Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 163

Thread: Foto/Audio/Video

  1. #101
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    eto malo od mene
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  2. #102
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast. Dobre slike, ako imas izbaci i jednu Vojvoda cisto da se nadje

  3. #103
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    hop hop...
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  4. #104
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Živio mi Srđane Aleksiću!

  5. #105
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    roll tide

  6. #106
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    I kad mi neko kaze da navijaci ne mogu uticat na ishod meca

  7. #107
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li dje onaj klip sa utakmice Roma-Man Utd kad se onaj ludi Arap dere na gol Vucinica

  8. #108
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Video: Primorac - Pro Reko 8:7
    (Highlights - 10 min)

  9. #109
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve su sanse da neko pronadje bilo kakav video materijal sa fudbalske utakmice Kipar - Crna Gora??

  10. #110
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trans jedinom gradu jednoj boji... varvara ima li slika?

  11. #111
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Morao sam stavit bracu VOJVODE:hardrock::hardrock:

    Last edited by nikolaNK; 17-10-09 at 14:44.

  12. #112
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    16metara i 28 centimetara, xaxaxa
    AJMO CRNA GORO !!!

  13. #113
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE]
    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post

    16metara i 28 centimetara, xaxaxa
    hehehe, stvarno je legenda

  14. #114
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default



    Nije izgubio osjecaj za golove
    Last edited by svet0; 22-10-09 at 13:13. Reason: drugi link za klip
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  15. #115
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Stanko Đuričković, prvi Crnogorac koji je ušao u čuvenu knjigu rekorda



    Do Ginisa trčeći na rukama

    STANKO ĐURIČKOVIĆ, PRVI CRNOGORAC KOJI JE UŠAO U ČUVENU KNJIGU REKORDA




    Ne tako davno, tačnije 1993. godine Sportski centar „Morača”, bio je mjesto gdje su dolazili svi, ne bi li vidjeli prvog Crnogorca, Podgoričanina Stanka Đuričkovića, koji je ušao u Ginisovu knjigu rekorda, zahvaljujući svojim rukama, odnosno umijeću da na njima pretrči stepenice.
    Te godine, Đuričković je prvo u dupke punoj zatvorenoj bazenskoj dvorani, pred nekoliko hiljada oduševljenih gledalaca oborio rekord u “trčanju rukama po stepenicama” kada je savladao 35 stepenica..
    Veliki broj gledalaca nije ni mogao da prisustvuje spektaklu i ostali su napolje bodreći jakog Podgoričanina, koji im se odužio nevjerovatnom predstavom, na drvenim stepenicama, koje su bile napravljene za tu priliku.
    U Velikoj sali Sportskog centra, u to vrijeme igrala se rukometna utakmica, a gotovo svi su napustili salu da bi gledali virtuoza na rukama. Kada su pitali gledaoce gdje idu, rekli su, eno ide čovjek na rukama, čudo.
    U decembru te godine u velikoj sali „Morače”, krcatoj još jednom, demonstrirao je umijeće i definitivno ušao u legendu, ne samo našu, nego bivše Jugoslavije, kao i šire, jer je 50 stepenica “pretrčao na rukama za 28 sekundi i tako još jednom oborio rekord za Ginisa.
    Sve te uspjehe zabilježile su brojne novinarske ekipe, a kako je istakao Đuričković svuda su ga dočekivali sa pažnjom i divljenjem i stekao je brojna prijateljstva tada.
    A Ginisov rekord prvi put je oborio, kada je 1986. godine, u sali SC „Morača” oborio rekord jednog Engleza u trčanju na 45 metara po ravnom, tu razdaljinu Stanko je savladao za 30 sekundi, popravivši rekord za čak šest sekundi.
    Ostaće upamćeno da je kamerman, koji je snimao taj događaj, bukvalno morao da trči ne bi li ga uhvatio u kadar...
    Nakon toga Stanko je vidio da jedan Japanac drži rekord u penjanju na stepenicama, a dalje je sve išlo samo po sebi, i naravno zahvaljujući njegovim rukama, nevjerovatnoj snazi, koja je nosila tada tih 95 kilograma po stepenicama, a ljudi u nevjerici trčali pogledom za njim... Sve je to postigao zahvaljujući jakim treninzima i voljom, a kako kaže brat Aco i on u tim vremeniam bili su svestrani sportisti. bavili su se gimnastikom, košarkom, borilačkim sportovima, učestvovali na radnim akcijama. Pored svega toga, u postavljanju rekorda u neobičnim disciplinama, pomogli su mu i geni, jer kako je istakao u porodici su muški potomci bili baš poznati po nevjerovatnoj snazi. na omladinskim akcijama, kako kaže Stanko, brat i on su se takmičili i kladili ko može više izdržati na rukama i redovno dobijali.
    Danas, Stanko Đuričković, kada priča o tom vremenu, u očima ima isti onaj sjaj i žar, koji ga je vodio do Ginisovih rekorda, i kako kaže za „Vijesti”, a što potrđuju i njegovi prijatelji, mogao bi uz trening, da ponovo trči na rukama, doduše, kako ističe, pitanje je da li bi to ta brzina bila.
    - Godine su učinile svoje, snaga je tu i dalje, ali sa 47 godina, čovjek treba da bude obazriv, mladost je mladost. Tada u to doba, trenirao sam, odnosno hodao na rukama na brdu Gorica, gdje je najveći uspon, a na vrh Veljeg brda trčao sam opterećen sa 12 kilograma - priča Đuričković.
    On kaže, da je svoje umijeće, odnosno prvi put probao da trči na rukama, na stepenicama koje vode u crkvu Svetog Đorđa pod Goricom i da je vidio da mu ta “disciplina“ leži itekako.
    Nakon njega u Ginisovu knjigu neobičnih rekorda ušli su Šajo Miranović vozeći bicikl unazad na volanu, na potezu od Podgorice do Virpazara 11,5 kilometara, kao i Gidra Stojanović koji je skakao na stomaku.
    U vrtlogu vremena, koje je zadesilo ondašnju Jugoslaviju, Stanko je ostao upamćen i po tome da su ga zvali novinari iz svih krajeva, a jedan njegov intervju koji je radio čuveni beogradski novinar Pavliček, ostaće upamćen po tome da ga je Đuričković dao dok je stajao na rukama.
    - Ginisov rekord oborio sam posljednji put na Gorici 1995. godine, kada sam pred kamerama novosadske televizije, do spomenika pretrčao 50 stepenica. Te stepenice su dosta specifične, teške za savladavanje, visoke nego uobičajene. Na početku sam bio malo nesiguran, pa je novinarka kamermanu šapnula: ne može on to, ne mučite čovjeka, da bi kada sam to čuo, dobio snagu i preletio preko stepenica. Nakon toga je pitala, od čega ste vi napravljeni - priča Đuričković.
    Kako kaže, u svim tim poduhvatima, obaranjima rekorda, puno mu je značila podrška familije, prijatelja, publike, a na početku mu je dosta kao novinar pomogao i Todor Peković, jer se veoma teško u ono vrijeme bilo probiti u medije.
    - Kada sam ušao u salu Sportskog centra “Morača”, te 1993. godine, da po drugi put te godine oborim rekord,prisustvo tolikog broja građana, koji su me bodrili, dalo mi je dodatnu snagu da stepenice pretrčim. Rekord je pao kao od šale - objašnjava Stanko.
    Kako kaže, sada kada gleda u prošlost, a odgovarajući na pitanje “Vijesti”, jedino mu je žao što nije uspio da pretrči na rukama do vrha Lovćena, od gornjeg ulaza do mauzoleja, a nije da nije mogao...
    - Planirao sam bio i to da uradim 1994. godine, negdje u ljeto, kada vrijeme najviše odgovara zbog visine. Planirao sam bio da sa svojom ekipom Cigom Vukovićem, Nikolom Radetićem i Dejanom Vučevićem odradim pripreme na Žabljaku, zbog vazduha, pa da nakon toga kruna bude uspon na Lovćen. Međutim, kockice se nijesu složile, nijesam naišao na podršku tamo gdje je trebalo i od toga nije bilo ništa.
    To je jedino za čim žalim, jer sam sigurno to mogao da uradim i to bi bilo nešto, što bi se pamtilo baš - kaže Đuričković.
    On je danas porodični čovjek, ima suprugu Slađanu, sina Miloša, koji se bavio košarkom, a sada je prešao na džudo, i kćerku Vanju.
    Đuričković radi u Službi zaštite i spasavanja, gdje je predsjednik Sindikata.
    Predsjednik Mjesne zajednice Tološi 2, u izvršnom odboru je Crvenog krsta Podgorice i Školskom odboru Osnovne škole “Radojica Perović”, a sve te funkcije osim u Službi zaštite obavlja volonterski. I pored svih tih obaveza, kako kaže, odvoji vremena, pa pođe do vinograda u Tološima, gdje otrči krug od osam kilometara.
    - Danas sa 47 godina i nekih 104 kilograma, upravo to trčanje, održava me. Onda kada sam obarao rekorde, imao sam 94 kilograma, ali čini mi se da bi i danas, da dobijem neke volje i elana, sa istim onim žarom trenirao i možda postigao isto. Na ravnom bih ja mislim i mogao da postignem kao ranije - kaže Đuričković i dok priča opet priča dođe do Lovćena.
    - Kao što rekoh, jedino mi je žao što se nijesam od gornjeg izlaza pa do mauzoleja na Lovćenu popeo, odnosno pretrčao na rukama. Na tom potezu, sad ne znam baš tačno, ali sigurno ima 70 do 80 stepenica, to bi bio baš pravi podvig, ali s obzirom kako sam tada bio spreman, bio sam uvjeren da bih i to uspio - kazao je Đuričković.
    Pored svega toga, ko zna, možda Stanko uskoro nametne sebi jednu staru “obavezu”, pa počne da hoda opet na rukama i obori još poneki rekord.

    Odbio ponudu Karića

    Đuričković je svoje umijeće pokazao i na Adi Ciganliji gdje su ga mnogi Beograđani oduševljeno i unezvijereno gledali. Kako kaže, jedan od čuvene braće Karić pitao ga je za koliko bi nastupio u poluvremenu derbija Crvena zvezda - Partizan na popularnoj Marakani.
    - Rekao sam da to može, ali samo na podgoričkoj Marakani. Popularni hrvatski voditelj Oliver Mlakar zvao me da gostujem u čuvenoj “Kviskoteci”, ali zbog već poznatih dešavanja nijesam mogao tamo da pođem. Imao sam ponudu da pođem u Ameriku, nijesam je prihvatio, a glumio sam i u kratkometražnom filmu Draška Đurovića, koji je na festivalu u Skoplju osvojio prvu nagradu - kaže Đuričković. Klip o Stanku Đuričkoviću može se vidjeti i na popularnom jutubu.


    B.Ž.

  16. #116
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


    PIKSI čuda čini
    Stop the world I wanna get off.

  17. #117
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  18. #118
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    kakav lom NOGE.....
    nije za one sa mucninom
    utakmica lask salzburg prije 2 dana....
    :)

  19. #119
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    -------------
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #121
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  22. #122
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postvacu ovo odje nisam znao dje cu,ako moderatori oce neka je prebace u drugu temu

    http://www.zurnal.rs/2010/07/10/varv...oru/index.html

  23. #123
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Njegova karijera bila je praktično uništena nakon što je u sudaru s Josipom Valčićem oslijepio na jedno oko. No, Poljak Karol Bielecki vratio se na rukometne terene impozantnim nastupima u rukometnoj Bundesligi.

    http://www.dw-world.de/dw/article/0,...-4962-xml-mrss

  24. #124
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    20 10 ulica
    Posts
    2,918
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

    Default


    Fear of The Greeks(Invasion to Constantinopole PAOK FANS)
    tutti quanti cantano e bevono per te!

  25. #125
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za sve postoji laksi nacin...
    virtual_activity_for_cool_reality

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •