Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 66

Thread: Sramota, neprofesionalnost i senzacionalisticko smece!

  1. #1
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sramota, neprofesionalnost i senzacionalisticko smece!

    UŽAS U SUTOMORU SIBIRSKI TIGAR TEŠKO POVRIJEDIO SLAVKU SEKULOVIĆ (59)

    Ruka ostala u kavezu



    Sutomore/Bar - Jedan od dva sibirska tigra, koji se od prošle jeseni nalaze u kavezima u sutomorskom naselju Zagrađe, otkinuo je juče ruku Slavici-Slavki Sekulović (59), majki vlasnika ovih zvijeri Stojana Sekulovića.
    Nesrećna žena oko 13 sati dopremljena je u Opštu bolnicu Bar gdje je hitno operisana.
    - Gospođu Sekulović, koja je bila u stanju jakog šoka, u bolnicu je dovezla rodbina. Desna ruka joj je bila otkinuta u visini ramena. Od nadlaktice je ostalo samo nekoliko centimetara, a ruka je, kako su me obavijestili, ostala u kavezu. Izgubila je dosta krvi, zato smo je odmah reanimirali, i nakon ukazane hirurške intervencije, u stabilnom je stanju-kazao je "Vijestima" direktor Opšte bolnice dr Zoran Srzentić koji je obavio operaciju.
    Užasna vijest iz Zagrađa prostrujala je kroz Sutomore i Bar brzinom svjetlosti, dočekivana zgražavanjem i sveopštim čuđenjem kako je se nešto ovako uopšte moglo dogoditi. Službenici barske policije obavili su juče popodne uviđaj na licu mjesta i sami zatečeni nesvakidašnjom tragedijom.
    - Sudeći prema podacima koje je policija prikupila, napad se odigrao pod zaista nevjerovatnim okolnostima. Slavica je čistila jedan od dva kaveza koji su sagrađeni za tigrove, kada je navodno jedna od zvijeri iz susjednog kaveza šapom povukla crijevo za vodu o koje se Slavica saplela. Nakon što je izgubila ravnotežu i pala blizu kaveza, jedan od tigrova je provukao šapu između rešetaka i privukao je. U kavezu je docnije pronađen dio ruke nesrećne žene. Nakon uzimanja svih podataka, policija će ih dostaviti tužiocu na razmatranje -rekao je sinoć izvor blizak istrazi.

  2. #2
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li obraza novinar i urednik Vijesti koji je napisao ovakav tekst i stavio ovakav naslov na naslovnoj strani. Vec dugo vremena ne citam Vijesti iz ovoga razloga, jer mi svako jutro pokvare ovakim pisanjima i crnim stvarim, predstavljenim na jedan gadan i prizeman nacin. Imaju li obzira oni prema maloj sredini i ljudima o kojima pisu, jer se ovo ne desava u Zairu ili Juznoj Koreji, nego ljudima koji kupuju te novine. Pa sram ih bilo, debili jedni odvratni. Postali su senzacionalisticko smece, klasicna zuta stampa. Puuu, nemam rijeci.
    Umiju li clanak napisati, a da nije crna hronika, jos na ovakav nacin, pa ne mogu da vjerujem. Oni misle da ce ovako podici tiraz, pa ne mogu da vjerujem. Ako je ovo novinarstvo, onda je bolje da ta profesija potpuno izumre, jer je ovo najobicnija ulicarska prica i prepricavanje sa klupa ispred zgrade."Klasicna sacekusa, pao sa dva grama".. i slicne stvari....
    Ja zaista nemam rijeci...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U zadnje vrijeme su postali prava smecarska novina, mora da hoce da povecaju tiraz i da se jos koja para uzme.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno sramota. Za tu vrstu zivotinje koja je krvolocna izuzetno, nije uopste strano, niti jednom covjeku nezamislivo, da se desi to sto se desilo. Zato takve ziwotinje drze ljudi koji umiju sa njima. Zao mi je tu Gospodju zaista, ali ne mislim da je to za naslovnu stranu, niti za takvu reportazu. Po sjeveru se cesto desavaju slicne stvari sa vukovima i medjedima, pa se u vecini slucajeva to i ne pomene... A sto se nasih novina u globalui tice, nisu vijesti jedine sa izuzetno glupim rijecima na naslovnicama. DAN mi tu prednjaci, a i VIJESTI ce ga ubrzo stici...
    Last edited by kuglica; 14-03-07 at 09:22.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #5
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Al' da je UZAS ... jeste uzas ... trebao ih je sve pojesti, mislim na vlasnike !!!!!
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  6. #6
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik View Post
    Ima li obraza novinar i urednik Vijesti koji je napisao ovakav tekst i stavio ovakav naslov na naslovnoj strani. Vec dugo vremena ne citam Vijesti iz ovoga razloga, jer mi svako jutro pokvare ovakim pisanjima i crnim stvarim, predstavljenim na jedan gadan i prizeman nacin. Imaju li obzira oni prema maloj sredini i ljudima o kojima pisu, jer se ovo ne desava u Zairu ili Juznoj Koreji, nego ljudima koji kupuju te novine. Pa sram ih bilo, debili jedni odvratni. Postali su senzacionalisticko smece, klasicna zuta stampa. Puuu, nemam rijeci.
    Umiju li clanak napisati, a da nije crna hronika, jos na ovakav nacin, pa ne mogu da vjerujem. Oni misle da ce ovako podici tiraz, pa ne mogu da vjerujem. Ako je ovo novinarstvo, onda je bolje da ta profesija potpuno izumre, jer je ovo najobicnija ulicarska prica i prepricavanje sa klupa ispred zgrade."Klasicna sacekusa, pao sa dva grama".. i slicne stvari....
    Ja zaista nemam rijeci...
    auuuu daj popij nesto choeche, nekav LEKSILIJUM ili shta je vec moderno.I nije tolika katastrofa, mnogo je gore kad vidish mladu osobu da ovako pishe ili ako si razgozarao sa Ratkom Vukoticem, ili kad uvidish da na ovim forumima ljudi zive LAZNE ZIVOTE...

    Tigrovi u SUTOMORU....mislim stvarno...to mi je isto kao kad tetoviraju ZMAJA preko ledja....

    p.s. ne sjekiraj se .ebote
    ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    policijska novina bili i ostali...
    f6

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Po sjeveru se cesto desavaju slicne stvari sa vukovima i medjedima, pa se u vecini slucajeva to i ne pomene... ....
    Vrlo interesantan slucaj a da se zrtva slucajno nije zvala Crvenkapica?

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Jeste.. i njena baka takodje.... ,ali su ih kasnije hrabri lovci spas`li..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    806
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :ass: Evo za DAN
    i dva za VIJESTI:ass: :ass:

  11. #11
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vrlo interesantan slucaj a da se zrtva slucajno nije zvala Crvenkapica?
    Moze biti, Moze biti...

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dO_ob View Post
    Moze biti, Moze biti...
    Pa dobro, mozda je tebi i Hariju owo za sprdnju, ali meni nije vala uopste. Sigurno je da niste upuceni, ili mozda niste culi za te dogadjaje, pa... Eto malo da ispadnete face. No dobro... Svakome treba malo paznje, mozda je ovo vas nacin.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Obezbijedimo prirodni habitat za sibirske tigrove u redakcijama Vijesti, Dana ...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Pa dobro, mozda je tebi i Hariju owo za sprdnju, ali meni nije vala uopste. Sigurno je da niste upuceni, ili mozda niste culi za te dogadjaje, pa... Eto malo da ispadnete face. No dobro... Svakome treba malo paznje, mozda je ovo vas nacin.
    Nije za sprdnju to sto se toj nesrecnoj zeni desilo vec tvoje pisanje kako se to cesto desava od medjeda i vukova pa su zanemareni u dnevnoj stampi. Uputi nas u te novosti

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bitno je da je onaj ne znam dje tacno uglavnom $ever uzeo pusku da pobije vukove/pse koji mu pred oci iskoce! to je bila vijest dana tj vijest mjeseca coece...trebali su okacit tablu na sred grada pa markerom pisat koliko je ubio zivotinja taj dan....
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    pih kako su mi gadne Vijesti u zadnje vrijeme.bljak!!!1
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    trebali su josh postavit sliku te zene ili ruke...
    PIH stoke
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    trebali su josh postavit sliku te zene ili ruke...
    PIH stoke
    A to me stvarno sudi da nijesu....
    @Hari, mozda bi ti ipak malo pazljivije trebalo da procitas ono sto sam napisala. Posto se odavno desava kod tebe da iz kontexta izvlacis pogresne stvari, ne samo kod ovoga moga posta, nego uopste. ako vec trazis konkretno, obrati mi se na pm. Imam dosta stvari da ti ispricam, koje inace nebih pominjala i radije ih se nebi sjecala.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  19. #19
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation

    Hahahahahahahaahahahahaha! Kakvi su foumashi, jado moj.
    $edjeli su u mrak, mali i nikakvi, i samo cekali da neko izadje sa izjavom "Vijesti su shit", i odma priskocili u pomoc sa pricom "Meni se Vijesti gade vec duze vrijeme...", "Dolje Vijesti", i ostalo... Sto ti je duh kolektiva!

    On topic: jedina pogresna stvar u vezi teksta jeste poruka. Umjesto da glasi: tigrovima nije mjesto u Sutomore, bilo je samo pitanje vremena kad ce se nesto ovako desit, poruka koju salje autor teksta je ovakva: ko se moga nadat (!) da ce jedan krvolocni tigar napas neduznu zenu koja ga hrani (ili sto god je radila u kavez)???

    I jos navodi kako su zivotinju tukli metalnim palicama... A sto ste ocekivali, krealjevi crnogorski, da se mazite sa tigrom??? Pih, na ovaj narod...
    I am the one who locks.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazemo se Interpol. Zaista pojma nema okle covjeku tigrovi u Sutomore. Jedno je sigurno, ako je toliki fan svega toga, nije trebao pustit majku od 60 godina da mu radi oko njih. I to sve pod pretpostavkom da je gospodin koji je vlasnik, upucen u bavljenje tim *hobijem* No sto znam, mozda ja za owo nisam u pravu, mozda je on pametan odje...
    Mozda nisam ni trebala ovo da napisem, ali odavno bas me nesto nije ovako, da ne kazem iznerviralo, al bas mi je lose nesto, od cijele ove situacije, i jako, jako mi je zao tu zenu.NAZALOST, vrijeme se ne moze vratiti nikako.
    Last edited by kuglica; 14-03-07 at 15:33.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma te Vijesti to je bre sve banda, alo!oni mi tu neke informacije prenose, da vidis sto rade ovi iz Blitza covjece, Daily Miror da ne pricamo, sve nekakve prljavstine iz svog obora.

    Ma kako su se drznuli da prenose vijesti nije mi jasno! Kakva je to novina koja obavjestava o skandaloznim trgovinama tigrovima koji vlasnicima ruke kidaju!

    Umjesto da precute posteno, pa da se taj tigar nedje pushti pa doruchkuje jednu familiju iz sutomora, rucha budvane, vechera podgorichane, a za desert nikshic, stari.

    To je onda informacija. a ne ovo.. boze bolesti ..

    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    policijska novina bili i ostali...
    e ovoje za rispekt bez svija.
    tigra ukopala ako nije.
    Bravo jun(a)che!
    ti si nash idol
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali lik je tigar, kako se samo dosjetio da joj povuce crijevo za vodu, pa da ona padne pa da je on privuce... Ja mislim da bih i ja tako uradila
    Kako Vaša bolest ?

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gladnome chojeku svashta na pamet pada. gazda mu je nabavlja bantu crnce no je neka frka bila na granicu pa ih je nestalo.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo,covjek drzi tigrove ispred kuce,daje im 10 kila mesa svaki dan...kakav kretenizam! cus on je htio da napravi zooloski vtr na primorju,a bjezi jadan... treba ga zatvorit i one tigrove odvest nedje u sibir,tamo odakle su dosli!
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •