Results 1 to 14 of 14

Thread: Prijatelji i prevara

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Prijatelji i prevara

    On i ona su u vezi ili u braku. Jedan od partnera vara drugog i vi to znate. Zanima me kako se ponasate u takvim situacijama, da li kazete svom prijatelju/ici da ga partner vara ili se ne mijesate i dozvoljavate da bude ovca? Da li biste vi bili ljuti na svog prijatelja da vam precuti tako nesto?

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo je zeznuta takva situacija jer si onda ti uzrok njihove svadje ili eventualnog raskida. Takodje, neki to ne bi znali da cijene jer su ponekad zaslijepljenni ljubavlju prema partneru pa vam, mozda, ne bi vjerovali i ispalo bi da to radite namjerno. Npr. muz moje koleginice izlazio je u grad sa ljubavnicom, vacario se s njom u sred Hercegovacke ulice, ali sam smatrala da to ne terba da joj kazem jer , em nijesam nesto bas bliska sa njom, em bi mu ona odma rekla ko joj je to rekao pa bi me on davio. Znaci, rekla bih bliskim prijateljima i to kada bih bila sigurna da je to stvarno tako, a ne kad mi neko drugi kaze da je vidjen/a sa nekom/nekim...pa ja onda da prenosim rekla-kazala.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A znas za onog naseg PG pjevaca kojem je cura ladno rekla : "trudna sam,al ne sa tobom"...i otisla sa kumom...
    A kazes,pa neka se ljute oboje...
    Mada sam ja jednom drugarici rekao da je momak vara sa isto mojom drugaricom,pa od tada niko od njih troje ne prica sa mnom...A i nije nesto...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Prijatelji i prevara

    Quote Originally Posted by Grofica
    ili se ne mijesate i dozvoljavate da bude ovca?
    nikad se ne bih umijeshao u njegov/njen intimni zivot, jer to je ipak njegova/njena stvar :!:
    ukoliko bih se i umijeshao, gledao bih da to uradim posredno, jer kad dodje do toga da se nad nekim slomi shtap zbog vrijedjanja privatnosti, ja volim da ostanem sa svima u dobrim odnosima, a i da mi guzica ostane chitava
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default Re: Prijatelji i prevara

    Quote Originally Posted by sta_ce_nama_soferima_kuca
    Quote Originally Posted by Grofica
    ili se ne mijesate i dozvoljavate da bude ovca?
    nikad se ne bih umijeshao u njegov/njen intimni zivot, jer to je ipak njegova/njena stvar :!:
    dovde cu se slozhiti.. ja se upravljam po sistemu :'Nishta nisiam vidio, nishta nisam chuo..'Da izigravam policajca i mama, necu...Otkrice on/a sam/a kad tad...Isto tako ne bih voljela ni od nje da chujem da mene moj dragi vara...Ma, necu da se opterecujem s tim 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bih se naljutio da mi prijatelj to precuti.smatrao bih to kao izdaju bez obzira koje mu opradvanje ili izgovor bio.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja nisam u braku.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nauchila sam ja lekciju,shto se toga tiche...Od sad,ma shta god znala...Cutim!!!

    \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Moja drugarica ima momka sa kojim dugo izlazi(i dalje :!: ),i on je u pochetku varao,svi joj to govorili,i ona je raskinula sa njim..Posle nekog vremena,ona opet izadje sa njim jer:``Ja njega volim,a voli i on mene``,bla bla...U pochetku,bude sve sjajno i bajno,i ja na jednom ``tulumu`` vidim tog momka sa drugom djevojkom,a moja drugarica je tu bila...UstvaVi,nisam ga samo ja vidjela...josh ~nekolicina~.Ja opet,koja sam budala kazhem to drugarici...Ona poche da mi ``cmizdri``,naljuti se na njega...Ovaj njen mali,saznao da sam joj ja to rekla,napade me...Ja ga isqlirah,potapshaK ga po ramenu...i sve u svemu zachin C... ShaLjim se...I ta moja drugarica se opet pomiri sa njim...I tako,svi su srecni i vole se,a ja ispadoh ovca...Jes,jes...curka je mala! :wink:
    \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
    Varao je on nju u skorije vrijeme,znam ja to,ali cutim...
    Necu ni ja vishe izigravat` POLIJAJCA(shto kazhe moj maLji koShmija) :P
    i naravno ~zabadat` nos dje mu nije mjesto~!

    CHOVJEK SE NA GRESHKAMA UCHI!!!
    tra la la

    BaronesseHelene

    roke koke

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _JELENA_
    POLIJAJCA!![/b]
    hahaha,ovo 'polijajca'je bas fora.
    sto se teme tice,mislim da bi svi mi trebali osjetiti kad partner nije kompletno nas.kad nesto ne stima.kad mu ventil pishti...
    ipak,ima ih koji to jako dobro znaju da zamazu..
    mislim da ne bih nikome bila direktan saveznik u pucanju veze.neki se frikovi izdushe na taj nacin,i napokon faken shvate da im je 'zvanicna' ipak najvaznija(naravno da neopravdavam,ali...brak je ipak institucija,neko tim cinom stane na koru od banane...hebemu...od slucaja do slucaja...
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo bih nevjernika(cu) sastavio sa zemljom (ako su mi bas drage osobe u pitanju), a onda bi ono drugo sigurno saznalo razloge!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da bih odreagovao, ipak je prijatelj u pitanju :!:
    Io ci credo!

    Welcome



  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Prijatelji i prevara

    Quote Originally Posted by Grofica
    On i ona su u vezi ili u braku. Jedan od partnera vara drugog i vi to znate. Zanima me kako se ponasate u takvim situacijama, da li kazete svom prijatelju/ici da ga partner vara ili se ne mijesate i dozvoljavate da bude ovca? Da li biste vi bili ljuti na svog prijatelja da vam precuti tako nesto?
    Ne bih rekla pa taman kad bi ih ja lično na gomili videla. Sutra se oni opet sližu, a ja kriva. Boli me. Valjda sama može da oseti ako ne funkcioniše. Ako ne može, onda je već ovca, nema šta on da je pravi ovcom. :roll:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    primjer sa mojom rodjakom... bili su u vezi... mislila sam da joj precutim, ali kad sam je prvi put pogledala u ochi morala sam joj reci... inache se ne bih zvala njenim prijateljem... btw, oni su se posvadjali, on je htio da me udavi, ali sve je proshlo oki... bilo je tih sluchajeva josh u njihovoj vezi koje sam ja uredno prijavljivala... na kraju oni se vjenchali... mislim da mu je najtezhi trenutak bio kad je morao da me poljubi na svadbi kad sam mu chestitala

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MOJA PAPAGAJKA NIMFA, INACE ZENKA MUFALA SE SA PLAVOM TIGRICOM MUZJAKOM, JA IM TO NIKAD NISAM OPROSTIO
    Together we can defeat capitalism ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •