Results 1 to 4 of 4

Thread: Političari u ovim zemljama (pr. Velja Ilić)

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Političari u ovim zemljama (pr. Velja Ilić)

    Ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić poverovao je da je izabran za najseksepilnijeg političara, čak se pohvalio kako je on to znao i bez ankete, a onda se ispostavilo da je sve to šala nevladine organizacije "Biro".

    Lažnu anketu, koju su preneli i pojedini mediji, plasirala je ova organizacija koju je isprovocirala nedavna Ilićeva izjava o formiranju vlade NS-DSS i SRS. Ministar je svoju izjavu kasnije obrazložio rečima da se samo šalio i da je hteo da isprovocira javnost.

    To je bio povod za medijski performans sa "magistrom Ilićem". U navodnoj anketi čak 78 odsto žena ispitanika odgovorilo je da je Ilić najzgodniji i najseksepilniji političar, dok se 85 procenata muškaraca ispitanika izjasnilo da je on simbol muškosti i potencije. "Biro" je saopštenje poslao u javnost i čekao reakcije. A onda su se pojedini mediji i ministar upecali. Ilić je izjavio da mu je drago ako je tako i da je i ranije "više puta pobeđivao u sličnim kategorijama".

    Posle ove komedije, u "Birou" poručuju Iliću da su se samo šalili.

    "On je seksepilan poput ormana u kabinetu premijera Koštunice. To što gospodin Ilić veruje da je istina laž, samo potvrđuje odsustvo realnosti političara u Srbiji", objašnjavaju oni.

    Reakcije koje su usledile, kažu, potvrdile su da je Srbija šizofreno društvo u kome je javnost umrtvljena do te mere da se i najbesmislenije informacije prihvataju kao istina. A svakako najzanimljiviji deo ankete je teza da je Ilić prava "gej ikona". On je to prokomentarisao rečima:

    "O, bože! Imaju ljudi pravo na svoje mišljenje i da podržavaju koga žele. Drago mi je ako sam i među njima popularan."

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja mislim, da su POLITICHARI AFIRMISALI SEX,
    jer bi njima VECINA GRADJANA,
    gonila CHETIRI MAJKE MAJCHINE i OCA U OCA OCHINOGA.

    VELJA SELJA, JE DAO OGROMANAN DOPRINOS, ZA NAGLI RAST POTENCIJE GOLOZUZIH GRADJANA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reakcije koje su usledile, kažu, potvrdile su da je Srbija šizofreno društvo
    Jeste ova anketa je kljucni dokaz da Srbija sizofrena... :shock: :roll:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    promasio si forum!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •