Page 179 of 933 FirstFirst ... 79129169175176177178179180181182183189229279679 ... LastLast
Results 4,451 to 4,475 of 23322

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #4451
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    684
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jok.. po meni, najbitniji igrac Man. Utd.-a je Paul the fuckin` Scholes (kad igra ).. i mislim da nije greska dat` te pare za Berbu, pokazace on sam zasto.. nzm.. Forza Lazio
    Walk on, Walk on, with hope in your heart! And You`ll never walk alone!

  2. #4452
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nemanja_Vidic View Post
    United from Manchester lepi :mad:
    O cemu pricas ti ? Vidis li da ovo nikakve veze sa zivotom nema !!!ko da bankrotira ?a ovoko je jevrej a ko ne se tebe ne tice fasisto ! Ako manutd zavisi od jednog igraca onda bolje da ne pricamo vise !!! momci koji osvoje premijer ligu onda ligu sampiona zavise od jednog ? da vjerovatno !
    United Of Manchester slatki.
    Obecao sam sebi da necu da se prepisujem sa djecurlijom ali ajde...
    Procitaj tekstove na sajtu www.malcolmglazer.com ( Manchester United Vs Malcolm Glazer ) pa ces da vidis o kom dugu tj. o kojim dugovima je rijec. To su utvrdili malo veci strucnjaci od tebe i to nije vise nepoznato. Mnogi PRAVI navijaci Manchestera se plase bankrota posto je Malcolm, proslost je pokazala, veoma averziran prema bankrotima. Uostalom i Arsen Venger je prije neki dan trazio da se Chelzi i Manchester izbace iz evropskih takmichenja zbog finansijskog deficita koji ova dva kluba imaju u iznosu od skoro 2 milijardde eura.
    A Manchester itekako zavisi od Kristijana. Pogledaj statistiku od prosle godine, da nije bilo njegovih golova bili bi 5 ili 6 na tabeli. A Ferguson je ne mali broj puta izjavljivao ovoga ljeta da ako Manchester proda Ronalda on ce podnijeti ostavku. Jedan takav trener da veze svoju sudbinu za jednog igracha.... traghichno.
    I nije mi jasno odakle ova manija za navijanje za Manchester kod nas... Pa to je najomrazeniji klub u Britaniji poslije Leeds-a! A daleko od toga da je najveci klub u svijetu, nije najveci ni u Engleskoj...

    Fasista ti je majka!! Ako neko za nekoga kaze da je masan na chini ga fashistom. Mogao sam da kazem masni arap, masni ovaj, masni onaj.... nidje veze. Pazi shta prichash.
    Last edited by Serhi; 03-09-08 at 15:01.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  3. #4453
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Pretece me maddog sa slikama.
    Taj koji je zadovoljan nakon ovoga sto je na slikama... Jebs titule jebes sve kad vidis ovo.

    Nikad nisam volio MU nesto ali za ljude koji prate FC United

    da ponovim jos jedan put

    Drago mi je što nas ima još koji se ne bi prodali.

  4. #4454
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    o cemu vi pricate ljudi?
    nemojte se samo svadjat zbog jevreja i arapa pa ce sve bit dobro. i nemojte da psujete jer cu brisati takve postove.

    a je li bolji ibra ili berbatov to moze nam samo vrijeme reci? eto ili anri? mesi ili kaka? rud ili tores? drogba ili vilja? ovakva prica nam nece dati odgovore.

  5. #4455
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    I nije mi jasno odakle ova manija za navijanje za Manchester kod nas... Pa to je najomrazeniji klub u Britaniji poslije Leeds-a! A daleko od toga da je najveci klub u svijetu, nije najveci ni u Engleskoj...
    Mogu li da te zamolim da vise ne postujes.... uopste!!!???

  6. #4456
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi
    A Ferguson je ne mali broj puta izjavljivao ovoga ljeta da ako Manchester proda Ronalda on ce podnijeti ostavku. Jedan takav trener da veze svoju sudbinu za jednog igracha.... traghichno.
    Ne veze on sudbinu za tog jednog igraca, nego za ugled kluba. Da je C.R. posao u Real, to bi bio vec treci put za redom da United isporucuje svog najboljeg igraca Realu, i to je ono sto je Fergusonu zasmetalo, narocito poslije onih prepotentnih izjava celnika Reala.

    A ako ne moze sastaviti ekipu bez Ronalda, onda ovu sezonu u svakom slucaju moze pisat propalom. Ronaldo i onako vise nikad nece igrat na nivou prethodnih sezona i vjerovatno bi bolje bilo za United da ga je unovcio ovog ljeta.

  7. #4457
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    United Of Manchester slatki.
    Obecao sam sebi da necu da se prepisujem sa djecurlijom ali ajde...
    Procitaj tekstove na sajtu www.malcolmglazer.com ( Manchester United Vs Malcolm Glazer ) pa ces da vidis o kom dugu tj. o kojim dugovima je rijec. To su utvrdili malo veci strucnjaci od tebe i to nije vise nepoznato. Mnogi PRAVI navijaci Manchestera se plase bankrota posto je Malcolm, proslost je pokazala, veoma averziran prema bankrotima. Uostalom i Arsen Venger je prije neki dan trazio da se Chelzi i Manchester izbace iz evropskih takmichenja zbog finansijskog deficita koji ova dva kluba imaju u iznosu od skoro 2 milijardde eura.
    A Manchester itekako zavisi od Kristijana. Pogledaj statistiku od prosle godine, da nije bilo njegovih golova bili bi 5 ili 6 na tabeli. A Ferguson je ne mali broj puta izjavljivao ovoga ljeta da ako Manchester proda Ronalda on ce podnijeti ostavku. Jedan takav trener da veze svoju sudbinu za jednog igracha.... traghichno.
    I nije mi jasno odakle ova manija za navijanje za Manchester kod nas... Pa to je najomrazeniji klub u Britaniji poslije Leeds-a! A daleko od toga da je najveci klub u svijetu, nije najveci ni u Engleskoj...

    Fasista ti je majka!! Ako neko za nekoga kaze da je masan na chini ga fashistom. Mogao sam da kazem masni arap, masni ovaj, masni onaj.... nidje veze. Pazi shta prichash.

    Druze sa tobom nema razgovora ....pogotovo ovo fasista ti majka ...prije ce bit da si ti dijete no JA al aj sad nema veze ...sve ti ponasanje govori ko si i sto si !!!
    Ovim postom si dokazao da veze nemas o Manchesteru i sta se sve radi u tom klubu -izigravas velikog znalca SOFRANCA......Sto se tice dugova to je bilo prije 2 godine ....ti dugovi su lepi nestali ..ove godine je doveden samo berbatov a koje su pare uzete nakon Lige Sampiona i Premier lige i Fa kupa ....
    Onda kako mozes tako da pricas o C. ronaldu i fergusonu i njegovom odlasku u REAL ...vjerovatno puno vjerujes novinama i onim glupim natpisima koji mogu da se upotrijebe u spanske sapunice ...Ferguson je izjavio da REALU nece prodati Ronalda ni za zivu glavu jer je real jedno smece obicno a sve ti govori sta real radi sa transferima zadnjih godina ...cak je i robinjo shvatio ko su i sta su .....FERGI "Ronaldo ako bude prodat to sigurno nece biti REAL "
    Al evo vidim i dalje tvrdis da je ronaldo osvojio LG PL ...al jbg previse si glup da bi nesto ukapirao ...I SAD DA STAVIMO TACKU NA RONALDA
    ONdA vidim kazes da je manchester najomrazeniji klub u Britaniji ...brate grijesis ...manchester van britanije ima milione navijaca a ne u britaniji .. i znaj da je to institucija u engleskoj naravno tu su i Arsenal ,liverpul itd. ...a ti kazes da nije najveci klub ni u engleskoj znaci TUGA nemam rijeci ...vjerovatno je chelsea veci klub sa istorijom zvana ABRAMOVICH ....decko ima ti jos da ucis AJ SAD POZDRAV !!!:mad:

  8. #4458
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ovo je tacno. Jedan Fernando Torres je kostao 30 miliona eura a koliko god su razliciti tipovi, doktor nauka je za Berbatova.
    Mozda je Tores bolji igrac, ali ja sam siguran da Ferguson vrlo dobro zna zasto je trazio bas Berbatova i zasto se nije odlucio za neko zvucnije ime koje bi mozda mogao da dovede za te pare (a Toresa sigurno sad ne bi mogao da uzme za te pare). Mozda mu je trebao igrac koji nije neka zvijezda, na koga bi isle sve lopte u napadu, kao sto u Liverpulu ide (ja ne znam ko osim njega i Dzerarda daje golove tamo, dok u Mancesteru svi daju golove i svi ucestvuju u napadu). Mozda mu ne treba igrac kao Tores koji ce napravit solo akciju i dat gol, jer ovamo mogu da probiju i Tevez i Runi (da ne pominjem Ronalda, Gigsa, Nanija, Evru...), a Berba je tu da sa ivice sesnaesterca ili iz sesnaesterca zabije gol ili eventualno proigra nekoga (sto itekako zna da radi)

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Otvori oči čovječe.
    Tacno je da ove sezone nisu krenuli golovima, ali o cemu pricate ljudi, Mancester je prosle sezone dao 80 golova (najvise u ligi), a primio 22 (najmanje u ligi)...

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Kako nece bankrotirati, ne bi srecnijeg od mene bilo.
    A to masnom jevreju Glejzeru ne bi bio prvi put. Vec su u finansijskom deficitu preko milijardu... Jebes tim koji zavisi od jednog igraca, jebes trenera koji svoju sudbinu veze za jednog igraca... 4 utakmice, 4 gola....igra - ocaj. Da nema onoga Tasmanijskog Teveza ne bi im se strva znalo.
    A za navijace United Of Manchester respekt...
    Zakljuci ti nakon tri utakmice... Svake sezone Mancester lose krene, ali na kraju napravi rezultat. Ferguson je trenerska legenda i smijesna ti je konstatacija da zavisi od jednog igraca
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  9. #4459
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    I nije mi jasno odakle ova manija za navijanje za Manchester kod nas... Pa to je najomrazeniji klub u Britaniji poslije Leeds-a! A daleko od toga da je najveci klub u svijetu, nije najveci ni u Engleskoj...

    nemoj goco ovo da procita, naljutice ti se
    ...

  10. #4460
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se na$ekirashe ovi momci oko Man U shto je ovo ... samo opushteno ...vrijeme ce pokazat jeli ovo ispravan potez (ja lichno prezadovoljan shto je Berbatov preshao jer je on profil igracha koji je nedostajao u napadu)
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  11. #4461
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Cemu tolika frka, hocete li svi da predjete u dijabeticare cuvajte zdravlje ljudJiiii

    Slazem se sa kolegom iznad mene
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  12. #4462
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    NETMAN@

    Mozes.

    Quote Originally Posted by Nemanja_Vidic View Post
    ...
    Prvo sto se tice dugova. Dugovi nijesu nestali. "...Manchester United and Chelsea owe something in the region of a combined total of around 1,5 billion pounds beetwen them." Ovo je iz clanka od prije dva dana a vezano je za zahtjev Arsena Vengera da se ova dva kluba, kao i svi drugi koji imaju finansijski deficit, izbace iz evropskih takmicenja. Da ti prevedem: Manchester Junajted i Celzi imaju nesto zajednicko a to je ukupni deficit od 1,5 milijardu funti..." Ponovo ti govorim, procitaj tekst na linku koji sam ti dao. Tu imas podatke o poslovanju i gubitcima kluba 2007 godine. Znaci nista od price da su dugovi nestali prije dvije godine, ovo je 2008.

    Vezano za Kristijana i odlazak u Real samo cu napisati posto si ti citirao Fergusona- Kristijano Ronaldo Jun 20, 2008: "Moj san je da igram za Real Madrid". To je dovoljno. Ovo je stajalo na zvanicnom Ronaldovom sajtu kao i na sajtu Real Madrida. Ronaldo je htio da predje ali mu klub nije dozvolio. Naravno, to je pravo kluba jer ima potpisan ugovor do 2012... Poenta je da su morali da NAGOVARAJU svog najboljeg igraca da ostane. Samo mi reci da je i ova izjava izmisljena pa da batalimo prichu...
    Real je za Manchester institucija u svakom pogledu. Manchester jeste veliki klub ali daleko od toga da je najveci.

    Sto se tice ovoga zadnjeg, vezano za to da je Manchester drugi najomrazeniji klub u Engleskoj i da nije najveci ni u Engleskoj... Ukucaj na Google "Leeds United is Brit's Most Hated Club in Soccer" i procitaj taj clanak. Vidjeces da je na drugom mjestu Manchester, na trecem Chelsea i tako dalje... Dakle Manchester jeste drugi najomrazeniji klub u Britaniji svidjelo se to tebi ili ne. Tacno je da ima veliku fan bazu u svijetu zahvaljujuci dobrom marketingu i slicno ali ipak je iza Reala i u tom pogledu.
    "A Harvard University study on football determined that Madrid is also the most popular team in the world, with more than 228 million supporters. The second most popular team is Manchester United with 116 millions fans."
    Interesantan podatak je da u Manchesteru City ima vise fanova nego United.
    Istina je da broj fanova ne cini jedan klub najvecim, istina je da bogastvo jedan klub ne cini najvecim, ISTINA je da jedan klub najvecim cine REZULTATI. Gledajuci rezultate najveci Engleski klub jeste Liverpool a najveci na svijetu je Real Madrid.

    I na kraju da te opomenem, da ne bih cupao za ushi, pazi sta pises i kako pises. To vezano za fasistu si ti prvi rekao. Nije me to pogodilo, vise sam se nasalio kad sam rekao "Fasista ti majka!!!" u maniru djece kad se prepiru ispred zgrade... kao fora neka, kapiras? Ovo "glup" i sl. opet si ti pisao tako da cu te zamoliti da prestanes sa takvim i slicnim pisanjem, jer se ne poznajemo. Mozemo fino pricati o fudbalu ali cinjenicama i bez vrijedjanja.
    Last edited by Serhi; 04-09-08 at 16:17. Reason: Interesantan podatak je da u Manchesteru City ima vise fanova nego United.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  13. #4463
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Tacno je da ove sezone nisu krenuli golovima, ali o cemu pricate ljudi, Mancester je prosle sezone dao 80 golova (najvise u ligi), a primio 22 (najmanje u ligi)...
    Nije to poenta mog posta, pogrešno si protumačio.

  14. #4464
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    kako se na$ekirashe ovi momci oko Man U shto je ovo ... samo opushteno ...vrijeme ce pokazat jeli ovo ispravan potez (ja lichno prezadovoljan shto je Berbatov preshao jer je on profil igracha koji je nedostajao u napadu)
    Pa to.
    Kad kazes nesto protiv Manchestera ka' da si im familiju opsovao.
    Znam ih ja jos takvih... a sto je najzanimljivije kladim se da nikad, niko od njih nije ni gledao uzivo klub za koji navijaju. Kladim se da cak ni ne poznaju nikoga iz grada iz koga je klub za koji navijaju. A "pasionirani" navijachi choche...
    Mozemo da pricamo o fudbalu ali samo lagano i bez pretjeranih emocija...
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  15. #4465
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Serho xaxaxaxaxaxaax kakav kraL ....popravio si se sa ovim smajlijem axaxa
    a ismijah se kad vidjeh ono "I na kraju da te opomenem, da ne bih cupao za ushi, pazi sta pises i kako pises"........ a necemo se jos svadjat oko ovoga mada ti preporucujem da smanjis malo sa ovom pricom i sve ce bit u redu cisto za tvoje dobro

  16. #4466
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nemanja_Vidic View Post
    Serho xaxaxaxaxaxaax kakav kraL ....popravio si se sa ovim smajlijem axaxa
    a ismijah se kad vidjeh ono "I na kraju da te opomenem, da ne bih cupao za ushi, pazi sta pises i kako pises"........ a necemo se jos svadjat oko ovoga mada ti preporucujem da smanjis malo sa ovom pricom i sve ce bit u redu cisto za tvoje dobro

    Mislim da si htio da kažeš: "Izvini Serhi, bio si u pravu u vezi svega"

  17. #4467
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kinetic ..ne palinjaj ovaj narod ovuda

  18. #4468
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahaha

  19. #4469
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Babic podnio ostavku !!!

  20. #4470
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JES?!?!?!? A vala steta. Neka mu ide lose,tesko da ce nac boljega od njega. Jedino Dejana Vukicevica da dovedu
    DICIOTTO

  21. #4471
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Putem Branka Babica posao i Kevin Keegan
    Bijo si poziw koi se neodbija

  22. #4472
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    JES?!?!?!? A vala steta. Neka mu ide lose,tesko da ce nac boljega od njega. Jedino Dejana Vukicevica da dovedu
    I ja velim... Bolje da kupe kojeg igraca da valja no sto pokusavaju da dovedu MADJIONICARA da od ovih primadona napravi igrace...
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  23. #4473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima josh dosta dobrih trenera koji mogu da treniraju tu ekipu,ali moraju pojedini igrachi da se spushte iz oblaka ...izigravanje zvijezda pojedinim nikako ne stoji ...
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  24. #4474
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi kako mozete da pricate da je BABIC dobar trener .....jes da su igraci vecinom krivi za ovo al ko mu je kriv sto je on te igrace doveo ? ako je uprava bez njegovog odobrenja sto me ne bi cudilo onda bolje nista da ne pricam ....na sta vam lice oni argentici A? prvo od njih da pocnem ...vidim mnogi ih hvale ...ljudi ono nicemu ne koristi na sredini ..treba hitrina ,snaga a ne da mi pimpla i sprda se po terenu ....onda kakvo je ono pojacanje MARINJO desni bek ...onakvog igraca mozes nac sad u brskovo GARANTUJEM .....znaci prvo bi njih poslao doma ...jer nije fora da ti pise da imas argentinca u timu a da on nicemu ne sluzi osim ka SMINKA ...

    Ima buducnost dobrih i talentovanih igraca pogotovo BECIRAJ ,VUKCEVIC i jos par igraca ostalo bi sve pocerao ....

    Evo vidim Delic pozvan za reprezentaciju ...znaci smijesno ...onaj momak NIKAD nece bit igrac za neku jacu ligu,ma kakvu jacu ne moze ni u nasu da igra kako valja ...i sta onda dalje da pricam ...ljudi nista ne vide ono sto treba no gledaju ono sto ne treba pa se kasno probude

    Dobije se zeta ka da se dobio Manchester ...a ne zna se ko je gori ZETA il BUDUCNOST
    Evo isto se to desava i u srbiji ...katastrofa za Zvezdom ..nista bolji je i partizan ...KO SVE VODI NAS FUDBAL PRVO TO DA SE VIDI I ISTRIJEBI taman tako da kazem pa da se pocne sve ispocetka !!!!



    E sad pred kraj mi pade na pamet i ono cuveno ime naseg fudbala BRANO MILACIC ..jeste nesto je napravio od buducnosti ..ALI ALI ALI kao da svi vi ne znate ko je brano milacic EJ ljudi ...raspitajte se ko je bio i kakav fudbaler ..OBICNI GOLMAN koji nije mogao nidje da brani ..ribnicu je vodio i svakakve smijurije od klubova i on sad jedan od glavnih strucnjaka u nasoj ligi ...BRUKA I SRAMOTA

    Sto veli Maradona Blater nesto prica a vjerujem da ne umije LOPTU SUTNUT !!!
    Toliko od mene ...

    Aj sad da vidim vas PUCAJTE...

  25. #4475
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto veli Maradona Blater nesto prica a vjerujem da ne umije LOPTU SUTNUT !!!
    to nema veze, koliko znam, murinjo je bio prevodilac prije nego što se bavio ovim. ako je neko dobar igrač, ne znači da mora da bude dobar kao radnik u fudbalskoj organizaciji. i obrnuto - nema veze ako neki direktor ili trener nisu igrali dobro fudbal - bitno je kako rade to što rade
    .

Page 179 of 933 FirstFirst ... 79129169175176177178179180181182183189229279679 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •