Page 410 of 933 FirstFirst ... 310360400406407408409410411412413414420460510910 ... LastLast
Results 10,226 to 10,250 of 23324

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #10226
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je to.Nije nikakav problem ako neko konstantno iz manjih klubova dovodi momke koji imaju do 22-23 godine,i koji imaju enorman potencijal,uz neku normalnu cijenu.To se zove pametna kupovina,i dobro razvijena mreza skauta.Ali dovoditi za 14-15 miliona igrace koji imaju 27-28 godina,a do sada im je najveci domet u karijeri bilo igranje za klubove koji se bore za opstanak u calciu je potpuno druga stvar.A uzgred nisu glavni igraci cak ni u tim klubovima.Njih dvojica su dobre akvizicije za recimo romu,ali za 4-5 miliona manju cijenu.U velikom,ozbiljnom klubu mogli bi posluzit samo kao alternative za nekog iz prvih 11,i to je to.Ne znam,ne bih rekao da ce se juve dovodjenjem polovnih igraca vratit na staze stare slave.
    Raise my hammer,take my aim

  2. #10227
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa jbg. moraju ic postepeno, ne moze se odma iz totalne faze raspada ic na trofeje, da igraju LS iduce godine bila bi druga prica, al ovako, ko bi im dosao od poznatijih igraca... jeste runi bio mega talentovan klinac kad ga je united kupio, al je i tada mega skupo placen, 30M za 19-ogodisnjaka, to je opet veci rizik nego po 10M za ovu dvojicu, jer oni su vec solidni igraci, a dosta tih mega talentovanih klinaca zna da bukvalno nestane kad predu dvadesetu...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  3. #10228
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Potpuno se slazem, ali taj Manchester je imao CR7, Rooneya i jos neke koji su sa 16-17 godina pokazali fenomenalan potencijal, a ovo su dva igaraca koji 'ladno imaju po 27 godina, i najveci uspjeh im je opstanak u Ligi sa svojim timovima.
    Ono sto hocu da kazem, nije to pogresan nccin kupovine igraca, ali mislim da su kupili pogresne igrace. Ovaj dvojac mislim da nece pomoci juventusu da zamisli Intera u Italiji, a kamoli sto vise...
    svi su mislili za Diega i Mela da su prava pojacanja i sta sve ne, pa evo sta ispade. "Kupili pogresne igrace"?! valjda Marotta zna bolje sta je njegovom timu potrebno . imam povjerenja u njega kao sto sam imao u Moggi-a (kad su transferi u pitanju ). pogledaj malo njegov CV pa ces vidjet o cemu pricam. covjek je genije.
    mozda dovedu i neku zvijezdu, nista se ne zna. prelazni rok jos nije poceo. za sad se samo vrse pregovori i prati SP ne bi li se ulovio neki novi C. Ronaldo, Drogba i sl.

  4. #10229
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ako su Diego i Melo bili pogresni, sto tek onda rec za Martineza i Pepea

    Salim se, Pepe je dobar igrac, Martineza znam najvise po onom golu Interu, mozda su ga zato i uzeli

    Juventus mora da uzme nekog napadaca ekstra klase. Dzeko jeste pravi sidras, al pored Jakvinte ja ne bih davao 30 miliona kad ima potrebnijih pozicija. Steta sto ne mogu da dovedu Pacinija, al nek zapnu onda za Kvaljarelu. Treba im jedan takav napadac, obzirom da je Del Pjero na izdisaju, Amauri veze nema, a Trezege odlazi vjerovatno. Onda je tu pojacanje sto se tice odbrane, ovaj danac Kjaer je idealan jer je mlad i vrlo perspektivan. Na sredini sto znam, Palombo bi bio dobar, al njega Sampdoria nece prodat bez neke velike cifre. Mozda Svajnstajger, a nek u zamjenu posalju Diega. Nek im je Bog u pomoc naredne sezone ako nastave ovako transfer kampanju, bar je tako moje razmisljanje.

  5. #10230
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Maikon je odigrao 35 mečeva one sezone kad je Monako bio u finale LŠ.
    mislio sam na ligu sampiona. nisam guglao, medjutim sjecam se da je ibara bio prva opcija po desnom boku. i to izuzetno dobra.sigurno je da je igrao u francuskom prvenstvu jer je i tada bio ibara star.

  6. #10231
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ako su Diego i Melo bili pogresni, sto tek onda rec za Martineza i Pepea

    Salim se, Pepe je dobar igrac, Martineza znam najvise po onom golu Interu, mozda su ga zato i uzeli

    Juventus mora da uzme nekog napadaca ekstra klase. Dzeko jeste pravi sidras, al pored Jakvinte ja ne bih davao 30 miliona kad ima potrebnijih pozicija. Steta sto ne mogu da dovedu Pacinija, al nek zapnu onda za Kvaljarelu. Treba im jedan takav napadac, obzirom da je Del Pjero na izdisaju, Amauri veze nema, a Trezege odlazi vjerovatno. Onda je tu pojacanje sto se tice odbrane, ovaj danac Kjaer je idealan jer je mlad i vrlo perspektivan. Na sredini sto znam, Palombo bi bio dobar, al njega Sampdoria nece prodat bez neke velike cifre. Mozda Svajnstajger, a nek u zamjenu posalju Diega. Nek im je Bog u pomoc naredne sezone ako nastave ovako transfer kampanju, bar je tako moje razmisljanje.
    bili su pogresni jer su to igraci koji su nam najmanje bili potrebni, a + sto su placeni preko 50mil. zato kazem da su pogresni. nisu losi, naprotiv...
    Delneriu su potrebna krila za 4-4-2 i zato su dovedeni ovi igraci. bice jos pojacanja. ja bih volio da dodje neko zvucnije ime ali nemam nista protiv ni protiv ovakvih
    sto se cb-a tice najvjerovatniji je Bonucci. nista Kjaer (koji mi se vise svidja), mada dobro je sto dovode italijane .
    izgleda da Trez ipak ne ide. procitah sinoc. ne moraju onda davat neke velike pare za vrhusnkog spica. Trez will do just fine , Iaquinta odlican...
    btw, dovesce Marotta minimum jos 3 igraca. zahuktava se
    meni se njegova politika svidja...

  7. #10232
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  8. #10233
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam bio pri kompjuteru, pa ne znam jeste li pricali o ovome, ali sad cuh na Eurosport da je "El Mundo Deportivo" napisao da je kompletiran transfer Ibre u Milan za 36 miliona eura. Navodno, nijedan igrac nije ukljucen u transakciju. Nadam se da to nije tacno, jer sigurno ne vrijedi toliko. Ali u slucaju da ipak dodje, nadam se da ce makar bit smrt za "manje" klubove, jer tu Milan prosipa najvise bodova.
    DICIOTTO

  9. #10234
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Nisam bio pri kompjuteru, pa ne znam jeste li pricali o ovome, ali sad cuh na Eurosport da je "El Mundo Deportivo" napisao da je kompletiran transfer Ibre u Milan za 36 miliona eura. Navodno, nijedan igrac nije ukljucen u transakciju. Nadam se da to nije tacno, jer sigurno ne vrijedi toliko. Ali u slucaju da ipak dodje, nadam se da ce makar bit smrt za "manje" klubove, jer tu Milan prosipa najvise bodova.
    Pa dobro,za Milan i njihove uslove i Seriju A,Ibra je savrsen igrac,njima tako nesto i treba...Stoga 36mil nije puno...
    Ali nisam siguran da je ovo zavrseno...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  10. #10235
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na gazzettu nista.Na goal.com nista.Na tuttomercato nista.Dakle za sad nije nista sigurno
    Ali je moguce.Ako je berluskoni i odlucio da potrosi koji dinar onda ce ta pare ici na ovakve idiotske transfere.
    Raise my hammer,take my aim

  11. #10236
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Zhalosni Ibrahimovic..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  12. #10237
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A cim nidje ne pise, ne vjerujem da je sigurno, ali tako cuh na Eurosport.
    DICIOTTO

  13. #10238
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Nadam se da to nije tacno, jer sigurno ne vrijedi toliko.
    Ada kako ne, dje najbolji špic svijeta da ne vrijedi 30+ miliona.

    Sad ozbiljno, to bi bio gori potez no da ne dovedu nikoga. Ne bi se taj zadržao duže od godinu dana prije no što podje nedje u SAD ili Dubai, niti bi se Milan usrećio za tih godinu dana.

  14. #10239
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ibrakadabra je pravo rjeshenje za Milan.U Barsu nije mogao da se uklopi.Ne moze cho'ek zaboraviti da igra fudbal.

  15. #10240
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sanse da je to istina za Ibru. Niti ima te informacije ni na jednom sajtu.

  16. #10241
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/10/italy...help-him-join-

    Eo vam na goal.com! Mada to ništa ne znači niti garantuje. Ali, po nekoj logici, moglo bi se dogodit. Najviše zbog toga što je Barselona već u odmaklim pregovorima sa Toresom.

  17. #10242
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Torres u Barsu?! nema sanse. bar ne ove sezone. ne znam koji ce im q kad imaju Villu

  18. #10243
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mnogo je to para za Ibru! Bolje za te pare L. Fabiano + jos jedan dobar veznjak. Nadam se da do ovog transfera nece doci.

  19. #10244
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Storari sjutra i zvanicno u Juventusu

  20. #10245
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Storari sjutra i zvanicno u Juventusu
    A Amelia u Milanu Sto znam, dobar je Amelia golman ali umije da kiksa opasno!

  21. #10246
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Torres u Barsu?! nema sanse. bar ne ove sezone. ne znam koji ce im q kad imaju Villu
    Odlaskom Ibre (i Anrija koji sigurno ide) otvaraju se 2 mjesta u napad. Vilja je uzeo Anrijevo mjesto, a Ibrahimovićevo bi uzeo Tores. Vilja je dobar i ka lijevo krilo/špic. Eo noćas je i za Španiju grao na to mjesto.

  22. #10247
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Barsa sa bi sa veznim redom Fabregas(ako ga kupe) ,Xavi i Iniesta i napadom Villa ,Torres i Messi imala najjacu ekipu mogucu definitivno...Naravno kao navijac Real-a ne bih zelio da se tako nesto desi...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  23. #10248
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,609
    Thanks Thanks Given 
    7,549
    Thanks Thanks Received 
    4,633
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Kupovina fabregasa bi bila greshka vijeka... Svaka ekipa mora da ima bar jednog koljacha, bilo koja fizichki jacha ekipa bi oduvala takvu sredinu u kojoj igraju 3 cevapa... Selektor shpanije to odlichno zna, zato mu nikad ne pochinju pomenuta trojica...
    #fakenews

  24. #10249
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kupovina fabregasa bi bila greshka vijeka... Svaka ekipa mora da ima bar jednog koljacha, bilo koja fizichki jacha ekipa bi oduvala takvu sredinu u kojoj igraju 3 cevapa... Selektor shpanije to odlichno zna, zato mu nikad ne pochinju pomenuta trojica...
    tacno je to...ali zato imaju keitu i turea...prodace jednog ali ce drugi ostat,uz buskeca to je dovoljno..a eto pominje se i maskerano...


    real ce vjerovatno isto tako nesto igrat sa kakom,alonsom i lass-om...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  25. #10250
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro veli Medo. mora bit jedan koljac, inace si prdnuo u chabar
    vidim, oce da prodaju Yayu...zestoko bi se zaje8ali ako misle da Busquets moze da ga zamijeni jer je isti jedna obicna kanta od igraca.
    dobro, mozda sam malo precerao ali sve u svemu nije nista posebno - overrated!

Page 410 of 933 FirstFirst ... 310360400406407408409410411412413414420460510910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •