Page 1 of 11 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 258

Thread: Gradnja

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Gradnja

    Quote Originally Posted by ice
    zao mi je sto nisam slikao danas, ali sramote kakve tesko dje u svijet ima. podjoh danas do BD da pocinem na ono sunce, i nalijecem na scenu koja mi nikako ne ide u glavu... sa strane Ricardove glave se moze vidjet da se U STAROM GRADU doradjuju kuce! znaci, zida se naveliko, malterise se, dizu se spratovi.... ljudi, jeli moguce da se STARI GRAD ne moze spasit ove "urbanizacije"??
    Quote Originally Posted by Zabranitty
    vidjeh i ja to...katastrofa!!!ne mogu limunadu na mir popit!!!
    Quote Originally Posted by tweet
    Nije nemoguce, iza sve te gradnje postoji zakon koji nazalost ima cijenu.
    Quote Originally Posted by LoVe AnGeL MuSiC BaBy
    Na zalost Budva postade wc solja sa dobrim predispozicijama da postane javna:ass: ....Sad bi ja ono moje a srrrrrr ti se na zakon....i na sve te puste seljacice,trenutne miljunase koje ga kupuje tj placaju njegovu cijenu...a kolka je njegova cijena?Nebitno budva je puna pustih miljunasa pa....nije frka!!!
    :wink: a ovi sto naplacuju...blagajnici...su srecom,budale vas stavile tu dje ste pa sad kupite i punite wc solju kad vam prifali tj kad vam dodje da se fino olaksate....:ass: !!!!jos kad bi grad(wc solju) zamijenili sa glavudzama tih koji su vas izabrali pa se malo na njih :ass: i grad ostavili...bilo bi extrane bi bilo problema sa izgradnjom i ostalim cudima....
    :monkey:

    :cry:
    Last edited by kIkICa; 04-04-07 at 14:39.



    Mademoiselle.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Princezica.

    Je li moguce? :?: :cry:

    Danas mi je doshao tata i pitala sam ga je li istina da se gradi kroz Stari Grad i odakle im dozvola, na shta je on odgovorio: "Ali ih ko pita za dozvolu?" :cry:

    Kakav uzhas...



    Mademoiselle.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    To je sad zavrsena stavr. Vidjecemo oce li Vam gradonacelnik odrzat obecanje i rusit nelegalne objekte.A ima ih podosta, nista manje nego u PG. Vjervoatno bi jedan zemljotres sravnio pola novoizgradjene Budve koliko je to kvalitetno napravljeno.
    Bojim se da je Budva zavrsebna prica sto se tice gradnje, planske svakako, ali i svake druge. Nema jos 10 placeva slobodnih ja mislim.
    [/B]
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ima placeva po BD opshtini kol`ko ocesh josh,nishta se ti ne boj

    Druga stvar,mislim da se nash gradonachelnik u Bd ne pita 2% , bar ja takav neki feeling imam ;]
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Princezica.

    Gradonachelnik?
    Bjeshe li to chovjek sa onom zelenom nazovimo-je-kako-god na ulazu u Rafailovice?



    Mademoiselle.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oj gospode sa nebesa, drmni 2-3 zemljotresa!!!

  7. #7
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Gradonachelnik?
    Bjeshe li to chovjek sa onom zelenom nazovimo-je-kako-god na ulazu u Rafailovice?
    Jesi li mislila na qcu :devil: !?
    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Oj gospode sa nebesa, drmni 2-3 zemljotresa!!!
    To bi bilo interesantno,zaista ;]
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool Princezica.

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Jesi li mislila na qcu :devil: !?
    Da da, "kucu".



    Mademoiselle.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Da da, "kucu".
    okrecili su je!!! sad djelimicno izgleda pristojno
    Samo kvarni opstaju...
    www.minmedia.me

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Nije fora u boji... Ona je tu doshla kao shlag na torti!



    Mademoiselle.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    ^^^^^ nekoliko postova gore ^^^^^
    :lolblue::lolblue::lolblue:
    Kako se presmijah :-)
    Prosli vikend bijah dolje sa ocem, pa mi prica kako je Budva izgledala prije 45 godina kad je on prvi put vidio i kuda su bili potoci.
    A ja sam kao dijete svake godine ljeovao u Becice, i kad se sjetim da pola onoga brda sad fali u Rafailovice... Ili ona uvala ispod lakat krivine izvise Becica, ono je sve bilo pusto...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Miloshe ne vuci me za jezik...



    Mademoiselle.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Necu necu
    Je li adaptiran koliko zaobilazni put preko Toplisha? Nijesam prolazio onu ima 2 godine? Tacnije od kad se radilo oko galerije...?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    isti je (ako ne i gori)
    Pravi se Aqua-Park pa ga one kamionchine razrovashe ;]
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Keeeeeeewl... :mrgreen: Pola BD ljeti nema vode ni da se istushira, a oni prave AquaPark... :mrgreen:



    Mademoiselle.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Keeeeeeewl... :mrgreen: Pola BD ljeti nema vode ni da se istushira, a oni prave AquaPark... :mrgreen:
    Pa bas zbog toga. Ovi sto nemaju vode, neka dodju u AquaPark da se istusiraju i okupaju i svi srecni i zadovoljni.

    Ne treba bas sve u startu osudjivati!!! Novi sadrzaji u turistickoj ponudi nam mogu samo koristiti.

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Tushiranje 7e
    Bazen 13,5e
    Tobogan 19,5e

    :devil:


    shalim se..
    Ne treba bas sve u startu osudjivati!!! Novi sadrzaji u turistickoj ponudi nam mogu samo koristiti
    Da upravo to ;]
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Moj post je aludirao na to da bi trebali prvo da se potrude oko nekih fundamentalnih stvari (slozhicesh se da je voda prioritet, a samo jedan u nizu problema) pa tek onda uzmu u razmatranje sav taj sadrzhaj koji bi doprinio poboljshanju turistichke sezone. Svaka im chast na tim optimistichnim idejama, ali budimo realni...



    Mademoiselle.

  19. #19
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Voda nie faljivala potonje ljeto ?!
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kod mene je vode bilo cijelo ljeto. Sad, ako tamo nedje u brda iznad Budve nema vode, a oce da se bave turizmom i izdaju sobe za 5 eura ovim paradajz turistima sto dolaze sa gajbama i lubenicama, znas koliko me briga za to! Kao za lanjski snijeg.

    Ionako se jezim masovnog turizma i takvih gostiju sto otvaraju pastete i donose serpe sa sarmama na plazu.

    Meni je prioritetniji AquaPark nego vodovod za zabacene krajeve. I dabogda sve stranci kupili i parking svudje bio 10 eura a benzin 5 eura po litru. Da se mogu na miru okupati i parkirat auto i za 15 minuta stici od Drobnog pijeska do Budve a ne da mi zivce kidaju guzve, zastoji, prenatrpani parkinzi i automobili po magistrali.

    Ako sami ne umijemo da to napravimo, onda neka nas stranci nauce!

  21. #21
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    necemo se nervirat

    Dosta toga je tachno,samo si ti mavo preforsirao.. neka..neka prave stranci,neka beru te pare od svojih zemljaka... shto ima veze,bar da dolazi kvalitetna klijantela.. ja lichno nemam nikakve koristi ni od elite ni paradajz-turista.. ali su mi ovi cigancherosi mrzni..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Kod mene je vode bilo cijelo ljeto. Sad, ako tamo nedje u brda iznad Budve nema vode, a oce da se bave turizmom i izdaju sobe za 5 eura ovim paradajz turistima sto dolaze sa gajbama i lubenicama, znas koliko me briga za to! Kao za lanjski snijeg.

    Ionako se jezim masovnog turizma i takvih gostiju sto otvaraju pastete i donose serpe sa sarmama na plazu.
    Kod mene uvijek ima vode.

    Shalu na stranu, mishljenja sam da su tvoji postovi skroz na skroz nehumani. Nije da nam se razmishljanja ne podudaraju, ali ipak nije u redu da tako prichash. Nije u redu zbog osoba koje izdaju sobe za 5 eura kako ti kazhesh, jer je to njima mozhda jedini izvor prihoda, shto znash... Nemaju svi iste mogucnosti i zbog toga ne treba nikoga potcjenjivati.
    Sa druge strane, mi smo tim istim paradajiz-turistima dozvolili da od nasheg grada naprave vashar (leskovachki roshtilj, razne tezge, itd), a sad ih se grozimo. Sad nam vishe ni oni ne valjaju jer je u nash grad stigla prava elita - Rusi (izmedju ostalih). Oni su nasha odskochna daska ka ulasku u mali zacharani krug mondenskih ljetovalishta. Nije bitno shto su josh gora sorta od ovih prethodnih, bitno je da su monetarno dobro potkovani, jel' da? Oh, zaboga! Ne morash da budesh neki svjetski putnik da bi znao da turisti koji dolaze kod nas i kojima smo mi toliko ponosni nisu ni e od elite kao shto je ona koja posjecuje poznate destinacije na koje se mi ugledamo.

    Nego, shto ce se na kraju desiti? Sve ono shto je Budva nekada bila i shto joj je bio zashtitni znak polako nestaje, a tome samo josh vishe doprinosi nasha ogromna zhelja da se na shto lakshi i brzhi nachin napunimo para pa prodajemo i rasprodajemo sve shto mozhemo!

    Sva ova moja pisanija je imala za cilj da vam koliko toliko priblizhi chinjenicu da cemo se jednog dana groziti i ovih Rusa u koje smo sad zaljubljeni isto kao shto se grozimo paradajiz-turista koji su nam nekad bili dobri. I tako u krug...



    Mademoiselle.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    Zaboravih...

    Vjerovatno ste chuli za opasku: "Shto je za Pashtrovice mrtav kapital? Zhivi roditelji."? Tuzhno ali istinito...



    Mademoiselle.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne, ne!
    Ne osudjujem ja ljude koji pokusavaju da izdaju sobu za 5 eura Bogu iza tregera dje nema ni vode ni struje kad zagrmi. Pogresno si me shvatila. To je njihov nacin da probaju da prezive i svako se snalazi kako umije.
    Ja osudjujem ove koji uzimaju taj smjestaj pa poslije kukaju kako nije bilo vode, kako im je bilo PIH i kako nece vise nikad doci i ruse imidz i Budve i crnogorske turisticke ponude.

    Mislim takodje da nisi u pravu kad kazes da kod nas ne dolaze elitni gosti. Dolaze i te kako, samo ih nema po javnim plazama i ne mogu da se vide od ovih drugih koji nam krv popise.

    Ja radim u turizmu, vidim ko dolazi i zasto. Vidim sta rade Rusi, ne svidja mi se to jedino zato sto jeftino prodajemo svoju kozu.
    Jer je jednom Rusu kojem u Moskvi metar kvadratni poslovnog prostora u centru kosta 70000 dolara je dzabe kad odje kupuje apartmane na pjeni mora za 5000 po kvadratu.

    Kikice, komunisticka razmisljanja da nam svima bude srednje dobro su davno pokazana kao pogresna. Je li ja zbog onoga koji nema vode gore u brdo treba da budem uskracen za AquaPark??? Po mom misljenju nikako! Mozda to tebi zvuci nehumano, ali mislim da je ispravno!

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Zaboravih...

    Vjerovatno ste chuli za opasku: "Shto je za Pashtrovice mrtav kapital? Zhivi roditelji."? Tuzhno ali istinito...
    AHahahahahahaahahahahahhaha
    ahahahahahahahahahahahhaahahah
    :lolblue::lolblue::lolblue:
    O qq padoh sa stolice od smijeha

    mcesseny onaj Aqua park dodje sa druge strane brda ako me pamcenje dobro sluzi, no bolje da idu onuda engo kroz galeriju. Ne bi od nje nista ostalo.
    Bio sam prosle godine na onu plazu Ploche kako li se vec zove, ako ono nije najbolej ja se pomamio
    Nema prevelike guzve, bar je nije bilo kad sam ja isao tamo 20ti avgust, nema djecurlije da te napuni pijeska
    Fino sredjeni lokali i klupe :-)
    Ljepota
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 1 of 11 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Divlja gradnja u Herceg Novom...
    By super kojot in forum Primorski
    Replies: 4
    Last Post: 29-10-06, 22:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •