Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 134 of 134

Thread: Group C

ljuđi okle vam taj trip da su namjestili!!!!
    oni manekeni došli malo da se prošetaju pa kući.Oni bogami ka da su došli na eskurziju u fazonu-a što je ovo?ovo neki turnir!a mogli bismo se prijavit,da malo protegnemo noge!
    E proklinjem onedvije utakmice sa Azerbejdžanom!
    4' 33''

Italia je oduvjek imala probleme u grupama pa tek onda pocela "igrati" u eliminaciji

nema vise
    WHENEVER THE HEAD IS SEVERED FROM THE HUMAN BODY WITH A SHARP ENOUGH WEAPON/ THE BRAINS REAMAINS CONSCIOUS FOR TEN SECONDS/ LONG ENOUGH FOR ME TO GIVE YOU ONE LAST MESSAGE/ AND WHEN YOU GET TO HELL YOU CAN TELL LUCIFER I SAID IT/

Italija neka zahvali Trapatoniju na ovakvoj igri. To je tip trenera iz one stare garde koji samo zna da se brani... Vidi se koliko im nedostaje Maldini. A ako Lippi dodje za selektora kao shto vjerovatno oce... vidjecete shta ce bit zhabari pa se vi sprdajte do sjutra. Shto se tiche mecha Danska - Shvedska ubijedjen sam da je namjeshten. Danci su neshto srali po novinama da se Italijani ne boje jer ce ici na pobjedu i da nece bit 2:2 kad ono... providno jebote...
    Io ci credo!

Welcome

Krivo mi je, sta da se radi... Italija prilicno lose odigrala tekmu sa bugarima, morali su bolje!
    Na tribinama tekme swe-den dosta transparenata sa ispisanim 2:2, i onda kad je doslo 2:2 nece da igraju vise, dodaje se odbrana swedske jedan minut, niko ih ne napada, i onda sudija vidi da nema igre i svira kraj citav minut ipo prije isteka nadoknade... i samo neka kaze, da se ne namjesta... poslije tekme ostali 20 minuta na terenu zagrljeni i gledali na bimu sanse...
    Italija ide kuci, sto rece Desert, najvise zahvaljujuci trappu, moglo je bolje...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

mogu sad urlikat do mile volje , kakve legende , ovaj put im je zafalilo one njihove karakteristichne ciganske srece

a uvijek li plachu...
    cini mi se da bi mi bilo milo isto ovako sto su ispali samo zbog onih totijevih pletenica...

da mi je milo - milo mi je i to mnoooooooooggggggooooooo...
    ali...
    da su zasluzili da ispadnu - i nisu bas, jer su Svedsku pokidali, ovi su iz jednog suta dali gol, koji je po meni vise smijesan, nego evro-gol...
    da je Svedska - Danska bila namjestena - jeste i to gore nego Sutjeska i OFK Beograd sto godinama namjestaju... Pogledajte golmana Danske kod penala,covjek je bio na lopti, pustio je i uhvatio Larsona za nogu... o drugom nema potrebe ni da pricamo... Zanimljivo da su Danci imali 4-5 otvorenih suteva sa 16 m i da su svi zavrsili visoookooo preko gola...
    opet, mislim da su vise namjestili u inat italijanima sto su ih danima bez potrebe prozivali, nego sto im je to bila prvobitna ideja...

na kraju, neka su namjestili, meni je drago, ali je mnogo smijesno izgledalo...
    a zabari uvijek placu, meni je muka vise od njih i njihovog pozerstva...

Napisi to Zaru, na topicu "namjesteno", da ne bude da sam samo ja to vidio...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

na ovom topicu mislim da je sve receno... Prosli su svedjani i danci, ostala je samo prica o namjestanju a topic za to imamo
    sve cinjenice koje govore nesto o meni totalna su suprotnost od onog sto ja zapravo jesam

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks