Page 409 of 933 FirstFirst ... 309359399405406407408409410411412413419459509909 ... LastLast
Results 10,201 to 10,225 of 23323

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #10201
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste....

    e sto znam, nista ne znam...
    vidjecemo kako ce se pokazat, mada puno zavisi i od prelaznog roka, koji barem do sad ne pokazuje nikakve znake kretanja na bolje
    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #10202
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    jeste....

    e sto znam, nista ne znam...
    vidjecemo kako ce se pokazat, mada puno zavisi i od prelaznog roka, koji barem do sad ne pokazuje nikakve znake kretanja na bolje
    Dje da znash....

  3. #10203
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jorge Martinez (27, Catania) presao u Juve! uskoro i zvanicno. kazu 12mil cijena, mada nesto ne vjerujem da je Marotta toliko dao.



    i ovaj je strasan:
    Last edited by clapton; 19-06-10 at 00:34.

  4. #10204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Pepe i Martinez? Juventus kao da se sprema i dogodine da juris na UEFA kup

  5. #10205
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/12/spain...-for-barcelona

    Dobro je znat da bi najradije u Barsu preša. Odavno oni koketiraju. Ali ovo će se desit samo ako propane transfer Fabregasa. Sumnjam da imaju tolko love, a i mjesta u prvih 11 bi prifalilo!

  6. #10206
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi oficijalni transfer osvajaca triplete:

    http://www.inter.it/aas/news/reader?N=34036&L=en

    Luka Kastelaci,bivsi prvi golman Sampdorije. Toldo vjerovatno odlazi u penziju,a Luka ce biti Juliova prva zamjena. Dobar golman,moze da odmijeni Cezara u kupu il nekim manjim utakmicama.

  7. #10207
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Pepe i Martinez? Juventus kao da se sprema i dogodine da juris na UEFA kup
    za sad nisu potrebna neka velika imena. malo da se osvjezi ekipa sa 2-3 krila, mozda jedan spic i odbrana da se pojaca. polako/natenane ce to Marotta da sredi
    ona prosla uprava je srljala pa eto dje su nas doveli.
    a Pepe i Martinez su vrlo dobri igraci. pogotovo italijan. i trkac i majstor

  8. #10208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ja sam ocekivao da ce dovest Pacinija, al dobro i Pepe je kvalitetan igrac. Martinez je nepoznanica, vidjecemo. Ta 2 imena ipak ne ulivaju neku garanciju, treba Juventusu neko zvucnije ime.

  9. #10209
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa pricao je Marotta o tome (Pazzo). htjeli su da ga dovedu ali je, njemu bivsi predsjednik rek'o da ne pokusavaju jer nije na prodaju i treba im za LS. i dodao da ne bi trebali da kvare odlicne odnose koje imaju, zbog toga.

    od trenutnih spiceva, uz dobru igru, Amauri i Iaquinta mogu bez problema da postignu po 15tak golova + Del jedno 10 . Treza ne brojim jer 99% ide a on bi i pored svojih godina moga da ubaci jedno 25 .

    sad je najbitnije da se pojaca odbrana - Criscito, Bonnucci, Kjaer, Motta...
    ne bih imao nista protiv dovodjenja Dzeka i Krasica

    EDIT: Martinez bas i nije nepoznanica. evo vec 2-3 sezone vrlo dobro igra za Cataniu, pogotovo prosle, kod Mihe
    ja mislim da je on fino pojacanje...
    Last edited by clapton; 19-06-10 at 15:58.

  10. #10210
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Wtf, Simone Pepe? Sa njim se i Kasano javno sprda.

    Totalno prosječan igrač.

  11. #10211
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dzabe Cassanu sav taj talenat kad je dembel. moze da se sprda s kim oce ali najvise se sa sobom sprda .
    suvisno je komentarisat' ga.

  12. #10212
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Amauri ne moze dat 15-tak golova ni u crnogorskoj ligi....ako ce im sva pojacanja bit kao pepe i martinez borice se za 4. mjesto.....
    ''... It's not what you look at that matters, it's what you see...''

  13. #10213
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Prvi oficijalni transfer osvajaca triplete:

    http://www.inter.it/aas/news/reader?N=34036&L=en

    Luka Kastelaci,bivsi prvi golman Sampdorije. Toldo vjerovatno odlazi u penziju,a Luka ce biti Juliova prva zamjena. Dobar golman,moze da odmijeni Cezara u kupu il nekim manjim utakmicama.
    bila je neka fora da toldo ide u benfiku ili porto......

  14. #10214
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mascherano hoce samo Inter, tako da ova prica o Farseloni, ne pije vodu. Castellazzi odlican golman, extra pojacanje.
    Pepe i Martinez? Hahaha, ekipa koja hoce da se vrati na vrh kupuje igrace iz Udinesea i Catanie? Fenomenomenalno
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  15. #10215
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a odakle je Inter doveo Milita, Mottu, Muntaria, Maicona...?!
    bas si ovo pametno reka'...

  16. #10216
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    a odakle je Inter doveo Milita, Mottu, Muntaria, Maicona...?!
    bas si ovo pametno reka'...
    Milito drugi strijelac lige, harao Primerom godinama...
    Motta, dugo godina clan Barce.
    Muntari bio na korak od Uniteda, ali nije mogao dozvolu za rad da dobije tada, poslije stvarno doveden iz Portsmautha.
    Maicon bio u Monaco, koji je misaona imenica tada bio za Cataniu i Udinese (malo prije toga igrao finale LS ).
    I da, u sto ces da se kladis da ova dva prosjecan igraca nece primirisati upjehu ove cetvorice sto si ih nabrojao iz Intera?
    Jedno je kad ekipa ima dobre skauta pa kupuje za male pare dobre igrace, a drugo kad su nesposobni pa kupuje za iste pare lose igrace
    (Maicon 6M, Martinez 12M - uh, uh, uh....).
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  17. #10217
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Milito drugi strijelac lige, harao Primerom godinama...
    Motta, dugo godina clan Barce.
    Muntari bio na korak od Uniteda, ali nije mogao dozvolu za rad da dobije tada, poslije stvarno doveden iz Portsmautha.
    Maicon bio u Monaco, koji je misaona imenica tada bio za Cataniu i Udinese (malo prije toga igrao finale LS ).
    I da, u sto ces da se kladis da ova dva prosjecan igraca nece primirisati upjehu ove cetvorice sto si ih nabrojao iz Intera?
    Jedno je kad ekipa ima dobre skauta pa kupuje za male pare dobre igrace, a drugo kad su nesposobni pa kupuje za iste pare lose igrace
    (Maicon 6M, Martinez 12M - uh, uh, uh....).
    ne zna se jos cijena ali aj' nek ti bude.
    sad ispade da su skauti Intera najbolji... ne dipr casti ti.
    svima je jasno da je Inter bacao milione i milione i milione na raspad od igraca. da ih ne nabrajam sad, znas ih i ti odlicno, a i ko je iole pratio fudbal.
    svaka cast na Maiconu i ostalim 'pogodcima' ali meni se cini da najvece zasluge za to ima vas bivsi trener - Mancini, a manje skauti. ubode coek Cambiassa nevidjeno, dobro Samuel je bio klasa ali opet... i zablokira mi mozak, ima ih jos
    mi smo imali nesrecu da su nam glavni ljudi za transfere, mutavi Secco i kompanija. konacno je dosa' pravi co'ek - Marotta. ova imena koja je do sad doveo na prvi pogled ne obecavaju previse, ali mislim da su igraci (tj tip igraca) koji su nam bili prijeko potrebni i bice odlicna pojacanja
    provjerene igrace iz domace lige, tu nema greske. ostala pojacanja ce takodje sigurno biti iz Serie A i mozda, mada tesko, jedan da kazem stranac.

    EDIT: ovo za Milita 'harao' i cuda, doveden je iz Genove nema tu harao je. a ako je vec 'harao' onda sam vam je moga' bit' skaut. nije tesko vidjet' da je vrhusnki igrac
    Motta je nikakav bio do one sez u Genovi i dok ga Murinjo malo nije ustrojio.

    Moggi je govorio: dovedi najbolje igrace iz nekih manjih ili prosjecnih ekipa i na konju si. ne bas doslovce ali you got the point. Marotta ima slicnu politiku
    Last edited by clapton; 20-06-10 at 00:48.

  18. #10218
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    meni se cini da najvece zasluge za to ima vas bivsi trener - Mancini, a manje skauti. ubode coek Cambiassa nevidjeno, dobro Samuel je bio klasa ali opet... i zablokira mi mozak, ima ih jos
    Marco Branca i Giacinto Facchetti, a sigurno ne Mancini.
    Pomoci cu ti: Milito, Motta, Cambiasso, Zanetti, Sneijder (skoro iste pare koje vi dajete za Pepea - brrrrr), Samuel, Lucio (manje od 10M), Julio Cesar, Maicon, Ibrahimovic (doveden za 24M, prodat za 70M), Stankovic (4M), Adriano, Balotelli,.. Interovi celnici vode odlicne poteze, problem je bio dok je Moratti sam odlucio o pojacanjima. On je definitivno taj koji nije maher (blago receno) kad je to u pitanju.
    Quote Originally Posted by clapton View Post
    ova imena koja je do sad doveo na prvi pogled ne obecavaju previse, ali mislim da su igraci (tj tip igraca) koji su nam bili prijeko potrebni i bice odlicna pojacanja
    provjerene igrace iz domace lige, tu nema greske. ostala pojacanja ce takodje sigurno biti iz Serie A i mozda, mada tesko, jedan da kazem stranac.
    Tip igraca? Ok, znaci trebala su vam krila? To razumijem, ali ne Martinez i Pepe, nego npr. Ribery, Krasic (mada me ni on ne ubijedjuje bog zna sto), Robben, Nani, a ne ovi pokemoni.
    Provjereni iz domace lige? Dje provjereni, u borbi za opstanak?
    (znas i sam na koje pozicije su njihove ekipe zavrsile ovu sezonu).
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  19. #10219
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Marco Branca i Giacinto Facchetti, a sigurno ne Mancini.
    Pomoci cu ti: Milito, Motta, Cambiasso, Zanetti, Sneijder (skoro iste pare koje vi dajete za Pepea - brrrrr), Samuel, Lucio (manje od 10M), Julio Cesar, Maicon, Ibrahimovic (doveden za 24M, prodat za 70M), Stankovic (4M), Adriano, Balotelli,.. Interovi celnici vode odlicne poteze, problem je bio dok je Moratti sam odlucio o pojacanjima. On je definitivno taj koji nije maher (blago receno) kad je to u pitanju.

    Tip igraca? Ok, znaci trebala su vam krila? To razumijem, ali ne Martinez i Pepe, nego npr. Ribery, Krasic (mada me ni on ne ubijedjuje bog zna sto), Robben, Nani, a ne ovi pokemoni.
    Provjereni iz domace lige? Dje provjereni, u borbi za opstanak?
    (znas i sam na koje pozicije su njihove ekipe zavrsile ovu sezonu)
    .
    e da, Julio. on je bio pun pogodak. o Ibri necemo zborit'

    ne mislim na pozicije igraca vec na profil/tip igraca. borbeni, brzi, radnici a ne sminke. Ribery odigra fenomenalno onu sezonu i cim su poceli da ga setkaju u Barsu, Real i sl nema ga nidje, nestade coek. nije to to. labilan je mnogo. Krasic mi je mio igrac ali prije bih sansu dao Giovincu nego 15mil stavio na kocku

    provjereni u borbi za opstanak?! Di Natale je bio u borbi za opstanak pa ljuljnu skoro 30 golova prosle sezone.
    nije to mjerilo, uopste

    EDIT: i zar mislis da bi Robben ili neko dosao pored svega sto je strefilo ovaj klub + ne igramo LS u kojoj je on stigao do finala. nema razloga da ide iz Bayerna. opet kazem, potrebno je da se malo osvjezi ekipa pa tek onda (2011/12) neka veca imena.
    Last edited by clapton; 20-06-10 at 01:09.

  20. #10220
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Milito drugi strijelac lige, harao Primerom godinama...
    Motta, dugo godina clan Barce.
    Muntari bio na korak od Uniteda, ali nije mogao dozvolu za rad da dobije tada, poslije stvarno doveden iz Portsmautha.
    Maicon bio u Monaco, koji je misaona imenica tada bio za Cataniu i Udinese (malo prije toga igrao finale LS ).
    I da, u sto ces da se kladis da ova dva prosjecan igraca nece primirisati upjehu ove cetvorice sto si ih nabrojao iz Intera?
    Jedno je kad ekipa ima dobre skauta pa kupuje za male pare dobre igrace, a drugo kad su nesposobni pa kupuje za iste pare lose igrace
    (Maicon 6M, Martinez 12M - uh, uh, uh....).
    Muntari isti je igrao u udine.. majkon ga nije gleda terena u monako,no je ibara bio prvi desni bek da ja znam..Juve je u sretno vrijeme uvjek ovako kupovao.. slicno je radio i milan.. mi sad ni male igrace ne kupujemo, nista..i glupo je da uporedjujes tadasnju transfer politiku i sadasnju kad znas da se trziste poremetilo.

  21. #10221
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    Muntari isti je igrao u udine.. majkon ga nije gleda terena u monako,no je ibara bio prvi desni bek da ja znam..Juve je u sretno vrijeme uvjek ovako kupovao.. slicno je radio i milan.. mi sad ni male igrace ne kupujemo, nista..i glupo je da uporedjujes tadasnju transfer politiku i sadasnju kad znas da se trziste poremetilo.
    to sam htio da kazem

  22. #10222
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Clapton kakva je situacija za Dzeka cuo sam da bi trebo da dodje

  23. #10223
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    Muntari isti je igrao u udine.. majkon ga nije gleda terena u monako,no je ibara bio prvi desni bek da ja znam..Juve je u sretno vrijeme uvjek ovako kupovao.. slicno je radio i milan.. mi sad ni male igrace ne kupujemo, nista..i glupo je da uporedjujes tadasnju transfer politiku i sadasnju kad znas da se trziste poremetilo.

    Maikon je odigrao 35 mečeva one sezone kad je Monako bio u finale LŠ.

  24. #10224
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovdje po nekima ako ne dovedes c.ronalda ili messija i tako neke igrace, onda odma ti sto ih dovodis pojma nemaju... pravi tim ne mora nikad da kupuje trenutno najbolje igrace na svim pozicijama(ima 1 tim koji to radi vec godinama i znamo svi koliko je uspjesan, a znate i na koga mislim, ne treba ga imenovat...)
    Trojkam evo pogledaj ekipu uniteda iz 2008. koja je osvojila LS, nadji mi 1 igraca koji je bio svetski poznata zvjezda, koji je dosao iz nekog malo jaceg evropskog kluba... nema ga...
    ova dvojica sto ih juve dovodi su igrali odlicno prethodne sezone, i bas to sto kazes borili se za opstanak, u kakvoj samo konkurenciji oni su bili medju najboljima u svojim klubovima i medju glavnim "krivcima" za opstanak, i zasto onda ne vjerovati da mogu jos bolje kad dodju u bolju ekipu gdje ce imat jos bolje igrace sa kojima ce saradjivati?
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  25. #10225
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Trojkam evo pogledaj ekipu uniteda iz 2008. koja je osvojila LS, nadji mi 1 igraca koji je bio svetski poznata zvjezda, koji je dosao iz nekog malo jaceg evropskog kluba... nema ga...
    ova dvojica sto ih juve dovodi su igrali odlicno prethodne sezone, i bas to sto kazes borili se za opstanak, u kakvoj samo konkurenciji oni su bili medju najboljima u svojim klubovima i medju glavnim "krivcima" za opstanak, i zasto onda ne vjerovati da mogu jos bolje kad dodju u bolju ekipu gdje ce imat jos bolje igrace sa kojima ce saradjivati?
    Potpuno se slazem, ali taj Manchester je imao CR7, Rooneya i jos neke koji su sa 16-17 godina pokazali fenomenalan potencijal, a ovo su dva igaraca koji 'ladno imaju po 27 godina, i najveci uspjeh im je opstanak u Ligi sa svojim timovima.
    Ono sto hocu da kazem, nije to pogresan nccin kupovine igraca, ali mislim da su kupili pogresne igrace. Ovaj dvojac mislim da nece pomoci juventusu da zamisli Intera u Italiji, a kamoli sto vise...
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


Page 409 of 933 FirstFirst ... 309359399405406407408409410411412413419459509909 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •