Page 918 of 933 FirstFirst ... 418818868908914915916917918919920921922928 ... LastLast
Results 22,926 to 22,950 of 23308

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #22926
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,256
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Ima li live stream za Portugal - Srbija da mi posalje u PM?
    Those about to rock, we salute you!

  2. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  3. #22927
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  4. #22928
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ja ne pamtim u zadnje vrijeme dal se i jednoj ekipi isplatilo bunkerisanje i cuvanje rezultata. Ako se uzmu jacine reprezentacija vise nego sramna izdanja Portugala i Rusije. Pogotovo mi je milo zbog Portugala koji njeguje poseban stil antifudbala.

  5. #22929
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,675
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Meni je za brigu samo Italija sjutra zato sto su hendikepirani zbog spica (Beloti se ne racuna u fudbalere, kakav invalid) jer su bez Imobilea. Na iglama sam kao da je CG u pitanju.

    Dalic mora da vodi Rebica na Svjetsko ako misle neke jade raditi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #22930
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Najgori trener ubjedljivo od ovih jacih reprezentacija, no contest. Posle EP je trebao covjek da se fino penzionise jer su i tada na srecu i muku osvojili EP, al posle toga, dolazi nova generacija talentovanih Portugalaca, pa mozda i da pokori citav svijet, al on igra takav stihijski fudbal, samo na cekanje, pa ***** mu Murinjo bi izgledao ka Zeman pored ovoga lika... Jos igrom slucaja, gledam onu pres konferenciju prije meca, veli idemo na pobjedu... Aha, zato Danilo i Mutinjo igraju duplog pivota, bekovi Kanselo i Mendes ne znam jesu li jednom se ubacili u napad... Katastrofa.

    Prelomni trenutak za mene je bio izbacivanje najboljeg igraca Portugala Bernarda Silve i ubacanje Bruna... kakav lik.

    Srbija apsolutno zasluzeno, Piksi je ovo odlicno poslozio, ocigledno i da ga postuju u tim kao legendu, a umije i da postavi fino tim, uglavnom sam skeptican kad ljudi igraju sa trojicom pozadi, al Srbija je izgleda odlicno kroz kvalifikacije. Zivkovic totalni promasaj, ne sjecam se da je neko lose odigrao ovako utakmicu. Mitrovic jedan od onih sto za repku igra nevjerovatno, a klupski fudbal prosjek. Tadic sjajan, SMS fenomenalan upravo jer je morao da se povuce u drugo poluvrijeme jer je Gudelj izasao.

  7. #22931
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,256
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Ja sam odusevljen kako je mali Pavlovic odigrao nocas. Kakvo srce ima momak i koliko se samo borio.
    Those about to rock, we salute you!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  9. #22932
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Mitrović prosjek za Fulam?

    Ne radi ti tv nešto
    Forever young, i want to be forever young

  10. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  11. #22933
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    "Igrači znaju da uvijek igramo na pobjedu, razmišljamo ofanzivno", zaključio je Santoš."

    Kakav saljivdzija

  12. #22934
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    ja ne mogu da vjerujem da je jedan sudija ovako profi sudio ovoliko bitan meč nekom od balkanaca,ja ovo ne pamtim a nisam od juče...potpuno je pogodio sve,i sve male greške su bile da se pusti igra do kraja,i žuti za srbiu je bio da se drži glava u meču...još italijan.ništa manje čudo od toga da srbija portugal oduči od fudbala u sred lisabona,ajde sve nego da saša lukić se pretvori u savršen spoj kantea i ćavija,jbt dečko je noćas imao 90 posto pogođenih pasova,a tipa tri je poslao nazad i jedan kiks.bernardo silva i tek posle bruno nisu postojali na terenu,ili ih uhapsi ili ih suzi na strahinju pored koga je neveš izgledao kao starter u maritimu a ne najbolji igrač PL prošle sezone...

  13. #22935
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Najgori trener ubjedljivo od ovih jacih reprezentacija, no contest. Posle EP je trebao covjek da se fino penzionise jer su i tada na srecu i muku osvojili EP, al posle toga, dolazi nova generacija talentovanih Portugalaca, pa mozda i da pokori citav svijet, al on igra takav stihijski fudbal, samo na cekanje, pa ***** mu Murinjo bi izgledao ka Zeman pored ovoga lika... Jos igrom slucaja, gledam onu pres konferenciju prije meca, veli idemo na pobjedu... Aha, zato Danilo i Mutinjo igraju duplog pivota, bekovi Kanselo i Mendes ne znam jesu li jednom se ubacili u napad... Katastrofa.

    Prelomni trenutak za mene je bio izbacivanje najboljeg igraca Portugala Bernarda Silve i ubacanje Bruna... kakav lik.

    Srbija apsolutno zasluzeno, Piksi je ovo odlicno poslozio, ocigledno i da ga postuju u tim kao legendu, a umije i da postavi fino tim, uglavnom sam skeptican kad ljudi igraju sa trojicom pozadi, al Srbija je izgleda odlicno kroz kvalifikacije. Zivkovic totalni promasaj, ne sjecam se da je neko lose odigrao ovako utakmicu. Mitrovic jedan od onih sto za repku igra nevjerovatno, a klupski fudbal prosjek. Tadic sjajan, SMS fenomenalan upravo jer je morao da se povuce u drugo poluvrijeme jer je Gudelj izasao.
    Сергеј је по мени дно одиграо. Држи лопту непотребно дуго, бира лоша рјешења. Требао је да лети напоље. Живковић лош исто то се слажем

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  14. #22936
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Bravo Srbi! Mudato!
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #22937
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Mitrović prosjek za Fulam?

    Ne radi ti tv nešto
    Mislio sam generalno klupski fudbal, a ne na Fulam dje sam vidio da ove godine razbija, steta sto ne moze tu iskorak da napravi.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #22938
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Mitro je druga liga igrac. Nema tu ljutnje
    E za reprezentaciju igra srcem iz najjace tu vec prevazilazi svoj kvalitet. Sledece godine u premier nece dat dva gola pa opet druga liga i sve tako

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  18. #22939
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ove kvalifikacije su Piksijev doktorat. da nije bilo njega, 99% ne bi išli u Katar. čovjek je od grupe odličnih igrača, napravio tim. od Antića, Srbija nije igrala ovako dobro. jbt, sinoć su Pavlović i Veljković izgledali kao najbolji štoperi svijeta, Lukić držao sredinu terena protiv onakve sredine Portugala. Tadić još jednom pokazao da je najbolji igrač sa ovih prostora posle Modrića. efekat Piksija kao selektora se vidi u situaciji posle primljenog gola u prvom minutu (odlučujuće utakmice, i to na onaj način). momci su samo nastavili dalje. sad samo da ne naljute Piksija ovi iz saveza, jer boljeg nemaju. mada, Piksi je svakako najveći

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #22940
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ove kvalifikacije su Piksijev doktorat. da nije bilo njega, 99% ne bi išli u Katar. čovjek je od grupe odličnih igrača, napravio tim. od Antića, Srbija nije igrala ovako dobro. jbt, sinoć su Pavlović i Veljković izgledali kao najbolji štoperi svijeta, Lukić držao sredinu terena protiv onakve sredine Portugala. Tadić još jednom pokazao da je najbolji igrač sa ovih prostora posle Modrića. efekat Piksija kao selektora se vidi u situaciji posle primljenog gola u prvom minutu (odlučujuće utakmice, i to na onaj način). momci su samo nastavili dalje. sad samo da ne naljute Piksija ovi iz saveza, jer boljeg nemaju. mada, Piksi je svakako najveći

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Piksi je ziva legenda i mozes misliti igracima kakva je cast sto im je on selektor, zato i ovako grizu jer zna se ko je Piksi, ima taj stav kao i dok je bio igrac da nema boljih od njih i to je to, to su igraci i prihvatili i evo rezultata. Nadam se samo da nece da se prospu na prvenstvo kao sto su znali proslih godina, nego da ce istim zarom da gaze i na svetsko. Nista losiji tim nemaju od Hrvatske i mislim da ce obje reprezemtacije da daleko doguraju na svetsko (samo da ne budu i istu grupu, jer bi to bilo bzv). Cestitke i jednima i drugima.

  21. #22941
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Naravno zaboravih bracu Makedonce da pomenem, svaka im cast, kako su borbeni i kao jedan igraju, pokazali su da se moze kad se igra srcem, svaka im cast i zelim im da prodju baraz.

  22. #22942
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Piksi je ziva legenda i mozes misliti igracima kakva je cast sto im je on selektor, zato i ovako grizu jer zna se ko je Piksi, ima taj stav kao i dok je bio igrac da nema boljih od njih i to je to, to su igraci i prihvatili i evo rezultata. Nadam se samo da nece da se prospu na prvenstvo kao sto su znali proslih godina, nego da ce istim zarom da gaze i na svetsko. Nista losiji tim nemaju od Hrvatske i mislim da ce obje reprezemtacije da daleko doguraju na svetsko (samo da ne budu i istu grupu, jer bi to bilo bzv). Cestitke i jednima i drugima.
    imao je Piksi intervju na K1, posle onog ispadanja od Škotske. čovjek je tad rekao da je on siguran da bi poveo Srbiju na SP. kad odgledaš to, tačno vidiš da zna šta i kako radi. čovjek je legenda. takvu harizmu i autoritet od Antića nijedan selektor nije imao. ne treba da čudi što momci onako igraju. slično je bilo i sa košarkašima Srbije, dok je Đorđević bio selektor. znaš ko je na klupi, šta je uradio u svojoj karijeri i koliko je najbolji bio. i kad te takav neko vodi, onda moraš da grizeš

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #22943
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Njemu su se posložile kockice jer nema raznih nabijeđenih zvijezda u timu. Eto mu ni Luka Jović nije u startnoj postavi. Svi igrači su odigrali borbeno i mudro. Nisam siguran da li bi ovako igrao Kolarov, Lola splavar i slični igrači koji su igrali za Srbiju...

  24. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  25. #22944
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    morali bi da igraju, ili bih Piksi pozdravio samo uporedi kako Sergej igra od kad je on selektor. da je drugi neko, znaš kad bi se povukao nazad malo, kao sinoć posle zamjene Gudelja? ali, Piksi se mora slušati

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #22945
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Po meni, Vlahović je 3 klase bolji igrač od SMS-a. Nadam se da će imati sreće u boljem klubu da zaigra od Fiorentine.

  27. #22946
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Jos kad bi igrali istu poziciju

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  28. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  29. #22947
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Po meni, Vlahović je 3 klase bolji igrač od SMS-a. Nadam se da će imati sreće u boljem klubu da zaigra od Fiorentine.
    nisu ista pozicija. to je kao da si upoređiva Peđu Mijatovića i Jugovića Vlahović je igračina. mislim da može igrati u bilo kom jačem klubu Evrope. na ljeto će on poći iz Fiorentine

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #22948
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nisam mislio na poziciju, već na hajp koji je stvaran oko SMS-a kao fudbalera.

  32. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  33. #22949
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,771
    Thanks Thanks Given 
    2,180
    Thanks Thanks Received 
    573
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Navijacu za Srbiju u Kataru, hrvati su dosadni i dosta gora reprezentacija sto ne mora znaciti bilo sta al eto to je moje neko misljenje.

    Ne znam koliko je piksi dobar koliko se Srbiji potrefilo da ima strasnu generaciju.

    Skroz solidna krila, dobre spiceve bukvalno nemoguce sacuvat. Mozda i najboljeg ofanzivnog veznog igraca danasnjice (Tadica) + odlicni Sergej.

    Onaj trener Portugala sa druge strane samo neka je zdravo, kakav potencijal ali dzaba kad igraju onako, jos ko mu sve stoji na klupi, volio bih da ispanu u Baraz jer su smorili vec na EURO, najvece razocarenje.

  34. #22950
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Mitro je druga liga igrac. Nema tu ljutnje
    E za reprezentaciju igra srcem iz najjace tu vec prevazilazi svoj kvalitet. Sledece godine u premier nece dat dva gola pa opet druga liga i sve tako

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

    Što bi se ko ljutio, mišljenje je k'o goozica xexe

    Ne, ozbiljno, Mitar je tip špica koji izumire, nije za današnji fudbal sa lažnim 9-ama i ostalim karafekama, al svakako mislim da igra za neki bolji tim u PL da bi napravio neki iskorak, ovako kad igraš za fenjeraša protiv onih ubica, jbg.
    Forever young, i want to be forever young

  35. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


Page 918 of 933 FirstFirst ... 418818868908914915916917918919920921922928 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 03:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 18:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 22:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 19:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 02:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •