Page 4 of 205 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast
Results 76 to 100 of 5119

Thread: ✦ ☛ Danas na tanjiru ☚ ✦ [FOTO]

  1. #76
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Ovo je stari mediteranski recept koji sam cuo od jedne stare popadije prije oho-ho godina.

    Evo sta se radi:

    - fileti bakalara (oslica ) se skuvaj u posoljenoj vodi, 10 min.
    - ohlade se, smrve viljuskom, doda se biber, bijeli luk (dosta bijelog luka), maslinovo ulje, persun
    - promijesa se i ostavi da prenoci u frizider.

    Jede se kao predjelo ili na slanome tostu.

    Kod mene se 'ladi, za sjutra, a vi trk u Carine

    Treba vam pola kila ribe, 100-150 ml uLa, 5-6 bijelog luka, biber, par listova persuna. Svjezeg. (Mlakog. Crnog )
    ja to pravim samo shto dodam malo limuna, ruzmarina i bosiljka, ne gnjechim viljushkom nego sitno sjeckam i fenomenalno je!
    Preporuchujem sa ili bez mojih dodataka, svakako je ukusno!

  2. #77
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Očisti se jedan veći zubatac, premaže margarinom, posoli i pobiberi. Stavi se u posudu za pečenje, a oko njega poređaju očišćene i na kolutove isečene tikvice. Sve se prelije uljem i pospe peršunom i iscijedjenim limunom. Pa da vidite kako je to lijepo. To je kod mene juče bilo.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  3. #78
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Poshto mi se ovih dana konstantno zuri i nemam kad bakcat se sa kuvanjem, danas spremih na brzaka sledece i bi lijepo:

    Kupila sam tri pechena, malo veca bataka i karabataka(pileca), skinula svo meso sa kostiju i makla kozicu i masnocu, pa slozila u vatrostalnu posudu, premazanu uljem.

    Dodala malo bibera (soli ne treba jer je vec slano), malo aleve paprike i origana
    Stavila preko mesa jedno pola tegle shampinjona, pa preko shampinjona narendala, onako, dosta trapista i na kraju zalila jednom pavlakom i samo kratko zapekla u rerni!

    Ja pirinach jedem uz to a moji momci pomfrit, zelena salata i eto ruchak

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha,Lutkice draga,iako jaganjci u Astoriju stizu direktno s planina ispod Nijagarinih vodopada,moja mama je se cudila kako su bezukusni.
    Simm,tako se doma(a ustvari je istrijanski nacin)pravi bakalar salata,koju ja obozavam,ali je ovi moji dalmatinosi,u odnosu na njihov nacin spremanja bakalara,preziru.Ma,nemaju pojma o cemu se radi.
    Elem,danas smo imali salatu od hobotnice:Skuvali(lesali)smo hobu s dva plutana cepa od crnog vina,zatim sam je isjeckala na komadice(fete),te dodala sitno isjeckan crni luk,celer,svjezi bosiljak,biber,djevicansko maslinovo ulje i sirce.Dobro je skuvati i dva krompira u vodi od hobotnice,i pomjesati sa sastavom.To sam danas sasvim slucajno zaboravila da uradim,ali inace,praktikujem.
    Za prste polizat!
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  5. #80
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Cool

    eo me cera ova Ajrin, pa moram napisat shto sam jeo sinoc. znachi, nazvao bih ovu brchkotinu 'gambori u sosu na studentski nachin'

    u sherpu ubachit: table spoon majoneza, ofrlje jedno 2-3 kashike barilla (ili kojeg drugog) tomato+basil sosa, 300g gambora, karfiol mrkva i brokoli (kollichina po zelji), i ofrlje jedno 3 kashike sweet chilli sosa, i dva chena bijelog luka

    kuvati na tihoj vatri jedno 15-20 min (prethodno skuvati gambore, ili josh bolje kupit ih precooked)

    moze se kombinovat s pashtom ili pirinchem, poshto je sos za to idealan. naravno, za mene je nezaobilazan sir (sinoc je bio camembert), a ko pije alkohol, ni chasha crnog vina ne bi bila na odmet.

    za osobe s mojim apetitom cio proces ponovit 2 puta


    edit: @Ajrin - nemoj me nishta gledat
    Last edited by augustin; 10-06-07 at 02:36.

  6. #81
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Augustin... diskretno cu te pogledati :P

    Ja sam danas spremala neshto,ne tako zdravo ,ali ukusno :P

    Uzela sam 2 osrednje glavice ljubichastog luka,prodinstala na ulju...e poshto me je mrzelo da seckam beli lukac,uzela sam onaj iz kesice tj u prahu i proprzhila zajedno sa ljubichastim..Zatim sam iseckala majushne kockice slaninice i izrendala jedno 200 gr pechenice... sve to proprzhila na tihoj vatrici...ubacila komad feta sira i rastopila... Za to vreme su se obarile mashnice od testenine koje sam ubacila u pripremljeno,a zatim pazhljivo promeshala da se dobro sjednine mashnice sa hrskavom slaninicom i feta sirom..naravno ubacila sam i shaku seckanog pershuna...
    Pikantno i kalorichno

    ajte prijatno


  7. #82
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Frontlines
    Posts
    535
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja u zadnje vreme eksperimentisem sa omletom :mrgreen:

    Dakle, 3 jaja, so, biber, curry, origano, crni luk, trapist, prsut... I dobijete omlet, i to kakav

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    ajte prijatno
    Farfalleeeeeeeeeeeee!!! :oops: Njammy!



    Mademoiselle.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Ja u zadnje vreme eksperimentisem sa omletom :mrgreen:

    Dakle, 3 jaja, so, biber, curry, origano, crni luk, trapist, prsut... I dobijete omlet, i to kakav

    za svaku pohvalu


    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Augustin... diskretno cu te pogledati :P

    Ja sam danas spremala neshto,ne tako zdravo ,ali ukusno :P

    Uzela sam 2 osrednje glavice ljubichastog luka,prodinstala na ulju...e poshto me je mrzelo da seckam beli lukac,uzela sam onaj iz kesice tj u prahu i proprzhila zajedno sa ljubichastim..Zatim sam iseckala majushne kockice slaninice i izrendala jedno 200 gr pechenice... sve to proprzhila na tihoj vatrici...ubacila komad feta sira i rastopila... Za to vreme su se obarile mashnice od testenine koje sam ubacila u pripremljeno,a zatim pazhljivo promeshala da se dobro sjednine mashnice sa hrskavom slaninicom i feta sirom..naravno ubacila sam i shaku seckanog pershuna...
    Pikantno i kalorichno

    ajte prijatno
    mrsno ajrinnnnnnn mrsnoooooooo:blah:

    ja sma danas spremala jagode cijeli dan

  10. #85
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta bi ,drugari,gde je mashta ?
    Ja sam zakazala ovih dana...na + 38 stepeni ne mogu da pridjem shporetu...zhivim na paradajz+sir mix-u i naravno hvala FRIKOMU...


  11. #86
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Under the moonlight, this serious moonlight
    Posts
    1,421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo neceg jednostavnog i lijepog: piletina sa povrcem i rizhom.
    Ovo je za dvije osobe.

    350 gr pileceg fileta
    dvije paprike, nebitno koje boje
    glavica crnog luka
    kasicica curry/a
    kasicica crvene paprike (ili ljuta paprika, zacin)
    kasicica vegete
    biber
    i naravno rizha


    Rizhu skuvajte, a ovamo isjeckajte piletinu, luk i papriku na pravougaonike (nije bas da morate ali ja tako radim ). Na jedno 50 gr margarina isprzite piletinu dok dobije onu zlatkastu boju, ako vam ponestane masnoce dodajte pola soljice vode u tiganj da ne zagori rucak . Kad piletine poprzite u to dodajte luk i papriku i sve zajedno prigajte i dodajte po malo vode ako ono bas nema na cemu da se krcka. Kad sve to fino poprzhite zacinite i dodajte skuvani oriz i sve to przite jos jedno 5 minuta. Ako imate soja sos i toga malo sipajte.
    I za kraj pojedite prste
    Last edited by underwater love; 21-06-07 at 08:48.
    A lighthouse keeper in the desert sun.

  12. #87
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Svratih kod moga dobroga i postenoga kasapa juce i kupih neke jagnjece koljenice za corbu...

    Recept:
    - dvije jagnjece koljenice (600-700gr)
    - 1kg krtole
    - 1 mrkva
    - 2 jaja
    - so
    - kisjela pavlaka
    - biber

    Ubacite one koljenice u 2 l vode sa jednom kasicicom soli, kuvate jedno 30 min, dodate krtolu isjeckanu na kockice i mrkvu, kuvate jos 10-12 min, ona dva jaja smuckate u posudu i uspete u onu corbu dok kuva, promijesate, kuvate jos 2 min da se naprave oni fini rezanci od jajeta i kraj.

    Jedete sa nekom kisjelom salatom ili senfom.

    Ko voli nesto corbali, nece se pokajat
    Last edited by simm; 26-06-07 at 08:53. Reason: zaboravio mrkvu
    - Ladan ko taština duša -

  13. #88
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ajmeee.. ja sam danas familiji spremio Karbonare za ručak, i svi su prste polizali
    Vjerovatno svi znate recept i pripremu, ali evo da stavim ovđe, ko zna zbog čega je ovo dobro.. Mene je naučila đevojka to da spremam

    Potrebno je:

    - kesa makarona/špageta (kako ko voli)
    - 300 grama šunke
    - 200 grama slanine
    - 3 čaše pavlake
    - 1 češalj bijelog luka
    - 5 jaja

    Stavite makarone u šerpu dok uzavre, odnosno omekšaju i budu kuvane, a uporedu u tiganj stavite isjeckanu slaninu i šunku zajedno sa sitno isjeckanim češljem bijelog luka i na tihoj vatri miješate viljuškom da bi meso poprimilo aromu.

    Zatim, spremate sos, za koji koristite jaja i pavlake.
    Uspete u jednu veću posudu 3 čaše pavlake, 2 žumanceta i 3 čitava jajeta. Sve to dobro umutite, i po potrebi dodate pavlake ako je previše žitko (treba naći neku određenu gustinu, ni tamo ni 'vamo )

    Kad to umutite, uspete u sos malo soli, bibera, origana ili dalmatinskog začina i jednu mrvicu šećera.

    Kuvanu makaronu procijedite kroz rešetku, vratite u šerpu i uspete izdinstano meso. Polako sipate sos neprestano miješajući da bi bio ravnomjerno raspoređen u čitavoj posudi.

    Prijatno!
    Last edited by Vlado; 28-06-07 at 17:23. Reason: Karbonare

  14. #89
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hah ja sam danas spremio jednog momka da skokne do fast fooda i donese neshto heheheheheheh ne uzmete povrce proprzite ubacite slatke kukuruze , crveni pasulj, zacinite cime god , pa onda pomodoro sos da ne cukam sok od paradajza duze je i kompikovanije, uzmete tortilje spakujete sos u njih zarolate ,prelijete paradjzom odozgo , zapecete kad su gotove za po ure, onda sve to prelijete kackalvaljem i buon apetit
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #90
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Carska salata

    Evo kako smo docekali neke goste na dorucak u subotu (za 4 osobe):

    - 600 g kineskog kupusa (on je bolji od zelene salate jer ima vecu kolicinu onih finih socnih bijelih drski i rebara po listovima) izrezano na komade velicine kutije sibice
    - 100 g pecenice izrezane na siroke rezance, proprezene tek da joj se pomame oni "grozni" mirisi przenoga suvoga mesa
    - 200 g piletine izrezan na komade velicine pola maune graska (1 x 1 x 5 cm) isprzeno do zlatno zute boje na suvom tiganju
    - 50 g slanih fileta incuna isjeckanih na prst duzine
    - 50 g tvrdoga trapista narendanog na listice
    - 4 jaja, posirana
    - malo maslinovog ulja
    - 4 kasike majoneza
    - sirce

    Sve ovo se izmijesa (dok je meso vruce), prelije sa malo majoneza, jos malo izmijesa, podijeli u 4 porcije i na vrh se pljusne jedno tek posirano vruce jaje, a onda se odozgo narenda onaj trapist.

    Eto
    - Ladan ko taština duša -

  16. #91
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Forumska kuhinja-lichni recepti

    Obozavam da spremam salate

    Evo neke od njih:

    Salata br.1

    Sastojci:

    Przene paprike zelene
    Zito kuvano
    Kisela crvena paprika
    Kuvana zelena boranija
    Tunjevina
    2 kashike ajvara
    malo soli
    (kolichina,otprilike....)
    -papriku kad je przena,isjeckati na prugice,kiselu na kockice

    Salata br 2

    Sastojci:

    Tegla cvekle
    200 gr presovane shunkarice
    sholja kuvanog oriza
    1 pavlaka
    kashika majoneza

    Salata br.3

    Kuvani grashak
    Kuvana mrkva
    kuvana pshenica
    Kiseli krastavci
    Tunjevina
    Pavlaka
    kashika majoneza
    posuti po vrhu sjeckan petrusin

    Salata br 4

    Kuvan krompir
    Kuvan karfiol
    Kuvana jaja
    Sir
    Pavlaka

    kad skuvate,navedene sastojeke(kolichina po zelji)iskidajte ih i slazete po red,jednog pa drugog pa treceg.
    Izmedju mozete rendani sir.
    Na kraju ostavite kolutice od jaja.Umutite jaje sa pavlakom,prespete i zapechete u pecnici.


    Salata od zucenice(lista maslachka)

    Svjeze lishce maslachka(žućenice)
    2 kuvana jaja
    nekoliko kuvanih krompira
    masline crne
    sirce
    ulje

    I shto reci,zdravo ,ukusno i prijatno

  17. #92
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Snaper na seljacki nacin

    Ovaj forum gladuje evo neko doba, svi su nesto ukufili. Previse seksa po vrucini, sta li :mrgreen:

    Zato sa moje strane danas malo pecene ribe, dako vam riblje uLe povrati zelju za zivotom:

    - 1 snaper od 900 g
    - 1 dl maslinovoga uLa, extra vergine
    - 1 dl bijeloga vina
    - 3 cajne kasike soli

    Snapera ocistite, operete (ako bas morate), povadite utrobice iž njega, narezete sa obje strane niz rebra (ugao 48° do 53° poprecno ), jednu kasiku soli u drob, i jos po jednu sa obje strane. Pecete 15 min na 200°C pod folijom, uspete vino i pecete jo 5 min.

    Uz ribu od priloga sto god volite. Ja predlazem obicni bareni krompir. Necu vam rec kako se sprema, ali ako ga kuvate ubacite dva prstohvata soli u tu vodu da se ne raspada.

    Eto
    - Ladan ko taština duša -

  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na 50 stepeni, ovo je moj izgovor za ruchak:
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  19. #94
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,122
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    evo neshto smandrljah juche i bi lijepo, chasti mi!

    Izdrendah 1 glavicu crnoga luka, 1 shargarepu i poveci komad celera, dodadoh malo ulja, soli, bibera, vegete, bosioka, 1 paradajz oljushteni, mirodjije, teletine (od bifteka) izrezane na tanke shnite i dinstah to po ure dodavajuci po malo vode.
    Ovamo skuvah makarone, pa kad su bili gotovi prelih ih sa ovim prelivom od povrca i mesa.
    Eto jedan predlog

  20. #95
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Nedjeljni rucak

    Da ozivimo malo topik, crce se od gladi

    Predlazem hladno predjelo - svinjske pihtije

    Treba vam:

    - 1 svinjska glava
    - 4 svinjske nogice
    - 6 cesana bijeloga luka
    - biber
    - so

    Glavu oderete, maknete onu gusu i ono masno sa nje, raskomatite na 4 dijela, mozak odvojite (ocistite i metnete da se obari sa malo soli - njega jedete nezavisno, maze se hladan na hljeb posut biberom ili se od njega pravi odlicna kajgana), jezik odvojite. Donju vilicu prekinete na pola, odbacite prvi dio sa zubima jer na njemu nema mesa, od gornje vilice odbacite cusu i sinuse, nemaju mesa. Nogice moraju bit dobro oprane, opaljene ili osurene. Njih pretucete da im smrvite zglobove, rasporite kozu da se otkriju zile i tetive, stavite u lonac zajedno sa onim gostima od glave, prelijete vodom, ubacite kasicicu soli i kuvate na laganoj vatri jedno sat i po. Dok vri, skidate pjenu. Kad meso pocne da otpada p[rekinete kuvanje, poskidate viljuskom svo meso sa glave i nogaH, izmrvite na siten komadice, slozite u siroku posudu, pobiretie, pospete sa onim bijelim lukom (isjeckanim sitno sitno) i prelijete prosijedjenom supom od kuvanja, toliko da meso ponedje viri iz supe. Kad se ohladi, ubacite u frizider da se dobro ohladi i zgusne. Reze se i sluzi hladno, vjerovatno tek sjutradan.

    Eto
    - Ladan ko taština duša -

  21. #96
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Angry studentska nostalgija za maminom kuhinjom

    Krajnje jednostavno, tipičan jesenji nedjeljni ručak iz djetinjstva, čitava kuća miriše dok se sprema, fino, toplo... U obavezno pominjanje chuvenog quote-a iz crtanog filma Popaj dok mama to servira, znate ono: "Mađarski pravi gulaš-paprikaš":mrgreen:

    300g pilećih filea
    400g šampinjona
    2 kašike ulja
    1 kašika koncentrata paradajza
    1 vezica peršuna
    2 kašike FANTA za gulaš i paprikaš

    Meso isijecite na kockice, a šampinjone na četvrtine. Meso prodinstajte na ulju pa kada je napola gotovo dodajte pečurke i još lagano dinstajte uz dodavanje vode. Dinstanom mesu i pečurkama dodajte FANT za gulaš i paprikaš razmućen u malo vode i koncentrat paradajza. Dobro promiješajte, dolijte 2-3 dl vode i kratko prokuvajte. Na kraju dodajte seckani peršun. Poslužite uz tjesteninu.
    Just to slip the skin...

  22. #97
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Malo vocnoga cukra

    Evo sto sam sad zavrsio:

    - 300 g malina
    - 300 g jagoda
    - 1 slag

    bla bla bla

    Eto
    - Ladan ko taština duša -

  23. #98
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmm nedeljni doruchak na terasici : )))

    bio sam vredan : )

    potrebno je;
    1. 2oo gr kukuruznog brashna
    2.1oo grama obichnog brashna
    3. 3 jaja
    4. 150 grama sira..(po zhelji) ili mozhete dodati i 1oo gr blitve
    5. 5-7 dl ki$ele vode
    6. 1 dl ulja + so

    priprema;
    1. Pomeshati sve sastojke
    2.Dolivajte kiselu vodu dok smesa ne postane gusca od jogurta
    3.Nalijte smesom prethodno podmazane modlice i pecite u zagrejanoj rerni na 25o stepeni 2o-25 min



    aj prijatno


  24. #99
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajrin, ove tvoje stvarcice su mi dale odlicnu ideju! Ja cu preci u Mormone a ti se udaj se za mene pa da razmjenjujemo recepte

    Salim se, ovo super izgleda
    - Ladan ko taština duša -

  25. #100
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Ajrin, ove tvoje stvarcice su mi dale odlicnu ideju! Ja cu preci u Mormone a ti se udaj se za mene pa da razmjenjujemo recepte

    Salim se, ovo super izgleda
    zlico!!! hahahaha :P
    ok,malo su zagorene... ali samo spolja ; )


Page 4 of 205 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Ide li ko danas za BG????
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 23-01-15, 19:04
  2. Replies: 17
    Last Post: 10-02-14, 07:29
  3. Danas je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 12
    Last Post: 15-07-13, 23:45
  4. Danas nam je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-13, 22:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •