, sagorece ti jaje, a unutra ce polpek biti ziv, nego da se krchka u ulju na laganijoj vatri...oko 5 minuta, otprilike!

    To je prelijepo (ko ima jak zeludac), ali ja pravim sve to isto samo stavim shunku i trapist, i to se onda ne zove polpek ( i przim kao na roshtilju, bez jaja, samo chisto meso)

  7. #132
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    E kad vec pishem na topicu Danas spremamo, bar da vi rechem shto cu kuhat danas!

    Uzeh 4 velike shnicle od svinjskog karea, onako duple za njegushki stek, treba ga zachinjet sa solju, mrvu bibera, vegete i pershuna suvog, unutra ide lijepi komad prshute, chitavom duzinom mesa (moze i sira ako volite) i malo ga pomazati uljem po povrshini kao da ga spremate za roshtilj.
    Ostaviti da stane po ure, uru, u frizideru, i onda na malo ulja (na rebrastom tiganju, samo malo pomazanom uljem) prziti dok lijepo porumeni s obje strane!
    Uz to obavezno napravim zelenu salatu, pomfrit i garnirung od grashka i sharharepe, ali ne samo u slanoj vodi kuvano nego dinstano na malo crnog luka, ulja, soli, vegete, bibera (malo vishe), bosioka, lista celera, lista pershuna (ma, shto volite)!

    Nemojte supicu zaboravit, preporuchujem laganu chorbicu od celera, ili potaz od povrca (koji razbijam kako pravim...jesam li skromna...mnogo:blah a moze i neka gotova supica, recimo Carska.

  8. #133
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e evo sto sam ja sinoc pravio i ubili smo se od toga , bruskete ala nemam nista u frizideru, gladan ja sinoc ko konj, prazno sve samo neki par dvopeka okruglih napunjenih vlagom grozno,i tako ja njih ispechem , malo progorim u rerni, oni se osuse i dobiju malo smeka, zatim u pun tiganj maslinovog ulja stavim pilece prsa, proprzim, sa dosta ali dosta bosiljka i mlejevenog bibera , u to sve dodam ogromnu kolicinu sitno reckane crvene slatke paprike, one ogromne babure, i to sve posle prelijem preko dvopeka i tanke listove trapista na to, uz malo salsa sosa ljutkastog mmmmmmmmmmmmmmmmmm i za dezert visnjevaca previjaca
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #134
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Evo ti odmah!
    Ja volim teletinu ali moze i svinjski kare.
    Uzmesh komad chiste mekshine, dobro istucati tuchkom za meso, ali paziti da se ne pocijepa, rastanjiti dobro, osoliti (ne previshe,moze i malko vegete), mrvu bibera.
    Staviti izmrvljenoga, punomasnga slanog sira (ne trapista, nego domaceg) na meso i zamotati ga u rolnu kao palacinku (kolichinu sira birash prema velichini komada mesa, i nemoj ga bash shtedjet) a onda krajeve kaziprstom gurnuti unutra u rolnu. (izgleda kao valjak) vodish rachuna da budu iste velichine svi komadi, i shto su deblji popeci, ljepshi su!

    E ja volim kad po njima pospem malko sushenog pershuna, ali nije obavezno.
    Umutiti jaje dobro (kao za kolache da bude gusto), osoliti ga obavezno, popek uvaljati dobro u brashno, pa u umuceno jaje, pa opet u brashno, pa u jaje (ljepshi je kad se 2 puta uvalja), spustiti u fritezu, a ako je nemash, onda u neku posudu sa dosta ulja jer tako ce se najbolje isprziti i ravnomjerno ce biti przen. Ne treba ulje da bude prevrelo, sagorece ti jaje, a unutra ce polpek biti ziv, nego da se krchka u ulju na laganijoj vatri...oko 5 minuta, otprilike!

    To je prelijepo (ko ima jak zeludac), ali ja pravim sve to isto samo stavim shunku i trapist, i to se onda ne zove polpek ( i przim kao na roshtilju, bez jaja, samo chisto meso)

    kul, thanx

    mada i meni vishe odgovara ta druga (tvoja) varijanta .
    more action less tears

  10. #135
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj vikend sam bila inspirisana : )))
    neshto izi i neshto hevi :P


    Brusketi s mocarelom i bosiljkom / za 6 osoba

    sastojci:

    1 vekna hleba isechena na krishke 2 cm debljine
    60 ml maslinovog ulja
    100 ml paste od sushenog paradajza
    180 gr kockica mocarela sira ili loptice mocarele isechene na 5 delova
    60 gr lista bosiljka,iseckan ili ceo


    priprema:

    1.Sa obe strane prepeci krishke hleba 2-3 min
    2.Premazati maslinovim uljem i pastom sushenog paradajza.
    Prekriti kockicama ili lopticama mocarele i isitnjenim bosiljkom.
    Ako imate,mozhete staviti i cele listove bosiljka.


    : ))

    Ravioli punjeni dimljenim lososom (u sosu od limuna i mirodjije : ))) )
    / za 4 osobe

    Sastojci:

    125 gr dimljenog lososa u komadima
    1 belance
    20 ml guste slatke pavlake
    10 gr svezhe mirodjije, krupno seckane
    3045 gr kukuruznog brashna
    32 lista svezhe testenine debljine oko 2mm
    5 ml ulja
    23 sholje raviola

    Sos od limuna i mirodjije:
    7 gr maslaca
    15 gr brashna
    1 sholjica belog vina
    1 sholjica guste slatke pavlake
    sok od pola limuna
    30 gr mirodjije, krupno iseckane
    so i svezhe mleven biber


    Priprema;

    1.Staviti komade lososa, belance, slatku pavlaku i mirodjiju u blender i umutiti penastu smesu.
    2.Posuti kukuruzno brashno na radnu povrshinu i poredjati listove testa u cetiri reda.
    3. Premazati ivice svake druge kore sa belancetom.Na ostale staviti 5 gr smese u sredini. Staviti druge listove odozgo i pazhljivo pritisnuti prstima ivice oko smese da se naprave jastuchici u obliku raviola.
    4.Do polovine napuniti sherpu sa vodom i uljem,pustiti da provri, dodati 125-250 gr raviola i kuvati 2-3 minuta. Staviti u stranu i pokriti plastichnom folijom.
    5. Za sos od limuna i mirodjije: Istopiti maslac u sherpi, dodati brashno i pirjati oko 1 min.
    Sipati vino i promeshati dok se ne dobije glatka smesa, potom dodati pavlaku i sok od limuna. Pustiti da provri i potom smanjiti vatru kada je sos dovoljno gust.

    6.Za serviranje: dodati mirodjiju, so i biber u sos i preliti raviolice.

    : ))

    ajte prijatno :P


  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titovgrad
    Posts
    4,914
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Uhhh ovih domacica odje, blago onome kome vi u kucu udjete
    Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ......................!

    Quote Originally Posted by Stetni View Post
    Uhhh ovih domacica odje, blago onome kome vi u kucu udjete
    Pusti ti brate.... eee da je meni jednu Ajrin u kucu.... srecan li je covjek mogao bit onaj Intruder...
    Caesar`s wife must be above suspicion

  13. #138
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e kad sma ju vidio uzivo prvi put i ja sam ju doma pozelio
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #139
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    e kad sma ju vidio uzivo prvi put i ja sam ju doma pozelio
    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Pusti ti brate.... eee da je meni jednu Ajrin u kucu.... srecan li je covjek mogao bit onaj Intruder...

    ijuuuu... nemojte vise :oops::oops::oops:

    sad ste se najavili na rucak,hteli ne hteli


  15. #140
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hehehehehehehe mi to podmuklo, kad spremas da dodjem , mene nije tesko skoknut vikndima dje god da si ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #141
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nemirku...:)

    Ovaj recept je skroz obican,ali buduci da je jedan Nemirko bio zainteresovan za njega ja cu ga prezentovati na uvid njemu i naravno svima ostalima.
    Dakle,rijec je o po Nemirku kuglicama,u narodu inace poznatim kao bombice.
    Recept je po mom meraku i izboru sastojaka,dakle:

    Dakle 400g mljevene plazme homogenizovati sa toliko mlijeka koliko je potrebno za to,otprilike litar,dodati pola margarina,rastopljene cokolade(100g),to kad to sjedinimo formirati kuglice ili ti bobmice i uvaljati u kokosovo brasno.Poslije sat,dva jesti.

    Eto recepta Nemirku i vama ako zelite.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  17. #142
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvjetak zanovjetak View Post
    Ovaj recept je skroz obican,ali buduci da je jedan Nemirko bio zainteresovan za njega ja cu ga prezentovati na uvid njemu i naravno svima ostalima.
    Dakle,rijec je o po Nemirku kuglicama,u narodu inace poznatim kao bombice.
    Recept je po mom meraku i izboru sastojaka,dakle:

    Dakle 400g mljevene plazme homogenizovati sa toliko mlijeka koliko je potrebno za to,otprilike litar,dodati pola margarina,rastopljene cokolade(100g),to kad to sjedinimo formirati kuglice ili ti bobmice i uvaljati u kokosovo brasno.Poslije sat,dva jesti.

    Eto recepta Nemirku i vama ako zelite.
    Moram se umiješat, ka domacica, jel...
    gore si napisala da treba litar mlijeka i SAMO 400 gr keksa?
    Moje ogromno iskustvo mi govori da je to izuzetno tečna smješa i da nema te čokolade i margarina koji to može stvrdnuti da se kuglica može napraviti?

    Inače imam sličan recept za bombice i po njemu ide 300 gr keksa, 300 gr mljevenih oraha i svega 2 dcl tečnosti, tako da prostom logikom, više suve mase a mnogo manje tečnosti, dolazim do zaključka da si nešto pogriješila kad si pisala ovaj recept?

    Inače, na pola litra mlijeka ide skoro kilogram brašna da se napravi tijesto za kiflice ili krofne, hleb, pitu...Tako da bi po toj logici za litar mlijeka trebalo skoro 2 kg keksa da bi ta smješa bila upotrebljiva?

    Provjeri i popravi

  18. #143
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default :)

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Moram se umiješat, ka domacica, jel...
    gore si napisala da treba litar mlijeka i SAMO 400 gr keksa?
    Moje ogromno iskustvo mi govori da je to izuzetno tečna smješa i da nema te čokolade i margarina koji to može stvrdnuti da se kuglica može napraviti?

    Inače imam sličan recept za bombice i po njemu ide 300 gr keksa, 300 gr mljevenih oraha i svega 2 dcl tečnosti, tako da prostom logikom, više suve mase a mnogo manje tečnosti, dolazim do zaključka da si nešto pogriješila kad si pisala ovaj recept?

    Inače, na pola litra mlijeka ide skoro kilogram brašna da se napravi tijesto za kiflice ili krofne, hleb, pitu...Tako da bi po toj logici za litar mlijeka trebalo skoro 2 kg keksa da bi ta smješa bila upotrebljiva?

    Provjeri i popravi
    Ma,znam ja odlicno recept za bombice,ipak hvala....ali ja po ovom pravim,a rekla sam 'koliko mlijeka je potrebno',litar je max...nije bitno...probaj ga...nije los...kazu...ima razloga za toliko mlijeka...pravila sam ih bar 15 puta tako i niko se nije zalio ,naprotiv,ali svi imamo svoje nacine,tako da uvazavam tvoje sugestije,ali kao sto rekoh ovo su bombice po mom meraku
    Last edited by cvjetak zanovjetak; 02-02-08 at 14:09.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  19. #144
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e jsa sam jutros za orucak sebi pripremio jedno budjenje cula, i jedno orgazmicno jelo, dakle elem prvo se pripremi crni rizoto, i nije neka filozofija,danag ga imate kupiti gotovog, a sada uzmete tiganj neki veci dublji , na malsinovom ulju proprzite bijeli luk, sa bosiljkom persunom i ruzmarinom , zatim ubacite gambore , proprzite ih, uspete bijelo vino i bobice bibera , kad vino ispari, naspete pavlaku za kuvanje , proprzite ih tako, zatim suepete mechenu gorgonzolu i malo moracha , i onda svim tim prelijete onaj crni rizoto, voala, buon apetit
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #145
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    na malsinovom ulju proprzite
    Maslinovo ulje nikad ali nikad ne zagrijavaj, i ne przi nista sa njim! On je dobar samo kao hladan, da zacinis salatu i sl stvari al da na njemu spremas izbjegavaj.

  21. #146
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvjetak zanovjetak View Post
    Ma,znam ja odlicno recept za bombice,ipak hvala....ali ja po ovom pravim,a rekla sam 'koliko mlijeka je potrebno',litar je max...nije bitno...probaj ga...nije los...kazu...ima razloga za toliko mlijeka...pravila sam ih bar 15 puta tako i niko se nije zalio ,naprotiv,ali svi imamo svoje nacine,tako da uvazavam tvoje sugestije,ali kao sto rekoh ovo su bombice po mom meraku
    mislila sam da si pogriješila. Ako si pravila sa litrom mlijeka i uspjelo je onda je ok!

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Maslinovo ulje nikad ali nikad ne zagrijavaj, i ne przi nista sa njim! On je dobar samo kao hladan, da zacinis salatu i sl stvari al da na njemu spremas izbjegavaj.
    Zašto ne treba pržiti na maslinovom ulju?
    Po mojim saznanjima maslinovo ulje gori i stvara štetne materije na 800 celzijusovih stepeni, za razliku od običnog suncokretovog ulja koje na manje od 100 stepeni sagorijeva.
    Probaj stavi na tiganj jedno i drugo ulje i provjeri kad će maslinovo početi da smrdi na goretinu a kad suncokretovo.(maslinovo nece uopšte jer tu temperaturu šporet ne mere stvorit)

    Inače po preporuci ljekara nutricioniste, a zbog dijetalne ishrane člana porodice, pržim isključivo na maslinovom ulju, mada ništa što se prži nije prezdravo...a ja volim ovo nezdravo djavo ga izijo!

  22. #147
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Maslinovo ulje nikad ali nikad ne zagrijavaj, i ne przi nista sa njim! On je dobar samo kao hladan, da zacinis salatu i sl stvari al da na njemu spremas izbjegavaj.
    zato se buter dodaje maslinovom ulju da nebi gorelo :twist::twist::twist: pitajte strucnjaka ako ne znate a svakako da se koristi dosta u hladnoj kuhinji u prirpemi dresinga za salate,kao i raznih marinata za ribu ili neko suvo pecenje

  23. #148
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ha ha haaaaaaa, dobro sad cu zvat ove kuvare sa ovim receptima, i djejmija olivera da mu kazem, da mu na um palo nije da przi na maslinovom ulju , kakav prevaratnt , cujes gluposti , makte se ljudi bez mene, pocecemo jos malo kao vas retardiran i neuhranjen svijet, jest kashice po cio dan i to je sve , jer je tojedino zdravo , no ce i tome nac manu
    http://www.coolinarika.com/namirnica/maslinovo-ulje
    http://www.plivazdravlje.hr/?section...&show=1&id=579

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Maslino...lja_u_prehrani
    i pred kraj

    Nizak sadržaj višestruko nezasićenih masnih kiselina čini maslinovo ulje puno otpornijim na visoke temperature u odnosu na druga ulja, pa je ono savršenije za kuhanje i prženje.

    gospodo dovidjenja from the gurman family
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #149
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    danas majka sprema salatu od `obotnice :mrgreen:

    crknite sad svi !
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #150
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    reci joj slucajno da ne stavi maslinovo, nije zdravo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Page 6 of 206 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Info Ide li ko danas za BG????
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 23-01-15, 19:04
  2. Replies: 17
    Last Post: 10-02-14, 07:29
  3. Danas je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 12
    Last Post: 15-07-13, 23:45
  4. Danas nam je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-13, 22:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •