Page 52 of 933 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152552 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 23322

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #1276
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ronaldo u Milanu
    Nekada neprikosnoveni kralj svjetskog fudbala i zvijezda padalica madridskog Reala Ronaldo novi je clan Milana. Brazilski superstar je sinoc doputovao u Italiju, i sa tribina “San Sira” ispratio prvi mec polufinala Kupa Italije izmedju njegovih novih saigraca i Rome.
    Ronaldo “flertuje” sa “roso-nerima” od prvog dana zimskog prelaznog roka, ali “kraljevski klub” nije bio spreman da ga pusti bez obestecenja ili na pozajmicu, kako je prvobitno trazio italijanski tim. Na kraju su se dva kluba “pronasla” na 7,8 miliona dolara. Ronaldo se tako vratio u Italiju nakon cetiri i po godine spanske avanture. Sjajni “karioka” je u ljeto 2002. godine stigao u Real iz redova Intera.
    Ronaldo je druga zvijezda koja je digla sidro iz spanske prestonice u protekloj nedjelji. Dvije nedjelje ranije, Dejvid Bekam je prihvatio ponudu Los Andjelesa umjesto novog ugovora koji mu je nudio Real. Kako stvari trenutno stoje, Roni i Beks nece biti jedini koji ce do kraja januara napustiti “Santjago Bernabeu”...

    ND "Vijesti"
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  2. #1277
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DOdje zubonja kako ce sad da buca kao nekada
    ------------------
    Niksic-Crnogorski Detroit

  3. #1278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Jeste srecni milanisti???
    jesu....

    bice dobar milan na SONY
    ...

  4. #1279
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JEDAN je Ronaldo! Ali ne onaj pecki Kristijano :grin: nego ovaj! Sigurno jedan od 3,4 najbolja golgetera svih vremena! Majstor nad majstorima. Jes da mi se ovaj njegov prelazak u Milan kao velikom navijacu INTERA nikako ne svidja, ipak ce mi uvijek milo biti kad ga vidim kako trese mreze...Go debeljuco Go!

  5. #1280
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka mu cast kad ima obraza da se vrati u italiju, i to jos u milano. svinja jedna
    .

  6. #1281
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by -The_Cl|mber- View Post
    DOdje zubonja kako ce sad da buca kao nekada
    ahahhahaahaaha :lolblue:
    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    JEDAN je Ronaldo! Ali ne onaj pecki Kristijano :grin: nego ovaj! Sigurno jedan od 3,4 najbolja golgetera svih vremena! Majstor nad majstorima. Jes da mi se ovaj njegov prelazak u Milan kao velikom navijacu INTERA nikako ne svidja, ipak ce mi uvijek milo biti kad ga vidim kako trese mreze...Go debeljuco Go!
    ako si nawijach intera.. weseli se,raduj se !
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #1282
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Niksic
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako da se radujemo kad smo mu sve pruzili a on da nam uradi ovo da predje posle 5 god u INTER da ode kod nasih najvecih rivala nisko je spao kad je morao da predje u milan crni
    Without education, you're not going anywhere in this world

  8. #1283
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazi za Ronalda... Bas ce usrecit Milaneze :grin:
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  9. #1284
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dobra vijest za restorane u Milanu.

  10. #1285
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taman da povrate novac koji su izgubili kada je otishao iz intera
    /

  11. #1286
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Maksimalan učinak Zvezde u Španiji
    Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ruski Zenit iz Sankt Peterburga sa 2:0 u poslednjoj pripremnoj utakmici u španskoj Marbelji.

    Zvezda je povela pogotkom Trišovića u 41. minutu, kada je Purović neprecizno šutirao iz voleja, a Trišović naleteo na loptu na drugoj stativi i lako je sa par metara poslao u mrežu. Zvezda je u prvom poluvremenu imala blagu inicijativu, a dve odlične prilike propustio je Rašković.

    Ruska ekipa je početkom drugog poluvremena imala odličnu priliku za izjednačenje kada je golman Radivojević oborio Turčina Tekea, da bi ovaj zatim sa bele tačke šutirao pravo u njega. 20-ak minuta kasnije Pogrebnjak je zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

    Konačan rezultat postavio je Ailton u 90. minutu iz penala, nakon što je Trajković oboren u šesnaestercu Zenita.

    Ekipa Dušana Bajevića tako je ostvarila i treću pobedu na pripremama u Španiji, posle uspeha protiv ukrajinskog Šahtjora (2:1) i švajcarskog Lucerna (3:1).

    Crvena zvezda - Zenit 2:0 (1:0)
    Trišović 44', Ailton 90'(p)

    Crvena zvezda: Radivojević, Basta (82' Miladinović), Joksimović, Đorđević, Anđelković (87' Adamović), Kastiljo, Trišović (46' Milijaš), Georgijev (46' Burzanović), Tadeu (46' Trajković), Purović (46'Đokić), Rašković (46' Ailton)

    Zenit: Malafejev (68' Čontofalski), Hagen (46' Gorškov), Križanac, Radimov (75' Panov), Pogrebnjak (80' Rodinkov), Širl, Aršavin (46' Teke), Ho (46' Škrtel), Anjukov, Riksen (85' Nagumanov), Denisov

  12. #1287
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ............................
    Last edited by majonez; 28-01-07 at 19:47. Reason: greshka...prashtajte...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  13. #1288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kanavaro od ljeta u celzi

  14. #1289
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    kanavaro od ljeta u celzi
    Odakle ti sad ta informacija?
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  15. #1290
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    pricaju tako u Spaniji.Kazu da je Real za tu kombinaciju vec dao zeleno svijetlo.No ko ce ga znat, mozda samo pustra nagadjanja.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #1291
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To mozda zato sto je Dzon Teri izjavio da ce napustit Celzi ako ode Murinjo, pa neka trampa da se napravi, Kanavaro za Terija, drugacije ne vidim nacin da se to desi
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  17. #1292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Odakle ti sad ta informacija?
    ladno cuo na dnevnik

  18. #1293
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda da nas Brazilac nije odusevio :lolblue: Ljudi, menadzer mu je vlasnik brze hrane "Voda u krsu" Milos Stojanovic (24), sin vlasnika istoimenog restorana i koji nikad nije imao nikakve veze sa sportom, osim sto je kratko trenirao kosarku samnom, ali je brzo shvatio da to nije njegov poziv Zar se Buducnost pojacava preko takvih menadzera

    Nije trebalo da igra

    Poslije 24 sata puta, cekanja na tri aerodroma, promjene kontinenta i godisnjeg doba (u Brazilu je ljeto), 19-godisnji Pedro Oliveira, prvi “karioka” na crnogorskoj fudbalskoj sceni, odmah je zaigrao u dresu Buducnosti. Na prijateljskom duelu protiv Banata juce u Igalu (poraz 4:2), bivsi fudbaler regionalnog kluba iz Rio de Zaneira Bonsuceso odigrao je 20 minuta i ostavio ne bas povoljan utisak. Vidno umoran od puta, nepriviknut na nove uslove i neprilagodjen na saigrace, Oliveira nije ni nagovijestio da bi mogao da bude pojacanje.

    Trener “plavo-bijelih” Brano Milacic, medjutim, nije odmah zelio da sudi.
    - Ja sam napravio gresku, nije trebalo odmah da igra. Trazio mi je da debituje, pogrijesio sam sto sam mu uslisio zelju. Bio je umoran i zbunjen, odigrao je slabo, ali ko donosi sud na osnovu takvih 20 minuta igre moze da pogrijesi. Ne treba biti rigorozan, treba ga sacekati da udje u proces i da se malo prilagodi na okolnosti. Tek nakon nekoliko dana stvorice se prava slika - kazao je Milacic.

    Oliveira je stigao u Herceg Novi juce jedan sat poslije ponoci, u drustvu menadzera Milosa Stojanovica. Novi cimer mu je Milos Dragojevic, inace treci golman Buducnosti.

    - Nijesam zadovoljan kako sam odigrao, nije to ono sto ocekujem niti ono sto se od mene ocekuje. Za nekoliko dana bicu puno bolji - rekao je juce Oliveira, setajuci Herceg Novim u drustvu kapitena Mirka Raicevica i napadaca Radislava Sekulica. Buducnost je juce protiv Banata odigrala drugu utakmicu na pripremama. Prije nekoliko dana jesenji sampion bio je bolji od Zore sa 3:0. Trenera Milacica, kako istice, najvise zabrinjava spora igra.

    - Igramo sporo, ali drugih problema nemamo. Protiv Banata je bilo nesto bolje, doduse samo u prvom poluvremenu. Vidi se da se tim odvikao od utakmica sa jacim ekipama, pa smo od Banata odmah primili cetiri gola. Zato smo do kraja priprema zakazali dosta jakih utakmica. Drazen Milic je mnogo donio ekipi, definitivno ce biti pojacanje. Slicno je sa Vemicem iz Zemuna, koji je sasvim solidan igrac. Najvise me, ipak, raduje sto je konkurencija zaostrena, Balsa Bozovic i Petar Vukcevic ozbiljno se namecu na sredini terena - raportirao je Milacic.

    ND "Vijesti"
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  19. #1294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo chitam da Lampard nije ni blizu obnavljanja ugovora sa Chelzijem , pa se pominje interesovanje dva mialnska kluba i Real Madrida a najvishe se pishe oko njega i Milana!!!
    Chak se pominje jedno smijeshno obeshtecenje od 8 mil funti !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  20. #1295
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Vucinicev gol odlucio pobjednika!

    Mirko Vucinic je poslije teske povrede juce prvi put zaigrao od pocetka u ekipi Rome i odlicno iskoristio odsustvo kaznjenog Totija tako sto je dao pobjedonosni gol u 66 minutu.To mu je bio inace i prvi pogodak ove sezone, cime se jos vise ucvrstio na prvom mjestu ljestvice najboljih strijelaca u calcu sa ove strane Jadrana svih vremena!

    Kad je u pitanju fudbalska reprezentacija, slusa sam gradonacelnika Mugosu u petak, on rece da ce bit zavrseno 9 redova na istocnu tribinu stadiona pod Goricom, tako da predpostavljam da ce na protiv Madjara 24.3. biti preko 15.000 navijaca!

  21. #1296
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    nemo' me dirat.jedva cekam tu utakmicu!!!!
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #1297
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moratti mora da dovede neko bombasticno ime na ljeto zbog jubileja kluba, nece stediti para. Ali Bog me ubio ako znam koga bi volio da dovede. Eo Mesi izgleda nece, a njemu bih se jedino obradovao. Procitah danas da ce da juri Ronaldinja za 150 miliona.

  23. #1298
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da, kako bi se osvetio milanu zato sto su doveli ronalda !
    Last edited by Mickey-HN; 30-01-07 at 13:16.
    /

  24. #1299
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Milan ce izgleda morat dat Oliveiru Realu ako zeli Ronalda.Tako pisu talijani i Milan vec sad juri zamjenu za brazilca a spominju se imena:Bonazzoli (Sampdoria), Bojinov (Fiorentina in prestito alla Juventus) i Caracciolo (Palermo).

    * Javier Mascherano presao iz Westham-a u Liverpool(na pozajmicu).
    * Edgar Davids iz Tottenham-a u Ajax.
    * Palermo kupio za 2.7 miliona eura poljaka Matusiaka iz Belchatow-a i urugvajca Edison Cavani-ja(Danubio)za 3 miliona eura.
    Last edited by laciale; 30-01-07 at 14:22.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #1300
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Milan ce izgleda morat dat Oliveiru Realu ako zeli Ronalda.Tako pisu talijani i Milan vec sad juri zamjenu za brazilca a spominju se imena:Bonazzoli (Sampdoria), Bojinov (Fiorentina in prestito alla Juventus) i Caracciolo (Palermo).

    * Javier Mascherano presao iz Westham-a u Liverpool(na pozajmicu).
    * Edgar Davids iz Tottenham-a u Ajax.
    * Palermo kupio za 2.7 miliona eura poljaka Matusiaka iz Belchatow-a i urugvajca Edison Cavani-ja(Danubio)za 3 miliona eura.
    To mi sad nije jasno, zar nije Ronaldo vec u Milanu??? Ili mislis da ce morati dati Oliveiru ako zele da ga zadrze poslije sezone, mada mi ni to nije jasno jer su ga vec platili Realu.
    Ja sam cuo da ce da mijenjaju Oliveiru za Cassana na kraju sezone.
    Mada, po meni je taj Oliveira bolji od obojice.

    A i sta ce im iko kad imaju Inzagija. Hahahahahaha

Page 52 of 933 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152552 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •