View Poll Results:

Voters
0. You may not vote on this poll
  • 0 0%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: Kuda ide Crna Gora?

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kuda ide Crna Gora?

    Prešao sam 2500 km kako bih dao 1 glas na referendumu za nezavisnu Crnu Goru, propustio sam ispit i pripreme za sve ispite u tom semestru - o tome nisam ni razmišljao,država je bila u pitanju! Svaki glas je bio važan a i drago mi je što sam postao dio toga!


    Sjećam se kako je blok za zajedničku (tj. Veliku srpsku) državu pričao kako je onima sa vlasti jedini plan da privatizuju državu, dok su ovi tvrdili da će se sve to promijeniti poslije referenduma!

    Danas ja vidim da u crnogorskoj diplomatiji rade rodjaci i kumovi(koji većinski jednostavno ne umiju da rade taj posao jer nisu osposobljeni za tako nešto) gospode koja vlada ovom zemljom.

    Vidim da za sprječavanje korupcije i bogaćenja kriminalaca, koji uništavaju razna preduzeća i sami ih kupuju poslije, se ne radi ama baš ništa. A koliko od tih bogataša su bliski rođaci i kumovi ljudima iz vlasti.

    U Mila Đukanovića sam se do skora kleo, i dalje smatram da se Crna Gora bez njega ne bi osamostalila i veliko mu hvala na tome, ali red bi bio da oni oko njega prekinu sa uništavanjem države jer su nam dosta uzeli tj. oteli.

    Smuči mi se kad vidim škart od ljudi koji su vlasnici glavnih kompanija u ovoj zemlji i koji glume elitu, a koji su u isto vrijeme sve to stekli tako što su upropastili druge!


    Šta da radimo danas , ko bi trebao da vlada ovom zemljom? Srpska lista i slični njima bi nas u još veći užas uveli...dali to znači da nam uvijek oni koji štite najveću bagru u društvu moraju biti na vlasti?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dje je Milo zaboga? Shto chini taj choek?
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno je i to da Milo nece više da se bavi politikom,dosadilo mu je .
    A svaki stranac koji dođe u zvaničnoj posjeti Crnoj Gori bude primljen od predsjednika, premijera i Mila Đukanovića.
    Dal to hoće čovjek da nam pokaže koliko je važan i bez fotelje?

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa vjerovatno hoće.....

    a vjeruj Igy da se i ja ko ti pitam ovo po 100 puta...
    al bez nekakvog djavola opet ovaj narod se nece tako lako opametit, ne znam što reče jedan moj profesor na ovu temu "Najgore od svega je što mi u crnoj gori nemamo alternativu"
    sad kad će se "najest " ovi što su na vlasti i puštit ovaj narod malo da živne pojma nemam...
    al mislim da ako idemo u evropu..nametnut ce nam se neke reforme..ako ne milom onda silom..nadam se da će ih zapad dobro pritisnuti!!!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igy View Post
    Text
    Eh poznata slika Igy...ali sta cemo sad tome?? Mi iz inostranstva nemamo nikakvog govora dolje...niti taj narod.

    Taj narod dolje nezna bolje niti ima da bira...pa onda prihvatu to sta im ispane kako drugacije. Ali ima i poneki koji su isto neki nezahvalni skreteni.

    Kako i gde ce Crna Gora ici ce mo videti sledecih 10 godina.

    (Ee,... zbilja me bas zacudi da se na svaku glavnu sliku i Milo pojavi :joint: )

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    e prijatelju,vjeruj mi da vecini koji su glasali NE na ovom referendumu,u koje i ja spadam,su za vjerovanje i osnovni motiv da tako odluche imali upravo ovu prichu o kojoj ti prichash.Prichu u privatizovanju drzhave,mafijashenja i slichnih sra*a koja nam se deshavaju,i koja ce nam se i dalje deshavat.Nije razlog bio glasat NE da bi se podrzhao projekat "Velike Srbije" ili ostalih nebuloza slichne prirode,koju je vasha strana pokushala da isprojektuje na nas,nego pokushaj da se bilo kakvom promjenom stane na put samovolji ovih glavasha koji nisu znali dje im je gu*ica a dje glava,ali su znali kako da nas sve o jadu crnom zabave,kako si i primijetio.No ajd`,neki su i previshe zatrovani "djelom" i likom mila djukanovica,toliki su idolopoklonici,slabi pred autoritetom svemocne nam "britve", da su i dalje u stanju da tvrde da je korupcija,protekcionizam,kupovanje diploma i radnih mjesta i pljuvanje po Srbiji pravi nachin da Crnoj Gori bude bolje.Ajd`mo sad svi da uzhivamo u ovim blagodetima.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    e prijatelju,vjeruj mi da vecini koji su glasali NE na ovom referendumu,u koje i ja spadam,su za vjerovanje i osnovni motiv da tako odluche imali upravo ovu prichu o kojoj ti prichash.Prichu u privatizovanju drzhave,mafijashenja i slichnih sra*a koja nam se deshavaju,i koja ce nam se i dalje deshavat.Nije razlog bio glasat NE da bi se podrzhao projekat "Velike Srbije" ili ostalih nebuloza slichne prirode,koju je vasha strana pokushala da isprojektuje na nas,nego pokushaj da se bilo kakvom promjenom stane na put samovolji ovih glavasha koji nisu znali dje im je gu*ica a dje glava,ali su znali kako da nas sve o jadu crnom zabave,kako si i primijetio.No ajd`,neki su i previshe zatrovani "djelom" i likom mila djukanovica,toliki su idolopoklonici,slabi pred autoritetom svemocne nam "britve", da su i dalje u stanju da tvrde da je korupcija,protekcionizam,kupovanje diploma i radnih mjesta i pljuvanje po Srbiji pravi nachin da Crnoj Gori bude bolje.Ajd`mo sad svi da uzhivamo u ovim blagodetima.
    Neki kazu.. i da je CG ostala u zajednicu sa Srb...da bi se inace prodavalo..svasta cinjelo itd.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Neki kazu.. i da je CG ostala u zajednicu sa Srb...da bi se inace prodavalo..svasta cinjelo itd.
    nije fora bila ostati u zajednici sa srbijom ili ne,fora je bila promijenit neshto
    propashcu ideje o nezavisnoj cg bi se sigurno morala mijenjat politika glavudzana vladajucih
    u sushtini,doshao sam do stadijuma kad mi je vishe apsolutno svejedno shto ce bit sa CG
    neka hrvati uzmu prevlaku,albanci ulqinj,sjever neka ode po qrcu,zarad glasova sve se mozhe.
    nacionalna politika ove zemlje je potchinjena prioritetu pridobijanja glasova nacionalnih manjina
    ali tako i treba..."poslije mene - potop"

  9. #9
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    neka hrvati uzmu prevlaku,albanci ulqinj,sjever neka ode po qrcu,zarad glasova sve se mozhe.
    A Paragvajci ce uzet Konik i Zabjelo! :lolblue: :lolblue:

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    nije fora bila ostati u zajednici sa srbijom ili ne,fora je bila promijenit neshto
    propashcu ideje o nezavisnoj cg bi se sigurno morala mijenjat politika glavudzana vladajucih
    u sushtini,doshao sam do stadijuma kad mi je vishe apsolutno svejedno shto ce bit sa CG
    neka hrvati uzmu prevlaku,albanci ulqinj,sjever neka ode po qrcu,zarad glasova sve se mozhe.
    nacionalna politika ove zemlje je potchinjena prioritetu pridobijanja glasova nacionalnih manjina
    ali tako i treba..."poslije mene - potop"
    Neka rade sta hoce...sta cu ja tome....Crnogorci neka dolje vidu sta ce i kako ce...i neka nas, izseljenike zaboravljaju...kad dode vrijeme ce nas zvati, trebat ce mo im, volice nas...zvace nas da dolazimo da se borimo ka sto smo i prijed dolazili sa prepunim brodivima iz Amerike, iz drugih zemlja...koji su pretrpani tonuli....

    Naucit ce vrijeme sta ce biti i kako ce biti.... videt ce mo..
    Last edited by MNT; 12-04-07 at 11:49.

  11. #11
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,900
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Tako je kako je. Sad je CG privatna drzava crnogorskih mafijasa, da smo ostali sa Srbijom bila bi privatna drzava srpskih mafijasa. Tu ti nema razlike. Ako nista drugo, sad izgovora za ovdasnje vlastodrsce nema - sto oni siju svi mi zanjemo. Bez srpskog pozitivnog ili negativnog uticaja. Ne ocekuj preveliki boljitak dok su isti ljudi i iste ideje na vlasti.
    Sto se tice prosrpskih politicara - koliko ozbiljno shvataju svoj posao najbolje pokazuje SRS kroz lik i djelo Strunjasa. Slazems e ja da su raznorazni Konjevici, Krivokapici, Guberinici i Dedejici ljigavci, ali mi se cini da makar po malo mozga imaju. Makar nekome oci da zamazu. Ali ljudi, Strunjas je idiot.

    Sto se tice alternative - ne smije niko da ima apsolutnu vlast i tacka. Ne interesuje me ko je, za sta se deklarativno ili sustinski zalaze.

    A sto se tice samog uredjenja stvari kroz CG u raznim oblastima - dajte po jednu Gordanu Djurovic za razne resore ali dajte i odrijesene ruke da se posao zavrsava.

    A ne Vukotici i Vujice raznorazne. I ja sam umio prodat pg banku za 12 miliona eura u trenutku kad je ta ista pg banka imala akcije Plantaza u vrijednosti 7 miliona. Izem ti liberalni kapitalizam. I ekonomiste glavate.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #12
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Neka rade sta hoce...sta cu ja tome....Crnogorci neka dolje vidu sta ce i kako ce...i neka nas, izseljenike zaboravljaju...kad dode vrijeme ce nas zvati, trebat ce mo im, volice nas...zvace nas da dolazimo da se borimo ka sto smo i prijed dolazili sa prepunim brodivima iz Amerike, iz drugih zemlja...koji su pretrpani tonuli....

    Naucit ce vrijeme sta ce biti i kako ce biti.... videt ce mo..
    Jes, zovu samo kad su u nekoj frci, kad sami zabrljaju, pa nas tad 'puno' volU.
    Evo me zovu jer je opet frka,pa da pripomognem, ali ne i da svratim (da se ne zamaram) od tolike ljubavi.
    Mi smo "stranci" i milo im je da smo zivi i zdravi da ne bi brinuli o nama, jer je ta pomisao jako teshka za njih(ne mogu spavati od brige), ali da se vratimo tamo definitivno, e to jok.
    Sto cemo im tamo, da im rusimo ustaljeni nacin zivota, da im unosimo 'nemoguce' radne novitete s kojima smo u inostranstvu "zarazeni', da im sto ne otmemo od 'njihove' drzave i njihovih privilegija, ali kad njima treba vazda smo 'svoji'.
    Fino je da smo uvijek na raspolaganju i da ih ne gnjavimo puno savjetima sta ce sa istim nasim zaradjenim i oporezovanim (debelo 25- 70%) novcem koji im shaljemo. Znaju oni sve bolje - do sledece frke tj. NE - prilike.

    "Kad je muka dje si Djuka, kad pijete Djuku ne zovete."



    igy
    Prešao sam 2500 km kako bih dao 1 glas na referendumu za nezavisnu Crnu Goru, propustio sam ispit i pripreme za sve ispite u tom semestru - o tome nisam ni razmišljao,država je bila u pitanju! Svaki glas je bio važan a i drago mi je što sam postao dio toga!
    Tih dana sam bio toliko nervozan da sam pred put i na uobicajene poslovne promjene reagovao iziritirano, jer nisu shvatali sta znaci balkanski referendum. Pristao na gubljenje dnevnica, ali na jednu opasku uz to i dao otkaz, dok su se neki u CG mislili oce li preci ulicu i glasati. No, ovakvih slucajeva koji su bili u "pozadini" je sigurno bilo dosta, ali nikad se za njih nece ni chuti, jer po onima koji nisu ishli je "ko im je kriv", ili po onima iz CG " ja to ne bi nikad uradio bez neke koristi". Mjere za obraz, karakter itd u CG su ipak relativne.
    Last edited by gingis kan; 12-04-07 at 12:25.

  13. #13
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuda ide CG?
    - U PM.

    Ne treba da navodimo velike primjere, pljacke, ... Evo jedan malo. Gledam CG derbi u fudbalu. na njemu kao i svuda mladi sportisti dodaju lopte. Svuda u svijetu to funkcionise besprekorno. Kod nas ide tip kod te djece i uci buduce sportiste da ne daju loptu, vec da kradu vrijeme, da bi Zeta imala sto manje vremena da eventualno izjednaci. Tako mi razvijamo sportski duh.

    Novinar valjda, na terenu, u onom panciru za reportere, mlad momak, kao zadnji klosar vice, zalijece se put nekih nesrecnih Zecana. E to mi je novinar.

    Jadna li si Crna Goro! Bijednici na sve strane!
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  14. #14
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    pa dobro drugari...
    doći će novi izbori nakon ustava i ostalih formalnosti...
    a vi opet dajte 100procentnu podršku istoj klapi koja nas šklapa po glavi 20god...

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koga u dovesti na njihovom mjestu?

    Kazite mi iskreno sta mislite o Medojevicu kao covjeku, pa i o njegovom programu posto nisam bas dobro upucen. Znam da me u pocetku pozitivno iznenadio svojim intervjuima i predlozima, dok u jednom trenutku nije postao uzasan,pogotovo za vrijeme referenduma. Sada opet, cini mi se kao da stvari idu u njegovu korist ,mada nisam u CG i ne mogu pravilno procjeniti pa mi kazite vase misljenje o tom covjeku posto me veoma zanima!

  16. #16
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koga?

    snp, pzp, lp, aa, ds, ns...
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  17. #17
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Komentar

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    Kuda ide CG?
    - U PM.

    Ne treba da navodimo velike primjere, pljacke, ... Evo jedan malo. Gledam CG derbi u fudbalu. na njemu kao i svuda mladi sportisti dodaju lopte. Svuda u svijetu to funkcionise besprekorno. Kod nas ide tip kod te djece i uci buduce sportiste da ne daju loptu, vec da kradu vrijeme, da bi Zeta imala sto manje vremena da eventualno izjednaci. Tako mi razvijamo sportski duh.

    Novinar valjda, na terenu, u onom panciru za reportere, mlad momak, kao zadnji klosar vice, zalijece se put nekih nesrecnih Zecana. E to mi je novinar.

    Jadna li si Crna Goro! Bijednici na sve strane!
    Bravo. Mislio sam da sam samo ja poludio.

    Situacija je zeljela da se i sam nadjem na tribinama podgorickog stadiona. U drustvu nekoliko prijatelja naglas sam prokomentarisao isto (ne)cinjenje djecaka koji su bili zaduzeni da dodaju lopte. Ono na sto sam naisao bio je samo zid nerazumijevanja i odgovor koji je sadrzao ratno-zlocinacku proslost predsjednika FK "Zeta". Ukazujuci da se proslost druge strane objasnjava istim prvim (ratno), ali razlicitim drugim (profiterska, umjesto zlocinacka) atributom, propustio sam odlicno pretrcavanje Sedmice Buducnosti i gol koji je uslijedio.

    Kako li ce samo, ona djeca na ivici terena, za koju godinu dozivljavati svoje vrsnjake koji ce sa druge strane nositi onaj bijeli dres, kako ce se odnositi prema ponudi da jednog dana zaigraju za suparnicki klub i da li ce makar jedno od te djece zamjeriti svojim roditeljima zbog propusta da im objasne da pomenuto ponasanje nisu parametri na kojem treba izgradjivati zivotne i sire drustvene vrijednosti u savremenom svijetu.
    Alterius non sit qui suus esse potest

  18. #18
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Ja bi rekla da je odje divno, da Crna Gora ide u svijetlu budućnost. Kako inače objasniti da njen narod vazda glasa iste ljude? Znači odje je raj i sve je dobro .
    Ide nidje, slobodno.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    pa dobro drugari...
    doći će novi izbori nakon ustava i ostalih formalnosti...
    a vi opet dajte 100procentnu podršku istoj klapi koja nas šklapa po glavi 20god...
    Oci moje ovo vidjele nijesu. Svi kukaju, a opet svi glasaju ISTE one zbog kojih kukaju. I sto je najgore i jedni i drugi. Jedni glasaju DPS koji karakterise korupcija, kriminal, nesposobnost... dok drugi glasaju Srpsku Listu i SNP koji od prilike predstavljaju isto sto i DPS samo sto nijesu trenutno u mogucnosti to da pokazu(a itekako su pokazali tokom 90tih dok su bili zajedno) i koji ne zele da se pitaju sa svojim gacama no bi radje da slusaju Beograd.

    Tuga i Zalost.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    I Norveshka je IZRODILA KVIZLINGA, kao mlada DRZAVA , kad je PREZIVJELA PUBERTET i sazrela u DRZAVU KOJA PREDAJE i PRODAJE DEMOKRATIJU,
    NANSEN`s DIJALOG CENTAR,
    CRNA GORA josh nije odbacila pelene, josh sere i pisha u GACE, pose SISU koju joj nude KILAVI OCHEVI DPSSDPe,
    ne vide da to nije majCHina SISA, nego TATINA KITA.

    Mnogo ce vode PROTECI IZPOD MUGIJEVOG MILENIJUMA,
    i mnoga ce AUTA da propiche kroz SOZINU, dok nama SAZDRENE SVIJEST o nashoj MAJKI CRNOJ GORI,
    koju navlache RAZNI LJUBAVNICI NA TANAK LED,

    LJUBAV ZA SVOJU MAJKU ZEMLJU CRNU GORU,
    MORA BITI CHVRSTA, I JACHA U NEVOLJI I MUCI,
    NEKO U DOBRU, U DOBRU JE LAKO DOBAR BITI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #21
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igy View Post
    A koga u dovesti na njihovom mjestu?

    Kazite mi iskreno sta mislite o Medojevicu kao covjeku, pa i o njegovom programu posto nisam bas dobro upucen. Znam da me u pocetku pozitivno iznenadio svojim intervjuima i predlozima, dok u jednom trenutku nije postao uzasan,pogotovo za vrijeme referenduma. Sada opet, cini mi se kao da stvari idu u njegovu korist ,mada nisam u CG i ne mogu pravilno procjeniti pa mi kazite vase misljenje o tom covjeku posto me veoma zanima!
    a ne radi se o tome koga dovesti
    vec kako srushiti ove
    ko god da dodje , nekad , jednog dana (za 30 god npr) nece se ovako zabetonirati, ukopati i uchvrstiti na vlasti, valjda.
    ne zato shto ne bi htio , nego zato shto ne bi mogao da raspolaze sa svim mashinerijama i mehanizmima kao ova banda koja to radi vec 20god!!!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    I Norveshka je IZRODILA KVIZLINGA, kao mlada DRZAVA , kad je PREZIVJELA PUBERTET i sazrela u DRZAVU KOJA PREDAJE i PRODAJE DEMOKRATIJU,
    NANSEN`s DIJALOG CENTAR,
    CRNA GORA josh nije odbacila pelene, josh sere i pisha u GACE, pose SISU koju joj nude KILAVI OCHEVI DPSSDPe,
    ne vide da to nije majCHina SISA, nego TATINA KITA.

    Mnogo ce vode PROTECI IZPOD MUGIJEVOG MILENIJUMA,
    i mnoga ce AUTA da propiche kroz SOZINU, dok nama SAZDRENE SVIJEST o nashoj MAJKI CRNOJ GORI,
    koju navlache RAZNI LJUBAVNICI NA TANAK LED,

    LJUBAV ZA SVOJU MAJKU ZEMLJU CRNU GORU,
    MORA BITI CHVRSTA, I JACHA U NEVOLJI I MUCI,
    NEKO U DOBRU, U DOBRU JE LAKO DOBAR BITI.
    zivota mi,car si!!!!

  23. #23
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve dok narod nije u stanju da uvidi sta se desava s nasom domovinom vladajuca partija ce se jos dugo kakiti po nama dok nam mozdane celije ne prorade i probude se iz dubokog mracnog sna, jer ova epidemija je neizlecive prirode kad je u pitanju nase zaostalo drustvo ako se ne preduzme neka veca doza spremnosti (tj. izrazi se zelja i odlucnost za neki mali iskorak za bolje sutra naroda CG) da se svrgne ultra-aurotirani sistem koji nikako da iscezne tj. izumre i konacno stavimo tacku tom crnom periodu nase grozne istorije.
    Prednost treba upravo dati mladoj generaciji(srz Montenegra), mladezu savremenog razuma koja s novim idejama i vizijama moze unaprijediti ekonomsko stanje CG a ujedno i poboljasati zivotni standard i na taj nacin kreirati jednu podlogu tj. trasirati put za dalji razvoj naseg drustva i njegove integracije u EU.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  24. #24
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    243
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora je jedina zemlja u Evropi , u kojoj od uvodjenja demokratije i parlamentarizma nije doslo do promene vlasti . Kad to covek cuje pomisli da vlast u CG radi tako dobar posao da je CG u najmanju ruku bogata kao Luksemburg , no na terenu situacija je bitno drugacija.

  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nasa Vlada nije nimalo gora od naroda sto je bira.

    A narod je jadan, bijedan, gladan, potkupljiv i naivan, pa kad vide onaj lijepi plakat i cuju lazne podatke o ekonosmkom procvatu, ili kad opozicionog lidera privedu dan pred izbore, pa kad angazuju sve moguce bijednike da vrbuju ljude, kupe i kupuju glasove, normalno da ce da pobijede. U tu kampanju uloze 500 000 a naredne cetiri godine sebi u dzep stave milione.

    pa onda BUC 150eura za struju, BUC nidje nac posao, BUC investicije od iskljucivo sumnjivog kapitala, BUC namjestanje tendera, BUC glavashka bratija otvara banku i siri svoj kapital, BUC sudstvo dokazuje svoju neprofesionalnost, BUC blate obraz citavog crnogorskog naroda svojom spoljnom politikom.

    Dobro neko reche - zemljotres nas jedino moze spasit!

    Nek nam je Bog u pomoc Crnogorci.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 04:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •