Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 133

Thread: Group A

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Stvarno shto veli kefalo ne zezajte nisu zasluzhili bod ali nikako ga nisu zasluzhili uvalishe ga nekako na 100 crnjija jada i eto sad ispade da su oni u najboljoj poziciji i josh shto je najgore ili shpanci ili portugalci ce najvjerovatnije da ispanu !!!
    smijeshno stvarno iako nemam nishta protiv grchke chak su mi i mili ali stvarno nisu zasluzhili ovo !!!SRECA je na njihovoj strani bila i to velika !!!
    Pa ne slazem se sa tim nisu zasluzili...ipak su zasluzeno dobili po meni dobru portugaliju...sad su sa spancima i ako ne zasluzuju remi odigrali tako kako jesu,bas da odigraju na nerijeseno jer bi sa tim x bili u najboljoj mogucnosti d aodu dalje.Sve je to neka taktika!; ti kao sportista znas to vec
    Sve je to tachno ali oni sigurno idu dalje jedino u sluchaju da izgube od russa shto je teshko moguce sa obzirom da su rusi totalno u "ofsajdu" shto bi se reklo jer i shpancima odgovara x sa portugalcima tako da su portugalci u bash nezavidnoj poziciji !!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da trika nema da portugal mozhe spaniju da dobije.

  3. #78
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Balkan
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slažem se. Pored Grka dalje ide Španija a domacin ce ispratit ostale utakmice sa tribina :P
    Kod nas nema diskriminacije. Mi jednostavno odstranimo odredjene vrste ljudi.
    [size=2]Porucnik Gerald Wellman, ROTC instruktor[/size]

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    huh huh... poslednje kolo ce biti zesca frka... Prvo, ja sam blizi vjerovanju da ce Portugal proci, a Spanija ispasti, jer je "crvena furija" repka koja ima strasnih problema sa glavom vec decenijama... kad god je frka - ukake se! Mislim da ce tako biti i ovog puta,a Portugalu dajem vece sanse zbog toga sto ce morati da napadnu od prvog minuta i zbog Skolarija, koji zna da vodi repke, ima covjek s Brazilom WCH...
    Grcka bi, gledajuci, trebala rutinski da dobije Ruse, ali ni tu mi nije sve cisto... Rusi prosto moraju nekog da zajebu, stvoreni su za to, a sad vec nemaju koga bez Grke... Opet, Grci su nadomak istorijskog plasmana u 1/4finale i sad tu radi prpa, misli lete, vesele se itd... Samo od toga me je malo strah... Bojim se ako Rusi povedu, da se Grci ovog puta nece moci vratit u utakmicu...

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce dalje ici grcka i spanija, ne vjerujem da portugalci mogu dobiti furiju, a s'obzirom da im samo pobjeda igra, po meni su glavni kandidati da otpadnu!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  6. #81
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    /me navija ipak za Portugalce i volio bi da oni
    ipak prodju...ne zbog toga $to su domacini,vec $to su po meni ipak
    ekipa koja igra ljep$i fudbal i moze vi$e dogurat od furije... 8)

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma dzabe mi nagadjamo sad ko ce proc dalje.....
    Ja se slazem sa izjavom Lennoxa Prosto jer sam u zlatni tim stavio 6 Spanaca, pa bih da igram dalje

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znate kako:Grci i Portugalci po meni idu dalje...mislim imaju najvece sanse...a moguce je da odu portugalci i spanci...iz razkoga sto mogu i rusi iznenaditi grke zar ne...lopta je okrugla...ruska skola je ruska skola...spanci i portugalija igraju slichan fudbal...dok grchka igra nesto trece...mozda rusi tu iznenade..mada sad ne bih volio...ostajem pri tome da odu dalje portugal i grcka!

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    grcka nece proc jedino ako izgubi od rusije 2+ razlike a portugal dobije.tako reche neki penal na tv sinoc.iako mi nije jasno bas za te golove defitnivno je da imaju 90 % sansi da prodju a sa jednim bodom 100%. i milo mi je , a volio bih da portugal prodje mada sumnjam nesto.

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U necijim ocima
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    huh huh... poslednje kolo ce biti zesca frka... Prvo, ja sam blizi vjerovanju da ce Portugal proci, a Spanija ispasti, jer je "crvena furija" repka koja ima strasnih problema sa glavom vec decenijama... kad god je frka - ukake se! Mislim da ce tako biti i ovog puta,a Portugalu dajem vece sanse zbog toga sto ce morati da napadnu od prvog minuta i zbog Skolarija, koji zna da vodi repke, ima covjek s Brazilom WCH...
    Grcka bi, gledajuci, trebala rutinski da dobije Ruse, ali ni tu mi nije sve cisto... Rusi prosto moraju nekog da zajebu, stvoreni su za to, a sad vec nemaju koga bez Grke... Opet, Grci su nadomak istorijskog plasmana u 1/4finale i sad tu radi prpa, misli lete, vesele se itd... Samo od toga me je malo strah... Bojim se ako Rusi povedu, da se Grci ovog puta nece moci vratit u utakmicu...
    Rusi imaju odredjenu "tradiciju" na SP ili EP da na toj trecoj, posljednoj za njih na tom takmicenju, utakmici pokazu zasto su "prisutni".... Odigraju bez opterecenja i prosto razbiju nekoga... Zato me je malo "stra'" za Grke (+ ovo tvoje obrazlozenje)...

    Portugal vs Spanija... bojim se da ne bude vise "lezanja" nego trcanja... tj svega onoga sto je ANTIfudbal...

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    591
    Thanked in
    413 Posts

    Default

    heh, sjećate se olega salenka... mislim da posle SP 94 nije dao ukupno 5 golova do kraja karijere.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerujem da nije...
    ali ne vjerujem da ce se ovaj put desiti slicno, jer imaju previse kadrovskih problema u ekipi, psihicki su u defektu... a sa druge strane imaju odlicne i motivisane grke koji ce sve dati da naprave jos veci uspjeh (vec su napravili najveci uspjeh u istoriji pobjedom nad portugalcima), i vjerujem da ce uspjeti u tome i plasirati se u 1/4 finale!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jime, znas li da ja ne pamtim Ruse a da nisu imali neku frku u reprezentaciji? Uvijek je neka frka, nekog poceraju kuci, neko odbije da igra, neko vrijedja selektora, a vazda su na velikim takmicenjima, uvijek i tako "jadni" promuvaju kvalifikacije, dodju na prvenstvo, izgube dvije i trecu nekog zajebu... to je kao neko pravilo, tako da mi je ta prica o "losoj atmosferi" i sve potpuno prevazidjena...
    a Grci, jebiga, navijam za njih svim srcem, ako pogledate postove prije EP prvi sam rekao da ce biti iznenadjenje, najvise zbog Rehagela, ali strah me je te njihove vatrenosti i neiskustva... Rusi su mnogo kvarni i namazani, "uradice" ih na foru, toga se bojim... Ako Oto uspije da iskontrolise ekipu do utakmice, bice sve u redu, ali plasim se da ne bude svako na svoju stranu, prime gol i - kraj!

  15. #90
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    STO SE TICE GRKA IMAJU SJAJNOG SELEKTORA I SIGURAN SAM DA CE PROCI DALJE E SAD NE ZNAM JEL BOLJE SPANIJA ILI PORTUGAL DA ISAPNU KRIVO BI MI BILO AKO PORTUGAL ISPANE JER SU DOMACINI IPAK KAD DOMACIN IDE DALJE ATMOSFERA NA PRVENSTVU JE NEKAKO BOLJA BAREM JA TAKO DOZIVLJAVAM A SPANIA JE JEDNA ODLICNA REPREZENTACIJA I MISLIM DA CE PROCI PRIJE PORTUGALACA SAMO AKO IH SUDIJE NE OSTETE
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Jime, znas li da ja ne pamtim Ruse a da nisu imali neku frku u reprezentaciji? Uvijek je neka frka, nekog poceraju kuci, neko odbije da igra, neko vrijedja selektora, a vazda su na velikim takmicenjima, uvijek i tako "jadni" promuvaju kvalifikacije, dodju na prvenstvo, izgube dvije i trecu nekog zajebu... to je kao neko pravilo, tako da mi je ta prica o "losoj atmosferi" i sve potpuno prevazidjena...
    a Grci, jebiga, navijam za njih svim srcem, ako pogledate postove prije EP prvi sam rekao da ce biti iznenadjenje, najvise zbog Rehagela, ali strah me je te njihove vatrenosti i neiskustva... Rusi su mnogo kvarni i namazani, "uradice" ih na foru, toga se bojim... Ako Oto uspije da iskontrolise ekipu do utakmice, bice sve u redu, ali plasim se da ne bude svako na svoju stranu, prime gol i - kraj!
    Sve je to u redu, samo ovakvu frku sumnjam da su ikad imali...
    mora se uzeti u obzir da su doputovali bez kompletne standardne zadnje linije, zatim mostovoi, onda problemi sa kartonima... kao da nema kraja!
    Meni ta prica o pravilu, kako rusi uvjek odigraju na velikim takmicenjima izgleda bzv. ...
    mislim da nema trika da naprave ovaj put neku pometnju, osim ako ne smatras da je iznenadjenje jedan bod, sto je max. kolko im dajem da ce osvojit u tekmi protiv gladnih grka... ali sacekajmo ipak 20. :wink:
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  17. #92
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ispadaju Portugalci 99% 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja vjerujem to ce show da bude sutra vece od utakmice (tj. nocas :wink: ) a iako sumnjam da ce dobit portugalci prognoziram 2-1 za figa & co.

  19. #94
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Bice te$ko portugalcima veceras,ali bi volio vi$e
    da oni idu dalje...Grci 100% u cetvrtfinalu... 8)

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bi volio da vidim Špance i Grke u 1/4 finalu, pošto su ga Grci zaslužili više od Portugalaca! 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada grci su ga zasluzili vise i od spanaca
    pitanje je ko je od spanaca i portugalaca zasluzio vise a na njega ce se tek nocas znati odgvor :wink:

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam u pochetku negdje napisao da su Grci jedni od iznenadjenja,sto se i ostvarilo...Tako mislim d ace portugal i Grcka da idu dalje...Spanci se sto posto vracu kuci!Nije im daleko

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobiće Španci 90% i prolaze dalje! 8)
    WU TANG Nigga thats for something...

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    Dobiće Španci 90% i prolaze dalje! 8)
    Samos e nadaj MALERU :wink:

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro reche sofro,rusi sluze samo da zajebu nekog.nece valjda dobit... :evil:

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •