Page 395 of 933 FirstFirst ... 295345385391392393394395396397398399405445495895 ... LastLast
Results 9,851 to 9,875 of 23322

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #9851
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    simone pepe iz udinezea u juve za 12 miliona eura + pozajmica za ekdala i imobilea.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #9852
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tiranin View Post
    kakve greske pravi real, sreca njihova pa su doveli dobrog trenera inace boze mi pomozi. di maria nije kalibar za klub kao sto je real. takodje iguain se nadavao golova u primeri a svi znamo na sta je ta liga licila ove godine.
    Bas ce strucnjak poput tebe procijenti boje od jednog Murinja i gomile strucnjka da li je jedan igrac "kalibar za Real" ili ne




    ceraju igracinu poput benzeme koji nije ni dobio pravu sansu kako treba
    Ja se ne sjecam da je Real otjerao Benzemu, cak stavise, mislim da je Murinjo negdje rekao kako ga cijeni i ima u svojim planovima

    i nije mi jasno sto se ljudi loze na te price, murinjo, maicon itd... jeste li vi svjesni kakve je igrace real kupio prije godinu dana?
    Kupio je (uglavnom) dobre igrace, ali ne na svim NEOPHODNIM pozicijama, prvenstveno u odbrani, kapiras?

    zasto ovo rade sad?
    Zato sto tim nema ravnotezu, ima slabu odbranu i prima mnogo golova - najprije zbog toga.

    valjda da se pokriju blamaze od prosle godine dje su doveli najvece zvjezde svetskog futbala
    Doveli su dvije zvijezde (jednu najvecu - Ronalda), i NITI JEDNU u odbrani.

    ako ne uspije prva sezona ode sve u vazduh...
    Murinjo je trener koji se ne dovodi na jednu sezonu, to bi makar trebao znati...

    uprava je totalno luda a i murinjo je previse nadrkan da bi mogao trpjet onaj veliki pritisak koji vlada u madridu.
    Murinja upravo pritisak motivise, i pomaze mu da stvori motivaciju u ekipi (po sistemu "svi su protiv nas, ajde sada da im hebemo kevu") - jos jedna od stvari koje bi morao znati...

    hmm, po meni 2010-11-ta ce bit kulminacije pogresne politike koja se vodila u kraljevski klub svih ovih godina.
    To svakako moze biti/jeste tvoja ZELJA, ali, uzevsi u obzir neznanje i pristrasnost koju si pokazao u prethodnih par redova - svaki simpatizer Reala bi se samo nasmijao na ovu tvoju "prognozu" i nadasve inteligentan "zakljucak" :roll:

    Il calcio sono io...

  3. #9853
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Underhill
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Agent Yaya Tourea izjavio da ce njegov klijent sledece sezone nastupati u Premijer ligi... sad je pitanje gdje, vjerovatno manchester, a onda opet koji manchester? brat mu igra u cityu, al taj mali klub dogodine igra samo ligu evrope tako da ce prije krenuti prema old traffordu
    a prije dva dana je izjavio da bi naradije u chelsea
    The moon will illuminate my room and soon I'm consumed by my doom

  4. #9854
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Malo si zakasnio, United nije vise ni u priblizno velikoj krizi kakvoj je bio, klub sa najvecom zaradom na svijetu od marketinga bar moze lako da nadoknadi 900 mil. A to pokazuje i transfer budzet za narednu sezonu - 100 miliona...
    Ako oni potroše i BLIZU tih "obećanih" 100 miliona iduće sezone na transfere, ja se više neću pojavljivat na ovaj dio foruma. Posljednje što bih očekivao od bilo kog navijača Uniteda (pretpostavljam da naivjaš za njih) je da pada na tu PR kampanju Glejzerovih, nego dobro.

    Što se fudbalera tiče, prosječni jesu za taj nivo, to što Alex izvlači najbolje od njih je već druga stvar. Valensija i Nani sigurno spadaju u tu grupu. Rio je odavno sišao sa vrhunca karijere. U prvom timu imaš još i Nevila, Van Der Sara, Skolsa i Gigsa koje su već iscijedili do posljednje kapi znoja. Onda Flečera, Gibsona i O'Šeja - a i ako su mi sva trojica medju najmilijim igračima u PL, igrače tog kvaliteta realno možeš nać u bilo kom klubu u PL.

  5. #9855
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    mancester siti ponudio 25 miliona eura za kolarova (sad cuh na sky sport). real je ponudio 15. ajmo staraa

    300.000 eura placen igrac...
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #9856
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ako oni potroše i BLIZU tih "obećanih" 100 miliona iduće sezone na transfere, ja se više neću pojavljivat na ovaj dio foruma. Posljednje što bih očekivao od bilo kog navijača Uniteda (pretpostavljam da naivjaš za njih) je da pada na tu PR kampanju Glejzerovih, nego dobro.

    Što se fudbalera tiče, prosječni jesu za taj nivo, to što Alex izvlači najbolje od njih je već druga stvar. Valensija i Nani sigurno spadaju u tu grupu. Rio je odavno sišao sa vrhunca karijere. U prvom timu imaš još i Nevila, Van Der Sara, Skolsa i Gigsa koje su već iscijedili do posljednje kapi znoja. Onda Flečera, Gibsona i O'Šeja - a i ako su mi sva trojica medju najmilijim igračima u PL, igrače tog kvaliteta realno možeš nać u bilo kom klubu u PL.
    ne zanimaju me opste glejzeri, volio bi da odu al sam svjestan toga da je to nemoguce... al vjerujem onome sto procitam na unitedovom sajtu...

    Nani ti spada u tu grupu osrednjih?! izvini molim te, al da bi neko bio extra igrac mora da bude Ronaldo ili Messi?! pogledaj malo Nanijeve igre u ovoj sezoni, momak je sabio u drugom dijelu sezone, kako je tek odigrao revans protiv bayerna... Nevil, Skols, Gigs su 3 legende kluba koji def. zasluzuju i dalje da igraju i vidi se da mogu, a uostalom ni jedan od njih nije standardni u 11... Van Der Sar - iako ima 39 godina mislim da ni 2% navijaca uniteda ne misli da ga treba obavezno mjenjati, jer po meni, on i dalje brani odlicno... O'Shea ne volim bas, Fletcher je veoma koristan i zahvalan igrac, dok Gibson tek treba da se dokaze... To je tim koji je gotovo istom ovakvom sastavu igrao finale LS 2 godine za redom, jednom osvojio, prije samo 2 godine... znaci ne mozes nikako da ih uporedis sa Milanom... ne mora tim da ima 11 zvjezda kao neki klubovi, zna se na koga mislim , sto misle da moras imat najboljeg na svakoj poziciji da bi bio najbolji... United ima 2-3 extra igraca, nekoliko veoma dobrih i prosjecan ostatak, kad uz to imas trenera kakav je Ferguson, mislim da stvarno ako ista znas ne bi trebao da ih poredis sa smijurijom od ekipe kakva je milan trenutno...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  7. #9857
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Na Unitedovom sajtu ćeš pročitat ono što Glejzeri hoće da pročitaš. Na kraju će ispasti da je budžet bio 100 miliona, ali se nisu mogli naći igrači vrijedni ulaganja, iili već neka slična priča koja se servira u tim prilikama. Uglavnom 100 miliona potrošit neće, ne vjerujem ni pola toga.

    Da bi neko bio ekstra igrač (na tim pozicijama), mora biti bar u kategoriji Ronalda i Mesija - normalno da je teško nać nekoga ko je jednako dobar, ali mora bar biti uporediv. A Nani nije. Kao što rekoh, sve to izgleda funkcioniše (mada pitanje je do kad) dok je tu Alex, i za ono što mi vidimo na terenu od igrača i čitave ekipe Uniteda zaslužan je isključivo on, a ne individualni kvaliteti Nanija, Valensije i sličnih - koji sami po sebi nisu ni malo impresivni.
    Last edited by MadGod; 04-06-10 at 18:10.

  8. #9858
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E koliki post napisah i... Bas sam se kvalitetno raspisao bio ali mi se izbrisa. Katastrofa.
    Uglavnom Benz ne ide nidje. On je vrhunski spic igrac i rijetko "pokoran" i miran igrac. Od pocetka izjavljuje kako ne zeli da napusti Real i kako zeli da oradi ugovor do kraja i u njemu se ostvari kao igrac i izbori za minutazu. Citao sam da ga Murinjo postuje kao igraca i da je izjavio da ce raditi na tome da njega i Kaku vrati na stare staze sto znaci da racuna na njega.
    Di Marija jeste kalibar igraca za Real Madrid i prica o transferu Silve prestaje od trenutka potpisivinja Murinja za Real i njegovog predavanja liste transfer zelja Perezu. Na toj listi nema Silve vec se odluzuje izmedju Di Marije i Navasa. Ako se dovedu igraci koje zeli (Maikon, Kolarov/Kol, De rosi/Gerard/Esjen, Di Marija/Navas) uz postojeci igracki kadar i alternative na klupi a sve uz Murinjovo znanje da uzavreli ego podredi timu onda ce biti interesantna sezona.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  9. #9859
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Na Unitedovom sajtu ćeš pročitat ono što Glejzeri hoće da pročitaš. Na kraju će ispasti da je budžet bio 100 miliona, ali se nisu mogli naći igrači vrijedni ulaganja, iili već neka slična priča koja se servira u tim prilikama. Uglavnom 100 miliona potrošit neće, ne vjerujem ni pola toga.

    Da bi neko bio ekstra igrač (na tim pozicijama), mora biti bar u kategoriji Ronalda i Mesija - normalno da je teško nać nekoga ko je jednako dobar, ali mora bar biti uporediv. A Nani nije. Kao što rekoh, sve to izgleda funkcioniše (mada pitanje je do kad) dok je tu Alex, i za ono što mi vidimo na terenu od igrača i čitave ekipe Uniteda zaslužan je isključivo on, a ne individualni kvaliteti Nanija, Valensije i sličnih - koji sami po sebi nisu ni malo impresivni.
    za mene je Nani veoma impresivan igrac, a da nije 2 godine guran iza Ronalda sigurno bi bio jos bolji...





    vec rekoh, nemaju svi logiku real madrida da moras imati najboljeg na svakoj poziciji da bi bio najbolji... Nema tu sta da se prica do kad ce funkcionisati, sta sad treba npr barca da se brine kako ce igrati za 10 godina kad messi ode u penziju? Nekada su veliki klubovi mogli da propadnu kao notingem nakon 2 uzastopne osvojene LS al danas je fudbal toliko ekonomski jak da mislim da vise nikad necemo vidjeti nesto tako... toliko veliki i mocni klubovi kao sto su united, real i drugi ne mogu propasti, mogu samo biti u nekom malo losijem periodu... sada tim funkcionise dosta dobro, igraci nisu previse stari, i zasto se onda pitati do kad ce funkcionisati - nije fudbal sah pa da planiras toliko unaprijed... a i kad Alex ode dolazi Mourinho tako da ce opet biti tu trener koji ce znati sve da poslozi kako treba i kojem nece trebati najblji na svim pozicijama kao sto mu nisu trebali ni u interu da bio tim bio najbolji...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  10. #9860
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Samo što Barsa mora brinut kako će funkcionisat za 10 godina, a United za iduću sezonu.

    Nema teorije da će Murinjo preć u United dok ne dodje do promjene vlasništva kluba i dok ne bude klub u malo zdravijoj situaciji.

  11. #9861
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    1)Momci batalite se te kompleksaske price,uvjek je bilo tako,onaj koji moze i ima je svima najgori neprijatelj jer oni nemaju i ne mogu...

    2) Benzema nidje ne ide..

    3) United nece nikad propast,takvi klubovi kao United,Real,Farsa itd. mogu da se finansijski obezbjede samo od prodaje dresova i slicnih stvari...A Glejzeri su se usrali u Mancester,ja bi ih odma procero iz kluba...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  12. #9862
    Join Date
    May 2010
    Location
    Proxy
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    klub nije zivo bice!!! a na forumu nije dozvoljeno vrijedjanje forumasa, ako nastavis bices banovan!!!
    Last edited by DIDI; 04-06-10 at 23:33.

  13. #9863
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Principe di Niksic,kratko DVD izdanje CORRIERE DELLO SPORT
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  14. #9864
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    1)Momci batalite se te kompleksaske price,uvjek je bilo tako,onaj koji moze i ima je svima najgori neprijatelj jer oni nemaju i ne mogu...

    2) Benzema nidje ne ide..

    3) United nece nikad propast,takvi klubovi kao United,Real,Farsa itd. mogu da se finansijski obezbjede samo od prodaje dresova i slicnih stvari...A Glejzeri su se usrali u Mancester,ja bi ih odma procero iz kluba...
    pa svi navijaci bi ih rado pocerali ali kako? protestuju vec po godine al ove boli kita...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  15. #9865
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    pa svi navijaci bi ih rado pocerali ali kako? protestuju vec po godine al ove boli kita...
    A nznm brate,ali i tu mora da postoji neki zakon,valjda oni kad uzimaju klub potpisuju neki ugovor koji treba da ispune?!
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  16. #9866
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.goal.com/en/news/12/spain...or-benfica-ace

    Nesoji zele da "sabotiraju" transfer Di Marije u Real...

    Kao, uprava zeli da ga dovede u Barsu na preporuku Mesija
    Il calcio sono io...

  17. #9867
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Equilibrium View Post
    http://www.goal.com/en/news/12/spain...or-benfica-ace

    Nesoji zele da "sabotiraju" transfer Di Marije u Real...

    Kao, uprava zeli da ga dovede u Barsu na preporuku Mesija
    Marca je danas objavila kako će Real da krene na Fabregasa ukoliko ne uspiju da dovedu Džerarda.
    Katalonski mediji odmah udaraju kontru i navode kako je Barselona zainteresovana za Di Mariju na preporuku Mesija

    http://www.marca.com/2010/06/05/futb...275743304.html
    http://www.sport.es/default.asp?idpu...dseccio_PK=803
    Da pukneš od smijeha
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  18. #9868
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Marca je danas objavila kako će Real da krene na Fabregasa ukoliko ne uspiju da dovedu Džerarda.
    Katalonski mediji odmah udaraju kontru i navode kako je Barselona zainteresovana za Di Mariju na preporuku Mesija

    http://www.marca.com/2010/06/05/futb...275743304.html
    http://www.sport.es/default.asp?idpu...dseccio_PK=803
    Da pukneš od smijeha
    a vala i to cudo da vidimo. da Fab predje u klub koji najvise mrzi. a mak seee

  19. #9869
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    a vala i to cudo da vidimo. da Fab predje u klub koji najvise mrzi. a mak seee
    Zašto bi on mrzio Real ?
    Prosvjetli nas !!
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  20. #9870
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Zašto bi on mrzio Real ?
    Prosvjetli nas !!
    mozda zato sto je iz Barselone
    ('bogomi' ako te prosvjetlim jednom! :mad

  21. #9871
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    mozda zato sto je iz Barselone
    ('bogomi' ako te prosvjetlim jednom! :mad
    Pa zar ti misliš da svi ljudi rođeni u Barseloni mrze Madrid ?
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  22. #9872
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mislim, vec znam da se vatreni navijaci a i igraci ne podnose. a i postao bi najveca izdajica posle Figa, iako nije igrao za prvi tim Barse. zabolje mene i da predje u Real...
    Last edited by clapton; 05-06-10 at 16:25.

  23. #9873
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.football-italia.net/jun05l.html

    http://www.goal.com/en/news/10/italy...-stay-at-inter

    Maicon ipak nije zavrsena stvar za Real.....jedino ako ne pljunu neku bas veliku lovu....

  24. #9874
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    a vala i to cudo da vidimo. da Fab predje u klub koji najvise mrzi. a mak seee
    Fabregas mrzi Real? :lolblue:

    Save the world and kill yourself
    Il calcio sono io...

  25. #9875
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    ne mislim, vec znam da se vatreni navijaci a i igraci ne podnose. a i postao bi najveca izdajica posle Figa, iako nije igrao za prvi tim Barse. zabolje mene i da predje u Real...
    Zasto bi bio izdajica, kad ni juniorsku a ni seniorsku karijeru nije poceo u Barsi, niti je ikada igrao za nju?Pojasni...

    Zasto ljudi imaju potrebu da pisu gluposti?
    Il calcio sono io...

Page 395 of 933 FirstFirst ... 295345385391392393394395396397398399405445495895 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •