Quote Originally Posted by joco97 View Post
Pozdrav,
Imamo labradora starog 9 godina koji zivi u stanu sa našim roditeljima. U zadnjih 7-8 mjeseci, 3 puta se dešava da pas po nekoliko dana povraća i neće da jede, i ne može da spava. uveče. Vodimo ga kod lokalnog veterinara koji mu svaki put prepiše inekcije i infuzije, i to traje po 10ak dana. Nakon toga pas je opet normalan. Odradili smo krvnu sliku i ultrazvuk, i sve je normalno (tako kaže veterinar). Sada se to opet desilo, i ovoga puta smo primijetili da mu je jedan testis se uvecao mozda cak i petostruko. Veterinar kaze da jevjerovatno neka upala. i dalje mu daje inekcije i infuzije i testis mu se dosta smanjio, skoro je kao i drugi. Pošto živimo na sjeveru Cg, a ovi naši veterinari pojma nemaju oko pasa, zanima me kojeg veterinara u Crnoj Gori preporučujete, i ko je po vašem mišljenju najbolju veterinar za pse u CG, da bi poveli psa na pregled i eventualno na kastriranje. Svaki savjet i oko dijagnoze je dobrodošao! Hvala unaprijed
Ne znam jesi li vec završio i pomogao psu, ali moja preporuka ti dr. Popović u Bar. Pored toga što je vrhunski veterinar vrhunski je čovjek

Sent from my Poco X3 using Tapatalk