Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 35

Thread: S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

    jedno od vecih razocharenja shto se shootera tiche...fina zamisao,mape super,oruzja takodje,ali shto su prichu smislili to......toliki uzas...pogotovu kraj igre,end-game sekvence traju po pola minuta(ima vishe razlichitih krajeva - ja sam 2 vidio,znam za josh jedan ali sam se zajebao kod save-a pa nisam bio u mogucnosti da ga vidim)

    grafika je stvarno super ali najvecu zamjerku kad se vec sa realistichnosti busaju, je shto nema rana na tijelima likova od metaka...meni je shooter bez toga ne zamisliv i ne realan...krvi na sve strane ali modeli kao da ni jedan metak u njih nije ushao...bagovita je masu i isuvishe kratka...chini mi se da je quake 2 tri put duzi od ovoga....

    quest sistem je lijepo osmishljen ali potpuno neupotrebljiv sem u pochetku igre,para ne fali jer artefakata ima dje god se obrnesh,a prodaju je super tako da nema potrebe da se muchite sa nalazenjem i vishe nego glupih "stash-ova" koje su vojnici sakrivali po mapi.

    Sve u svemu,igra moze da se predje za nekih 5-6 sati igranja jer chak jedan "vitalni" dio igre mozete lagano da preskochite i uz malo muke zavrshite jedan od poslednjih zadataka...ishli su na nelinearnost pa tako kad zavrshite questove koje nemate u quest logu sve vam ode u 3 lijepe pa chak i zabaguje i ne mozete da rijeshite problem(u vecini sluchajeva reload je uspijevao da rijeshi isto)...skoro pa na pochetku igre nalazite pusku koju sam ja koristio do kraja igre(nose je vojnici freedom frakcije,pushka sa snajpom) jer ostala oruzja su praktichno neupotrebljiva(bar do samog kraja kad naidjete na par finih puskica) shto se armora tiche...shto prije odradite quest sa nauchnikom i posle zavrshite quest za njega prije cete dobiti i armor koji ce vam biti u upotrebi do kraja...(ja sam tek u chernobilj bazi uspio da nadjem exoskelet armor koji o5 i nije neshto + ne mozete da trchite u njemu)

    toliko....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cu ipak da vjerujem vise ljudima kojima je pisanje opisa posao (u prosjeku stalker je po sajtovima i casopisima pokupio nedje 8.5 koliko sam gledao) i uzet i isprobat igru pa onda dati moju procijenu..
    Infiltrator out.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    pa naravno...ne kazem da je ne vrijedi odigrati...ja sam je 2 puta preshao...shto se igrivosti tiche ona je super...samo shto neke stvari kvare finalni dozivljaj...to je to...pricha je super,zavjera neka ovo ono..chuda neka...sve super i onda kraj...hladan tush....unishti ti sve ono shto si smatrao lijepim...u principu ni jedan shooter nema fino osmishljenu prichu,to je fakat...ali oni su se bash svojski potrudili i to chak izgleda interesantno...naraFski...do samog kraja...
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 28-03-07 at 18:31.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda ti se taj kraj nije svidio jer inace igra ima ne 3 ili 4 nego 7 krajeva, a developeri kazu da su samo 2 "prava", mozda si ti vuko lose poteze u questovima i zakacio neki od ovih 5..
    Infiltrator out.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dead rising je shablon po kojemu takve igre treba da se prave. Questovi, nacin izvodjenja, nelinearnost, replay value... Stalker je imao na shta da se ugleda, a nije
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infiltrator View Post
    Mozda ti se taj kraj nije svidio jer inace igra ima ne 3 ili 4 nego 7 krajeva, a developeri kazu da su samo 2 "prava", mozda si ti vuko lose poteze u questovima i zakacio neki od ovih 5..
    pa kad sam je prvi put preshao pomislio sam da se sprdaju samnom pa otishao na net da trazim walkthrough da vidim da li je to stvarno taj kraj...medjutim nadjem na par njih 1 ochigledno od ta 2 "prava" i gle....opet isto ******...rekao bih da je spoiler ali nije jer lik na tom "pravom kraju" legne u travu i kaze "ne znam da li sam postupio ispravno ili pogreshno" i to je kraj....na tom dijelu igre imaju 2 kraja...da birash da li da se prikljuchish ili ne...a kod wish granter-a onda ochigledno ima 5 krajeva a ja sam vidio najgori
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na Gamespotu su za igru rekli da stoji rame uz rame sa Deus Ex-om, ako je toj igri STALKER ma i do kuka ne moze biti losa nikako jer je po meni Deus Ex sigurno u top 10 igara ikad napravljenih. S obzirom da si preso igru tako brzo mozda si preskocio dijelove price ili nesto drugo i onda ti kraj nema smisla ili ti je bezveze. Ja cu kao sto rekoh pricekat (ne javlja se onaj iz bloka 5..), uzet i probat ali do sada su je svudje hvalili osim u ovom topiku
    Infiltrator out.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    2,378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja je preporucujem,mozda ti ne volis da citas,jer u ovoj igri ko u oblivion masu citanja ima,na svim forumima je hvale,igra nije FPS decenije,ali je pravo osvezenje i novina posle masu gluposti koje su izasle u poslednje vrijeme.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    i da ne chitash nishta...sve ti je objashnjeno na kraju kad poprichash sa likom...jer ti kaze i kako je nastala zona i ko si ti,i zashto je napravljena greshka,i shto su oni kamioni koji prevoze mrtve stalkere,i ko su stalkeri i zashto su tu,zashto su "oni" tu...shta se desilo sa chernobiljem...sve ti on fino izblebeta pa sve da nisi jednu rechenicu u toku igre prochitao znash na kraju sve.uostalom chitanja i nema puno...ne znam odakle ti to...prochitao sam svaki dijalog...

    moje ukupno mishljenje o igri je loshe...jbga kad chitash najave,ovamo onamo...krenesh da je igrash pa se odushevish a posle sve monotono...ista stvar...idi od tachke a ka tachki b pa se vrati u pizdu finu materinu da predash to shto si zavrshio pa opet tako....Ai npr je odvratan...ne malo puta mi se deshavalo da se nabije njih 5-6 na isto mjesto i da stoje...ili ako mi pridju suvishe da batale sa pucanjem ili ako su suvishe daleko da shetaju,ja ih pogodim a oni kao da ih je komarac zaklao nastave shetnju...da su bar onemogucili zavrshavanje questova prije nego ih dobijesh onda bi imalo smisla itekako i onda bi definitivno valjalo...vjerovatno kad isprave neke bagove da ce igrivost makar biti bolja...ali dosta je propusta...imam utisak sobzirom da su je 5 godina pravili da su je jednostavno izbacili da ne bi chekali vishe...
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 28-03-07 at 20:53.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    First patch
    27 March 2007

    The first patch, version 1.0001, adding a number of fixes into the game is available for download. We recommend you to browse the list of fixes and other important information about the patch.


    bogme brzi su ...

    stalker web page

  11. #11
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    2,378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napomena za patch,savovi ne vaze od prijasnje verzije,ne instalirati ako ste na pola igre!!!!!Najvise gresaka ispravljeno u multiplayeru!

  12. #12
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh ja sam se navukao stigao sam nedje u onu labaratoriju!
    Ljakse

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nabavih , odigrah taman do laboratorije...

    @ devilish:
    gresis druze, gresis opasno....


    Igra je full realna, ai solidan-dobar, grafika bombastic, i teska...
    samo ne znam okle ti to da se prelazi za 5-6 sati..., mozda na neku newbie + auto aim tezinu. Ja je cijepam na trecu evo taman 5 sati i tek sam u laboratoriju. Jedino sto jes je da ima masu artifakta i da ti para ne falijeva, jedino ponekad munice kad se odmetnes u divljine na duzi period meni se masu svidja igra i masu sam se navuka, uzeo godzilla-pc od druga, ugurao ga u sobu, zablindirao se i samo cijepam. Evo prezalogajih nesto i vec vas pozdravljam narode, odoh u boj, dovidzenja !

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo i ja sam je uzeo, igram nekih 5-6 sati, tek sam doso do Bar-a i prepucavam se u areni.

    Grafika je odlicna sve u svemu, jedini minus je manjak poligona ali sa ovakvim osvjetljenjem i krajolikom to ne predstavlja nikakav problem.

    AI je odlican, napokon kad nekome prosviras metak pored njega on NE ZNA odakle ga puca nego trci iza nekog drveta i onda tek pokusava da provali odakle ga gadjes. Takodje su me par puta zajebali protivnici tako sto su me vrlo vjesto opkolili i tek onda svi krenuli. Takodje reaguje na osvjetljenje ili recimo ako se sunjas mozes mu lagano doci odozadi i sa jednim metkom iz prigusenog pistolja da ubijes nekoga, ali ako pri tome gledas da ne gazis po zbunju ili se provlacis kroz grancice jer ce te cuti. Vazda se sakriva kad reloaduje itd. Zivotinje te napanu u coporu, pa kad ubijes jednu, razlete se, da bi se ponovo okupile i zalecele na tebe. Ne znam odakle ti da je AI ****** jer me stvarno odusevio.

    Igram na Veteran tezini i ne znam kako si ti mogo igru prec za 5 sati tako. Dovoljni su ti par metaka u prsa da te neko ubije i u dosta bitaka sam koristio "stealth" pristup i samo poskidao neizbjezne neprijatelje a ostale zaobiso po brdina (uglavnom navukujuci na sebe divlje svinje i one kucke).

    Ima dosta izbora u igri kako ces da odradis sto, dal da pomognes, ukrades, iskoristis, ubijes, a tek igram 5-6 sati.

    Jedina mana po meni je bagovit PDA sa onim stashovima i stalno mi se resetuje onaj zeleni status na moj PDA i nadjene PDA-e. Ukratko svakome preporucujem ovu igru, bilo da ste obozavalac FPS-a, horrora ili RPG-a, ova igra odlicno kombinuje sva tri aspekta.
    Infiltrator out.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infiltrator View Post
    Evo i ja sam je uzeo, igram nekih 5-6 sati, tek sam doso do Bar-a i prepucavam se u areni.

    Grafika je odlicna sve u svemu, jedini minus je manjak poligona ali sa ovakvim osvjetljenjem i krajolikom to ne predstavlja nikakav problem.

    AI je odlican, napokon kad nekome prosviras metak pored njega on NE ZNA odakle ga puca nego trci iza nekog drveta i onda tek pokusava da provali odakle ga gadjes. Takodje su me par puta zajebali protivnici tako sto su me vrlo vjesto opkolili i tek onda svi krenuli. Takodje reaguje na osvjetljenje ili recimo ako se sunjas mozes mu lagano doci odozadi i sa jednim metkom iz prigusenog pistolja da ubijes nekoga, ali ako pri tome gledas da ne gazis po zbunju ili se provlacis kroz grancice jer ce te cuti. Vazda se sakriva kad reloaduje itd. Zivotinje te napanu u coporu, pa kad ubijes jednu, razlete se, da bi se ponovo okupile i zalecele na tebe. Ne znam odakle ti da je AI ****** jer me stvarno odusevio.

    Igram na Veteran tezini i ne znam kako si ti mogo igru prec za 5 sati tako. Dovoljni su ti par metaka u prsa da te neko ubije i u dosta bitaka sam koristio "stealth" pristup i samo poskidao neizbjezne neprijatelje a ostale zaobiso po brdina (uglavnom navukujuci na sebe divlje svinje i one kucke).

    Ima dosta izbora u igri kako ces da odradis sto, dal da pomognes, ukrades, iskoristis, ubijes, a tek igram 5-6 sati.

    Jedina mana po meni je bagovit PDA sa onim stashovima i stalno mi se resetuje onaj zeleni status na moj PDA i nadjene PDA-e. Ukratko svakome preporucujem ovu igru, bilo da ste obozavalac FPS-a, horrora ili RPG-a, ova igra odlicno kombinuje sva tri aspekta.
    kod ne interesuje nek ne chita,spoilers ahead.

    kako? pa evo...kad pocnesh igru zavrshish par misija dok ne dobijesh special mission od tradera...zapalish pravo na army kod prelaza,tu imash prvi ak-47,pomognesh likovima u onaj hangar i opalish na sledecu mapu kod agroproma pomognesh i njima,tada bi imao dosta dovoljno municije da napanesh reaserch centar,sadjesh dolje da nadjes strelok secret stash,da ne bi lutao po mapi imash odmah na pochetku dio gdje su strujne anomalije,prodjesh to i za pola minuta si kod strelokovog stash-a.nastavish i izlazish kod research centra...pokupish papire i odesh kod barmena.odatle idesh pravo na freedom bazu.pomognesh liku oko snajperista i od freedom likova cesh uzeti pushku za kratko dometnim zoom-om koja je po meni najbolja u igri(bar do pred kraj)pokupish oko 500-600 metaka za nju i uputish se put lake yantar(imash tu q da spasish profu,kad to zavrshish nastavish za njim) kad zavrshish to shto imash dobijash armor koji sam ja nosio do kraja igre(sve na 90% za anomalije a po 50% za zashtitu od metaka)

    e pazi sad foru,trebao bi posle toga da idesh po dokumente u lab 16 ili 18,to ti je q da bi dobio neke slushalice,to uopshte ne morash da radish ako sakupish bar 30tak obichnih medkitova i jedno 15tak zutih...

    podjesh kod freedom baze da se restockujesh(opet min 600 metaka) i opalish put bunkera....uz malo muke cesh stici do njega i ugasiti skorchera)vratish se nazad i odesh u pripyat..pripyat mozesh za 15min da prodjesh sa onom pushkom shto sam ti rekao...posle toga idesh pravo u cernobilj...malo trchanja dok ne udjesh u bazu i kad udjesh treba da pobijesh jedno 30tak soldiera da bi stigao do mashine...tu je kraj...

    mozda sam precerao sa vremenom ali u principu ti ne treba vishe od 6-7h da se predje...dovoljno je da se prati main q i da imash i para i municije i svega...shto je uzasno loshe jer sobzirom da je u cijelu prichu ukljuchena radijacija,vrlo lako su mogli da ograniche djelove mapa sa jachom radijacijom da bar dok ne pozavrshavash nekoliko questova i dobijesh neki jachi armor da bi mogao napredovati...ovako,mad aiskreno nisam probao mislim da mozesh dirketno da zapalish u freedom bazu uzmesh municiju i pushku vratissh se do yantara,uzmesh armor i odesh da ugasish brain skorcher,jer ti igra prosto dozvoljava da zavrshavash questove iako ih nemash u log-u shto je ogroman minus....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    mozda sam precerao sa vremenom ali u principu ti ne treba vishe od 6-7h da se predje...
    mozda pretrci ... ?

    barem se slazemo oko puske

    evo zavrsih je juce. stvarno je bomba igra, svakome naredjujem, ne preporucujem... na kraj sam ima preko 1600 na statistike, armore i kurce palce, skoro sve questove sam zavrsio. AI je mnogo bolji nego sto mi se cinjelo na prvi pogled, grafika rastura i samo sa statickim svjetlom (detalji max)... jedina delebela zamjerka je sto neprijatelji prebrzo respawnuju. najaca scena je bila kad sam se u freedom bazu zastekao i po mojoj procjeni sam naredjao jedno 50 freedomaca dak nisam ukapirao dam im stvarno nema kraja i opalio sprint.
    a igra ka da mi cita misli, na kraj tip veli "i want to be ritch" nazalost, kraj mi je bio bas shit. nisam nasao vrata i nisam do kraja dovrsio quest sa sterlokom. gledao sam ostale krajeve na google. nisu losi, mada su mi svi ,iako sa dobrom idejom i podlogom, nesto prekratki,..., bez ikakvih veljih objasnjenja i razglabanja...

    obrazuj se narod:
    stalker ending #1
    stalker ending #2
    ...
    stalker ending #7

    Sve u svemu dajem igri od 1 do 5 jednu dobru 4vorku, a to je kod mene jako dobro...
    /me out

  17. #17
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Eo sam je instalira, i odma da kazem da je grafika vrh,pf, ceram je na high, bolje odavno nisam vidio,nebo i drvece,prosto zalim sto nema komanda da legnem nedje i gledam tice i nebo i krosnje i dzebalebarim
    a za gameplay cu utiske reci sjutra

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaDDoX View Post
    mozda pretrci ... ?

    barem se slazemo oko puske

    evo zavrsih je juce. stvarno je bomba igra, svakome naredjujem, ne preporucujem... na kraj sam ima preko 1600 na statistike, armore i kurce palce, skoro sve questove sam zavrsio. AI je mnogo bolji nego sto mi se cinjelo na prvi pogled, grafika rastura i samo sa statickim svjetlom (detalji max)... jedina delebela zamjerka je sto neprijatelji prebrzo respawnuju. najaca scena je bila kad sam se u freedom bazu zastekao i po mojoj procjeni sam naredjao jedno 50 freedomaca dak nisam ukapirao dam im stvarno nema kraja i opalio sprint.
    a igra ka da mi cita misli, na kraj tip veli "i want to be ritch" nazalost, kraj mi je bio bas shit. nisam nasao vrata i nisam do kraja dovrsio quest sa sterlokom. gledao sam ostale krajeve na google. nisu losi, mada su mi svi ,iako sa dobrom idejom i podlogom, nesto prekratki,..., bez ikakvih veljih objasnjenja i razglabanja...

    obrazuj se narod:
    stalker ending #1
    stalker ending #2
    ...
    stalker ending #7

    Sve u svemu dajem igri od 1 do 5 jednu dobru 4vorku, a to je kod mene jako dobro...
    /me out
    ima jedna pri kraju....ali samo 10 metaka staje sa skoro full "akjurasi" koja ne mashi...

    jedna rijech o AI-ju...ja se odluchim da ne koljem freedomovce ali da se dovatim pushke...i gle djavola...sa nozem mozesh da ubijesh svakog...onamo na ulazu stoje 2 sa strane i jedan u sredini...i ladno mozesh sve nozem da ih zakoljesh...nishta ne primjecuju...i bilo koga ko je sam mozesh da ubijesh i nikom od drugara to ne smeta... (npr lika koji chuva armore i pushke u sred freedom baze)
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Hell
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    bilo koga ko je sam mozesh da ubijesh i nikom od drugara to ne smeta... (npr lika koji chuva armore i pushke u sred freedom baze)
    lol To nisam proba
    Inace, to je vise bug no los ai.

    Da ne mislis na onaj snajper sa prigusivacem koji je u stvari ona puska sto oni kraljevi na sami kraj nose samo sa optikom ?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najpreciznija je Gauss puska. Al ona koju ti navodis (Vintar) me dobro sluzila, moze kao rifle da posluzi sa full Auto a ima odlican scope za snajperisajne. Jedina slaba tacka je sto joj metak pada brze nego kod drugih pusaka.
    Infiltrator out.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    272
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    aaa gauss rifle me podsjeca na fallout2


    Moracu ovo da isprobam.

  22. #22
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    2,378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li se nekome dogodilo da ukuca 1234 sifru na questu kada treba otvoriti vrata u laboratorijida bi se poslo nivo nize(main quest) i nista se ne dogadja?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaDDoX View Post
    lol To nisam proba
    Inace, to je vise bug no los ai.

    Da ne mislis na onaj snajper sa prigusivacem koji je u stvari ona puska sto oni kraljevi na sami kraj nose samo sa optikom ?
    ne...to je problem...nije bug...svakog mozesh da ubijesh a da te ne vidi...isprobaj to na ulazu u freedom bazu...stoje 3 lika...svakog mozesh da ubijesh a da ne alarmirash ove do njega...to mi je glupo....

    P.S.htio sam da ne diram freedomovce nego da idem protiv duty-ja...nema shanse da i kad ubijem sve duty soldiere kod onih kucica da mi se q zavrshava...

    shto se nivoa tezine tiche...prvom prilikom je zavrshih na najteze,drugom na najlakshe...sad je igram na srednju tezinu...ali da probam redom q da zavrshavam i opet nije moguce...skoro svi glavni q su bagovani...

    koja god da je tezina...upravo zbog toga shto ne morash da pravish freedomovce neprijateljima(nego da ih ubijesh nozem i pokupish municiju i puske) mozesh lagano da je zavrshish.Evo ko je raspolozen nek proba da direktno ode da ugasi brain skorcher(pod uslovom da dobije onaj suit koji ti nauchnici daju) jer je meni dusa vishe da testiram igru...siguran sam da ce moci ....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 09-04-07 at 00:24.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To JESTE bug jer pali samo u tom specificnom dijelu Freedom baze i nidje drugo.

    A to sto ti mozes da abuse-ujes problem i onda trcis igru da predjes sto brze moguce da bi odje dokazao kako se ona moze preci brze nego sto je predvidjeno nema nikakvog smisla jer niko nece tako igrati igru.

    P.S.

    Igru sam preso i iskreno je preporucujem svakome.
    Infiltrator out.

  25. #25
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Stvarno je igra dobra, moze da pruzi masu, samo ako si raspolozen da je igras i da je pratis, a to sto si ti uzeo igru, da bi vidio koliko je potrebno da je predjes, to je druga stvar, zato ne stoji tvoje misljenje da je igra glupa ili laka ili bagovita, svaka igra ima bug, tako da to moras prihvatit, igra je odlicna, ja je igram po principu, rokaj svakog koga iskoristis tek sam sinoc killnuo onoga Duty tipa, Bullet ja mislim, nisam htio na fino s njim, ali tek posto smo oslobodili njegovog priku, ne znam jos koliko imam do kraja, ali sam se ja nasetao po questova, citavu sam mapu obigra, i na svaki dio nje je nesto novo i interesantno, procitaj review u SK, tamo su ukazali na mane igre, ali isto i rekli, da, ko ima strpljenja da sa svakim porazgovara i poprica, ima da se naigra, i to da uziva, probaj opustenije da je igras pa ces vidjet svu raskos nje
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moonlight shadow
    By Argonaut in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 4
    Last Post: 19-04-04, 11:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •